Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
11. mar 2009

nie je, aj mna poriadne nasrali, uz by mohol niekto otvorit nieco konkurence 😠
inak aj zdrazeli, ochota ziadna, podla mna vyzuvivaju situaciu, ze tu nic okrem ich Kvapky neni, tak si dovolujiu
😠

krtko.
11. mar 2009

tehulka oranzovo karovany mam ja 😉

tehulka4
11. mar 2009

bubi, fakt ma vytocili, a ma taky dojem ze zajtra ma uz kompletne vytocia, ze sa na nich vys...m ja...neni mozne aby tu v tt alebo niekde v blizkom okoli nic nebolo..

tehulka4
11. mar 2009

krtko, no ja som vedela, ze to asi takto bude fungovat lepsie..a bola si samaci si bola s nejakou kamoskou?

bubadlo27
11. mar 2009

ze vraj sa plava nieco v Hlohovci, neviem ale naisto 😒

krtko.
11. mar 2009

bola som sama,bola so mnou iba petka
ale ked som isla z ocneho isla kusok so mnou taka pani s malym chlapcom

tehulka4
11. mar 2009

bubi, a vies nieco o tom viac? pytam sa preto, lebo sa poznam, ked ma zajtra nas..u tak moja noha k nim nikdy v zivote nevkroci...tak ale zasa chcem aby maly chodil na plavanie, lebo vodu zboznuje..

krtko, tak to si bola asi ty...no to aby clovek chodil so zapisnikom a zapisoval si ake vidi kocare.. 😀

bubadlo27
11. mar 2009

nie tehu nemam ani sajnu, len som tusim niekde citala, ale vobec netusim, ze co a ako ☹
potom jedine sa plava v senci v aquaparku, ale tam je to drahsie 😖

tehulka4
11. mar 2009

to nie..to uz sa mi zda trosku dalej.. ten hlohovec by ale celkom siel...skusim niekde na nete nieco zistit..

krtko.
11. mar 2009

tehu,pozri foto v albume jarmok

tehulka4
11. mar 2009

krtko tak podla toho kocika si to ty nebola...henten co som vudela ja bol oranzovy s takymi zlto-modrymi alebo akymi kockami..

krtko.
11. mar 2009

vsak sa raz vsetky niekde stretneme 😅

tehulka4
11. mar 2009

hadam ano... 😉

tehulka4
11. mar 2009

no tak ten hlohovec je klub zabka a plavaju utorky a stvrtky..teda ak internetova stranka neklame..

tehulka4
11. mar 2009

nooo, nic...idem ja hajat..dobru nocku vam prajem..

macka7
12. mar 2009

tehu ja mam zeleny x-lander ale uz karicku

zuzanikaaa
12. mar 2009

tehul my sme boli vcera 1 krat plavat, Zuzanke sa pacilo, tak som rada. Chodievat budeme kazdu stredu 12.15. Vcera boli len 4 dievcatka a este vraj ma chodit 1 chlapcek. Neviem kolko ich moze byt maximalne, ale myslim, ze kludne ich moze byt na jednej hodine aj sedem-osem. Skus tam teda dnes zavolat. Daj vediet ako si dopadla.

davida
12. mar 2009

tehulka a bubadlo,mám taký pocit že plávať s detmi sa chodí aj v plavárni zátvor,myslím že od 6mesiacov a volá sa to PLaváček alebo tak nejak,no neviem presne...

zuzanikaaa
12. mar 2009

aj ja som uz take nieco pocula o zatvore.... ale podla mna zatvor nie je zas tak vhodna plavaren pre mrnusov....Z hladiska hygieny a starostlivosti o nu je lepsi bazen, ktory je urceny len pre deticky, je tomu prisposobena kvalita vody i ostatne prostredie.

stankatt
12. mar 2009

ahojteeeeeeeeeee

tehulka4
12. mar 2009

no ahojme....kde ste vsetky?????moj maly bol dnes od nejakej pol 4 hore a bolo o 5 minut 8 a on uz total brutal tuhy ako stolverka..parada...uvidime ako dlho vydrzi v noci..a vy ste kde vsetky?? nahanate modrych plysovych konov?

lyongirl
12. mar 2009

Ahojte, my sme dnes boli vonku, dokonca 2x 😉 . Tak dúfam, že sa už oteplí, aby sme mali lepší program, lebo doma je nudáááá a potom len upratujem.
No idem hajať, leb som hotová. Dobrú nocku!

gabuliik
12. mar 2009

Čaute!
Dnes,to konečne vyzeralo na pekné počko,len keby nefúkal ten vietor. Inak,včera som sa sem nedostala z toho dôvodu,že môj milovaný Andrejko sa zobudil okolo deviatej večer a bola som s ním hore do pol jednej ráno. 😠 😠 😠 Už mi bolo až do plaču ako sa mi chcelo spať a on furt nič. Tak potom nasilu.No a dnes si herec vonku pospal od 12.30do 15.00 🙂

sissik
12. mar 2009

ahojte 🙂
nestiham, mala je narocna, doobedu saje ako keby v zivote nejedla, nechce spavat a dari sa jej spat akurat v kociku. takze o program mam postarane.
uz zvladame dlhsie prechadzky, takze keby bol niekde nejaky zraz, pridame sa.
bol niekto v utorok na sono klbikov na druzbe? ci sme sa tam neobchadzali, ked bola plna chodba kocikov 😉

bubadlo27
12. mar 2009

ahojte,
pocasie bolo dnes sice pekne, ale my sme paradne zmokli 😠

domi, ako chodite von kocikovat, ci Alex sa uz nerad vozi v kociku?

elisam
12. mar 2009

čauko 😵 , aj naša najmenšia už spí, tiež sa tmolila od pol 4, a potom ani počuť o spánku, teraz zaťala o 8 a dúfam, že to potiahne aspoň do 6
samko nechce o spánku ešte ani počuť, lebo poobede si potiahol skoro do 5, ani za nič sa nechcel prebrať a to spal od pol druhej
tak pozriem panelák a snáď dovtedy zaspí

macka7
12. mar 2009

ahojte pridala som nejake foto 😉 No ja som tiez dnes zmokla to pocasie bolo dnes zaujimave 🙂 Mala dnes skoro nic nezjedla no horor dufam ze zajtra sa polepsi

tehulka4
12. mar 2009

no moje male sa trochu prebralo ale uz zasa haja..no chvalabozku...inak posledne dni, neviem ci je to tou chorobou alebo cim stale by sa nosil..ide ma trafit lebo prd urobim..

gabuliik
12. mar 2009

tehu,tak to sme na tom podobne. Furt len na rukách,ale ked potrebujem navariť alebo niečo iné urobiť,tak nemilosrdne ide do beháka alebo na zem štvornožkovať.Trochu sa pojeduje a potom je klud. 🙂 A posledné dni robí aj to,že ked mu zmiznem z dohladu,tak plače.Ale tak hrooooozneeeeeeee. A pritom ho pestuje mangel. 😝

tehulka4
12. mar 2009

gabuliiik, tak to poznam celkom presne...len co zajdem do kuchyne si po caj a on zostane v obyvacke s otcom tak hned rev obrovsky..aj na wc mam problem sit..supnem ho do lehatka alebo do postielky a on ked sa akurat nehra tak reve az pokial nepridem..a starsne huci..az je cely cerveny..ja neviem po kom to ma..ale uz aby to preslo, lebo mi iode uz vecer hlavu roztrestit..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre