Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
10. sep 2009

tehu tak to mas super moj sa zas do takychto veci montuje teda statocne .. ja nieco vyberiem a nic sa mu nepaci ,do obyvacky som chcela cervenu sedacku a ladit vsetko do bielo cervena povedal nie a mame bielu sedacku a ladene do hnedo biela .. takze to mas podla mna velke plus ze sa mozes rozhodovat sama a nefrfle ti do toho ,,
aj ja sa chystam s macku dnes na jarmok .. okolo 10 tej sa pojdeme prejst , kym nebude vela ludi ...

timotej
10. sep 2009

čaute kto bol na jarmoku? čo ste pokúpili? Ja som kúpila záclonu do detskej je úžasná. MM ma posiela ešte pre jednu zajtra lebo som kúpila len na okno a ešte sú tam balkonové dvere a tam potrebujeme dlhšiu. Dúfam že ešte budú mať. Potom som objavila pri jednote perfektné kožušiny na koženú sedačku aj tú som kúpila len jednu lebo stála 30 E. tak musím dokúpiť ešte jednu. Aj veci na seba som si kúpila.

vladkaz1
10. sep 2009

timi ja zatial nic bola som len rano a stanky ste len stavali tak sa pojdem popozeratco maju a v sobotu ideme na desmond a babka varuje mojmu sa nee ist na jarmok .. je chory a mna boli zub ☹

gabuliik
10. sep 2009

Vladi,tak ty to máš fakt perné.Najprv choroba a potom zub ☹
Ja sa chystám na jarmok zajtra a v nedelu.Tak uvidím,či mi to vyjde.... Inak,ja mám sedačku z ekokože a čistila som ju s citrou 😅 .S iným mi to nešlo.Síce som ju dlhšie oplachovala,ale všetky flaky pustili.

vladkaz1
10. sep 2009

ja neviem co uz neboli ma zub ale dasno pod zubom , mam ho zdurene teraz vyplachujem listerinom .. ma by zabrat ale boli boli .. mna moc jarmok nelaka ,ale mala bola vo vytrzeni . 😀 vsetko chcem 😀 😀 no este by to chcelo dobreho sponzora 😀
Aj ja som cistila cifom gabi mozeme si podat ruky ale na svoju zodpovednost 😝 😀 moj by ma dorazil .. ale fakt flaky nikde 😉

gabuliik
10. sep 2009

Fúúúúha,tak ďasno je hnusoba.Môžeš tam mať aj hnis a poviem ti nič príjemné.Mne to museli prepichovať.Fuj! 😖
Inak,mna jarmok vždy láka,ale ked tam prídem a vidím to kvantum ludí,tak ma chuť hned prejde.My vždy ideme len k štadiónu s malou na kolotoče a ešte tam kupujem každý rok v jednom stánku pančuchy pre decká.Taký dedušo tam predáva Loany za slušnú cenu.Malá ma ten atopák a jedine tieto znesie na koži.
No a toho sponzora,ked nájdeš,poši ho aj k nám 😀 😀 😀

Bubi,kedy je volný MM na to upratovanie? 😀

vladkaz1
10. sep 2009

gabi no teda vy mate atopiky exem? aj mala mala ale nejako je teraz pokoj po tom ako sme zacali natierat ten holtov krem ,,
No boli ma to nestras ze tam mam hnis ved sa nedoplatim ma porazi potom ja sa bojim zubara jak certa ☹
ja som dnes malej kupila panuchy velmi pekne v kauflande 100 denove za 1E tak som zobrala 2 je 🙂 boli tam uz posledne ale velmi dobry material su sice az 98 ale ved sa este troska speru na zimu akurat som bola prekvapena materialovo su ako s bepony a tam inaksie ceny ti poviem 😝
Na jarmoku nic kupovat nebudem chcem pokukat len drevennu stolicku pre malu a stolcek nech si moze kreslit ale nic som zatial nevidela

gabuliik
10. sep 2009

Akože aj my máme zatial pokoj,celé leto.Len sa blíži zima a to sa jej to vždy zhorší. ☹ Inak,tie Loany sú tiež neni najlacnejšie,ale ked iné jej nerobia dobre..... Ked chcem kúpiť 3 kusy,tak aby som si pripravila 20E 😒 .
Minulý rok som v Kaufíku kúpila aj ja jedny pančuchy.Boli fajn hrubé a mali dobre zloženie.Stáli okolo 3E.Len tam boli posledné v takej velkosti ako potrebovala....

bubadlo27
10. sep 2009

cavte, tak ja som sa nakoniec na ten jarmok nedostala, mali strajkovali a zaspali az na obed, tak sme potom uz poobedel nesli, ale idem zajtra doobeda
gabi, aj ja tam kupujem pancusky, aj ponozky, a chystam sa aj tento rok 😉
inak MM je teraz vytazeny 😀 , prave zehli, ja som doumyvala chladnicku, tak sme si to podelili 😀

basado
10. sep 2009

ahojte,
budi ja som dnes tiež umyvala chladničku a stalo sa mi to že som rozbila sklo 😝 ☹ , šikovnym patrí svet 😅
musím to dat niekde spravit.
tiež sme boli na jarmoku pozriet,maly boli raz na kolotoči, drahe su jak svine 😠 😀 kupili sladke, zrnka a išli sme domov, zajtra chcem ist pozriet doobeda, ked budu maly v školke.
ja som tiež kupovala v kauflande pančuchy, ale stalo sa mi to, že sa adkovi kolena vyšuchali a aj prsty a paty na nohach 😝

brinzulka
11. sep 2009

zdravim TT mamusky...
chystame sa na jarmok..jedneho do ruky, druheho do nosica a ideme....

baby...je niekde miesto-restika, alebo nieco na pesej...kde by sa dalo prebalit babo? Alebo si zajdem do parku na lavicku a prebalujem?

brinzulka
11. sep 2009

oj a na jarmoku kupujeme ponozky a pancusky...vydrzali celu zimu 😵 😵

bubadlo27
11. sep 2009

brin, na mestkom urade je misetnost pre mamicky na nakojenie a prebalenie 😉 🙂

ja som sa na obed vratila z jarmoku , som to presla 2 krat a stacilo 🙂
mali obaja zaspali, ale zacalo aj preprchat, tak som ani pokukat 😠
inak som streeetla strasne vela kocikov a skolkarov 😉 😀

brinzulka
11. sep 2009

daaaaaaaaaaaaaaaakujem

vladkaz1
12. sep 2009

baby segra bola na tovare v Hm a CA keby ste nieco chceli dajte mi vediet ma aj album s vecami napiste do IP nech to tu neni reklama nejaka napisem van nick a mozete si pozriet veci ci sa vam nieco nezalubi a ma aj dobre ceny

vladkaz1
12. sep 2009

cafte tak co jak jarmocite? my ideme dnes az po obede nech sa mala vyspi dobre .. 🙂

gabuliik
12. sep 2009

Čaute.My sme boli na jarmoku včera.Ale len tak na hodku.Kupila som Monike pančuchy,odviezli sa na kolotoči a išli sme domov.Chceli sme ísť dnes,ale Monika chytila hrozný sopel,tak sme boli len u našich.Uvidím do zajtra čo bude.
Jáj a včera som bola s malým u kožnej.No a aj on má atopický ekzém ☹ ,tak ako Monika.Takže už sa budem mordovať s dvoma.....

vladkaz1
12. sep 2009

ahojte my sme boli s malu na kolotococh len ja a mama a mala stretli sme segru tak sa tesila a potom ta scena za kolotoce s MM lom sa nebavim .. sme pohadany .. 😝

tehulka4
12. sep 2009

baby, ja som tu len na skok..u ans doma, je to podobne kao u vladki..tiez mae tichu doacnost, lebo som si vzala tatara, ale sak co uz..🙂 moja chyba.. 😀 dnes som bola malemu na zajtrajsiu oslavu pre tortu, je fakt krasna, som bola velmi spokojna, len este uvidime ako bude chutit..my sme tiez dnes boli ale len na skok na jarmoku..zajtra teda poslavujeme, tak sa tu neviem kedy ale urcite zastavim.. 😉

marcelkatt
12. sep 2009

Ahojte, my sme na jarmoku každý deň, predávajú tam svokrovci a manžel im pomáha. S malým sme boli tiež na kolotočoch, veľmi sa mu páčilo, nechcel ísť preč a plačkal. Riadne drahé to tam majú. A chcela dať platiť aj mne, že za osobu sa platí. No manžel vraví tej v pokladni, že malý sám ísť nemože, a že prečo by mal platiť. Tak potom povedala, že dobre teda. Som unavená, ubehaná. Pojdem už spať veru. Ahojte...

vladkaz1
13. sep 2009

Tehu tak mozeme si podat ruky s nami este na jarmoku nebol a s kamosmi isiel .. a prisiel o 10 tej vecer zbalila som ho a veci vyhodila na chodbu asi len tolko 😀 ale nesiel .. nebavime sa ani tak skoro asi nebudeme veru povedali sme si dost skarede slova nikto mi nebude skakat po hlave tak to teda nie a malu mam na krku len ja taky su nezodpovedny ,som povedala ze radsej budem sama a on este hrdina nech ide do riti .. 😠 😝
Macka no verim ze si ubehana .. mne je od rana zle zeby tehu? 😅 to by bola sranda .. teraz .. ale sak udobrime sa len ma stve je jak 5 rocny ani na jarmoku s nami nebol 😝
Inak vcera som minula kopec penazi za nic kolotoce zranica ,malej som kupila s CA taku mikinku od segri nadhernu s opaskom take tricko skor ... ma pekne veci aj do skolky pre decka.. ale uz moc toho nema ..hodim vam foto do albumu a zhanala som malej stolicku a stolik na kreslenie na jarmoku a nic sa mi nepacilo

gabuliik
13. sep 2009

Čaute baby.My sme boli dnes kuknúť u brácha na priváte a odtial sme behli ešte na jarmok.Monika otravovala na kolotoče.Raz sa odviezli a boli spokojní 🙂 .Aspon sme neminuli.No a ešte si kúpili hračku,prešli sme sa a šup domov.pred chvílou zaspali a strašne obaja chrápu.Majú soplík už obaja.Ráno kvôli tomu malú asi ani nedám do škôlky.Aby učitelky nebrblali.Pôjde až v stredu.Poteší sa ...

Vladka,tak ináč to by nasralo aj mna,keby s nami môj MM nešiel ,ale na kamošov by si čas našiel.Asi by som reagovala tak isto ako ty.Držím palce,aby ste sa čoskoro udobrili.

Tehu a kde si objednávala tortu?Daj foto.

timotej
13. sep 2009

Ahojte dnes má náš Timko rôčik. Práve pozerám na hodiny a za päť minút sa narodil....presne pred rokom dnes sa mi vybavujú spomienky na pôrodnicu. Dobre že to je už za nami.. Boli sme u svokry tam mu všetci gratulovali aj zároven majú hody. skoda že tam nebol malý kolotoč dala by som ho trošku povoziť.

bubadlo27
13. sep 2009

cavte, aj my sme boli dnes na jarmoku, vlastne aj vcera aj predvcerom 😉 , sme s atam prebujali s kamionom, ale dalo sa 🙂
vladi, to chlapi si taki, ini uz nebudu ☹
timkovi zelame vsetko naaajjjjjj 🙂

tehulka4
13. sep 2009

caute zeny...my sme o pol 9 konecne dorazili domov..sme zurkovali..😀....maly uz od rana ranoviteho nevedel obsediet, tak ked som o 10-tej dopiekla este enjake slane hovadiny, tak som ho nalozila do kocara a fias matias na jarmok este kuknut, lebo co??? no zlomil sa mi vcera nadstavec na vysavac, co som si kupovala minuly rok na jarmoku..😀 tak mam zasa novy..🙂..s mm sa uz trochu bavim aby sa nepovedalo, ale neni to panbohvie co..ludia, uz ma to fakt serie ked ano s prstom nepohne a ja furt okolo maleho.ci je sviatok ci je piatok..on si totizto mysli, ze ked ho vecer okupe(a ja samozrejme vsetko od vody az po úpyzamo nachystam), nakrmi ( co zasa kasu urobim ja) ze uz pre neho urobil maximum..mne bolo vcera tak zle co som narychlo jedla tu cigansku a on panko rozvaleny na gauci a ani ho neheglo so mna zobrat amelho..skratka uz som unavena...oslava chvalabohu za nami..bolo dobre..spojili sme to s tou maminou 55..maly dostal strasne vela hraciek, a asi najviac sa mu pacia kocky a taky volant co vydava zvuky..tortu mame cvaknutu, len sa mi uz teraz nechce nic tak zajtra stiahnem foto a pridam..bola ozaj pekna a bola aj dobra..ja strasnelubim marcipan..

gabu, davala som ju robit v tych Bohdanovciach...

timi, aj my dodatocne grtulujeme timkovi k narodeninkam..🙂

marcelkatt
13. sep 2009

Timkovi všetko najlepšie k prvému rôčiku! Vladka, chlapy sú raz ako med a inokedy by sm bola najradšej keby tu neboli. My teraz našťastie máme celkom pohodu doma. No nech to nezakríknem, lebo zas niečo príde... No ja som tiež pomíňala kopec peňazí. Kúpila som tam malému pančuchy 4re tie klasické slovenský výrobca. Iné nekupujem, potom nátelník, pyžamko a flanelovú košeľu. A 25€ som minula čisto za toto. Samozrejme sme sa vonku najedli, mám tri krstniatka tak sme im kúpili po perníčku aspoň s venovaním, nech majú pamiatku a ešte sme kúpili knihu o varení pre mojho ocina, bude mať meniny. To je všetko čiže spolu nech nepreháňam sme minuli za tieto jarmočné dni asi 60€.

vladkaz1
13. sep 2009

ahojte dnes sa mi isiel pchat az neviem kam boli sme na jarmoku takze uz pohoda venoval sa malej konecne mi preinstaloval Pc lebo mi to strasne mrzne vsetkym oslavencom dodatocne prajem vsetko najlepsie 🙂

timotej
14. sep 2009

Dakujeme pekne za gratulácie, ak pošlete niektorá mail pošlem tortu na mail. Super sme všetko odbavili a oslávili. MM mi dobre pomohol urobil misy pre návstevy. Tehu môj je niekedy taký istý že stále mám malého ja a s nim to ani nepohne. Az ked nakričím že som unavená a potrebujem si urobiť aj nejaké iné veci tak potom ho zoberie von ked príde z roboty. Ale zas musím povedať maká aj on lebo zateplujeme. Cez víkend zas ideme na 60 MM-ej krstnej. Ale bez malého som dohodnutá s mojou mamou že ho zavaruje.

vladkaz1
14. sep 2009

Timi super ,ze mate vsetko oslavene a zas vas caka oslava aj my sme mali minuly mesiac take gratulacie ,ja som prave dovarila bryndzove halusky zo slaninku neni mi dobre od zaludka nejako sa mi toci aj hlava ..

stankatt
14. sep 2009

ahojte, som to tu trosku zanedbavala... sa polepsim... Vsetkym oslavencom gratulujeme 🙂 🙂 🙂 Som si pojarmocila jak sa patri 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre