Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
25. apr 2009

ja som chodila na slaviu aj s kocikom ,som potom prestala, lebo vsetci na mna kukali som hrkala s koleckami hahaha tam vsetci ,take profi korcule a pritom moje neboli az take lacne 2500 som dala za ne ale 7 rokov do zadu a stala som na nic asi 6 x takze ako nove... 😀 tak som sa troska za ne hambila ze hrkaju ale mne to staci...

stankatt
25. apr 2009

vladi ja zas rozhadzujem rukami 😀 😀 😀 😀 ze stabilita 😝 a idem jak slimak.... na sak pomali dalej zajdem 😀

vladkaz1
25. apr 2009

jasne ,ja chcem korculovat ze schudnem , chcem si kupit nove kolecka , ale MM ma presvieca ,ze to si mozem rovno kupit nove korcule , tak neviem ci je mi treba dat tolko za nove korcule... 😀
pocuvaj hlavne ze je snaha a ci ides pomali , alebo rychlo ti moze byt jedno, ved sa naucis, mne to ide celkom dobre neni som profi ale da sa ....

stankatt
25. apr 2009

aj ja cem schudnut, juuuj ale nedariiiiiiiiiiiii sa mi 😠 😠 😠 😠

vladkaz1
25. apr 2009

😠 😠 no mne troska ,ale to ze sa nahanam jak pes , mam dole 7 kilo ,ale nieje to zdravo schudnute musim podotknut ☹
Inak som stale jak sud 😠 😠 😝 😀 , mama mi povedala ze je to troska namne vidiet ,ale az taka zmena 😅 , to nieje hahaha
To musim schudnut 20 kilo asi 😀 😀 😀 aby si niekto vsimol 😅
JA mam aj stitnu zlazu, tak to nejde nejde nejde .... ,stacilo by mi keby som spevnila sval to by som bola aspon trocha spokojna bo mam brucho jak huspeninu cheche asi to neni na smiech ☹ 😠

stankatt
25. apr 2009

ja cem schudnut 11kg 😠

vladkaz1
25. apr 2009

no tu nemozem povedat kolko vazim , aj ja by som chcela aspon 10 to by som mala 65 😀

gabuliik
25. apr 2009

Čaute.Aj ja chcem schudúť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aspon 10kg a budem mať váhu ako pred svadbou 😀 😀 😀

vladkaz1
25. apr 2009

☹ Ale Gabi ved na fotke si super stihla.... 😉 a ze po dvoch detoch ja vam v dobrom zav. 😀
Ja mam s tymto chudnutim nekonecne skusenosti hehe, boj na dlhu trat... 😀 😝
Ja som mala pred svadbou 64 kg a tom som bola v 7 mesiaci 😀 😀
Inak som mavala 48 kg takze tak....
Ale ja mam stitnu z. pribrala som behom 2 mesiacov 29 kilo a potom sa to somnou viezlo ,,,,, raz tucna ,raz akurat.... POtom tehu v 8 mesiaci som pribrala 10 kilo doki len krutil hlavou, isla som rodit a mala som 82 kilo.
ja stym budem bolovat cely zivot... ☹

basado
25. apr 2009

že by tema o chudnutí?
😀 aj ja by som radaaaaaaaa 😀 😀 aspon tych 10kg 😀

vladkaz1
25. apr 2009

basado boze a ty kde chces chudnut , sak sa potom stratis, no som ta videla a fakt nemas kde.... 😅
Inak aj Silvika je aka stihla..... 😉

vladkaz1
25. apr 2009

tak ved mna poznas,kukni sa namna a povedz si som kocka!!! 😉
ja sa zasa viem namalovat , upravit vlasy to vela spravi na zene ,potom som pekna, ale ta postava ja mam stoho komplex a strasne velky ved Liongirl vam moze rospravat jak mi sisi s chudnutim hehe

basado
26. apr 2009

dobre ranko
vladka ja to vidím na sebe že musím schudnut.segra ona vždy bola chudučka, ona mava okolo tych 52-53kg. jasne že tak nechcem schudnut, tak ako ona pretože to ma v genoch 😀 ja mam silnejšiu postavu, ale schudnut by som chcela 😅
baby dneska je na slavii v hale Karneval pre deti. tak sa chystame tam, aj ked sme si povedali že pojdeme do blavy. mam maminu v nemocnici, tak by som chcela íst tam a muž nech ide s malymi na karneval 😀

vladkaz1
26. apr 2009

😀 basado , no ja som si ani nevsimla ze by si bola silnejsia 😉
Dufam ze bude vsetko ok s maminku, pajem vam to nech ste cism skor zdravy!!!
Mi sa chystame nasim ,len isli do metra tak cakame kym pridu ,dnes nevarim robili svieckovu tak idem na obed mnam , MM bude o hlade 😀 on ju nelubi...
basado tusim sme sa stretli aj v tom parku na balakove ,min. rok ze? Aj tam si bola tusim s MM...
Ja som dnes nejaka zmrznuta, aj mam zimu na ustach ,nechapem asi ma striaslo, aj doma mame dost chladno.. 😝

basado
26. apr 2009

vieš vladka ja si ani nepametam či sme sa stretli.
ja som kupila v tescu kuracie prsia, boli v akcii, už som ich dala do truby upiect zo šunkou, syrom a smotanou, ešte spravím ryžu aj je. aj polievka sa už varí

vladkaz1
26. apr 2009

super , mi sme uz doma mala spi ja som sa tak nazrala 😀 u nasich, ze idem spat ledvaj fucim......

basado
26. apr 2009

vladka ake maš teraz vlasy? lebo som si pozrela tvoje foto tak , neviem či blond alebo hnede.
lucka je zlatučka. 😵

vladkaz1
26. apr 2009

ja mam hnede a blond melír, skor uz taky vytahany od slnka ,lebo mne strasne slnko vytaha vlasy 😉
Preco moja ci len tak? 😀 A boli ste na karnevale? Mi sme prave prisli z vonku je tam kosa brrrr

zanetuska
26. apr 2009

Aj my sme boli vonku mimo deticiek, lebo uz nam bolo velmi dlho a najkritickejsich sedem dni mame za sebou, este sedem.....normalne som nejaka unavena, idem si urobit este kavicku....a na 10 min popzriet telku

vladkaz1
26. apr 2009

juj spravila si mi chut na kavu aj ja si idem dat, dnes som pazrava spapala som polku cokady teraz pri hokeji mnam ale ked bola taka dobra 😀 , MM mi uz robi kavicku , zajtra idem varit gulas z diviny aj mala sa bude mat dobre dnes som jej spravila na rychlo spenat vajko zemiak, ale divinu by si dala urcite radsej je to zdravsie..
ked ste kto ???, dnes ste tu strasne malo sa nudim... nemam s kym kecat.
Zani no uz mate fakt tych 7 dni za sebou, drzte sa posielam bocku!!!

zanetuska
26. apr 2009

Dakujeme a gulas z diviny by som si veru dala aj ja......ja mam este navarene aj na zajtra

lyongirl
27. apr 2009

Ahojte, vy ste sa tu nejako rozpísali, ešte pred mesiacom tu skapal pes a teraz nestíham čítať 😀
My sme boli včera míňať peniažky v BA 😀 , prišla som ustatá jak hovado, hlava ma bolela, musela som si spraviť takú slabú kávu, no ani tá nepomohla a večer som padla do postele jak poleno, ešteže Riško cez deň neštrajkoval, dalo sa to zvládnuť a aj večer bol lepší ako inokedy. Ako keby vedel, že má poslúchať 😀 poklad môj. Ináč sme boli kupovať nejaké potrebné veci, to je policový systém do pivnice, lebo sa tam neni kde hnúť a všetky "haraburdy" čo mi zavadzajú v byte dávame tam, včera tam išli 2 sakle plyšákov, Alexove autíčko, čo mu je malé a také veci. Potom poistky na šuflíky z Ikea, lebo mi krpec do všetkého leze a hlavne sa bojím, aby si v kuchyni nevytiahol nôž a nedorezal sa, už ho odkedy máme Riška nestíham toľko sledovať.No a pár drobností k tomu a bolo po nákupe. Navarené je, sestra mi ešte poslala plnenú papriku, že jej spravila veľa, tak mám dnes kľud. Len vonku je blbé počasie a nechce sa mi tam, tak neviem, či sa doma neunudíme 😝 . Trochu poupratujem a čo potom? Zrazu mám koľko času, inokedy nestíham a teraz? 😀 Idem si to užiť....

suziad
27. apr 2009

Ahoj lion: Ty len stale upratujes 😀 prosim ta, co stali tie poistky na sufle, keby som bola vedela, mohli ste kupit aj mne 😝

vladkaz1
27. apr 2009

Domi skoda ze si nedala vediet ze idete do ikei juj chcela som ties tu jednu poistku na suflik s nozmi , no skoda lebo koly tomu sa mi tam nepolati ist.. 😉
Ja mam uz upratane navarene , robila som 2 chody cestoviny s tou cili omackou, gulas s diviny ,skor ako take dusene masko a k tomu ryzu.... poobede sa ideme prejst segre idem sa sprsit .... papapa . Ja mam praveze pocit ze sa tu pise malo ...

lyongirl
27. apr 2009

neviem čo stáli, musím sa opýtať Riša.... a ináč on možno ešte do BA pôjde, len neviem kedy, tak by som vám dala vedieť a kúpil by vám 😉 . Veď vy tam asi aj tak nepôjdete skôr ako on..., len fakt neviem, kedy tam pôjde.

vladkaz1
27. apr 2009

opytaj sa prosim , by som bola vdacna moja 😉

zanetuska
27. apr 2009

dnes ste vsetky urcite brazdili po vonku..... 😉 ale u zaj nam sa to krati

vladkaz1
27. apr 2009

no ja som bola so segrou , ale uz sme davno doma mala je umrncana 😒 , co ako sa mate neboj za chvilu budes aj ty brazdit cesty chichi 😀

gabuliik
27. apr 2009

Čaute baby.Jeden den sem nemrknem a vy píšete a píšete. 🙂
Vladka,tých 10 by som fakt potrebovala zhodit.Moja problémová partia sú stehná a zadok.Inak som vcelku spokojná 🙂 .
Malý mal na večeru plnú misku krupičnej kaše zmiešanej s výživou a teraz vreščal od hladu.Tak som mu utekala zarobiť ešte mlieko.Vypil 150.On je furt hladný... 😲

macka7
27. apr 2009

babulky aku krupicnu kasu robite? Z normalneho mlieka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre