Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
4. aug 2010

@tehulka4 jasné zavolám, al pošlem sms.

silvika
5. aug 2010

zenicky, prosiiim vas, co ste cserstvejsie rodili, koho by ste odporucali v trnave na dohodu k porodu, ktoreho porodnika, je pravdepodobne ze budem potrebovat sekciu a neviem na akeho lekara by som sa tam mohla obratit aby mi to celkovo dotiahli do uspesneho konca. dakujem moc za odporucania. pripadne aj koho nie. kludne aj do ip piste ked sa trochu z cesty pytam 😝 😉.

bubadlo27
5. aug 2010

silvi ja som sice rodila uz pred dvomi rokmi, ale ja by som odporucala chovanovu 😉
no sekcie su speci, urcite vedia robit vsetci, aj stefanikova a ostatni komparz

silvika
5. aug 2010

noo ja som skorej chcela kvoli tomu niekoho konkretneho, aby naaahodou nechcel niektori z nich spekulovat ze skusit porodit normalne, lebo niektori uznavaju ten nazor, ze priorita je rodit prirodzene. niektori aj pri polohe KP ja mam zatial napriec male ulozene, takze ani tym ani druhym koncom nie je. tak viac menej sa chcem vyhnut nejakemu tomu spekulovaniu alebo vyckavaniu alebo tak....prvy som rodila sice prirodzene aj ked vyvolavany ale len sa tam pri mne striedali a nechali ma dost dlho trpiet co to bolelo ako fras.

marcelkatt
5. aug 2010

Ahojte, výsledok z amniocentézy nám potvrdil, že čakáme chlapčeka a to najhlavnejšie je, že Patrik je zdravý.

bubadlo27
5. aug 2010

silvi, ja som tak malu rodila, ze dlho predlho a potom maleho za rok som si vybavila Chovanovu, super žienka, si myslim ze problem s nou mat nebudes 😉 🙂

@marcelkatt macka, som rada ze je vsetko OK, ako inak 🙂 🙂 🙂

krtko.
5. aug 2010

@marcelkatt ,gratulujem 🙂

marcelkatt
5. aug 2010

@bubadlo27
@krtko. Ďakujem vám moc. Hlavne za podporu všetkým. Ste zlaté. Ako mi to oznámili, som sa rozrevala a nešlo to zastaviť, dr ma tam obímala. Teším sa ako keď som na teste objavila //. Som šťastná. Už len placenta nech sa vytiahne pekne a bude všetko ok, ak nie tak sekcia, nevadí.

larita112
5. aug 2010

Ahojte babulky, prepáčte, že vám sem takto vpadám, ale potrebovala by som poradiť nejakú dobrú detskú lekárku tu v TT, ak by sa dalo v poliklinike... vôbec nemám prehľad a ak by ste mi vedeli pomôcť, moc by mi to pomohlo... ďakujeeeeem 😉 🙂

stankatt
5. aug 2010

cafte ste sa rozpisali.... jeden den som tu neni a hned mam toho tolko na citanie 😀 😀 😀 😀 krpata dnes spala 20 min, tak teraz odfukuje... no pojdem ju zobudit, bo zas bude do polnoci tancovat.... 😝

lucyso
5. aug 2010

Ahojte baby, ani nestiham precita ale :
Marcelkatt GRATULUJEM Z CELEHO SRDCA, SUPER SPRAVA🙂)!
Silvika, ja som sice rodila prirodzene, ale mam kamaratky ktore mali sekciu a chvalili si Stefanikovu, vraj jej dost casto pomahal Deckov. takze neviem, ved iste sem este mamy popisu🙂 a poradia🙂.
inak aj na CHovancovu som pocula dobre referencie

lucyso
5. aug 2010

larita112 ja mam Krizanovu a som spokojna🙂

marcelkatt
5. aug 2010

@lucyso ďakujeeem pekne 🙂
@larita112 ja mám MUDr Kollárovú a som tiež spokojná 😉

ema111
6. aug 2010

Kocky, mam 5 mesacnu dcerku. ak by ste niektora mala zaujem o kupu veci pre babatko,ozvite sa. vecicky su ako nove, najlepsie je pozriet si ich osobne a vybrat si, preto to nechcem fotit a davat na bazar.

gabuliik
6. aug 2010

Čaute baby.
@marcelkatt moooc gratulujem a teším sa s vami ,že malinký je v poriadku ....
Včera si deti doniesli domov malého kocúra,lenže náš pes sa rozhodol,že ho zožerie.Tak sme ho na noc dali dnu na chodbu-je naučený špiniť do piesku.Tak noc bola v pohode.Lenže ráno leja,von som ho nemohla dať,tak mi tu behá po dome.Záclony som musela dať hore,kvety tiež ,no katastrofa.To ako keby som tu mala nejaké dalšie bábo.No a skúšla som ho dať znova von a pes útočil.Takže ho budeme musieť vrátiť k našim.Ešte vydržím kým príde MM z práce a odvezieme ho ...

lucyso
6. aug 2010

takze mas doma kowbojku Gabuliik 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 ...

gabuliik
6. aug 2010

asi tak nejak @lucyso ... 😀 😀 😀 ,3 deti a k tomu kocúr ... 😀

marcelkatt
6. aug 2010

@gabuliik Ďakujeeeeem moooc....

gabuliik
7. aug 2010

Čaute.
Som si na chvílu musela sadnúť.Od rána chystám veci na oslavu ... Čo nové?Vladka tu už dlho tuším nebola ...

bubadlo27
7. aug 2010

@gabuliik vladka dnes svadbuje, tak mala dlhy tyzden pripravny svadobny 😉

gabuliik
7. aug 2010

To tu nikto nebol? 😕

Už sme dooslavovali a ako vždy to svokra totál pokazila... ☹ 😠 😠 😠 Už ma tak vytáča,že ju v najbližšej dobe niekam pošlem a bude....
No a malý bol celé poobedie taký nijaký.Furt len na rukách a ukladal sa ,sme mysleli,že je unavený.No a ked išiel spinkať,tak bol hroozne horúci.No a mal teplotu 38,8 ... ale nechápem z čoho.Nemá kašel,soplík,nič...tak dúfam,že ho to prejde ....

gabuliik
7. aug 2010

ahaaaa,tak vladka si užíva ... 🙂 ,super,aspon sa zabaví a trochu odreaguje....

gabuliik
9. aug 2010

Čaute baby.
To už sem nik nechodí len ja? 😕
Dnes som varovala segre malú-2roky má,tak ako môj Andrejko.Tak som tu mala do 13tej 4deti .... ale dalo sa.Našťastie sa nebili a nehandrkovali ...Teraz som tých troch vyhnala na chvílu k svokrovcom.Urobili tu totálny čurbes,tak to idem upratať.... 😉

bubadlo27
9. aug 2010

gabi ja chodim citat teba 😀 ☹

lucyso
9. aug 2010

Ahojte, ja som mala tieto dni nejake perne.... mala bola nejaka neervozna, upratrova, varit, o chvilu sa budeme stahovat, presnejsie menit so svokrovcami, tak "kujem" co kde bude a tak🙂)

gabuliik
9. aug 2010

@bubadlo27 ďakujem ,že ma čitaš 😀
@lucyso a akože sa budete meniť so svokrovcami?si vymienate izby či čo?

lucyso
9. aug 2010

menime poschodia... my pojdeme hore, nakolko mame uz malu a hore je viac priestoru a oni (zvysne deti🙂) sa uz odstahovali, pojdu dolu.

stankatt
9. aug 2010

ahojte Gabi aj ja ta citam 😀 , vcera som tu nebola, nebol cas 😝
a brachove male mali virozu... nic im nebolo, len brutus vysokanske horucky... tak to je asi ono..
No Mon uz ma po prazdninach, dnes zacinaju jasle... tak zas kolotoc.. jaaaaajjjjjjjjjjjjjjj

gabuliik
9. aug 2010

@lucyso,tak to je fajn,že budete mať viac miesta ... super,že vám vyšli v ústrety....

@stankatt, malému to zo dna na den prešlo.len v tú sobotu mal horúčku a potom nič.ale teraz má trápi viac to,že nechce nič jesť.predtým nemal problém a teraz nič.dnes mal na ranajky stred z polky rožka ,bo nič iné nechcel.obedoval polievku a aj druhé,ale to len kvôli tomu,že videl jesť segrinu malú a večera nič.ani mlieko už nechce.a v nedelu za celý den zjedol 2uvarené mrkvy a 3 lyžičky ryže ... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre