Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

sulky
26. apr 2011

@emily82 , taky mini kutik je v radnicnej cukrarni na rohu, podavaju tam aj obedy

aduskatt
26. apr 2011

@emily82 v maxe hore v restike napriklad

gabuliik
26. apr 2011

Ahojte.
Už som tu dlhšie nebola ... 😅 ... Ale mám na vás otázku .. Nepoznáte niekto v Hlohovci nejakú dobrú obuv s detskými topánkami? dakujem

stankatt
26. apr 2011

@gabuliik preco v Hlohovci? inak cafte, to tu ale flakame...

adrianai
26. apr 2011

@emily82 reštaurácia Marko na Štefánikovej - my sme tam mali oslavu a malá neter sa tam aj pekne prehrala 😉

gabuliik
27. apr 2011

@stankatt, pretože tu v TT som pre malú nič nenašla ... neviem,či som náročná ja alebo malá,ale fakt tu nič neni a vo štvrtok chcem isť do HC,tak preto sa pýtam,že či to tam niekto nepozná ....

sissik
27. apr 2011

@gabuliik a co konkretne hladas? lebo ja som bola pred zimou v HC v 2 obuvach a ledva s om nasla nejake pekne cizmicky - aj to boli polske, vahala som prave koli tomu vyrobcovi. a mala mi ich tak vycaptala cez zimu, ze hroza.
a v druhej mali tiez vacsinou polske a znackove drahe, to si mozes aj z netu kupit
kde si v tt zhanala? ja som nasla obuv partizanske za csob na pesej zone. do te obuvy sa ide tak zozadu, vlastne ako od vajanskeho ulice. a bola som prekvapena, aky vyber tam maju 😉

gabuliik
27. apr 2011

@sissik , no hladám balerínky alebo lakovky a už som prešla skoro celú tt ... a na tú obuv čo spomínaš som zabudla.Asi tam zajtra vybehnem.Malá ma taký problém,že 30tka jej je tak akurát a 31 jej je velká.TAk preto sme ešte nič nekupili. Už som bola aj v simbe a takých lacných, lebo často to nosiť nebude,len k šatkám,tak mi to je jedno kolko jej to vydrží.Len aby jej boli dobré.

lenkaskulcova
28. apr 2011

ahojte...prosím o radu...Kde v TT mi nastrelia malej naušničku?
Dala som jej prepichnut uška, ked mala par tyzdnov...ale jedno uško mala zle, strasne nizko, tak sme nechali zarast, pichla Dr. znova, ale tie dierky sa jej spojili a zas ju mala strasne nizko....teraz už rok chodi s jednou, tak dufam, ze je to zrastene dobre....len si neviem predstavit ako ju udržim , aby jej to pichli spravne...takze asi nastrelenie je lepšie (uz ma dva roky🙂 )len fakt neviem kde....poradte pls.

mamina910
29. apr 2011

@lenkaskulcova ..ahoj,moja dcérka má 2.a pol roka a švagrinká mi poradila,že naj.nastrelujú náušnice dole v Jednote,neviem kde tam presne,či v tom zlatníctve ale že oni ti tam dajú náušničky najprv aké si vyberieš zlaté okolo 5eur a tie bude mať mesiac a potom jej môžete dať aké chcete vy.

mamina910
29. apr 2011

Ahojte maminy,viete mi niektorá poradiť kde v TT majú nejaké pekne balerínky také aj s remienkom cez nohu v č.36?Ja mám takú malú nohu🙂...nikde nemôžem zohnať a už ich súrne potrebujem lebo koncom mája má krstniatko 1.sv.príjmanie a nemám čo obuť:(...mám taká čierne šaty s bielymi kvietkami,hodili by sami k nim biele alebo čierne topánočky-balerínky?No a bolerko v akej farbe,poradíte?Lebo tie balerínky by som chcela využiť aj tak na bežné nosenie.ďakujem...

lenkaskulcova
29. apr 2011

@mamina910 jej, dakujem za info...pojdem sa tam v pondelok popytat... 😵 😵 😵

mamina910
29. apr 2011

@lenkaskulcova ..ahoj,potom mi ak môžeš,prosím ťa napísať ako to dopadlo,či aj keď má tvoja malinká 2.roky či jej nastrelia náušničky a že čo a ako(info)..či sa mi tam oplatí ísť s malou na jej meninky v júli,ďakujem.. 🙂 🙂 🙂

simisi
29. apr 2011

v zlatnicteve pod Jednotou som sa pytala,a ten mlady pan mi povedal,ze nastreluje az od 4 rokov 😒
trosku ma zaskocil 😠

mamina910
30. apr 2011

@simisi nie pod Jednotu ale v Jednote🙂vo vnútri je zlatníctvo,som zvedavá od akého veku tam nastrelujú.

anesim
30. apr 2011

@simisi pod Jednotou nechceli ani malej, ale v zlatníctve v jednote jej to nastrelili , tuším Malachit, to na prízemí menšie, vedľa predávajú noviny. Prvý krát som jej dala nastreliťv zlatníctve na Pešej zóne hne´d v tom prvom vedľa banky - tuším Poštová je to, to mala 4 roky. No po vyše dvoch mesiacoch jej začalo jedno uško hnisať, tak som jej ju vybrala, nech sa jej to zahojí, no potom to tam už nešlo, tak sme to nechali tak.
Druhý krát ,keď jej to nastrelovali , dole v jednote, - minulý rok, tak tiež jej začalo hnisať, skoro po dvoch mesiacoch, no už som jej to tam nechala, a samé sa to zahojilo, len som jej to potierala liehom. Po mesiaci môžeš tie náušničky vymeniť, no ja som jej ich až po tom, čo to prestalo úplne hnisať a bolo úplne zahojené.

dosa
2. máj 2011

dievcata, prepacte ze sa vam sem vtieram, ale nemate niektora telefon do gyncentra? nikde na nete nemozem najst... je tam nejaka recepcia, alebo kazdy ma telefon priamo na seba? potebujem a niceo popytat a len kvoli tomu ist do TT sa mi veru nechce... bola by som vdacna na nejaky kontakt...

lenkaskulcova
2. máj 2011

@mamina910 ahoj, no bola som...až od 4 rokov, keby som ju moc ukecavala tu jednu by mi nastrelila...ale vraj aspon trosku musi dieta spolupracovat,musi sa nehybat, no a mala ani za pana jana tam nechcela byt...takže to odkladam na neurčito...čo už

simisi
2. máj 2011

@dosa kazdy ma telefon priamo na seba,staci ked zavolas na polikliniku a vypytas si konkretneho lekara 🙂

mamina910
2. máj 2011

@lenkaskulcova ..tak to asi aj ja musím odložiť o rok🙂...čo už..než pôjde do školy bude mať,to je hlavné🙂ďakujem za info

dosa
2. máj 2011

@simisi - ahaaaa, takze na poliklinike druzba by mi dali na nich kontakt? to ma veru nenapadlo, druhy raz budem vediet, uz som sa tam konecne obklukou dovolala, dakujem za pomoc...

simisi
2. máj 2011

@dosa presne tak,ja tam chodim,k dr,Eliasovi a oni ta tam prepoja 😉

zuzanky
3. máj 2011

ahojte
dlho som tu nebola lebo ten môj šinter ma riadne ničí a treba sa mu venovať 😀
@simisi ahoj moja no čo kedy sa stretneme a už dokončime tie zásnuby už sa budu aj vydrieť nie len nás počuť keď boli v brušku 😀

Dnes sme boli posledný krát u neurologičky tak som rada, že je všetko v poriadku aj napriek tomu, že sme sa narodili v 37 tt 🙂
ozaj už by sa mohlo dať nejaké to stretko 🙂

kvapka22
3. máj 2011

Zdravím všetky Tehuľky !!! Chcela by som Vám oznámiť, že v Trnave na Slnečnej ulici v Klube Kvapka určite poznáte, začali cvičit aj tehuľky vo vode !!! Cvičí sa každý pondelok a stredu o 19.40h 🙂 ja som veľmi spokojná pretože sa uvoľním oddychnem niečo pre seba spravím a bonus ešte je masáž 🙂 baby neváhajte, nestojí to veľa ..cafte

venny26
5. máj 2011

Zdravím aj ja som z Trnavy. Ak budem mať nejaké skúsenosti podelím sa s nimi.
V pondelok idem prvý krát na potvrdenie tehu.
🙂

ivka1603
5. máj 2011

@venny26
Ahoj ....vítam ťa tu v našej téme....Držím palce, aby bolo tehu v poriadku...spomenula som si na moje pocity, keď som išla úplne 1x ku gyn. na potvrdenie tehu a triasla som sa na celom tele, lebo som nevedela na 100%, či som naozaj tehu, lebo všetky testy boli negat.. 😀 To bolo ešte v januári 2001 🙂 viac než 10 rokov nazad 🙂 Moja najstaršia dcéra bude mať v septembri už 10 rokov, ale to letí.....

venny26
5. máj 2011

Ďakujem Ivi 🙂
Ja mám všetky príznaky okrem vracania, aj testy pozitívny, ani menštruáciu nemám, náladky sú, chute 🙂
Som rada, že existuje takýto web na pokec mamičiek čakateliek, lebo by som sa asi zbládnila.

ivka1603
5. máj 2011

@venny26 Myslím, že sa nemusíš obávať návštevy u gyn., určite ti potvrdí tehu, len je otázne, ktorý tt., lebo možno ťa pošle, aby si prišla neskôr, keď už bude lepšie vidieť "fazuľka".....ja som vždy prišla nedočkavá moc skoro, a vždy bolo vidieť len gestačný vačok a musela som prísť o pár tt neskôr, keď bolo všetko lepšie vidieť 🙂
Ozaj, z ktorej časti TT si?

venny26
5. máj 2011

šak uvidíme 🙂
Ivka ja som z Družby. A patrím k Novákovi z Gyn centra.

ivka1603
5. máj 2011

@venny26
ja som z Linč. a chodím na polikl. k Ugorovej....musím končiť, lebo sa ideme s Rastíkom obliecť a letíme pre Kačenku do školy...pa,pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre