Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
13. jan 2010

http://meganabytok.sk/files/Ponuka ZIMA 2010.pdf dole 4 ta strana na lavo TOLZ 90W ta sa mi paci len aka bude na zivo netusim ... pojdem ju kuknut malej by stacila veru
idem do vane potom odpisem aj macke 🙂

gabuliik
13. jan 2010

Nooo Vladi,menšia kríza .... ale čo už.Aj to býva. 😒

stankatt
13. jan 2010

vladi pekna 🙂
Gabi este si chora?

gabuliik
13. jan 2010

Ešte furt.A práve preto som sa povadila s MM.Chcela som ísť k dr.,tak som mu volala do roboty,že či nemôže prísť,lebo ma bolia nosné dutiny.Asi to mám zastavené a furt mám ten kašel.A on ma odbil,že či je on na špagátiku a tak..... Tak som mu vynadala a bolo.A včera sme sa už nejak moc nebavili,lebo mi povedal,že som tvrdohlavá,či čo.No a dnes sa to zduplovalo.

zanna
13. jan 2010

diky kocky,aj my sa chodime von prechadzat,chcela by som aj dajaky program mu spravit,treba mu vybit energiu

trosku som vam sem vtrhala 🙂

stankatt
13. jan 2010

fuha, tak veselo.... tiez som chcela od mojho, aby ma nekam odvezol na aute a on ze nech idem autobusom.... 😠 😠

vladkaz1
13. jan 2010

zanna pohoda chod do arcadie do detskeho kutika napr . neviem co detske centrum je ..
😉 Diki baby s tymi gumkami neporadite?
To len nasa ma take huste vlasy?
Som okupana nic sa mi nechce .
Gabi normalka asi nemal svoj den tvoj alebo co ..
Moj pohoda, som zvedava do kedy dnes by aj mohlo nieco byt ,tutu mutu myslim 😀 xi
Macka mas pravdu ,nech sa uz Oliver narodi a hlavne bezbolestne 😀 😝 by som asi chcela veru ,neboj ujde sa ti aj kocikovat ,si pamatam ako tazsko som malu davala z ruk .. ked chcel niekto pestovat ,nam nastanu pestre casy..veru
😀 Myslim ze postel je oki ,uvidim zvazim na zivo a hlavne kolko bude stat aj ten ulozny priestor ,dufam ze nie viacej nez cela postel 😀 , to maju tak vymyslene ze?
Co ste vsetky na FB? ide to tu jak sracka pomalicky 😠

gabuliik
13. jan 2010

ja by som aj tým busom išla,len nemám kde nechať malého.A keby som nestihla prísť do pol dvanástej,tak by nemal kto isť pre malú.Takže to ma vytočilo jak šlak.A prišiel domov,že ráno chceš ísť?Reku neee,chcela som isť dnes.Takže bud ožijem alebo ....

stankatt
13. jan 2010

asi je neco vo vzduchu, co zle na chlapov vplyva 😝

vladkaz1
13. jan 2010

gabi nenechj si to sadnut na pluca alebo priedusky neni to sranda , potom sa s toho nevyliecis len tak daj na mna chod nejako 😉

lyongirl
13. jan 2010

zanna pohoda, môžeš aj častejšie, veď patríš medzi nás 😉

teraz som zistila, akú blbosť som napísala, minuli sme 90€, nie 120€, Vladi rozšupli sme sa, ale všetko bolo v pláne, len nie moja bunda a oteplovačky, ale zas ja to budem mať niekoľko rokov. MM oteplovačky má a aj tak si doprial nové, trochu tenšie a žijeme len raz, takže asi tak. Ušetrené niečo máme, tak sme si pokúpili. Ja ušetrím na iných veciach a na seba si kupujem málo, na deti sme dosť podedili, aj keď už je to stále menej a menej, ale v tescu kupujeme za dobré ceny, drahé a značkové veci im ja nekupujem vôbec, až na tenisky a Riško všetko dedí tiež. No a konečne odkedy sme sa nasťahovali sami si môžme už čo to dovoliť, na dovolenky zatiaľ nechodíme, ale zato pekne šetríme a potom ak niečo vačšie treba, tak kúpime...

gabi, dúfam, že sa čoskoro vyliečiš...

gabuliik
13. jan 2010

aj bych išla,ale kde dám malého? 😒 k svokre ho moc nechcem dávať.mam na to svoje dôvody.

lyongirl
13. jan 2010

stani, som si ťa pridala na FB 😉

Gabi, dones ho k nám 😀 , ja by som ti ho kľudne zavarovala, ale asi to máš od ruky 😒

lyongirl
14. jan 2010

všetko čo som napísala, mi zmizlo, serem na to 😠 😠 😠

suziad
14. jan 2010

LION nepojdes dnes do arkadie do rozpravky? ja som dam minule bola len tak s malou astrasne sa jej tam lubili tie kulicky, nepojdes? 🙂

lyongirl
14. jan 2010

Alex má kašel a obidvaja sú soplaví, takže nejdeme a do kolektívu máme aj tak zakázané chodiť, kvôli tomu, že má Alex oslabenú imunitu...ináč chodí rád na také miesta, aj medzi deti, ale čo už, keď nemôže ☹

suziad
14. jan 2010

aj Lejka bola soplava minuly mesiac aj tento, ale uz jej to konecne preslo, minule mala aj usi zapalene, teraz uz len sopel. Prvy krat co je na svete mala sopel, ale to bolo strasne, nespala, vrestala, no hruza.

Von ju vobec nebavi chodit, v kociku neobsedi ani chvilku, peso mrnci, ze chce ist na ruky, tak ja neviem co s nou. Tak ju zabavam aspon takto 😅 , alebo ideme mame, druhe deti ju zatial moc nezaujimaju.
Tu v Bielom mam aj sestranicu s malou ako moja, oni su furt vonku, ked sa knim pridam, tak je to o hovne, len mrnci nevie co ma vonku robit.
Uz aby bolo leto.

A zistila som, ze mam po porode asi trhlinu na riti , tak sa preliecujem, ak to nepomoze budem musiet ist dr.

suziad
14. jan 2010

A neni som nejako spokojna s nasou pediatrickou, nevie sa malej nijako prihovorit, len na nu ziza a mala potom vresti, keby jej pri vysetrovani nieco rozpravala, nemusela by byt Lea taka vystresovana, ty mas aky nazor na nu?

anesim
14. jan 2010

Vladka, ja malej dávam gumičky z HM, sú také silnejšie a veľmi dobre malej držia na vlasoch, V jednom balení je ich 10 ks a z každej po dve farby , sú buď s Kitty alebo srdiečkami 🙂

lyongirl
14. jan 2010

Tak s tým chodením von mi niečo hovor, Riško v kočíku tiež sedieť nebude, reve a reve, chodíme von, len keď má spať, ináč je to horor, takže sme stále zavretí doma. Ja ho tiež nevládzem nosiť a chodiť by vonku chodil, ale po 4roch 😝 . Tiež sa teším na jar a leto a na to, keď bude krpec sám chodiť a nie vrešťať v kočíku.

Ja som s lekárkou spokojná, je pravda, že prístup by mohol byť na inej úrovni, ale zas nemôžem povedať nič zlé. Niekto sa nevie cudziemu dieťaťu prihovoriť a zaujať ho tak, aby tam nevrieskalo a dieťa si vie veľmi rýchlo zapamatať, že tam mu robia "aj zle"

vladkaz1
14. jan 2010

Anesim no skusim objednat niekde ,u nas HM nieje ... 🙂 dik za radu, lebo to je hrozne jake ma vlasky ta nasa krapata ,jak helmu 😀

suziad
14. jan 2010

odbornicka je dobra, ale s malymi deckami to nevie, co by podla mna pediatricka mala vediet.

suziad
14. jan 2010

uz zacinam aj ja davat Lejke sponky na ofinu, uz ju ma v ococh a tato nam nedovoli strihat 😀

lyongirl
14. jan 2010

tato chce mať copaňu? Mne práve kuriér doviezol nový hrniec, idem ho vybaliť a omrknúť, si viete predstaviť ako som išla spred činžiaku - v jednej ruke Riško, v druhej krabica s 8l hrncom 😝

anesim
14. jan 2010

Vladka, na MMB , Monika objednáva HM, tak tam teraz má na druhej strane tuším a býva tiež tu na Družbe, má ich po 2,40€ za 10 gumičiek, my teda používame len tento typ

vladkaz1
14. jan 2010

Anesim ved viem od Moniky som kupovala veci pre malu 😀 teda pojdem pozriet na MMB aj na baby bola tusim neviem dlho som od nej nic nebrala 😉

zuzujo
14. jan 2010

ahojte, baby nemala byste niektora zaujem o asi mesiac novy detsky koberec s motivom "cirkus"? je to skor pre chlapca, 2x2m, my sa budeme stahovat a zial ho nebudeme moct zobrat zo sebu.

lyongirl
14. jan 2010

zuzujo, nepomýlila si si tému? V pase máš zahraničie, tak asi z TT nebudeš, alebo žeby áno? Ak áno, tak sorry 😉

tehulka4
14. jan 2010

caute zeny...konecne sa sem po takej dlllllhejd obe dostavam..neviem preco ale posledny tyzden mam úproblem sa sem vobec dostat...furt mi to tu mrzne a straaaaaaaaaasne lho nacitava, tak to vzdy od nervou tradsej zabalim a vypnem to tu.co mame noveho?

gabuliik
14. jan 2010

Čaute.Bola som u dr. 😀
Najprv s malým,je zahlienený,brala s prsta krv,že či nemá zápal,ale chvalabohu nič.Tak mu nedala ani atb.len Solmucol a ked sa mu nezlepší v pondelok kontrola a inak v stredu.

No a ja .... hrúúúza.Sestrička ma odbila,že dr.zomrela tu máte kartu a chodte zastupujúcej alebo si nájdite nového doktora.To ma vytočilo.Išla som zastupujúcej,tak noša ludí a dr. vyšla von,že o chvílu prídem. 😠 Kedže bolo 10,50 a o 11,30 chodím pre malú do škôlky,tak som sa nasrala a aj s kartu som došla domov.Ščuleky tu rozmýšlam čo mám robiť.Segra mi volala,že by ma zobrala na pohotovosť,ale šak potom musím ísť k svojej.Ale kam? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre