Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
18. jún 2009

jezis vladi, moj maly ked chyti svoje dni je tiez taky isty..to s nim vtedy radsej ani von nechodim a nechanm ho prespat ssa na balkone, nech sa hanbit nemusim.. 😀 no to teda netusim naco.. 😀 jednoducho jemu isiel filmm a nechal mi vo vanicke maleho sedeit a on cumakoval do bedne..s tym ze mi dal vysvetlenie ze som tam bola ja..bohaca, bola som tam, ale davala som pradlo do pracky...a ani som si nevsimla kedy zduchol, len sa otocim a maly skoro vo vode...no je toto normalen spravanie 35 rocneho vraj dospeleho zodpovedneho??? bohynu, to si fakt uz musim robit vsetko sama.. 😠 😠 😠

tehulka4
18. jún 2009

bubi, sak bud rada ze ams mlieka a mlieka na rozdavanie.. 😉

vladkaz1
18. jún 2009

hmm ani nehovor mala si dala dole novu plienku a cikala na zem aj na mojho stala koberec mna porazi bude to smrdiet neviem co s tym lebo je to ten dlhy chlp a nemoze sa to tepovat a moj pod jej dat tuuu tuuu plienku ako keby nevedel zalepit suchac ved je to to iste ako pamperska len z latky .. ne a hotovo 😠
Bubi a neni na ceste este 1 no??? 😀 a kojila si ? asi mas moc 🙂

vladkaz1
18. jún 2009

baby musim ist lebo moj si zacne mysliet ze mam frajera alebo co ... uplne nanho serem 😀 uz je ofucany hahaha

bubadlo27
18. jún 2009

vladka dalsie urcite nie je , som sa poistila 😉 a kojila som a teraz len odsavam a odsavam, viem ze mam mlieka tak akurat, ale toto? 😕

bubadlo27
18. jún 2009

kuknite na toto, nebolo by zle 😉
http://peniaze.pravda.sk/rodicovsky-prispevok-s...

len to zvysenie od septembra je smiesne 😠 😠 😠

vladkaz1
19. jún 2009

no Bubi toho sa ja uz ani do konca materskej nedockam ..

stankatt
19. jún 2009

boda by to bolo 😉
inak breeeee ranko... sme hore od 5,40 😠 😠 😠 😠 😠 sce sa mi spaaaaaaaaaaaaaaat

vladkaz1
19. jún 2009

no jasne ze bodlo ale uz to slubuju pol roka ja sa toho ani nedockam este rok na matersej mozno vy este ano.. kedze mate male deticky

tehulka4
19. jún 2009

breeeee ranecko.....no ja si myslim, ze by bol uz najvyssi cas.. 😀 ale nejak tomu neverim, ze ma to pri tomto dietati zastihne... 😝 no my sme vstali 5:45 ale ako som ho vzala na ruky, tak sa mlady panko ulozil a potiahli sme teraz do 8... 😉 mam ja ale dobre dieta...

stankatt
19. jún 2009

tehu provokujes? 😀 😀 😀 😀 😝 mala este stale skace v postielke.... tak spat este ee

tehulka4
19. jún 2009

stani, sa neboj, ked to mame aj my takto posunute tak sapt pojde najskor o pol 12, a to o pol 1 uz ficime na plavanie..a potom je cely den taky posunuty, co ja zrovna nemusim.. 😉

stankatt
19. jún 2009

spime jupi 😔

vladkaz1
19. jún 2009

ahojte mam kocik je nadherny hodim foto za chvilu 😀

zabkatt
19. jún 2009

ajoj ja mám dnes opravnú tak držte palce.
vladi práveže ked sa neučím tak spravím lebo sprostý majú štastie a ked sa chcem posnažiť že idem sa učiť a všetko mám napísané že vav tak to musím spraviť aj keby som nechcela tak zrovna neurobím. Asi sa dnes opijem a tak pôjdem 😀 😀 😀

brinzulka
19. jún 2009

bambule, ze v amfiku je PAT a MAT? neviete o tom viac?

zanna
19. jún 2009

vcera som sa pytala ,ci neviete ako je na kupalisku na druzbe,asi sa sem nemozem len tak votriet,prepacte ☹

vladkaz1
19. jún 2009

ale ve dti uz niekto napisal som myslela jasne ze moznes a nie votriet ale debatovat .. prosimta snad sa tu nebude hadat! 😉 Kupalisko na druzbe je ako je ihrisko futbalove treningove a su tu aj pezotacke byty smerom na zosku .. daj si do googlu mesto trnvava kupalisko tam ti da trasu nemas zac 🙂 a kludne pokecaj s nami 😀

tehulka4
19. jún 2009

brinzul, pat a mat je uz dnes, aj zajtra aj pozajtra...dnes su tusim od 14:00 potom 16:00 a potom 18:00, a zajtra a pozajtra ficia od 10:00, a kazde dve hodiny zacinaju... 😉

zana, to ze ti pripadne nikto nic neodpise neznamena ze mame nieco proti tebe, ale to znamena, ze ani jedna netusime ako je tam...a ty sa hned nemusis urazat... 🙂

vladkaz1
19. jún 2009

tak kuki do albumu 😀

tehulka4
19. jún 2009

waw, valdi, je aozaj pekny..musis byt stastna jak blcha...takze nie je az tak doskrkany, co?

brinzulka
19. jún 2009

zanna...a ja im tu pravidelne vypisejem...a to ja bydlisko, ze Senec 😀
tehul...no Vy tam asi nie..mozno Soncam...to je hrane, ci cvo? Ako ? len vrabe leteli a neviem viac

tehulka4
19. jún 2009

brinzul, mozno ako sprievodny doprovod pojdeme.. 😀 segra chce ist, len este sa presnejsie nevyjadrila, ze ktoru hodinu kvoli tomimu..ale nieco spominala ze by isla zajtra okolo 4 no neviem...neviem ci je to hrane, ale on nieco spominala ze sa luki moze vyfotit aj s patom a matom, tak neviem ci tam budu nejak rozpravky pustat a niekto bude navleceny v kostymoch..fakt netusim, ale vraj by tam mali byt aj ine rozpravky..no neviem..letaky sice vsade boli ale nejak extra vela popisaneho nie.. 😉

tehulka4
19. jún 2009

brinzul....

Pozývame Vás na
V.ročník najväčšieho divadelného rozprávkového festivalu v strednej a východnej Európe s názvom :
PAT A MAT s kamarátmi
KULTURNE A KONGRESOVE CENTRUM BOJNICE
11.12.13. a 14.júna 2009
MESTSKÝ AMFITEATER TRNAVA
19.20.a 21.júna 2009
DOM KULTÚRY DÚBRAVKA BRATISLAVA
26. a 27.júna 2009
rozprávkový divadelný muzikál
v ktorom uvidíte :
PAT a MAT
Maťko a Kubko
Slimák maťo a škriatok Klinček
Traja chrobáci
Majka z Gurunu
....a praví prílušníci VB

réžia,hudba,scenár Mgr.art.Robert Mankovecký

www.rozpravkovyfestival.sk

brinzulka
19. jún 2009

dakujem..no asi naplanujem chlapcom program na vikend 😉

tehulka4
19. jún 2009

neni zac...len naplanuj...mne sa to tiez vcelku pozdava...akurat ze na zajtra tusim hlasili brutalne ochladenie ci co.. 😠

vladkaz1
19. jún 2009

baby ficim do obchodu som max spokojna musim troska namazat kolieska a pokukat kde co je len sa neda dat do lahu ale to som vedela aj ja .. ale mala mi uz nespi a ked ju to zmohne tak sa vyspi aj tak ajstak mi spi po sede ked ju dam do halu tak place 😉

stankatt
19. jún 2009

Vladi mate krasny kocik 🙂 , no idem vyvetrat draka... idem na slaviu 🙂

lyzenka
19. jún 2009

ahoj vladi,

som ta dnes videla z okna....máte krásny ružový... 😀

vladkaz1
19. jún 2009

cerveny! 😀 dakujeme moc sa z neho tesim je naozaj velmi pekny no ako na potvoru mi mala zaspala ... ale v poho je to sice na sedaka ... ale co uz som s tym ratala vedela som to a neni to az taka hruza ajstak uz moc nespi ... no ale ovlada sa super 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre