Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

macka7
17. júl 2009

bubi prajem peknu dovcu a trosku zavidim 😉

gabuliik
17. júl 2009

Bubi,závidím!Užite si to a hlavne nech vám vyjde krááááásne počko 🙂

vladkaz1
17. júl 2009

tak bubi a nie ze pridete o jedneho viacej 😀 ale nie robim si srandu sak ma uz poznas uzi si to hlavne zapoj MM nech mas aj ty chvilu klud a deticky budu santit 😀 tak sa majte nadherne pocko mate ako s knizky paaacko

bubadlo27
17. júl 2009

baby dakujem ste zlate 😉
ja mam v pekarni este cesto na pizzu, okrem toho som uz stihla tri davky takych fajnovych pizza tycinek, lebo mlsni chlapi zozeru po ceste vsetko 😀
pocko ma byt super, aspon podla predpovede a berieme aj segru, tak mozno sa aj opalim, aj ked ten moj cecek bezo mna ani nezaspi 😠

inka vladi, ako mi to zdvihol tvoj MM, ja ze Hellou 😀 😀 a potom som sa ospravedlnila 🙂

bubadlo27
17. júl 2009

tazke dovarene, dopecene, este podojim, sprxa a hura spat 🙂
tak sa majte a posluchajte tu 🙂

vladkaz1
18. júl 2009

bubi no MM mi vravel ze volala ti andrejka 😀 😀 a smial sa ze sme dorotky.. 😀 😀 😀

basado
18. júl 2009

ahojte. to je ale počasie.
maly mi pred chvílkou zaspal, dneska vstaval o pol 10, tak som ho dala neskor spinkat.
bubi prajeme krasnu dovolenku 😉

vladkaz1
18. júl 2009

ahojte ja som prave sa pohnevala s MM mala mi osragorila vsetko v detskej rano som este teraz tepovala zo strojom a MM mi vynadal ze co som robila ked sa mala tak posrala vsade 😝 som nasrata jak cert jaj 😝

basado
18. júl 2009

vladka to je normalne, to sa može stat ešte viac krat 😀
u nas sa to nestalo ale čo nebolo može byt 😅
ona sa už odnauča od plienok, že?

vladkaz1
18. júl 2009

ano ... no uz sme nemali plienky ani na den davam gacurky ale ja neviem nemam na to neryv moj mi total vynadal uz s pcha do zadku ja sa snim nebavim ...jemu by sa to nestalo mi povedal hlavna vec ze drichme

basado
18. júl 2009

čaute tak ja som sa pred pol hodku vratila z kauflandu a z lidlu. bože ked su tie eura, hned sa tie peniaze mínaju 😅 . aj ked je to v podstate to iste na naše. nechala som tam 35 eček 😖 aj to som poriadne nenakupila, začalo pršat, ešte že som bola na aute, malych som nechala mužovi, tak mi bolo chvílku hej 😀

basado
18. júl 2009

maly mi zaspali. 😨 bastino ma zvyšenu teplotu, dufam, že to bude len jednodnove ☹

stankatt
18. júl 2009

cafte, tak mala zalomila uz o 19,15 🙂 ... dnes mala trosku teplotku... asi zas zuby 😠 Hlavne ked mm hcl spat po nocnej 12tke, najviac pistala....

stankatt
18. júl 2009

? nikto? ☹

vladkaz1
18. júl 2009

jaj baby my sme teraz prisli z kauflandu ani mi nehovorte ja som dnes kupila taky ten podhlavok do kocika melej teplomer v lidli do uska alebo na celo a teraz sme boli zas v kaufnade na colu a sladkosti pivo a pakotiny na viiknd a minuli sme dnes CCA 50 euro.. a to neni nakupene robila som halusky eura sa tak minaju no nemam prehlad ani kde som tolko minula nic nenesieme z kauflandu ze 20 euro 😝 mala spi museli sme pred vchodom volat policiu tu rovno pred dvermi nafetovany chlap alebo oraty sedel sa nedalo dostat do vnutra ,,. no otras sme ho budili dugali do neho ako nahle dosla policia tak ho tuklo a bol na nohach sme boli za debilov si predstavte ze by som isla sama sak by ma porazilo

vladkaz1
19. júl 2009

tu co to vymrelo? 😅 😕 😕 😕 😕 kde ste? 😀

gabuliik
19. júl 2009

Čauec.My sme dnes behali po areáli Baumaxu a tak.Chceli sme ist do zoo v Blave,ale báli sme sa ,že znmokneme.No a nakoniec sa z toho vyklulo celkom pekne počko 🙂 .Čo už,pôjdeme inokedy.

stankatt
19. júl 2009

cafte, princezna uz spi 🙂 dnes bola takaaaaaaaaaaaaaaa upistanaaaaaaaaaaaa, teda doobeda, az no.... ale inak poho. boli sme v meste na pifku 🙂

basado
19. júl 2009

nazdarek 😀
naši tiež už spinkaju. boli sme pozriet v anfiku, hrali tam ludovky, boli sme tam s mamu aby stale nesedela doma, 🙂

vladkaz1
19. júl 2009

jaj cafte no ja som akurat dovarila dnes celkom pohoda boli sme u nasich navarene som mala od vcera ,... tak sme vegetili ,.... 😀

gabuliik
19. júl 2009

Baby,takže dneska ste mali všetky den do pohody 🙂 Paráda. 🙂

vladkaz1
19. júl 2009

no pohodicka 😀 mala uz spinka ..ja mam prestelovanu celu klavesnicu a nemam tu programi .. mojho asi doraziiim 😠

tehulka4
19. júl 2009

jeeeeej ahojjte maminky... 😉 konecne mi funguje internet..bayb ja som mala strasny tyzden...furt sme boli prechladnuty a ja neviem z coho, internet mi nesiel, a niekde sopm stratila tmobil..teda ani nestratila ale dala som ho niedke nabijat a ani za boha nevie kde..doma ho nemam urcite, u nmasich ani u segri tiez nie, este mi opstava kuknut u kamosa ale ten je na dovce takze zatial tie co mate na mna orange, tak nemam, preto neodpovedam..a co tu noveho?

vladkaz1
19. júl 2009

jak si prehodim klavestnicu neviem pisat 😝

tehulka4
19. júl 2009

a chcem sa spytat ti co ste si objednvalai z toho HM aj vam nieco prislo lebo mne nist... 😠

vladkaz1
19. júl 2009

ja som neobjednavala a babam tusim neprislo 😝
som nesvoja sak to nemoyem prestelovat na spat ...

tehulka4
19. júl 2009

vladi a nejde ti to tam dolu na lavo prehodit ci co?

vladkaz1
19. júl 2009

kde dolu ja to neviem kde to je

tehulka4
19. júl 2009

v pravo uuuplne dole,vedla casu datumu a tych hovadin by si tam mala mat SK a nie anglictinu...

gabuliik
19. júl 2009

Nemáš len prehodený jazyk?To je napravo dole.Alebo skús v nastaveniach.Neviem 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre