Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
27. jan 2010

Tehu sak som pisala ze som sibnuta ja pripravena cakam na muza ,ze odovzdavam stafetu a letim dr. no a on mi povie ze az zajtra tak volam dokine a ma pravdu .. nedrbe mi ? mala by som odpocivat ze?

tehulka4
27. jan 2010

jaaaj moja, ja potom asi tiez, lebo som si to nikde nevsimla..🙂)))) nooo nevadi...tak budeme na teba mysliet aj zajtra, len ze sa ti dnes este nestikutalo..🙂)))

vladkaz1
27. jan 2010

no vies co sak mi drbka ,rano som letela hned jak smevstali na ten urad na prednadrazie na dane muzovi zmrzla som jak cibula ,potom som sa stavila u macky rychlo rychlo upratala ,nevarila som nic este sme mali a isla sa sprsit vyfukat malovat oblecena stojim jak truba a dobru pamat ma moj muz 😀 , ja ze take veci neregistruje ..
Dam vediet neboj ja som uz v 25 tom tyzdni lebo v pase mam zle napisany datum porodu .. 😀 takze uz pol kilecka bude mat drobec v brusku pocitam 🙂

vladkaz1
27. jan 2010

kukam ze ho tam mam dobre napisany nechapem este minule mi ukazovalo 2 jun 😔 , ja uz neviem som mimo asi

tehulka4
27. jan 2010

moja,a mozno ti iba blbne net...mne uz tak blbne asi 3 ci 4 dni...🙂...nooo vidis ako dokaze tato prekvapit..🙂)..len tak dalej, drzime palceky a myslime na teba a drobceka v brusku aby ste len pekne rastli..

vladkaz1
27. jan 2010

no dakujem ti mojko ,aspon niekto namna mysli .. ja sa neviem docat zajtrajsku .. dufam ze bdue zdravucke a vsetko v poho a ze tam ozaj bude ten pipik 😀
A vy co?
Nikedy sa dohodneme moja ked bude teplesie ,dobehnem aj pokukat vies co 😉

tehulka4
27. jan 2010

vladi, jasne...to neponahla az tak..ked bdues mat cas tak potom, aby si zasa nebola moc unavena..🙂...akurat vcera sme ta so stankou spominali, ze sa uz tak nebudeme az vonku stretavat, lebo sklbit potreby 2 deti to uz bude tazsie..🙂)

vladkaz1
27. jan 2010

Ale neboj sa sa zariadim 😀 , ty budes tehula to viem tento rok a budes tak isto fucat ...
Vies ze ja som akcna si myslis ze sedet doma budem ne?
Mala bude mat rezim jak sa patri ,dnes mi papulovala statocne aj jej letela jedna na rit a stala v kute ... nenormalne jak si dovoluje
Inak este spi ...aj s muzom 😀

tehulka4
27. jan 2010

vladi, ja tiez enviem co je to teraz s deckami,a le moj je tiez nejak HU...si mysli, ze si moze dovolit vsetko a ked poviem nie alebo nono, nomal brutal sa hodi an zem a tam kope s nozickami a bucha si hlavu o zem..ty kokos, take jedovite dieta som este nevidela..a to som si myslela, ze moj taky nebude..prd, je este horsi..je zlaty a v pohode, ale teda ked neni po jeho strasne nieco..🙂))inak soms i robila taky ze haha test na FB, a vraj by sme mali mat ternto rok prirastok do rodiny..nooo neviem..uvidime..gabikin mm, mi pisal, ze by som si mala svihnut nech to tento rok stihnem...asi potrebuju pre maleho frajerku...-DDD gabi, tak ed citas, budeme rodina..🙂)))))

vladkaz1
27. jan 2010

😀 😀 no veru rodina ..
Aj moja taka je mala neboj .. hrozne ako je papulnata a hocikde sa mi pleskne .. a ze to je vychovou .. podla mna je to hlupost ,skusa co moze

tehulka4
27. jan 2010

vladi, najskor som si myslela aj ja ze vychovou, ale prdlajz...ja olivera drzim dost nakratko...nemoze si robit hocikde a hocico co s amu zachce, ale teda plieska sa mi v poslednej dobe riadne..

vladkaz1
27. jan 2010

tehu to mas este dobre ,ale moja ma len na ulici odmieta ,nechaj ma sama ,nechcem ta .. len voku pred ludmi som s toho nestastna treskne sa o zem a reve ☹

tehulka4
27. jan 2010

no Oliver prave naopak, ked sme vonku a sami tak by sa aj vonku plieskal, ale ked neikoho stretneme alebo amme navstevu alebo sme u niekoho tak to je priam vzorne dieta..normalne nechapem..🙂)

vladkaz1
27. jan 2010

aha no mala zas naopak moja .. ja neviem teda co to maju 😔

gabuliik
27. jan 2010

Čaute....

Tehu,tak to berem,môžeme byť rodina 😀 ,len,aby ste si švihli ... 🙂

Vladi,neboj s tým termínom sona sa to stalo aj mne.Tiež som sa raz sekla o jeden den,ale čo už.... stávajú sa aj horšie veci.

A neplieskajú sa len vaše deti.Monika mala tiež také obdobie.Ked mala asi 2roky.Bolo to hrozné.Zo začiatku som jej dávala za to na riť,ale potom som ju začla ignorovať a pomohlo.Ale za to malý mi to dáva zožrať brutál.Je hrozný.Ked nie je po jeho,tak spustí taký rev,že až.A hulááááka na celý dom,až tak že ho počujú svokrovci a chodia sa vypytovať,že čo sa deje 😠

vladkaz1
27. jan 2010

gabi svokrovcov ignoruj ,ja som sa dnes tak nasrala ... ale nebudem to sem pisat ..
takze vravis ze to obdobie vzdoru prestane ?
Ja nemam nervy na to teraz ,aj zhuknej ,aj sa snazim byt kludna opakujem do okola to na nu vobec neplati a ked ignorujem duplom nie ,uz som skusala aj schovat sa vonku ,ked chce ist sama a stale nechaj ma daj mi pokoj ,nic vobec ju to nesralo isla si dalej herecka cesta necesta .. az ma srdce boli ..

gabuliik
27. jan 2010

ignorovať svokrovcov sa dá,ale len na chvílu.po určitej dobe vybuchnem jak sopka a potom je ohen na streche. 😀 Ešte teraz to neni tak hrozné,horšie to bude v lete,ked budú pootvárané okná 😀

No a to obdobie vzdoru ju prejde určite,neboj.Niekomu to trvá dlhšie,niekomu menej.Mne sa zas malá pleskla na zem a jednoducho tam ležala a revala.Ked som išla akože preč,tak spustila ešte viac a z trucu sa postavila a predbehla ma až domov....

gabuliik
27. jan 2010

Stanka, si tu dlhšie nebola,ale ako si pripravená na jasličky?

stankatt
27. jan 2010

Gabi no neni som moc pripravena.... malej som uz povedala, ze ide do jasliciek, ale zatial tomu nerozumie 😝 tak uvidime co mi povie..... a jedovata je Mon jak das.... skreci a skreci.... musim po nej furt ziapat... sak mam len jedny nervy...

gabuliik
27. jan 2010

ved to,že ona tomu nerozumie.ja si to nedokážem ani predstaviť.... Stačilo mi ,ked Monika nastupovala do škôlky.ved uvidíš,ked to nebude dobre znášať,tak čo urobíš? kedy nastupuješ do práce?

stankatt
27. jan 2010

jaj Gabi snad si zvykne... male deti si vraj lepsie zvykaju... nastupujem 1/3 a neviem co urobim, ked si Momo nezvykne.... 😔 😖 😒

gabuliik
27. jan 2010

no tak to budeš mať perné.fakt ti nezávidím. ale snád si zvykne. U mna bol aj taký problém,že som si musela zvykať aj ja.Ved bola stále so mnou....

stankatt
27. jan 2010

to budem ☹ ale musime si zvyknut... uz teraz malinku stiskam od rana.... myslim, ze ja si budem horsie zvykat... este nebola nikdy nejak dlho na varovke... vzdy tak 30 -40 min.... tak som zvedava....

gabuliik
27. jan 2010

hm,tak držím palčeky.... my sme to mali tiež ťažké,lebo Monika sa nevarovala nikdy. tak preto to zle znášala.malý vydrží byť chvilu u svokrovcov,ale tak max. hodku ....

tehulka4
27. jan 2010

gabu, neboj...ak by nahodou nieco, tak medzi babou a chalanom moze byt aj vacsi rozdiel, niele 1 rok...🙂))) ale budem na vas mysliet...🙂)))

gabuliik
27. jan 2010

😀 😀 😀 ja viem,že môže byť .... a mysli,mysli ..... ale hlavne sa nezabudnite snažiť pri tom myslení ... 🙂

už vieš kedy bude ten maškarný?

vladkaz1
28. jan 2010

Ahojte tak kocky mame pipika jak svet ,takze na 100 percent je Oliverko !!!!!!!
Ma 582G je dost velky na 24 tyzden datum porodu je na 1 JUN predpoklad teda a je vsprieceny vo mne hrozne zle sa mu vysetrovalo ,bola som tam hrozne dlho !!!
Ale sme zdavy a je krasny fotku mam odfotim zajtra ,nemam silu

gabuliik
28. jan 2010

Čaute.
Vladi,supiš ,že je všetko ok. Sa teším s vami .... 🙂

vladkaz1
28. jan 2010

Dakujem Gabi 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre