Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
10. mar 2009

Gabi drz sa. Uz sa to bude urcite len zlepsovat 😉

lyongirl
10. mar 2009

Ahojteeeee 😉 . Ja sa snažím od rána uvariť a to len granatír a ešte stále ho nemám 😀 , tie deti stále niečo chcú... Tak teraz obedujem, lebo spia a snáď sa mi podarí aj obed dokončiť....

stankatt
10. mar 2009

Monika dnes aj cez den spinkaaaaaaaa... uz 1 hodinu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes som ju zobrala aj do samosky na nakup a ani neplakala..... aj slniecko sa ukazuje... pekny dnik 😎

mmona
10. mar 2009

taky všeliaky raz svieti slnko raz prši. Chcela som snimi ist von konečne som ich poobliekala a začalo pršat ☹ tak som to spravila dva krat a na treti som to vzdala 😒

zanetuska
10. mar 2009

my sme to stihli doobeda ist von, kym este neprsalo...teraz musim varit a upratovat 😢

lyongirl
10. mar 2009

vonku pršalo? ja ani neviem 😒

bubadlo27
10. mar 2009

ano stanka, mala revala, lebo padla do jedinej mlaky, co tam bola a potom vyzerala ako prasa 😀
bola som so susedou 😉
a uz vies ze som nepriehladnutelna 🙂 , tak ma nabuduce kopni 😉

gabuliik
10. mar 2009

Tak baby,ja som dnes 2x zmokla.Raz som išla okolo 12tej len s malým a potom o 15tej s obidvoma a bol to des.To počasko ma fakt štve. 😠

stankatt
10. mar 2009

ja som bola 2x vonku a ani raz sme nezmokli 🙂 🙂 🙂 🙂 dnes sa na pocasko nehnevaaaaaaaaam

gabuliik
10. mar 2009

Tak to si mala teda fakt štastie! 🙂 🙂 🙂 🙂

stankatt
10. mar 2009

Gabi tak ako, uz je dobre? Deturence v poho? Spinkaju? Mala odkvacla.... 😉

zanetuska
11. mar 2009

No dnes toho asi moc nenaprechadzame toto pocasie uz hneva aj mna............ 😠

lyongirl
11. mar 2009

aj mňa 😠 , som zavretá už od 27.1....

stankatt
11. mar 2009

to zas naco prsi? ma porazi 😠 😠 😠 😠 😠

tasha8
11. mar 2009

caute, ja by som sa chcela spytat na nejaky fotoshop v TT, kde sa daju vytlacit fotky z USB kluca al. CD-cka, napiste mi prosim kde take daco je, diky moc 🙂

bubaczik
11. mar 2009

tasha8 v tescu,v nay.... 😉

tasha8
11. mar 2009

diky bubaczik, do Tesca chodim a ze som si to tam nidky nevsimla 😖

bubaczik
11. mar 2009

v tesu tam je vedla trafiky...

tehulka4
11. mar 2009

no, uz si pripadam ako cisty debil..aj dnes som bola na poliklinike a stale som sa otacala za druhymi mamickami s kocikom ci avs nioektoru nespoznam.. a nic..ved toto je uz chore.. 😀

zanetuska
11. mar 2009

vsetky povinne kupit plysovyvh konikov modrych a zavesit na kocik.........ako spoznavacie znamenie 😀 my mame al ezeleneho dinosaura 😵

stankatt
11. mar 2009

aj v Kauflande sa da foto z kluca 🙂 🙂
Tehulka naaaapodobne.... si mozu tie baby myslet... 😀 😀 😀

tehulka4
11. mar 2009

len co je uz vrchol ja sa na kazdu vicieram ze ci sa nespozname a nic.. 😀

tehulka4
11. mar 2009

a inak s tym modrym konom to bol fakt dobry napad..akurat neviem ci by s tym v trnave po case nebol rpoblem..🙂zeby sme vykupoili vsetkych modrych konikov v obchodoch..

stankatt
11. mar 2009

tehu kuk album, co mame my... neni to konik, ale to modre 😀

stankatt
11. mar 2009

inak so hladala nejakeho modreho konika - plysaka a nic 😉

tehulka4
11. mar 2009

no prosim...ja som vedela ze v tom bude nejaky zadrhel..🙂

tehulka4
11. mar 2009

v hrackarstvych sa minuli zasoby modrych konov.. 😀 😝

milhaus
11. mar 2009

baby nechodim sem k vam ale ak viete o neakej praci tak mi napiste, som z chtelnice
poprosim odpoved do ip

macka7
11. mar 2009

ahojte aj ja som dnes pokukovala po kocikoch bola som na poliklinike a nikoho som nespoznala 😉 Dnes mame 6 mesiacov 🙂

zanetuska
11. mar 2009

macka gratulujem, kolko vazi mala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre