Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

macka7
10. jún 2009

Davala som fotky do albumu je tam nieco aj zo stretka 😎

lyongirl
10. jún 2009

no tesco teda nie, ale my kupujeme tie billové a nemôžem povedať krivé slovo, sú ako tescové, kupujeme buď tescové, alebo billové, podľa toho, čo je v akcii

zuzanikaaa
10. jún 2009

caute, no dlho som tu nebola.. .bolo stretko? do kelu, musim sem chodit castejsie... skoda. Na buduce sa rada pridam. Vladi ten uces mas super. Aj ja som sa vzdy davala na leto "vykosit" (to ked som bola chudsia v tvari ... aj celkovo samozrejme 😉 , ale teraz si nechavam vlasy rast 🙂
Bubadlo aj my sa chystame do Chorvatska. Boli ste aj minuly rok? Ako si to zvladla so Sofinkou? Myslim cestu... ja mam uz teraz trochu obavy, asi budem musiet kupit manzelovi stuple do usi, keby Zuzka mrncala, nech sa sustredi na cesu 😒

vladkaz1
10. jún 2009

ahojky dakujem za pochvalu .. no som spokojna aj ked si vypnem ofcu hore je to super ..
Macka foto super az na mna som tam jak 40 rocna zena 😀 ale ste kocky musim vas pochvalit...

macka7
10. jún 2009

vladka no tak fakt nechapem sak si pekna mlada baba si velmi na seba kriticka 🙂

vladkaz1
10. jún 2009

ja som fakt mne sa nic na sebe nepaci to by si ma musela poznat .. ale pritom na mna ked niekto pozrie tak si mysli ze aka sebavedoma namyslena baba ale opak je pravda ☹ nevadi ja potrebujem schudnut este aby som mala sebavedomie dnes mi mama vynadala ze si mi sibe ked chudnem ci si chcem nieco uhnat ved to poznate 😝

stankatt
10. jún 2009

Vladi ty si viac sisi ako ja 😀
dnes idem zehlit mam tu taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaku kopu 😠 ked dozehlim budem vypadat takto: 😝 😝 😝

vladkaz1
10. jún 2009

oki jaj dnes tu nik???.... idem nieco pojest este som nejedla a som hladna... zajtra budem robit pecienku este mame spagety .. mala chrape zas nebude v noci spat 😝 Stanka neznasam zehlenie 😝 ja nezehlim nic 😀

lyongirl
10. jún 2009

aj ja som chcela variť pečienku, ale v Bille nemali
no, tiež idem niečo ešte robiť, lebo MM má na saláme, má v ruke pivo a kuká TV 😝 😀

stankatt
10. jún 2009

tak uz ozehleneeeeeeeeeeeeeeeeeeee, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mala este mrnci, ale uz asi zalomi 🙂

stankatt
10. jún 2009

som si dala melooonik, mnam mnam. Varila som sosovicny privarok, zostalo aj na zajtra 🙂 , tak zajtra varim len pre malu 😝

vladkaz1
10. jún 2009

ja som si dala s kazdeho rozka trozka kustik bryndze ,salamik ,cibulku , a k tomu vlarku kedze rozky nejem 😀 zatial ale mala som chut na taky cerstvy a inak je mi tazko 😝 no si sikulka ja nic nerobim booze zasa prsi ...

gabuliik
10. jún 2009

Čaute.Ja tu mám tiež kopu na žehlenie 😀 .Stanka nedojdeš ... 😀 😀 😀 ?Ale nie,dneska mám nejakú depku,tak sa mi nič nechce.... 😒
Vladka,dnes som ta videla okolo 18tej si išla z Bottovej na študentskú.Išli sme okolo na aute 🙂 .

vladkaz1
10. jún 2009

aj ste na mna trubili? lebo sa mi zdalo no co si namna nezhukla som bola na krizovatke ze? isla som od segre
😀

gabuliik
10. jún 2009

Nooo na križovatke.Ale MM netrúbil,som mu nestihla povedať 😀 .

vladkaz1
10. jún 2009

😀 no teda aka je TT mala ze?

bubadlo27
10. jún 2009

ahojte,
stanka aj k nam mozes dosjt pozehlit 😀
dnes sa mi konecne vratila ta pomylena dobierka 😉
a zajtra ma caka zubar

gabuliik
10. jún 2009

Bubi , nezávidím Rácika!Ako som tu písala bola som tam nedávno a vysolila som riadne prachy za nič 😠

Vladka,to teda je.TT je fakt malá ... 😀

vladkaz1
10. jún 2009

😀 Bubi super aspon ze tak no ja idem posielat ten kocik pozajtra lebo nemam taku velku krabicu ...

bubadlo27
10. jún 2009

no ja sa na zubara nenormalne tesim 😠 , dufam ze uz posledny krat 😒

ja som dnes posielal cez kuriera jeden balik, som myslela ze to kurierske postovne je drahsie a bola som prekvapkana 😀

bubadlo27
10. jún 2009

jaaj a este som zabudla, ze nam dnes vycistili zadara koberec a sedacku, sice som si vypocula tetu pol hodinu, ale ked zistila ze u nas nepochodi, tak sa aj so svojim synom zbalili a odisli 😀

vladkaz1
10. jún 2009

😀 no super posli aj k nam 😀

bubadlo27
10. jún 2009

no vladi, nechcela by si, som ich uz aj pohladom posielala prec, ale podstatne je ze to aspon povysavali 😉

vladkaz1
10. jún 2009

no jasne ale vlastne mne by ani nemali co ja mam len kusok koberca v obyvacke pod stolom ale ma dlhy chlp a tepovat sa nemoze 😀 jedine ze by mi umyli zem haha

tehulka4
10. jún 2009

ahojky maminky--nooo, konecne som sa sem dostala aspon na chvilku..dnes to bolo rovnako strasne ako vcera..furt mrnci, huci a je zaveseny na mne...nechapem co toto je... ☹

tehulka4
10. jún 2009

vladi, ked si ako ja, tak by sa ti to aj tak nepailo a umyla by si si to po svojom.. 😝 😀

vladkaz1
10. jún 2009

😀 no ved prave 😀

stankatt
11. jún 2009

breeee rano dzifcence 🙂 zas ste mali nocnu?

zabkatt
11. jún 2009

ajojky baby. Pozerám že žehlíte🙂)) Ja mám o starosť menej lebo ja nežehlím, len košele ked niekam manželík ide🙂)) Dnes idem s autom na stk lebo som zistila že mi skončila 3tieho 😀 Dúfam že to bude vybavené ako sme sa dohodli, lebo inak môžem auto zahodiť na vrakovisko 😀 😀 😀

vladkaz1
11. jún 2009

no jasne nocnu .. teraz ledvaj kukam tak kocky kocik predany dufam ze sa mi nevrati spat 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre