Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
28. aug 2009

gabi ani nehovor.... toto teplo ma znici... sa tesim na ochladenie, bud. tyzden ma byt zas horko 😠

gabuliik
28. aug 2009

Noo,od pondelka .... Fúúú a v stredu mi malá nastupuje do škôlky.Už teraz mám z toho depku. ☹

stankatt
28. aug 2009

juj nezavidim

gabuliik
28. aug 2009

Hmm,neviem kto bude viac plakať,či ja alebo ona.A horšie je,že musím so sebou trepať aj malého.Tak to bude o hubu 😒

stankatt
28. aug 2009

aspon ta maly zamestna a nebudes plakat 🙂 a na kolko tam mala ide? na pol dna?

gabuliik
28. aug 2009

Prvé tri dni od 8 do 10tej a potom na další týžden do 12tej.No a potom sa uvidí,že ako to bude znášať.Ale asi ju tam budem nechávať len doobeda,dokial sa sama nebude pýtať,aby tam ostala celý den.

stankatt
28. aug 2009

drzim palce...
inak Mon idu nejak divno zuby 😀 hore mame 1tky.2ky a 5ky- stolicky a dole 1tky a jednu 5ku stolicku 😲

vladkaz1
28. aug 2009

cafte , no dakujeme teda ste ma potesili ze sa vam pacime.. do toho oradka by som asi nesla ved to je spojene s kostolom nie? take ako by som to nazvala mozno ze sa pletiem tak ma opravte ..katolicke? 😀 na to som ja neni 🙂

gabuliik
28. aug 2009

Jééj,aj segrinej malej tak šli.Mala len horné 1 a 2 a dole len 2ky a už má vylezené všetky stoličky.My sme na tom stále rovnako.4 hore a 4 dole. 🙂

gabuliik
28. aug 2009

Hups,trocha som sa sekla.Dole len 1tky 😀

gabuliik
28. aug 2009

Tak baby,už ma MM vyháňa,tak dobrúúúúúúúúúúúú 🙂

basado
28. aug 2009

no baby aj naš sebastianko nastupuje na adaptačny do 12 hod 😝 , tak som zvedava, to nebude ani komunikovat ako ho poznam 😝 , šak to nevadí , dufam ,že sa otuka 😀

suziad
28. aug 2009

ja chodim do oratka len preto lebo neviem kam inam, mala mi dlho v kare nevydrzi mrnci, kam chodite s deckami? konecne sa ochladi. 😀
Potrebujem zhodit 10kg co mi zostalo a preve sa napchavam velkym smotanovym nanukom 😅

suziad
28. aug 2009

vladkaz1: ani ja som neni katolik, vsak je to verejne 😝 a neni su tam hovna od psov ako za barakom. 🙄

macka7
28. aug 2009

caute no inak tie hovna od psov otras tu sa neda ani po trave chodit lebo hned si to donesies az domov 😠

lyongirl
28. aug 2009

tak my sme mali hovno rovno pred vchodom, skoro som doňho vbehla s kočíkom, vidieť toho, kto tam nechal toho psa nasrať, tak sa ho opýtam, či mu sere aj pred jeho chodové dvere 😠

A teraz ma napadlo, rozprávala som sa s jednou mamičkou, čo tu kúsok býva a hovorila, že išla pani, mala psa a povedala jej, nech si chytí dieťa, že jej pes deti nemá rád, no by som jej dala...že jej povedala, nech jej požičia to vodítko na psa a uviaže si tú malú naň, neni sú niektorí ľudia debilný?

suziad
28. aug 2009

moja Lejka sa uci momentalne behat a ked s nou idem po trave tak si hocikde sadne a trha travu, no je mi to nechutne ked si predstavym ze sa tam vystal alebo vysral pes. no a potom si da prsty do pusi.
ked tu v tt je malo takych uzavretych ihrisk. Este sem tam idem do mesta k balakovu, ale to je daleko tak musim autom.

suziad
28. aug 2009

lyon to by som jej hned odpapulovala a opytala by som sa ci ma sacik na hovna 😀

vladkaz1
28. aug 2009

v poo ja som myslela ze je to len pre katolikov 😀 tak sorac ale hovna su vsade a ked u nas su so psami by ste mali vidiet aka som zla jak cert .. nadavam aj z okna 😀 😠 😠 😠 a vecne mam pred dverami hovno zozmaznute ... ako idem domov .. a to ma fakt stve nic nerobim len umyvam vchod .. 😝

basado
29. aug 2009

čo sa tyka tych psov, my sme boli minule na pieskovisku , maly sa tam hrali a pozerala som že sebastian chytil ho..., taka som bola nasrana, že až no 😠 a čo mi kamoška hovorila, že jedna ma mačku a chodí ju tam venčit, tak tam ani nechodíme. 😝

vladkaz1
29. aug 2009

no sak to je otras my sme tu mali susesov co mali pol. psa vncenie ist zo vchodu a rovno a ihrisko sral 😠 som visla z okna a normalne na plnu hubu ,ze nech sa nehneva ale je tu rola a keby mali oni decko ci by isiel s deckom sa hrat medzi hovna!!! ani si to nezdvohol kukol a isiel prec to ma fakt vytaca .. toto ..ale hlavna vec ze kustik pri zos je rola za kupkom ..ale su taky pohodlny tam ist ... moja mama maju psa a poctivo si zbiera do sacku aj ked na roly spravi potrebu

timotej
29. aug 2009

Baby čo robíte s deckami ked je také počasie. Náš dnes zalomil 11.45 ale pekne sa zahral s nafúkaným balonom tak sa snažil hádzať. Asi pôjdeme pozrieť do Kauflandu alebo do Maxu.

vladkaz1
29. aug 2009

ahoj my ideme na prechadzku aj ked prsi mala je hrozne zla dame jej igelit a nam je jedno ze pomokneme .. dufam ze aspon zaspi..

basado
29. aug 2009

no naš maly teraz zaspal, ja by som spala stale ked je taketo počasie, 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
29. aug 2009

jaj prave sme prisli len poprchalo a potom prestalo ,som nasrata mala spala len chvilu a sta reve uz je to neznesitelne baby ... ja mam nervy v cudu vydrzim cokolvek je to moj ezlatko ale uz mam fakt toho dost .. 😝
Kupila s si velke vianocne oplatky slane a pred lidlom sa mi cele rozdrbkali na zem .. tak som si na ne chutila no co vam poviem .. den blbec dnes nevarim a idem si d nejaky rozok nech ukludnim nervy 😝

stankatt
29. aug 2009

cafte, tak dnes sa bude lepsie spat 🙂 rano o 4tej som nahanala po spalni komara 😠 😠 😠 ale dostal nakladacku hajzlik jeden 😝

basado
29. aug 2009

no aj my ho tu niekde mame , ale nemožem ho najst 😠 ,, mame 4 izby, tak sa niekde zašíva, vajčak jeden, šak ja mu dam ked ho najdem 😠 😀 😝

vladkaz1
29. aug 2009

aj vy mate ? no teda Stanka dobre si mu dala !! 😀 mala dnes vstala a taje dostipana no hruza na brusku v strede pupku cerveny total stipanec 😝 cim to natierate?

basado
29. aug 2009

fenistilom

stankatt
29. aug 2009

fenistil gel, ci jak sa to vola... ale zatial nemame stipance, vzdy sme ho zneskodnili skor, ako on nas 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre