Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
2. aug 2009

cavte
ja len takto narychlo hlasim prixod z dovolenky, boli sme tam nakoniec 2 tyzdne, bolo super, potom napisem a hodim aj foto
cavte 🙂

vladkaz1
2. aug 2009

bubi no dovolenkarka nasa caves napis zazitky a podbne veci ak bude cas ako vam bolo a tak si jak cernosko? 😀 jaaaj sa tesim ze vam bolo super 😵 😵 😵

stankatt
2. aug 2009

bubi vitaj 🙂
Tehu, ja som pisala viacerym co pecu torty doma a kazda si uctuje cca 10€ za kilo... tak lacnejsie kupis iba v cukrarni 🙂

stankatt
2. aug 2009

alionuska neni z oresian? z hlohovca? a ona neni teraz tehu?

basado
2. aug 2009

čaute. my sme pred chvílkou prišli z amfika, zase tam hrali ludovky 😅 , ale ja tam chodievam kvoli mame, lebo je na vozíku, take odreagovanie z jej strany aspon nesedí stale doma 🙂
stanka mne sa zda že je z hlohovca, možno je z orešian, asi sa tam vydala. maš pravdu čakaju babetko 😵

tehulka4
2. aug 2009

to ja len na margo toho, ze sa tu babam zdala ta cos i mala ty nejaka drhaha...ja is tiez myslim, ze je to normalna cena u tych co pecu..tie cukrarenske ja nemozem ani vidiet..vtdy ked sme davali piect tak sa to uz vtedy pohybovalo okolo 300,- sk za kilo a to je mozno uz aj 2-3 roky dozadu, tak preto som ymslela ze je to ok..

vladkaz1
2. aug 2009

baby na studenskej robia bohovske my sme si pochutili aj pekne 🙂

timotej
2. aug 2009

čavte ja som z Cífera a v našej ulici pečú hned dve. Berú za jednu tortu okolo 600 Sk to bolo a dosť velké aj tvar auto alebo kniha.

jevel
3. aug 2009

basado - náhodou v tom amfiku je fajn (chládok, čisto). a je to dobré, že si tam na svoje prídu deti aj staršia generácia. my sme tam boli minule a akurát sa tam chystala hrať nejaká skupina (ladila si nástroje) . ale to bola skupina tej mladšej generácie. malá si zatrsala 😀 .

Macka - hodila som foto zo Senca z južnej strany (ak sa nemýlim), aby si vedela aká je tam voda. 😉

jevel
3. aug 2009

inak macka - veľmi ti pristane tmavšie háro. Ja sa chystám rok ku kaderníčke a stále nič. musím sa k tomu dokopať.

k tortám - v dnešnej dobe je to normálne , že si pýtajú 10 eur za kg.
my sme ešte keď syn oslavoval jeden rok objednali na Študentskej v cukrárni tortu - no bola otrasnáááá, aj vyzážovo vyzerala 😝 😝 😝 😝 . som ju musela dozdobovať, aby sa malý nezlakol.
pri malej som objednala u lyongirl muža a tá bola super. taká iná ako klasika. inak robím na oslavu krtkovu tortu (to viem , že sa zje), lebo ja a pečenie sa k sebe nehodíme 😅

jevel
3. aug 2009

vizážovo (oprava) 😕

gabuliik
3. aug 2009

Čaute.Aj my sme mali zo študentskej tortu,ked mala Monika 2 roky.Ona chcela vláčikovú a takú robili len tam.Ale nechutila nám.Bola hrozne suchá ☹ .Čo už.Ale dosť som za nu vyvalila a to preto mi MM už nechce dovoliť do toho vrážať tolké prachy.Teraz v sobotu budeme mať takú ovocno-pudingovú,také niečo ako robi MM Lyongirl.Robí to jedna pani z Voderád.Potom hodím foto 🙂

macka7
3. aug 2009

jevel dakujem 😉
a hlasim sa do klubu nepecucich 😀 mna to ani nebavy a ani tie pokusy co boli tak nestali za nic takze zo mna cukrarka nebude nikdy 😀

krtko.
3. aug 2009

caute.baby mne lenka od soboty teplotuje ☹ v sobotu 40,v nedelu 40 dnes 39.5 😠
vcera sme boli na pohotovosti a dnes u dokiny a nic jej neni ☹ zaujimave
uz mam toho dost aka je nepokojna

macka7
3. aug 2009

jevel to je asi ta strana kam aj my chodime tam uplne na pravo su take chatky na vode vsak?

krtko no to neni bohvieco ☹ ale este ze jej nic neni, nech sa z toho rychlo dostane

gabuliik
3. aug 2009

Krtko,že by stará známa 6ta choroba? ☹

basado
3. aug 2009

ahojte.
jevel mne sa to tam tiež pači. len akurat to ssa mi nepači, že ked som tam bola s maminou a chcela ist na wc, tak som ledva prešla cez dvere aby som ju tam vlastne dostala 😠 no ale prešli sme len- len, to je hlavne 🙂
ja robievam tiež tortičky, asi by som si tiež vybrala 10e za kilo, podla mna je to akurat,
krtko nech sa malinka rychlo vylieči. 🙂

basado
3. aug 2009

oprava za tie tortičky by som si vypytala nie vybrala 😅

tehulka4
3. aug 2009

caute maminy...som ko..dnes som upratovala, prala , pozehlila si 4 pracky a teraz som dovarila na zajtra gulas, chcem ist do obeda na nakupy a v piatok vyrazame na predlzeny vikend s prckom do Bosacej...takze treba nakupit co nam chyba..

baby, a ktora je to tu ta kadernicka? segra by potrebovala urobit nejaky uces ide na svadbu, neviete mi poradit prosiiimmm???

gabuliik
3. aug 2009

Tehu a to u nás nikto neni? 😅
A tu myslím,že to písala Macka,že je kaderníčka.Teda pokial sa nemýlim.Ked ano,opravte ma.A čo sa týka malovania,tak Vladkaz,že?

tehulka4
3. aug 2009

gabu, kde, v modranke? no to pochybujem..a segra zasa nepojde hocikomu...

tehulka4
3. aug 2009

gabu,jaaaaj, ty myslis tu hanu jankovicovui, ci akos a vola..podla mna az taka dobra neni...ja mam lepsiu len ona berie na objednavku aj mesiac dopredu..a teraz cez leto nechce robit kazdy vikend..

gabuliik
3. aug 2009

Ne,Hanu neeee.Tá robí otrasne.Kačena Majbová mi spomínala,že ju na svadbu česala ..... keby som vedela ako sa volá 😅 .Bývajú v tkzv.dallase a za muža má toho čo má chladtrans.Majú malú Terezku.Tuším Maca sa volá. 😅

tehulka4
3. aug 2009

jaaaaj, moja, to ja epoznam...ale hana kedysi robila aj mna,a le to je uz dobrych 5,6 rokov dozadu, no hruuza..akurat raz sa jej podarilo ma dobre ostrihatr...

gabuliik
3. aug 2009

Ja som u nej v živote nebola a ani nepôjdem.Nepočula som na nu nič dobre.Ja som chodila do salónu k Olge Hrehušovej,ale tam sa dlho čaká na termín.Potom som prešla do Linča k známej. 😉

gabuliik
3. aug 2009

Idem,bo MM ma ženie.papa 🙂

bubadlo27
3. aug 2009

tak ahojte,
dovolenka bola uplne super, boli sme az uplne doloe za Makarskou este asi 80 km, blizko pri Gradaci 😉
cesta bola nad moje ocakavanie OK, myslela som ze deti budu v sedackach strajkovat , ale dostali vecer Fenistilove kvapky, spali celu noc 😀 , to som sa matku co 😀
normalne som si aj oddychla, Sofii je uz bez starosti, ta nemala problem ani sama ist do mora a hodit sa do vlny, a ked zistila ze nedociahne na dno, tak sa krutila s kolesom na kraj 😉
maly sa vody vobec nebal, on sa len smial a spal 🙂
pocasie bolo velmi krasne celych 14 dni svietiloo slniecko , teplota okolo 35, ale tam to tak necitite, 😉
plaz sukromna super pre deti, cez najvacsie slnko sme zaliezli pod palmy a tlacili sme 😀

zajtra hodim foto, mala som na plane dnes, len sa tu pod oknami stala havarka, tak sme mali priamy prenos 😉 inak opity chlap vpalil rovno do zabradlia za prechodom, si neviem predsatavit, ze by niekto isiel prave po chodniku, by som zabila takych uvedomelych vodicov 😠

krtko.
3. aug 2009

bubi,kde bola ta havarka?

lyongirl
3. aug 2009

ajojte, prišla som vás pozdraviť 😉 , ale už som KO 😝
vidím že pečiete a pečiete 😀 , teda kecáte o tortách, ja ich nemôžem už ani cítiť, takže najbližšiu oslavu to u nás istí torta z piškót a kys. smotany 😉 a už sme mali aj kupovanú z Tesca, bola mrazená a bola mňam 😀 , to mal Alex k 2. rôčkom. A dobrá je aj tá trepaná za 5 min....
no idem, lebo už som vyčerpaná a je mi zle... 😝

bubadlo27
3. aug 2009

havarka bola pod mojim balkonom oproti Mercelovi na zakrute na Clementisovej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre