Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
20. jún 2009

cafte, tehu tak kultura za pjetset 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gabuliik
20. jún 2009

Čaute.
Tehu,dík za info.Zajtra určite ideme 🙂
Inak,dnes sme boli u našich a malý mi tam spal na dvore v kočíku 3 hodiny 😲 .To bolo prvý krát čo tak dlho spal.Som kukala jak puk.

Basado,pečieš torty aj na objednávku alebo len tak pre vás a rodinu? 😉

vladkaz1
20. jún 2009

ahojte co porabate mala mi spinka som prisla uzimena s tesca 🙂

lyongirl
20. jún 2009

ajojte, Vladi som ťa videla z auta, asi si išla do Tesca, kočík je peknučký 😉

vladkaz1
20. jún 2009

😉 diki moc no musim sa troska naucit na tu trojkolku .... inak sa snim ide super ale na obrubnikoch musim troska davat pozor nieje to x lander tank co prejde vsetko.. no som sa isla prejst len s kamosku a kupila som male uteraciky ..

tehulka4
20. jún 2009

servuste maminy..normlane som hotova..ale tzo este idem zapnut pracku, pozehlit a navecerat sa..len neviem v ajkom poradi.. 😀 😝

vladkaz1
20. jún 2009

malu som prelozila prebalila super prvy krat sme mali na von latkovu a vobec sa neprecikala sa teskam .. lebo von jej ich nedavam a ajstak mi hnusky teda pamperskove plienky precika...

vladkaz1
20. jún 2009

tehu ja mam celkom este naladu aj energiu .... aj ked som bola po obede hotova ze kde je MM som sa strasne bala ze mali havarku a oni svine im dali nadcas 😝 😔

tehulka4
20. jún 2009

vladi, ja som dnes doobeda s malym lietala po meste, bola som hore v pfafke, alebo timo ci ako tomu este hovoria, a to som trepala aj maleho s kocarom po tych x milionov schodoch az hore...a to neratam, ze so bola na poste a zasa s malym hore a dole po schodoch...a este kupit listky na toho patamata, kedze sme sa nechceli tlacit v rade, a potom zasa rychlo domov, porobit, upratat, navarit a tak..potom tam sme boli, a maly samozrejme zaspal az o pol 6 tak aspon tu pol hodinku som ho vozila po vonku a potom zasa k nasim, a potom kupanie, krmenie, uspavanie, nalozila som pracku, umyla hordu riadov a teraz idem este zehlit.. 😉 no co ti poviem, hotova som na dnes..

vladkaz1
20. jún 2009

Jaj moja verim verim aj poznam vcera bola mala jak cert a satan v jednom .. vonku ma kopala kusala no hruza som sa isla prepadnut od hamby a vycerpania .. ale poviem vam ze som sa vonku pred kamoskami rozplakala taka som bola uz hotova no jednoducho to islo zomna placom..

tehulka4
20. jún 2009

zasa bola ako certica? co mate obdobie, ze musi byt stale po jej? no sa etsim, kedy to zacne aj u nas..u nas su zatial iba velke jedy, ked neni po jeho..ale kusanie a nic podobne zatial nie..

tehulka4
20. jún 2009

ej zeny, zle je...mrnus mi furt pomrncuje..asi tie svien zuby...este raz sa prebuddi, davam mu nurofen.. ☹

vladkaz1
21. jún 2009

jaj tehu ona je taka stale ked je nevyspata a to je furt lebo spavat uz pomali nechce 😒 potom sa takto jedujeme ... a inak dobre ranko ideme do baumaxu kupovat zaluzie a koberec idem kuknut sice som si objednala v PNT tam vedla ako je aj simba ale ked budu mat nieco krajsie tak kupim v baumaxe alebo v dekodome ked uz mam auto jednym vrzom to odveziem ... dufam ze baumax je dnes otvoreny musim ist mrknut na ich stranku

gabuliik
21. jún 2009

Ahojte!Tak my už spíme 😀 🙂 !Sa vytešujem,ale dosmejem sa v noci.Malý totiž už druhú noc nespal 😠 😠 😠 .Furt je hore.
Dnes sme boli na PataMatovi,celkom fajn až na to,že malá sa bála tých policajtov 😕 .Čo už.

Inak Vladka,mne Monika nespáva od 1,5roku a tiež to bolo a je na nej vidieť,že je nevyspatá.Potom je zlá,nervová ... no otrras.Ale zas vždy odkvacla okolo 19tej.Ten koberec máš?

vladkaz1
21. jún 2009

jaj som uplne mimo boli sme v tom baumaxe kupila som si zaluzie do kuch. a detskej a luster taky papierovy do obyvacky lenze zaluzie su na chuja aj ked sme mali pomerane otras ine nez na baleni zak som otrepala 2 tis. uplne na hovadinu jednu sme znicili sme sa ju snazili strihat a 5 idem zajtra vratit skoda penazi za tu jednu ale co to je nic tak sme sa povadili s MM ze som ho skoro vyhodila no ponadavali sme si a nebavime sa jak sme mali vcera nadherny vecer umyl riad aj dnes a dosli z baumaxu a sme jak dvaja tlci je mi smutno az do placu co vam poviem .. idem zajtra malej zobrat ten koberec a je nastvany ze si ide zajtra nieco kupit ked sa u nas vyhadzuju tisicky z okna mi povedal .. ach jaj .. som nestastna... ☹

gabuliik
21. jún 2009

Fúha,tak to je poriadne nasraný....
Ale čo už,stalo sa.To už nezmení.Neboj,on to rozdýcha a bude dobre.Vieš,chlapi sú vždy neomylný a ked sa niečo pos..e,tak to hodia na ženu.Do rána bude určite všetko ok 😉

stankatt
21. jún 2009

cafte, Vladi tak rusno? ☹ to sa spravi 😉

vladkaz1
21. jún 2009

no neviem ja som mu povedala nech ide mamke do boha a on ze nech idem ja .. tak sme sa dost skaredo pohadali tak sa spolu nebavime ale v zurivosti kazdemu vyletelo skarede slovo je mi na plac.. fakt -- ale on to merala bol tam ze bereme a potom celu cestu frflal ze budu na hovno bal bla a ze si furt same blbosti a ze spekulujem len minam ze som otrieskala bla bla ved poznate ? na co je malej koberec a plienky za 2 tis??? bala bla bla .. no ja uz nevladzem ja sa zbalim a idem asi mame mala spi ja neviem chem ho trocha vydusit nech neni namna taky hnusny alebo co mam robit .. 😢 ☹

vladkaz1
21. jún 2009

je mi smutno a na plac idem fajcit mozno ma to prejde alebo sa zavrem na hajzliku a vyplacem sa 😢

stankatt
21. jún 2009

Vladi aj take dni su ☹ , zajtra bude vsetko zas OK 😉

vladkaz1
21. jún 2009

hmm uz je lepsie dala som sprchu a troska je to lespie ... pojdem spinkat k malinkej

tehulka4
21. jún 2009

caute zeny...my sme boli dnes na oslave, taks om sa sema ni poriadne nedostala..

vladi, je to pravda, raz je vsetko odkonale, a na druhy den sa div ze nerozvadzame..o tom ej manzelstvo...neboj, to prejde..naozaj si kazdy chclap mysli, ze je dokonaly..u nas bolo tiez predvcerom a vcera rusno..to byva, uvidis, ez zajtra bude ok..uvidis.. 😉

vladkaz1
21. jún 2009

uz je ok sa mi ospravedlnil a chova sa jak keby nic ale mna to vo vntorne boli naozaj ho milujem a nechcem sa kazdy druhy den hadat .. ☹ este varim zemiaky a prave som dosmazila 2 karfiole .. no zajtra ficim do toho baumaxu volala som tam bez problemov mozem vratit ale jedna za 400 je uz v tahu ale necham ju zavesenu na okne sice len na polke okna ale srat to nebudem hadzat do kosa peniaze ...

tehulka4
21. jún 2009

no vidis, uz je dobre..inak moj sa pre istotu vobec neospravedlni, iba pride a tvari sa ze sa nic nedeje..a to mna nasere este vaic... 😀 jasne, len im to vrat ked je to na figu...ja osm malemu u uvarila obed, azjtra chcem ist k segre tak nech nestresujem skoro rano..

vladkaz1
21. jún 2009

no pojdem vratit aspon sa mi 1600 vrati na zad nez mat na hovno zaluzie staci jedna na prd..
No a musim ist malej pre ten koberec dufam ze to budu mat zaposite lebo som kupovala metrazny ale vemi pekny kvietkovy nadherna farba ... jasna ruzova zelena zlta super sa tesim a bude ma stat aj som zapositim nejakych 1500 sk a 3x2 M to je super cena ..
No a pojdem za usanovane prachy kupit este farbu asi sa dam zajtra na molovanie kedze mam navarene moj ide fuc a Lucka mi bude pomahat alebo robit bordel chichichi.. a uz koncim mam odlzozene este na plienky a musim zas nieco posetrit tento mes. som pustila uz ine prachy aj 30 cat 😝 preto jej moj taky nervozny

macka7
22. jún 2009

dobre ranko no to je ale kosa ide ma porazit 😠
Vladi to si kupovala tie slamene zaluzky?

vladkaz1
22. jún 2009

nie slamenne take plastove uz su vrateno no skoda mam jednu tu co sme rezali na okne nebudem hadzat do kosa 400sk kaslem to bude zavesena.. akurat som dosla kupila som koberec bude az o 6 vecer zaposity a garnizu peknu kovovu taku modernu potom vam pofotim ake to je musim ist zaplatit internet a kupit farbu a uz kocim presnom som otrieskala 5 tis ani neviem kde aj s farbou to zapositie koberca stlo 10 euro skoro ma prekotilo uz nevedia ake ceny davat . za taku blbost

macka7
22. jún 2009

AJ MY BY SME MALI VYMALOVAT 😖
STANKA KDE SIIIIII

zabkatt
22. jún 2009

ajojky babule tak my sme boli na víkend fuč, v sobotu išli naši na svadbu tak som strážila sestru 8ročnú, došiel brácho z Popradu s frajerkou a mali sme ísť na cauntry, ale kedže pršalo tak sme išli do Moravian bolo tam predstavenie domov rodinných no nádhera, aj som si vybrala ale ked zapotil tú cenu už bolo po kupovaní. Do 3mul som bola ochotná ísť ale on mi povedal že 4,6mil☹((( No sú normálny v tejto kríze? A ja že dedina bude super cena a hovníčko. Tak som išla od tial sklamaná. Potom sme išli do Trenčína trochu som opláchla prachy. Mužovi som kúpila tričká a rifle trojštvrťové, malému v dráčiku spievajúci hraniec, Klaudike macka poo nejaký pohárik so slamkou či čo si to vybrala, všetkých som pozvala na obed a kávičku tak som sa trochu ukludnila a Večer strážila svokra malého tak sme nakoniec na to track country išli. Bola akurát Smatanová, tak sme si pozreli dali živánsku pivko a krásny večer za nami. Ráno sme šli tiež s deťmi bola Šarkéziová a šašo tak sme popozerali a hajde domov. Trochu som sa obávala tých kamionov že malý bude plakať ale dokonca si tam aj pospal 😀

vladkaz1
22. jún 2009

cafte uz som doma farba kupena nic nestiham som uplietana jak pes garniza mi este neni namontovana lebo nema nejaku pilku ci co a je dlha tak mam doma jak v hajzli pojdem malovat a vecer nabehnem pre koberec .. aspon ze mi tu pampu zavesil inak ja lietam a ide Mm do prace a teraz mi dohovaral ze nech som neni nervna ze musim mat vsetko hned ale ked kukam na ten bordel ide ma porazit asi ani nebudem upratovat vet s malovanim zaspinim vsetko aj nemozne no tento tyzden budem mat narocny vam poviem teda ☹ ale aspon budem spokojna ze sme sa na nieco nove zmohli .. no tie zaluzie kaslem kupim nejaku nalepku na okno do detskej a v obyvacke mam zaves takze to je jedno a v kuch. nieco poriesim ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre