Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mia7
30. apr 2009

krasne dobre ranko prajeem 😉 😉

mel30
30. apr 2009

Vladkaz dakujem. Skúsim sa spýtať priamo v nemocnici

lyongirl
30. apr 2009

dobré ránko 😉
Tak baby, dnes mám za sebou už kúpanie Riška, celý sa pokakal až neviem kde, lebo som ho v noci zabudla prebaliť a nemalo mu to kam ísť. Idem prať na 2 práčky a Alex musí do nemocky na rizikovú ambulanciu. Dúfam, že ho už vyradia z evidencie, lebo mu nikdy nič nebolo, ale asi nás ešte chceli vidieť.
Dnes si dávam takú slabú detoxikáciu organizmi, to znamená, že celé doobedie budem len na ovocí a veľa piť. Dúfam, že to vydržím 😀 . Ale mohla by som, lebo posledne je kapacita môjho žalúdka malá, lebo nestíham jesť 😒 . Trochu zdravej stravy neuškodí. Aj včera som varila rýchlo, zdravo a lacno, takže to budem papať na obed. Povedala som si, že vyradím salámy, pašteky a pod. veci a včera sme boli u našich, ja som sa pozabudla a jedla som chlebíčky zo salámom 😀 , no ale žiadna tragédia.
Tak idem niečo porobiť.

vladkaz1
30. apr 2009

Domi prosimta chlebicky neublizia hmm dala by som si , ja som bola vecer pazrava juj tak som mala na nieco chut spravila som si salatik z jarnej cibulky so syrom a koreninami mnam som si pochutila lepsie nez slanina.
Mam svoje dni a potom som strasne pazrava na sladke ale drzim sa , dokazem pribrat za ten tyzden aj 2 kila hehe
Detoxikacia je parada ja mam take pondelky 🙂

stankatt
30. apr 2009

Ahjteeeeeeeeeeee 🙂 tak ocka uz su skoro fit, mozno poobede vybehneme von 😉 😉 😉 😉

macka7
30. apr 2009

ahojte tak Stanka uz je dobre a inak dnes tam vyzera celkom fajn pocasie

stankatt
30. apr 2009

caf maci, si tu dlho nebola 😎 , ako sa mala Natalka?

macka7
30. apr 2009

no moc sa jej nepacilo ze uz viac nepojde, ale hlavne ze sa jej tam nic nestalo 🙂

stankatt
30. apr 2009

nepacilo ? 😲

lyongirl
30. apr 2009

vladi, a čo ješ celý pondelok? Lebo ja by som len o ovocí nevydržala a ani by som asi nemala keď kojím...

vladkaz1
30. apr 2009

no ovocie rozne , stavy dzusy 100 percentne pojdes dobre na Wc 😀 ked som fakt hladna dam si nejake mysli neviem ako s ato pise..

macka7
30. apr 2009

stani bolo jej smutno a bolo tam na izbe furt zima

lyongirl
30. apr 2009

píše sa to musli 😉
Nič nestíham, Rišeno stále mrnčí a vkuse papá... dnes pôjdem von na Zátvor, ty budeš čo robiť poobede. Alebo máš muža doma?

vladkaz1
30. apr 2009

nie Boris isliel do prace, konecne som Lucku uspala museli sme sa obliect a ist von, zaspala v kociku ... Poobede idem do kaufladnu a teraz cakam na kamosku, vcera ma segra potesila doniesla Lucke krasnu bluzocku skor tilecko kittynkovu nadhernu som sa teisla 🙂

lyongirl
30. apr 2009

no, ja mám zas Alexa už hore, spal len od 12:30 do 14:15, tak sa pôjdeme pomaly chystať, jesť a tak. Len teda neviem ako, lebo Riško stále mrnčí, dnes je viac hore ako spí, tak kým sa tam dostaneme, bude aj 16 hod.

mel30
30. apr 2009

Babenky, taká otázočka... Rodili ste niektorá u Dr. Štefánikovej? A dávali ste jej peniaze? Ak áno, koľko? Kamarátka vraj dala 300 euro za pôrod, zdá sa mi to strašne veľa. Alebo toto sa robí u nás na Slovensku?

tehulka4
30. apr 2009

ahojte maminky....boooze ja som tu uz asi sto rokov nebola...nemame stale ani jeden zub ale hucime a slintame ako bernardin uz strasne dlho..dr pozerala a skonstatovala ze nam ide asi tak 7 zubov naraz co mna naramne tesi, ale uz by konecne aspon 1 vyliezt mohol..najnovsie nechce ani za panajana spavat..minuly tyzden sme boli na poradni a vazil 9126g tak som ya hned zastavila aj u mojej dr, lebo som mala probley os srdcom a ukazalo sa ze to mam z krpca a nie je to srdce ale chrbtica..no nic,...uz mi tu v behaku nadskakuje a huci horsie ako pavian..to ma z toho ze nespi..kaslem na to..stavim sa tu dufam vecer..

bubadlo27
30. apr 2009

ahojte,
my sme boli vonku len chvilu, lebo taaak ma boli cela prava ruka aj laket ☹ , dufam ze nemam zapalenu nejaku slachu, lebo na drbne 😠

tehu ahoj , budete plavat?, mne vcera volala z Kvapky, ze kedy zaciname 🙂

mel30, ja som sice u nej nerodila, ale aj mne sa tych 300 eur zda fakt vela, to si uz moze aj oficialne zaplatit a zazmluvnit a ma to na 100 percent 😉
som zvedava, ze kam putuju tie nase odvody 😠

zanetuska
30. apr 2009

No tak to je ozaj dost 300 eur.....to sa mi ale na stefanikovu nehodi...ale clovek nikdy nevie kto aky je....ja som taka unavena ani mne Alex nespi cely den je mrchavy, asi mu idu dalsie zuby, tie prve 3 ani neviem ako mu vysli, som zvedava aka bude tato noc....

bubadlo27
30. apr 2009

a zabudla som, este v teme porodnica v TT baby kedysi pisali, ze jej davali do 3000 do 5000 Sk, tak neviem

basado
30. apr 2009

čaute
my sme dneska so starším behali po dr. ma upchate dutiny, tak ho nahrievam. boli sme aj na pedag-psych. poradni, odporučili mi aby som mu dala odklad. pretože mu moc nejde ta grafomotorika, kreslenie a tak...
boli sme u našich, mamu pustili z nemocnice, tak sme čakali.
boli sme pozriet aj na slavii, ale dlho sme tam neboli protože začali poprchat 😠
zajtra možno pojdeme do kamenača, malo by tam niečo byt, stavanie maja 😵

basado
30. apr 2009

prajem pekny predlženy vikend 😵
ja som porodila tak že tam bola dr., ktora mala službu. aj tak vas musí niekto odrodit 😵
to je moj nazor, ja som peniaze nikomu nedavala, len tolko k tomu 😉

gabuliik
30. apr 2009

Čaute.Ja som mala to šťastie,že Štefániková mala službu. 🙂

vladkaz1
30. apr 2009

ja by som u Stefanikovej nerodila ani za svet raz som u nej bola na poradni a stacilo fakt dakujem ale NIE!!!!
Inak Mia napisala som ti moj nazor do IP!!!
Mala mi spi , dnes bola u mna kamoska mala sa po nej stale liepala mna nechcela len ju a boskavala ju obymala a ja nic , no pripadala som si ako krkavcia matka az mi bolo luto preco to robi ta moja Lucka ☹

smisova
30. apr 2009

ahojte k tej teme o doktoroch ja som nedavala nikomu nič lebo tak isto si myslim že porodit musiš a myslim že ta odrodia tak isto ako ked im nezaplatiš. Sestra dala dr pred siedmimi rokmi 4000sk a aj tak nakoniec neprišiel 😒

gabuliik
30. apr 2009

Vladka a to malá robí také veci často,či len dnes? 😕 Mne to ešte neurobila nikdy.Teda ked nerátam MM.
Inak,dnes mi malý cez den zaspával strašne ťažko.Neviem čím to bolo.Aj teraz večer mu to trvalo nejako dlho a s plačom. ☹

vladkaz1
30. apr 2009

😉 smisova no je to tak ja som dala 3000 flasu a bombonieru , prisla ked som bola otvorena vytiahla malu zasila hotovo no ked tam bola aj s cestou 5 min tak dobre, sestricke som dala tis . korun...
Ked pojdem rodit druhe nedam nikomu nic!!!!!!!!!!!
Ajstak si to odrodim sama dam kavu flasu hotovo nijake peniaze........

tehulka4
30. apr 2009

bubi, vobec netusim, zatial min ikto nevolala, ale uz ma vytacaju s tym pristupom...

kocky, inak chcem sa spytat, nemate niektora skusenosti alebo nie ste majitelkou golfacov inglesina zioppy?chcem ich kupit len chcem poznat aj iny nazor..

bubadlo27
30. apr 2009

ja som pri stefanikovej skoro dosla o malu 😠 , tak preto som si nemohla dovolit riskovat to teraz pri Matkovi, ale oficialne som nic nemala, si to podla mna ta porodnica nezasluzi a rodila ma Chovanova 😉 super zena 😉

a uz tretie sa sa rodit nechystam, tak mi je to eggaaal jedno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tehu , vobec nenam sajnu, co su zas 😕 a to mam doma az 3 kociky 😀

bubadlo27
30. apr 2009

tehu, sak tam pre istotu zavolaj, alebo sa ti mozem aj zajtra spytat ak chces 😉

inak teraz ide na markize paradny film Parfem 😉 / teda okrem hokeja, kedy to Kanada paradne nandava bratrom Cechom 😀 😀 😀 😀 /

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre