Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
15. júl 2010

@lucyso ja som na tom tak isto ,mam sice 40 tiaku velkost ,ale niektore veci 42 jak su site zalezi podla strihu ,ale ja som strasne roztrasena ,musim spevnit no ja vysledok vidim uz na sebe jak chodim na korcule aj mi pevneju nohy a straca sa brucho .. ale etse to dlho bude teda trvat 😀

lucyso
15. júl 2010

vladi, no vies co? teda, tak ja sa musim s muzom dohodnut a budem chodit na slaviu !
🙂

vladkaz1
15. júl 2010

@lucyso 😀 superrr chod

lucyso
15. júl 2010

mne treba len dobre kopnut 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
15. júl 2010

😀 😀 😀 mam ta ? 😀 😀 😀 idem nakupit len sem do bale ,lebo nic doma neni 😝

marcelkatt
15. júl 2010

ahooojte, pekný dník všetkým... i keď mooc horúci na mňa.. Teraz oddychujem, švagrinka mi pomáha s Erikom, keďže mám mať vraj kľud na lôžku... ale to sa aj tak nedá, no snažím sa...

lucyso
15. júl 2010

ja som vcera piekla pizzu na dva plechy, tak pomaly zjedame.
akurat som malu ulozila do postielky do spalne a neviem s kym, ale vedie tam strasnu debatu... to by ste mali pocut🙂)))
ahoj Marcelkatt, treba vela tekutin, nezabudaj🙂!

marcelkatt
15. júl 2010

@lucyso jasné srdiečko, snažím sa... aj ja idem uložiť krpca spinkať a pôjdem si pospať tiež

vladkaz1
15. júl 2010

Cafte macka veru odocivaj ,ja nevarim prisli mi plienky zas pre maleho tesim sa jak decko ,,,......
Pojdem do obchodu este na mlieko a somariny 😵

marcelkatt
15. júl 2010

@vladkaz1 my máme už navarené, polievočka zo včera tekvicová na kyslo a pečené zemiaky s kuriatkom na smotane... Tak máme pokoj. Von pôjdeme až zájde slniečko zrejme, nech ma zas nechytí migréna.

lucyso
15. júl 2010

ja idem tu moju uspat.... nevime po kom, ale v poslednej dobre je neskutocne ukecana...... teda viete ako to myslim... ejóóóóóó, héééééééééééééééj, eáááááááááááááááááááááá, jéééééééééééé a tak....🙂)))

v postielke ma taku koritnacku plysovu a nieco jej tam stale vysvetluje a plienku az v puse ma pichnutu🙂), no idem ja za nu, bo ani nezaspi🙂)).

vladkaz1
15. júl 2010

🙂 jasne

gabuliik
16. júl 2010

Čaute baby....
Dneska bolo brutálne teplo a dusnoooo.Fuj.My mame dole v izbách 28 stupnov a hore v spálni a detskej 31! 😝 To je brutalita.
V poslednej dobe nič nestíham a večer padám na hubu ...

vladkaz1
16. júl 2010

cafteee kupila som si korcule ,juj tesim sa ... mala ma kolobezku,,tak sa snazi opica 😀

gabuliik
16. júl 2010

No super Vladi,tak ste si urobili radosť ....🙂

timotej
16. júl 2010

Ahojte ja som teraz došla zo Zumby júj hotová som dávam si melon aby som doplnila tekutiny. To je šport vypotíte aj žalúdok.

gabuliik
16. júl 2010

@timotej aj ja by som šla,ale nemôžem .... nemá mi kto varovať decká ... a melon by som si dala tiež... mnam 😀

vladkaz1
16. júl 2010

Jaj baby aj ja som dosla akurat z vane ,stretla som na korculach lyzenku 🙂

tehulka4
17. júl 2010

ahojte maminecky...som tu straaaaaaaaaasne dlllho nebola..nejak nestiham pisat..sem-tam soma spon sadla a pozrela co noveho,a le to bolo vzdy iba tak utrzkovito...z toho strasneho horka ma asi v blizkej dobe slahne..maly je z neho riadne otraveny a este viac uhucany a umrncany ako inokedy...esteze mozme chodit k segre do bazena..tak sme sa minuly tyzden skoro na cely prestahovali k segre..doobeda bazen a apoobede tiez..maly bol riadne unaveny a konecne zacal aj poriadne spinkavat v noci...kupili sme mu konecne postel..v sconte..nie som nou nejak extra nadsena,a le asi najlepsie co som ansla...nevadi, na tie 2 roky kym k nemu do izby nepribudne aj druhy maly staci..takze ju mm vcera zlozil a ja som mu davala do poriadku aby to nejako vyzeralo..este mu chcem do nej kupit nejaky pekny koberec a stolik a stolicky z ikea na kreslenie..tak ak by ste niektora isli tak sa halste, poprosim vas o drobny nakup.. 😀 😉
cos tyka sportu, baby klobuk dolu, ja som sa tak odhodlavala na vsetko mozne, aj an tu zumbu, ze budem chodit so segrou, len bohuzial, zostala som tehula..aspon nejaka vyhovorka.. 😀 😀 😀
asi pojdem urobit cukinove placky k obedu..polievku mame este od vcera, taka si iba tie dorobim..aj taksa nikomu nechce u ans poriadne jest v takychto horkach...
a co sa tyka toho stretka..ja osm za,a le tiez az ked bude trochu chladnejsie, lebo sa trepat s malym von v 34 stupnovych horucavach sa mmi teda ozaj nece...
a este taka otazka, kde sa daju kupit pekne spolocenske saty take co by som mohla dat na seba aj s bruchom...pojdem pozriet do jednoty ale ze ci este nemate nejake dobre typy kde by nieoc pekneho mohli mat...dakujem...

stankatt
17. júl 2010

@marcelkatt nebola si vo stvrtok na ihrisku pri zimaku? Agatka ci jak sa to vola?

jaaaaj horkooooooooooooooooooooooooo 😝 😝

gabuliik
17. júl 2010

Čaute.
Tehu o tých šatách netuším.....

Ide ma trafiť.Obidvaja krpci mi tu plačú ,že ich bolí uško....To zas bude noc .... ☹

vladkaz1
17. júl 2010

@gabuliik an nehovor my dnes cisty pezinok ☹

krtko.
17. júl 2010

gabuliik,mne sa pred chvilkou zobudila natalka ue ju boli usko ☹
presne ako pises -to bude teda noc ☹

marcelkatt
18. júl 2010

@stankatt áno boli sme tam s bratom a jeho rodinkou... Si sa mohla zastaviť moje, nevidela som Ťa ja.

sonatt
18. júl 2010

čaute, konečne sa trošku schladilo, veľmi sa teším... včera sme mali v spálni 33 stupňov, to bol des. Malý sa v noci budil zo spánku, bál sa búrky. Dúfam, že stemali pokojnejšiu noc ako my.

stankatt
18. júl 2010

cafte, tak moju malu burka nezobudi 🙂 vzdy som hore len ja 😝

@marcelkatt sak aj ja som tam bola :D len som si nebola ista, ci si to ty... ste sedeli na lavicke? ja pod stromom, ale viac som behala za malou, bo robila furt zle 😝

lucyso
18. júl 2010

Ahojte baby, tak veru. vcera bola nechutna noc. spat sa mi nedalo. byvame na dome, ktory je v podstate chladnejsi ako byt, ale nedalo sa.... mali sme 27 stupnov a aj som sa tesila ze bude burka, ze sa vyspim 🙂, ale nic... zobudila ma akurat mala ze je hladna a v tom zacalo prsat 🙂 , ale ziadna burka nebola.... 😒 akurat nad Hlohovcom trosku hrmelo... no ale nic moc...
Dnes sme boli s manzelom na nakupoch a v Mane su dobre zlavy🙂, tak baby, treba tak skocit🙂

gabuliik
18. júl 2010

Čaute.Tak nakoniec noc bola vcelku v pohode.Dala som im obom nurofen a spali ako medvede a ráno ani jeden nepomenul uško.Len Monika je prechladnutá,takže to uško môže ešte zauradovať ☹
No a čo sa týka búrky,tak naši boli hore pri tej čo bola predvčerom.Včera ani ťuk.Ale za to ja som hore pri každej búrke.Sa hrozne bojím bleskov.A môj MM vždy otvorí okná dokorán a ja trpnem od strachu ...

stankatt
18. júl 2010

Gabi aj ja sa bojim burky 😝 nastastie mojho nijaka nezobudi, tak pobeham byt a pozatvaram okna 😀

marcelkatt
18. júl 2010

@stankatt jasné na lavičke 🙂 škoda, nabudúce hádam dáme pokec, chodím tam s Erikom často.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre