Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
15. aug 2009

😀 Bubi kedy si ma videla? my sme isli na aute tak neviem jedine v meste ze by si ma s nou videla .. ale bola som aj vonku s mackou vecer sme sa boli prejst moj spal MM doma a to bol Mackin MM 😀 tak asi preto sa ti zdalo a netrubili ste na nas?
Gratulujem k vyhre jasne ze potesi 😵 ... ak sa ti nepaci nechj si ju na zimu vtedy su take tachsie vone lepsie 😀 nie? ja som este nic nevyhrala raz nejaky doplnok stravy mi volali na fon a som si to neuvedomila ja ze zas nejaky podvod bohaca a povedala som im ze namam zaujem nech daju nekomu inemu, hahaha potom pozeram na mail a fakt som vyhrala no nic no truba som 😀 😀 😀 😀 😀

lenkahrehusova
15. aug 2009

Ahojte 😉
krtko a je TMC otvorené aj cez prázdniny?
Ak by si tam išla, a nevadilo by ti to, rada sa k tebe pridám 😵 . Ešte som tam nebola 😉

krtko.
15. aug 2009

centrum je otvorene aj cez prazdniny 🙂
ja som tam kazdy utorok urcite 😉 kludne mozes,budem rada 🙂 😉

bubadlo27
15. aug 2009

vladi, vecer okolo pol osmej isla si urcite s mackou, len chlapa som neidentifiovala 😀
akurat ste boli pri solarku, ci kvetinarstve, my sme isli domov, sme boli u mamy pre prazdninarku 🙂

vladkaz1
15. aug 2009

aj my sme sa s macku chystali mala sa tam super vyhrala ,ale mna to tam nejako neviem mala som taky blby pocit ale bola som tam len raz ..asi preto ze som tam nikoho nepoznala

lenkahrehusova
15. aug 2009

krtko, budem ešte moc vterka 😅 môžeme sa pred tým ako tam pôjdeš stretnúť a ísť tam spolu? Neviem kde to je 😉
vladi, ani ja tam nikoho nepoznám, tak uvidíme aké to bude 🙂

vladkaz1
15. aug 2009

ale v podstate bolo dobre az na to ze som bola taka nesvoja tak by som to nazvala ved Ktko vie.. ale s mackou sme sa rozpravali ze raz za cas by sme tam behli .. aby mali deti zmenu s hrackami ..

vladkaz1
16. aug 2009

bre ranko od vcera nik? 😕

kukona1
16. aug 2009

ahojte,tak malá má kampylobaktera,prenášajú ju zvieratá-psi,sliepky...ona to može preniest stolicou,chvalabohu že chodí na nočník 😒 už to má chudátko 13 dní...ked ju pustili z nemocnice,tak jej 1 den nič nebolo a potom dostala 40 horúčky,vracala a kakala súčasne..konečne jej dali antibiotiká,ale nič nechce jest....vobec!!!!!..iba vodu pije...ako jej mám vysvetlit že musí jest aby ju nebolelo bruško a nemala hnačky? 🙄 ☹ Takto stále kaká riedke,lebo len tekutiny prijíma

vladkaz1
16. aug 2009

booze a to akoze kde chytila?to som este fakt nepocula prajem skore uzdarvenie malinkej 😵 😵 😵 😵 nech sa co najskor vylieci drobec .. no ako to znasa? aj ked ma uz 3 rocky ..

kukona1
16. aug 2009

boli sme u známych na návšteve a oni majú 3 psov,50 sliepok,7 koz a capa....a už ani neviem čo...a ešte sa malá aj kúpala do večera u nich v bazéne na záhrade....znášame to strašne,lebo nijakým sposobom som do nej nemohla dostat žiadny liek...tak sme ju odviezli do nemocky..tam dostávala infúzky a teraz jej vysvetlujem že nepojde na kolotoče / na jarmok/ ked nebude jest liečiky a papat....ale ani to nezaberá... 😠

krtko.
16. aug 2009

lenkahrehusova pisala som ti do ip

timotej
16. aug 2009

Baby neviete kedy je trnavský jarmok tie čo ste priamo z TT. /pozravujem z dovolenky z Rajeckých teplíc je tu nádherne!

bubadlo27
16. aug 2009

timi
jarmok zacina vo stvrtok 10.9 ale oficialne az v piatok 11.9
http://www.trnava.sk/new/viewpage.php?page_id=1342

stankatt
16. aug 2009

cafte 🙂 jeeee jarmok... uz sa tesim 🙂

bershka
16. aug 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ktora chodite s salcerovej? neviete, ci ma este zajtra dovcu?

gabuliik
16. aug 2009

Čaute.Na jarmok sa teším aj jaaaaaaaaaaaa 😀

K salcerovej nechodíme,neporadím 😉

stankatt
16. aug 2009

barsh nechodim... neviem 😉

vladkaz1
16. aug 2009

baby ja sa na jarmok moc netesim .. akrat pojdem nakupit cigansku 😀 a malu na kolotoce ,ale nejako som s toho vyrastla neviem nebavi ma tlacit sa tam medzi ludmi a ajstak sa tam nic poriadne neda kupit akuŕat kazdy rok si kupim nejake varesky a tak 😀

stankatt
16. aug 2009

Vladi sak kocikom budem rozrazat 😀 😀 😀 😀 hodim 5tku rychlost a ideeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
16. aug 2009

😀 😀 😀 Stanka .. ja odpadnem som sa s chuti zasmiala .. no .. 😀

gabuliik
16. aug 2009

😀 😀 😀 tak niejak si to predstavujem aj ja Stanka!Ale dopadnem ako Vladka..... 😀 😝

vladkaz1
16. aug 2009

😀 😀 ako ja dopadnem ze si kupim varesky a cigansku?hmm? 😀 😀 😀 😅 😅

stankatt
16. aug 2009

sak ked sa dame vedla seba vsetky s kocikmi.... kto nas nepusti? 😀 😀 😀 Vladi ja som si nist este na jarmoku nekupila... ja len jedlo a pitie a kolotoce 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
16. aug 2009

no a ukradnu aj malu aj kocik 😀 neviem uvidime ..ja na kolotoce nechodim .. mne je zle a moj zas ano ale oni chodili do pratru .. a ja ked som videla tie dole hlavou kolotoce fuj uz som grcala len s toho ..
ja pekne ciganska burciak .. a budeobzerstvo a travit budem este 3 dni ..
Moj jarmok neznasa 😀

stankatt
16. aug 2009

moj tez nemusi... ale sak nebudem ho nutit, ked chce byt doma, nech je... a aby mu nebolo smutno, necham mu aj malu 😀 😀 😀 😀 a mama hura jarmocit 😀 😀 😀 😀

gabuliik
16. aug 2009

Stanka,ty mi fakt čítaš myšlienky.Len stým,že ja by som MM nechala doma 2 deti a to by neprežil.Tak radšej ide so mnou 😀 .Už má depku z toho,že idem v piatok na stretko s kamoškami.Bude varovať a brble jak starý dedo.4 roky tu trčím doma,nikam nechodím a teraz sa mu to odrazu nepáči.Frfloš jeden.... No ale odbočila som od témy,sorráč.

vladkaz1
16. aug 2009

😀 😀 gabi noo Stanka supet idete veru moje pekne .. tak aj ja som bola tento tyzden viacej nez je dovolene po kavickach .. a uz bol ohen na streche 😀 😝

tehulka4
16. aug 2009

no zeny, ja jarmocit pojdem..teda tie kolotoce a podobne blbosti nemusi, cigansku a burciak ano, tak isto kupit aj varesky a pod, ale to je vsetko..minuly rok som bola tehula, a som hovorila, ze pojdem sa tam "nazrat, kupit si nadstavec na vysavac a potom mozem rodit..🙂 a aj tak bolo, v piatok som bola so segrou a s mamou, v sobotu prisli znamy tak aj s tymi som bola a v nedelu este vecer u nasich na oslave a v noci som uz aj budila muza ze ideme na to.. 😀 😝

tehulka4
16. aug 2009

gabu, ja som bola tak v piatok..mm sa postaral o maleho a ja som isla za kamoskami, jedna mala rozlucku so slobodou a dorazila osm domov o 4 rano.. 😀 a o 7 som uz ficala..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre