Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
8. feb 2011

Ahojte.
Tak dnes bolo zas pekne,len poobede sa to pokazilo, fúkal nepríjemný vietor a zamračilo sa ☹ . A mna od rána hrozne bolí hlava a nepomáha mi žiadna pirulka ☹ 😠 . Už neviem čo si mám dať .....

@vladkaz1 , a kde boli na chate? to vydržala len jednu noc? naši krpci by bezomna nešli, asi by plakali aj cez den 😀

vladkaz1
8. feb 2011

@gabuliik za jablonicou niekde tam maju chatu ,presny nazov neviem ved segra ti napise 😀 ,no ale ze v celku dobre az ta noc a na druhy den sa uz predvadzala ,nasi ju doviezli 😅

gabuliik
9. feb 2011

@vladkaz1 , no super herečka jedna ... 🙂 Tak si bola na zumbe tu u nás? 🙂 Ja som o tom kecala s Adriku a tiež by som rada išla,ale už od nedele ma hroozne bolí hlava a mám suchy kašel.Nič mi nepomáha,včera som myslela,že si hlavu odrežem.Nahádzala som do seba pirule a nič ...

Dnes má Monika v škôlke maškarný,sa tešila.Ale som sa vrátila,priniesla som jej tričko s kr.rukávom,keby jej bolo horko a začala plakať,že ide domov.Moja chyba,nemala som to triko zabudnúť ☹ . Ale tak snád sa ukludnila ... A musím s nou isť zajtra na kožné ... už týžden jej machlím ekzém a nič, furt to má horšie .... ☹

zuzanky
9. feb 2011

Ahojte
@gabuliik A mávaš migrény? Ak áno tak choď k doktorovi a dá ti čipky mne ich dal a keď ma bolí hlava a dám si ju tak cca do pol hodinky ani neviem, že ma hlava bolela.

A dnes je opäť pekný deň aspoň pôjdeme von. Ale už by sa mohlo otepľovať aby sme mohli bežkať. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabuliik
9. feb 2011

@zuzanky , nemávam ... toto sa mi stalo 1x a bolela ma tak,že mi bolo normálne na grc.Nechápem ... a k dokine nechcem isť,bo mám takú divnú .... možno na pohotovosť.Ved uvidím ako to bude.Ale posledný týžden je toho na mna nejako vela, deti sa furt len hádajú , Mm furt za volačo brble a tak .Možno to bude aj tým.A najhoršie je,že ani v noci sa nevyspím,kedže Monika furt buntoší ...

lucyso
9. feb 2011

Ahojte maminky. @zuzanky veru, dnes je krasne aj ja sa tesim von🙂). boze uz nech je len teplejsie a teplejsie🙂).
@gabuliik Gabi ja som mala raz taku migrenu, ze som vracala kade som chodila a nevladala som sa na nohach udrzat. chvalabohu bolo to len raz. ale zato migreny mavam:(.. mne pomaha len to prespat.. i ked teraz pri detoch to je nemozne 😅 ..

zuzanky
9. feb 2011

@lucyso Joj dnes bolo supeeeer dokonca som zobrala malého nachvíľku sa pobežkať taký bol natešený. 🙂 🙂

A ja mávam migrénu pravidelne teda teraz po pôrode sa to trochu popravilo čo som rada lebo keď som ju dostala tak to bolo tak ako píšete vracala som a najhoršie bolo, že som nemohla zaspať a keď som dostala čipky zaspala som hneď a keď nie tak migréna prešla cca za pol hodinku.

@gabuliik Tak nech ti to čim skôr prejde a Monika prespí celu noc.

stankatt
9. feb 2011

Ahojte, tak je celkom pekne pocko a my musime trcat doma 😠 😠 😠 😠 ale zajtra ideme na kontrolu a potom Mon aj trosku vyvencim 🙂 🙂 🙂

lenkahrehusova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladkaz1
10. feb 2011

@gabuliik bola som bolo super ,ale musim sa do toho dostat proste ,utorok ideme znova ,no uz mam aj v notase zumbu tak budem aj doma ,plus posilka k tomu ,teda ked budem mat na pernamentku zas 😀 ,teraz su prednejsie decka vela toho potrebuju .

gabuliik
10. feb 2011

@vladkaz1 , no super teda ... a kde si zohnala tú zumbu do PC? aj ja chcem .Musím povedať Mmlovi ,či sa to neda stiahnuť alebo čo ....
No a čo sa týka detí a vecí pre nich,ani mi nehovor ... Furt volačo.

Inak baby, ja som dnes moc nespala.Monika bola v noci 3x hore a Andrejko 2x ☹ . Keby to bolo aspon v rovnaký čas,ale pokaždé to bolo v inú hodinu a o 5,30 Monika,že ona ide vstávať .No des.TAká som dolámaná,že až .

vladkaz1
10. feb 2011

gabi moj mi to stiahol z netu ,tak budem cvicit aj doma ,len to nieje taka kvalita cd jak origos ,chcem uz dnes vecer cvicit

gabuliik
10. feb 2011

no ,tak to musím povedať tomu môjmu, on tam nájde aj nemožné 😀 😀 ...

gabuliik
11. feb 2011

Ahojte.
Tak dnešné počko o ničom ... Ráno sme sa skoro prizabili,čo sa všetko šmýkalo a teraz na ulici čistá potopa ... samá bačorina.No des ... Už nech je teplooooooooooo

tehulka4
11. feb 2011

zdravim mamulienky....
gabi, co sa tyka tej migreny, segra mava tale, ze cela den preôlezi, pregrca a je hotova...konecne sa objednala neurologicke, ide na buduci tyzden..mozno je po sposobene aj chrbticou alebpo co..vraj u zien, co su dlho doma namaterskej tak ej to castejsie ako u beznych..tak neviem...asi to teda zacnem mavat aj aj..🙂))
no a u nas nic noveho, akurat ze s vladkou zaciname zumbit, decka su jak certi, stale sa moc nevyspim, mm mi v poslednej dobe tiez ide dost na nervy, penazi furt neni.....taaaakze vsetko po starom.. 😀 😀 😀 este aj to pocko je nanic...som dnes bola s filipom v nemocnici na nefrologii a kym som prisla domov tak som mala cele gate mokre co je tolko vody..
😠

gabuliik
11. feb 2011

@tehulka4,tak už aj ty zubíš? Kruci,to len ja sa k tomu nemôžem dokopať? 😀 Ale asi sa k vám v najbližšej dobe pridám ... A MM leze na nervy aj mne, sme na válečnej nohe 😀 😀 Ale neee, robím si srandu,len už som asi fakt moc dlho doma,bo ma dokáže rozčúliť aj hovadina.A možno to súvisí aj s tou bolesťou hlavy alebo čo.no neviem .dnes je klud ... klop,klop

tehulka4
12. feb 2011

@gabuliik , ano moja...bola som uz dva krat vo velkej telocvicni na ihrisku a bolo supe..aj teraz v utorok sa chystame...🙂mala by si, je to fakt dost velky relax, hlavne ked si cele dni s deckami iba ty....a tiez ma v poslednejd obe dost casto boli hlava, takze je to taky mix toho ze som furt s deckami sama a hlavne ze jemenej spanku nez bolo..

gabuliik
12. feb 2011

Ahotje.
dnes som doobeda upratala, vyvetrala periny a poobede sme išli k našim.Decká sa pohrali, ja som si poklebetila 😀 , no a MM tam čítal takú knižku o bylinách , tuším domaci liečitel sa to volalo a vyčítal tam,že na lupiny je dobré si dať na hlavu na 30min.bielu activiu.Tak som si to nakydala na hlavu 😀 , som zvedavá čo z toho vznikne ...

@tehulka4 a o kolkej je tá zumba, tuším sa k vám pridám ...

lubuska22
13. feb 2011

ahojte babule je tu niektora baba z Hlin v TT? byvame tam chvilu a nemam s kym chodit kocikovat :o( maly bude mat 4 mesiace

silvia0123
13. feb 2011

😵 😝 😔 😅 😅 😅 😅 😅 😕 🙄 🙄 😨 🤐 🤐 😖 😖 😲 😅 🙂 😵 😠 🙂 😉 😉 ☹ 😒 😠 😎 😎 😖 😢 😀

tehulka4
13. feb 2011

@gabuliik, no je o 18:30..ked budes chciet, daj vediet a mozeme sa s vladkou po ceste zastavit aj u teba...🙂

gabuliik
13. feb 2011

@tehulka4, dikes ... ja sa ked tak ozvem ... 🙂

vladkaz1
13. feb 2011

gabika ne ze tusim ,ale ides ,ja uz 3 ti den cvicim aj doma ,ale stale mi to nejako nejde ,tie pohyby su namna moc rychle 😀

gabuliik
13. feb 2011

@vladkaz1 , no mám ešte furt taký tuberácky kašel,tak preto som písala,že možno ... nechcem tam vypluť dušu 😀
Vidíš,mne to ten môj ešte nestiahol, idem ho šťuchnúť,nech mi to mrkne ...

lenkahrehusova
13. feb 2011

Ahojte žienky, neboli ste niektorá v mama centre na Limbovej, na Linčianskej?
Našla som na nete, že také existuje, ale ešte som tam nebola 🙂

tehulka4
14. feb 2011

@gabuliik kludne..neni problema s stavit..budes po ceste..🙂

@lenkahrehusova ja som tam bola, a jeto tam fajn...nebola som v tom mc na okruznej tak nemozem porovnavat, ale maju tam taky velky hrad alebo co je to v herni ad ecka tadial lozia skacu a tak..maju aj kuchynu pre dievcatka a nejake odrazadla..takze cos a tyka vybavenosti si ymslim ze super..decka s amaju s cim hrat..mojmus a tam pacilo..

vladkaz1
14. feb 2011

@gabuliik neviem kde to stiahol lebo mi to vymazal ,ze niekde na nete 😒 ,ked chces tak mu poviem nech to napali este aj pre teba

gabuliik
14. feb 2011

Ahojte.
Dnes som bola doobeda na poliklinike, potvrdiť prihlášku do škôlky .... Tak to mám konečne vybavené.Ráno Monika neskutočne plakala,že ona nejde do škôlky.Nechápem to.Až mi jej bolo ľuto ☹ Malý mi po velmi dlhej dobe zaspal teraz cez obed,tak mám obavy či z toho nebude nejaká choroba,lebo doobeda pišťal,že mu teče soplík,ale ja som mu nič nevidela.Tak uvidím.

@vladkaz1, dakujem za ochotu.Ale šak skusim niečo pohladať a nech mi to ten môj pokuká ešte.Ak nič poriadne nenájdem ,tak sa ozvem ... 🙂

ciernaperla
14. feb 2011

prajem pekný dník.Nastahovali sme sa do TT a chcela by som sa spytat ci by niekto nechcel ist s nami kocikovat nakolko tu este nikoho nepoznam. Mam maleho 4.mes. Riška...budem rada ak sa k nam niekto pripoji.... 🙂

ivka1603
14. feb 2011

@ciernaperla
Ahoj...a kde bývaš, na akom sídlisku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre