Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
4. jún 2009

tiez uz sa zberam....tak dobru noc..sak sme toho aj dost popisali... 😀

vladkaz1
4. jún 2009

dobru zajtra na nas budu baby kukat ja na sisi ... 😀

tehulka4
5. jún 2009

bree ranecko...my sme uz napapany, vykadeny akurat kukam co je to dnes za blbe pocko.. 😠

macka7
5. jún 2009

dobre ranko no baby sak nestiham citat vas asi tie deticky malo vycerpavaju ked nespite ja by som bola jak omacka 😀 😀 😀

autoskola kaba ja som sa len isla prejst a ked som citala na okne ze kedy otvaraju kurz tak zrazu sa otvorili dvere a vysiel taky pan z usmevom ze nech idem dnu sa zapisat a ja ze este nie ze sa bojim a nakoniec ma presvedcil 🙂

bebca
5. jún 2009

ahojte
majovka a odkial presne si z Lincianskej?
mozno sa aj stretavame 😀
ale inak no pekne, moj Damian sa narodil len o 3 dni neskor 😀 a pravda este cely rok 😀 😀 😀 😀

stankatt
5. jún 2009

cafte... vy ste tu zas zurovali? 😲 mm mi vcera spravil na veceru krupicnu kasisku a som sa taaaaaaaaaak scemerila jak nikdy.... take behacky jak das a normal ma zacalo klepat od zimi 😠 😠 😠 😠 som isla radsej spat, mi bolo jak po poradnej opici...
Gabi nejdeme na hody 😉

lenkasimco
5. jún 2009

Ahojte babenky. Sorry ze sa vam sem votrem ale citala som ze ze ste sa bavili o vlasoch. Nepoznate nejaku dobru kadernicku v tt. dakujem

bebca
5. jún 2009

baby a kam sa chystate na hody? my do Modranky
ale aj tak uz to nebyva take ako kedysi 😝 😝

vladkaz1
5. jún 2009

no mali sme zurku hahaha az do rana jaaaj jak sa huba otvara 😀 .. ja som teraz vstala aj s malou ...
Kdernicku mam na kricku vola sa marika ma tam kadernictvo a robi aj v hrnciarovciach doma... ale je drahsia...

macka7
5. jún 2009

bebca kadernicku dobrumas na lincianskej v rodinom dome vola sa Monika tusim orgovanova ulica to je

zabkatt
5. jún 2009

babule som sa musela smiať že manželov do cirkusu a mojeho nechcete? Pridávam sa do zoznamu. Už mi to tu zmazáva chi chi už je asi moc zdravý po tej operácii. mal nádor pri rebrách tak mu to vyrezávali a posielali či to nieje zhubné ☹ v piatok budú výsledky tak dúfam že to bude v poho. Ja idem zajtra na ten tovar tak ak by ste si niektorá ešte na niečo spomenuli napíšte mi do IP. 😀

lyongirl
5. jún 2009

čafte, vy teda píšete, nemôžete spávať? Ja som včera odkvacla od nervov, lebo sme sa pohádali, takže ja MM tiež pridávam do vašej ZOO 😀
To stretko kedy bude? Dúfam, že v nejakom normálnom čase 😀 , keď mi Alex nespí, pridala by som sa...
Tuším idem požehliť tú kopu, čo tu mám, kým A spí, lebo to aj tak nikto za mňa nespraví 😝

vladkaz1
5. jún 2009

baby tak stretko plati utorok !!! a navrnite cas kedy mozeme az po obede ked decka pospia bolo by to najlepsie.. co vy na to???? moze byt??? 😀 😀 😀
To uz mame normalne plne zoo s opicami 😀 😀 😀

tehulka4
5. jún 2009

no zeny, len taky oznam...bola soms a pytat v cirkuse, a vraj tam maju toho plno... 😀 no tak si ho asi budem musiet nechat.. 😝 my sme prisli z plavania, maly je najedeny tak teraz idem ja..ok..utorok si davam do diara aj ja...a co cas?

lyongirl
5. jún 2009

no čas by vyhovoval taký okolo 16tej - 17tej, teda nám, neviem ako vám....?

tehulka4
5. jún 2009

lyon aj nam... len neviem ako ostatne kocky...

lyongirl
5. jún 2009

a kde dáme to stretko?

vladkaz1
5. jún 2009

abyb tak cas o 16- 17 aj nam rozhodnite presne kedy kde a ako ... no Dmi mohli by sme ist spolu ... tak povedzte ze kde chcete ist .... chcete zasa na tu kalogakatiu???? ja by som bola za to aby sme dali aj niekde kavu a aj by sa deti pohrali tak skpekulujete kde .. mna napada len merkato a deti maju volnost behat aj zahrat sa a baby kavu mozu dat????

stankatt
5. jún 2009

ak bude pekne, sa pridame 🙂 to Merkato by bolo fajn... sice budem asi bez kavy, lebo mala sa este sama nezahra, ale neva.. budeme vam do kecania pistat 😀

macka7
5. jún 2009

ahojte aj ja sa pridam ak mi nic do toho nepride, ale neviem kde je merkato ☹

stankatt
5. jún 2009

maci vedla picerky Marko 🙂

lyongirl
5. jún 2009

tak môže byť, ja budem v jednej ruke voziť Riška aby nemrnčal a sledovať popritom Alexa 😀 , takže z kávy ani ja moc mať nebudem...
Ináč na budúci týždeň hlásili pršať, aj na utorok 😠 , takže neviem, či z toho stretka niečo bude...

vladkaz1
5. jún 2009

jaj nestraste s tym dazdom ok som za tak v utorok o 16 tej pri merkate juuuuj teskame sa uz som objednana aj kadernicke utorok rano tak dojdem s novym strihom tak sa ma nezlaknite idem na krato ako z reklamy na T mobile ako sfukuje sviecky na torte ... sa teskam ale vsetci ma odhovaraju nech si necham narast svoje vlasiska ... 😀 😀 😀

lyongirl
5. jún 2009

ok, tak baby z Družby môžme sa stretnúť na moste, alebo niekde pred mostom, tehu teba vyzdvihneme na moste 😉 , o 15:45
ak by sa mi Alex dovtedy nezobudil, tak my za vami prídeme, Vladi mám na teba mobil, tak ti zavolám, či ste išli na stretko a či sa koná/ak teda nebude pršať/...

lulinak
5. jún 2009

Ahojte ,tak my máme konečne prvý zúbok.Taká som šťastná jak blcha 😀 .Už bolo načase.Inak ja som strašne nakapatá asi od Lianky,ale tá je už fit a ja to mám omnoho horšie.Kašeľ,hrdlo,zelené sople no katastrofa.Teraz sme s MM zapili zubček 🙂.

vladkaz1
5. jún 2009

luniak super gratulujem nadhera ... tesime sa 😀 😀 a dajte sa skor do poriadku ... 😉

lulinak
5. jún 2009

ok,dakujeme

vladkaz1
5. jún 2009

idem hajat lebo mam hlad .. papapa 😀

zabkatt
6. jún 2009

baby aj ja ideeeemmmmmm na stretko v utorok o 16tej a kde? Pri jakom markete mne to musíte zase vysvetliť lebo neviem🙂)))))

vladkaz1
6. jún 2009

jak je mestska veza vies? tak pojdes hore ako keby ku kricku a na lavej strane je restika mercatovedla su v zastupoch same obchodiky.... to urcite najdes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre