Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

basado
22. júl 2009

boli sme na kupku , bolo super

lyongirl
22. júl 2009

ahojte...
stani držíme palce, nech je malá OK a hlavne, nech máte pokojnú noc 😉
ja som práve dožehlila a je mi horkóóó a som hladná, idem zňuchávať do chladničky 😀

basado
22. júl 2009

mala ked ma teploty tak spinka? naš spikal cely den 🙂

basado
22. júl 2009

veru aj ja by som mala žehlit ale nechce sa mi ked je taketo horko 😝

stankatt
22. júl 2009

spala tak normalne: 1,5 hod do obeda a 1,5 hod poobede 🙂 ale poobede uz sa normal hrala a jasila.

stankatt
22. júl 2009

tak idem teda spat... cakala som vas tu...

gabuliik
22. júl 2009

Čaute.Stanka,to mi je ľúto,že máte teplotu.Prajem skoré uzdravenie.Ja som sa sem dostala až teraz,bo som spratávala po malovke.Uf,ale som si dala.Roboty jak na kostole.Ešte nám chyba dotrieť jedna stena v detskej a spálna celá ☹ .Do piatku to stíhame 🙂

gabuliik
22. júl 2009

Baby kde ste kto?V poslednej dobe to tu nejako flákate 😀 😝

gabuliik
22. júl 2009

Lulinak,tak pekne ste dopadli.Chúďa malá.Zapálené ušká sú potvora.Ja som mala čo robiť,ked som to mala a nie ešte taký drobec.Prajeme skoré uzdravenie. 🙂

lulinak
22. júl 2009

gabuliik,dakujem dnes už bolo zase lepšie,ja som sa sem dostala až teraz som umývala kúpelku a wcko,katastrofa

stankatt,dúfam že už bude malá v pohode ja som si posledné dva týždne užila horúčky dosť pri obidvoch tak prajem skoré uzdravenie

gabuliik,tú malovku nezávidím mi sme ju absolvovali asi pred mesiacom 😝
dnes aj naša malá urobila kopu krokov sama 😀

vladkaz1
22. júl 2009

baby sorac ja nestiham a ked som doma uz mam vsetkeho po krk tak len nakukam co pisete a sem tam prispejem ..
je mi luto usiek no hruza prajem cim skor uzdravenie a gratulejem pre zmenu k zubkom 😵 😵 😵 zlatickam ...foto nehodim nejde mi to -- ☹ ale kazdy mi hovori ze som stara hahaha no co mam biele vlasy . mne sa to paci 😀

krtko.
22. júl 2009

vladi,ani nechcem vediet co ti povedal muz 😔
ale mne sa to tiez pacilo,ale neviem si ta predstavit s tou farbou 😵

vladkaz1
22. júl 2009

moj MM mi povedal ze to mam dobre ... ale ze som mohla mat ofinu dlhsiu do boku 😝 mam to dobre segra mi to pochvalila ze ked som opalena .. tak je to super a kamosky mi povedali ze som stara .. trocha ma stipe hlava ved som nemala farbu skoro 3 mes. ---

krtko.
22. júl 2009

snad ta niekedy uvidim 😵 kym sa nestihnes zafarbit 😝

vladkaz1
22. júl 2009

ale sme sa bavili s macku ze pojdeme do centra aj ona je jak ja dali sme si na polku farbu sme jak dva cecky rovnake hahahaha 😀

krtko.
22. júl 2009

kedy pojdete?
boze ,hodinu skracujem natalke ramienka na satach a tak sa mi to nechce robit 😠 kupila som jej saty hannah montana a boli jej trosku vacsie.zajtra idem notarke a ´ked bude teplo tak by si ich chcela obliect.ja tu buem nad tym sediet este asi dalsiu hodinu 😀 teraz som si urobila veceru a potom sa mi uz duplom nebude chciet 😖

marcelkatt
22. júl 2009

Ahooojte

krtko.
22. júl 2009

ako sme vcera domov,lenku som uz musela niest od socialky na ruke 😠 take boli vcera unavene ze petka mi zadriemala pred pocitacom a to sa nestihli ani parky uvarit 😝 ale zaspali ako polienka a ja tiez.
macka ,tebe co doma povedali?

marcelkatt
22. júl 2009

Mne strih schválil manžel aj sestra aj Vladka 🙂

vladkaz1
22. júl 2009

jaj ani sa necudujem ja som este dnes upratovala ,, vsetko a to som vcera vysavala .. ale uz mam svoje tak je pohoda caves maci

krtko.
22. júl 2009

idem poumyvat a saty jej spravim aj rano 😀

vladkaz1
22. júl 2009

ja este varim segedin dobre mi sibe ze? a v celom byte nemozem najst zapalovac zapalky nemozem fajcit a huba mi uz chlapoce po cige .. 😀

krtko.
22. júl 2009

pripal si od sporaka 😉

krtko.
22. júl 2009

aj ja som chcela vecer varit,ale ked som to vsetko poukladala a sadla som si ,tak uz sa mi nechcelo.ja rano uvarim zemiakovu polievku a utekam do mesta.aj tak bude 11 kym vyrazime 😠 zas pojdeme cez najvascie teplo 😖

krtko.
22. júl 2009

baby,kde by som mohla kupit plienky na kupanie.v tescu mali ale len od 7 kg.to by sa mi tam stratila 😅

marcelkatt
22. júl 2009

Pozri v DM drogerii...

marcelkatt
23. júl 2009

Dobré ránko... 🙂

stankatt
23. júl 2009

bre 🙂

vladkaz1
23. júl 2009

😀 breeeeeeee 😀 😀 😀

stankatt
23. júl 2009

co robite sisky? 😀 mala spi 🙂 uz mala len 37,4 teplotu, tak snad uz je pokoj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre