Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

timotej
14. sep 2009

Dakujeme Stanka... aj ja som si pojarmočila ale z tej nákupnej stránky. Sa vytešujem zo záclony novej aj z kožušín na sedačku. Ja mám dosť už osláv celý človek ma bolí. Ale ešte mi príde kamoška s malým na tortu.

lenkahrehusova
14. sep 2009

Timi, gratulujemééééééééééééé 😉

lyongirl
14. sep 2009

Aj my sa pridávame a gratulujeme aj Timkovi, aj Oliverkovi 😉
Aj my sme si dobre pojarmočili, ani som to nečakala a chodili sme s kamiónom, ale tlačil MM. Bolo fajn, nebolo extrémne množstvo ľudí, aspoň nie, keď sme boli my

timotej
14. sep 2009

Dakujeme za gratulácie lenka. Timko vie ukázať že má jeden rôčik na prstíku. Veru nebolo tolko ludí čo po iné roky. Aj tam kde som si kupovala suknu povedali že ludia kupovali v piatok doobeda a poobede len kde-tu.

timotej
14. sep 2009

Ahojte konečne sa mi podarilo popripájať nejaké foto. Teda zmenšiť. A vytvoriť si vlastný album. Môžete pozrieť akú sme mali v sobotu tortu. Tehu Oliverkovi všetko naj.... nech ste len zdravý to je hlavné. Tuto na fotke je Timko s babkou....

vladkaz1
14. sep 2009

cafte tak dnes sklamanie tesik negativny ☹

vladkaz1
14. sep 2009

testik 😝

gabuliik
14. sep 2009

Vladi,tak to mi je ľúto..... ☹

Stanka,konečne si medzi nás zavítala,som si myslela,že sa ti niečo stalo.... 😀

A oslávencom všetko naj,naj ,naj .....

Inak ,včera sme mali hroznú noc.Obidvaja krpci majú sople.Takže celú noc sme boli hore a Andrejko od 20,00 do 22,00 grcal z toho soplu.Už som nevedela čo s ním.Kvapky nezabrali,tak som ho vypodložila skoro až do sedu.Potom zaspal.Tak dúfam,že dnes to bude lepšie.

vladkaz1
14. sep 2009

mam nervy varim knedlo zelo a knedlu idem robit aspon sa ukludnim neviem kto to poje mame este halusky .. 😝 😀 Stanka no zanedbavala 🙂 veru .. ale ved chapem to .. je toho dost
gabi to je mi luto ze tak na prd spite,neboli brusko .????

stankatt
14. sep 2009

Vladi skoda... ale za chvilu tam budu // 🙂
Mala je taky velky spekulant... a keed neni po jej tak nervicky.... stuplik maly...,

gabuliik
14. sep 2009

Vladi,neboli.Jemu zatekajú soplíky a to ho napína na grc.Horšie je,že ten môj spal ako drevo.Ani ho nehlo,aby sa postavil aspon k Monike,ked kričala,že chce zakryť.Tak som mu vynadala a bolo.Neurazil sa,ale ani nepovedal,že dnes bude vstávať on 😠 😠 😠

Stanka,aj náš je taký.A ked mu nevyhoviem,tak plače ako keby ho niekto bil 😠 😀 .....

stankatt
14. sep 2009

Gabi mozno ta prekvapi a bude vstavat 😉
kukam superstar, celkom fajn 🙂

vladkaz1
14. sep 2009

😵 baby ste zlate ,ja varim o dusu uz mam bocik ,teda robim pecene rebra prestnejsie v pace a kapustu dusenu mam uz idem parit knedlu ....
gabi pocuvaj ,co najviacej odsavaj ,mala ked bola chora teraz aj grcala s tych soplov 😝 musis to odsavat moja ... lebo aj v noci budes mat co robit a moju malu s toho boli brusko ked je zaspolena .. posielame pusinku 😵
Stanka to si viem predstavit malinka musi byt zlatunka 😵

gabuliik
14. sep 2009

Aj ja som kukala superstar 😉
Zatial je pokoj.Odsávam,ked sa dá.Lebo on si to nechce dať.... ☹ 😠 Horšie je,že Monika začala kašlať.Šlak ma trafí.Dnes som ju ani do školky nedala a asi ju budem musieť nechať do konca týždna doma.No uvidím čo bude zajtra.Horko-ťažko si tam zvykla a teraz toto.... ☹

Stanka,neprekvapíííííííííííííííííííí 😠 😀

bubadlo27
14. sep 2009

aj vcera ste kukali superstar? mam tam susedu a dokonca postupila 😉 🙂

vladkaz1
14. sep 2009

vcera som kukala 😉 , tak prava knedla letela do kosa druha sa mi podarila na jednotkuuuuu , super tesim sa .. este 2 ale uz by som spala jak decko .. mala este nespi 😠
gabi no nic prijemne ☹

bubadlo27
14. sep 2009

vladi, jak robis knedlu, mas pekaren, lebo ja som len kupovala ale ta eeeeee 🙂 , a teraz sa mi cesto pekne vykzsne v pekarnicke a ja len vypracujem a naparim a je suuuper, aj na druhy den 🙂 🙂
ale uz som veru dlho nerobila ☹

vladkaz1
14. sep 2009

Bubi nie nemam pekaren ... spravim normal cesto take olejove na knedlu je potom super vlacna ... dam hrnec sitko vodu pod to a parim cca 25 minut a mnako ... 😀 ale prva letela poviem ti do kosa tieto ostatne mam nadherne...
mama ma ten paric, ale to su parenne buchty od tial na jednotku ..som lakoma to kupit ..
ja nelubim kupovanu knedlu nikdy ju nezjem smrdi mi po hnilych supkach zo zemiakov neviem preco eeeeeeee

bubadlo27
14. sep 2009

no tak ja veru aj zajtra urobim tusim segedin 😉 😝 aj s knedlu 😉

vladkaz1
14. sep 2009

moja dala som foto do albumu mrkni jak sa mi podarila 😀

tehulka4
14. sep 2009

caute mamiky..skor som sa sem nejak nedostala...neviem, ale od vikendu neni nejak casu na nic..vsetkym za gratulacie DAKUJEME...no a takto pred rokom som uz spacirovala po byte, ze uz to asi bude...auz zacinali kontrakcie po 7 minutach..😀..to je parada takto na to spominat..no a od dnesneho dna mam konecne aj spojazdnenu umyvacku..da sa, ale hold, umyvam lepsie..😀 😀 😀

timi, mrkla som do albumu ale ak sa mam priznat tak z porodnice urcite mi nic nehovoris.. ☹

zeny, a ked uz je aj po otm jarmoku, no co, nedame nejake to stretko niekedy v blizkej dobe?

lyongirl
15. sep 2009

aj my sme mali noc o ničom, Riško je soplavý ☹

vladkaz1
15. sep 2009

tehu ja by som prijala stretko veru baby 🙂

elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladkaz1
15. sep 2009

Ahoj Elizabetka ,mi sme sa snazili skoro rok teraz snazilkujeme ale kratko .. neviem nemala som take problemi ale kludne pis budeme radi 😉
Daj si do pasu pod foto ze kakas dvojicky nech vieme v kolkatom tyzdni si 😵

timotej
15. sep 2009

Vladka to elizabett nečaká dvojičky ale kamoške sa podarili. Elizabet snažilkuje ak som to správne pochopila... Elizabet a ku komu chodíš na gyndu?

timotej
15. sep 2009

Tehu aj ja som spomínala 13. ako si ma Dečkov nechal v nemocnici že do večera porodím že nález je väčší a že malý sa už bude pýtať na svet. Naozaj Timi sa narodil 21.12. a to som chcela ísť v sobotu po poradni na jarmok.

bubadlo27
15. sep 2009

cavte, ja si pridavam na maggi recepty, mali mi pospali aj s tatinou, este musim vymyslieť čo uvarim na zajtra ☹

vladkaz1
15. sep 2009

aha ja som myslela ze caka , 🙂 oki nevadi .. tak nech sa skor zadari 😉

stankatt
15. sep 2009

cafte, tak uz aj my soplime 😠 😠 😠 😠 😠 v noci som k nej chodila kazdu pol hodku 😠 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre