Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
16. jún 2009

foto? sa mi nechce... 😝
hodím zajtra, ja som dnes tiež KO, čakám, že zalahnem, len akosi všetci sú hore, tak si to ešte nemôžem dovoliť, Rišeno sa zobudil...aMM potrebuje vybehnúť ešte do roboty piecť

bubadlo27
16. jún 2009

vladi, prachy ti pridu tak do tyzdna ☹

vladkaz1
16. jún 2009

no pekne takze som nazhavena na hovo 😝 😀

tehulka4
16. jún 2009

vladi, ja to poznam..pokial sa jedna o niekoho druheho, tak som veeeeelmi "mudra! ale ked nieco take mam ja, tak som s nervami v koncoch co sa tiez furt stresujem.. 😀 tak do 2 dni by si mohla mat peniazky od dodania domenka..

lyongirl
16. jún 2009

bubííí - hoď cenu, ja som zvedavá
No my to máme do výťahu asi takto 😀 . Vnútorné dvere, takže MM mi musí vyrobiť niečo čo si tam strčím, aby som ich nemusela zatvárať. Kočík sa dá akotak sklopiť, že sa tam vojdem, ale nesmiem mať Rišena v kočíku, ale tak šikmo cez kočík vo fusakotaške a držať sklopený kočík, ale tak, aby sa nesklopil na deti - to z jednou rukou, z druhou držať niečo vo dverách, tam, kde sa tie dvere zatvárajú a s treťou rukou stlačiť tlačítko, čo je za otvorenými dverami 😀 . Snáď som to nepopísala ako debil...
Mi máme pivnicu latkovú a malú, nezmestí sa nám tam a Rišo sa ho bojí mať v kočikárni. Teraz ma napadlo, že ho nasťahujem susede do pivnice, ona ju má veľkú a s dverami, musím sa jej opýtať...

vladkaz1
16. jún 2009

oki no som zvedava ... ale sak nemozem moc minat idem kupit britax mam 135 za x lander a 64 za moon takze zostane mi kolko ? asi 100 euro a malej kupim koberec mame objednane plienky za 2 tis.. takze nic moc 😀 ale moj mal dobru vyplatu tak este mame vela hahha a nieco sa nam zadarilo ..a zas budem stonat na buduci mesiac 😀

tehulka4
16. jún 2009

lyon, prave som sa pobavila ako sa budes kazdy raz trepat do vytahu..takze, dievcence, ked si dame stretko, lyon musime povedat ze sa mame stretnut o polhodinu skor, aby stihala... 😀 😀 😀 😝

vladkaz1
16. jún 2009

😀 😀 no ja nemam kocik mam pozicanu taku hajtru ale sluzi zatial dobre ... tak ja pojdem az z novym 😀 😅

tehulka4
16. jún 2009

vladi, ma to kolesa a ide to ked to tlacis??? tak je to dobre a zatial staci..a kedy ti pride ten britax a za kolko sa ti ho podarilo zohnat??

vladkaz1
16. jún 2009

za 100 euro 😉 ,jasne ze je aj tento dobry ale sa namakam kym prejdem poviem vam toci kolesa do kazdej strany tusim DEma to je

tehulka4
16. jún 2009

vladi, nooooo tak britax to neni, ale aspon si ho potom budes viac vychutnavat..a pozeram, ze aj za dobru cenu si ho kupila...

vladkaz1
16. jún 2009

jane za dobru na to ze je len pol. roka pouzivany super a nema ziadne zavady zevrak klasika sem tam suchanec ale to mi neprekaza .. ale po technickej stranke super aj potah ale nema fusak ...

bubadlo27
16. jún 2009

tak ja som sa ani nepokusala nosit kocik do bytu, lebo ten nas pidi vytah, radsej som ho dole nechala 😒
ten kocik bude asi jedin vec, na ktorej pri predaji nebudem stratova, mozno pr i stastii aj trochu ziskova 😀
a ten kocik ma aj z dovozom vysiel o 80 eur viacej ako tvoj 😉 pricom u nas taky isty vyjde 2 krat tolko 😠

vladkaz1
16. jún 2009

bubi ja keby mam druhe dieta tak ho berem od teba hned ja som ti uz hovorila ale co si dam donho babiku 😀 😀 😅 😅

lyongirl
16. jún 2009

tehu, som sa nasmiala, že o pol hodku skôr 😀 😀 😀

bubadlo27
16. jún 2009

tak sup sup, do postele a vyrobit druhe dieta, vsetky povinne 😀

vladkaz1
16. jún 2009

😀 😀 no teda a dam ti ho varovat oki?? jeezis este ne sak mam toho vela ale aj na druhu stranu tuzit tuzim...
som pribrala kilo a pol 😀

bubadlo27
16. jún 2009

domi, to ked mi dve pojdeme na stretko, to bude ako dva kamiony 😀 😀

lyongirl
16. jún 2009

tak to si super kúpila a učite je lepší ako Graco, kvalitnejší a hlavne lahší...
Len vieš, mi nevzdelaný/í cez Ebay nevieme nakupovať 😀 😀 😀 , lebo sa nedohovoríme...ani to sprosté ý/í neviem aké tam ide 😠

lyongirl
16. jún 2009

aspoň nebudeš sama s kamiónom 😉

vladkaz1
16. jún 2009

🙂 jaaaaj ale tomu davate inak ja nekukam ani panelak .. neviem co sa deje sa tu bavim 😀

bubadlo27
16. jún 2009

ak ani ja som nevedela a naucila som sa, ale zas na druhej strane nie kazdy to riskne a kupi si kocik mimo SR 😉
ale Ypsilon si napisala dobre 😉 😀

lyongirl
16. jún 2009

u nás sa Alex uspáva, Rišeno neviem, dala som mu papať a šup do postieľky. No a MM keď uspí, tak do robotky.
Dnes sme boli za jednou dr. a povedala, že máme deti ako dvojčatá, že celé kópie MM a zo mňa nemajú nič. Takže by sme mali spraviť ešte nejakú dievku, aby bola celá mama 😀 , ale Rišo nechce tretie ani za svet a mám pocit, že sa mi v posteli radšej 100x vyhne, akoby malo niečo byť, lebo sa bojí... 😀 😀 😀

tehulka4
16. jún 2009

vladi, v podstate nic..akurat je reklama, tak tez odbieham vas sem kuknut..🙂

bubadlo27
16. jún 2009

zajtra idem kuknut do jasli ☹

vladkaz1
16. jún 2009

😀 😀 no potom moj dostal druhy dych lebo mi furt 😀 😀 nemozem sa stazovat jednak sa aj pritrafi.. no a potom kupim na britax len adaptery a vajco a ide sa aj s mimcom 😅

tehulka4
16. jún 2009

lyon, s alexom neviem neviem, ale risko je cely mangelik..🙂))

zabkatt
16. jún 2009

že druhé manžel povedal že je kríza 😀

vladkaz1
16. jún 2009

😀 moj pre zmenu ani slovo ... 😀 idem chrapat lebo tato debata ide mimo mna... paaate 😀

lyongirl
16. jún 2009

No, na Alexa od narodenia všetci hovori, že tatova kópia, ja som to nikdy nevidela. Rišeno bol zo začiatku na mňa, ale zo dňa na deň je celý tata a na ňom to vidím úplne. Total kópia, ale každý kto zbadá Alexa, tak povie tiež, že tato. Stále len tato 😀 a tato

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre