Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
12. nov 2010

@marcelkatt ja mam v knizke zapisanych 7 poradni..a mam tam 0,0,1,2,2,2,2..takze ked to zratam mam tych 9...a ty tam ams kolko poradni zapisanych?

tehulka4
12. nov 2010

@marcelkatt ved ti vravim, ze ja rodim ani neckama do toho 15.. 😀 😀 😀

marcelkatt
12. nov 2010

@tehulka4 teraz bude podrobné sono nie?

tehulka4
12. nov 2010

@marcelkatt hej malo by byt..podla vvsetkeho..tak som zvedava, ze co mi zahlasi, lebo zo zaciatku mi vychadzal ozaj TP +- okolo toho 9-10. len minule ked som bola tak ze 15.12..no tak ekdze ja som sikulka, taks om si povedala, ze tie prve merania boli presnejsie, tak rodim toho 8. ako som sa rozhodla uz davno..🙂))) 😀 😝

marcelkatt
12. nov 2010

@tehulka4 😀 😀 😀 😀 😀 No mne vždy krpec jeden vychádza menší TP mám 13.12, ale podľa UZV, ovulácie a môjho skutočného cyklu 16.12. No porazí ma... Tak krpcovi dohováram denne, že pomaly pôjdeme a hotovo. Ešte doma oslávim narodky, mikuláša a rodiť!!! 😀 😀

A som zvedavá ako zas pribral ten náš sloník. Naposledy 2450g uf... A vraj ku koncu sa najviac priberá. No uvidíme.

marcelkatt
12. nov 2010

@tehulka4 a inak 8.12 by sa aj mne hodilo, Erik je 8.11, Patrik by bol 8.12 no.

tehulka4
12. nov 2010

@marcelkatt nech je uz ako chce, ja som povedala, ze este 2 tyzdne vydrzim a potom uz nie som ochotna drzat..🙂))

marcelkatt
12. nov 2010

@tehulka4 😀
No idem zobudiť Erika, lebo zas by spal neviem do kedy a idem ho vyvetrať

gabuliik
12. nov 2010

Ahojte.Ste sa rozpísali .... 😀
K tomu nočníku ... si myslím,že je fakt blbosť dávať pol ročné dieťa na nho cikať ... ved tomu nerozumie.Po roku si myslím,že je ideálne.Ja som tiež tak začala dávať deti.Monika sa chytila pekne,ale Andrejkovi to trvalo dlhšie.Už má 2roky aj 4mesiace a pýta sa ,ale len cez den.Na noc stále má plienku.

@tehulka4, @marcelkatt, zo srdca vám prajem aby vám ten porod vyšiel vtedy kedy chcete.Viem si živo predstaviť ako sa cítite.Posledné týždne sú najhoršie.Takže držím palčeky ... 🙂

lucyso
12. nov 2010

Baby, dnes mi vonku jedna znama povedala ze uz skusa dat maleho na nocnik a aj sa vycikal. sice nahodne🙂, ale vycikal. a to ma 9 mesiacov.....
ja urcite pockam do roka a mozno potom zacnem v ramci nejake hry skosat, ale nebudem to znasilnovat🙂

marcelkatt
12. nov 2010

@gabuliik Ďakujem Gabika.

vladkaz1
13. nov 2010

dakujeme kocky moc za blahozelanie 🙂 ,potesili ste Lucku 🙂

tehulka4
14. nov 2010

ahojt koceny...ajdnes len tak na skok...u nas nic noveho, akurta ja stale soplim a uz ma to vazne prestava bavit..uz to trva trochu priiiidllllhooo...

@gabuliik gabi, vdaka, tiez tomu verime..🙂

@vladkaz1 dodatocne aj my sa pripajame a zelame vsetk naj naj naj a posielame Lucke pusinky... 🙂

gabuliik
14. nov 2010

Ahojte.
Tak my sme dneska boli chvilku na ihrisku pri socke,ale fukalo tam a tie kamienky boli mokré.Malý 2x spadol a mal mokré tepláky.TAk sme išli do simby,som si kupila takú predlženú vestu a ešte sme išli k švagrinej.Som si objednávala špirálu ,tak som si ju bola zobrať.
Od včera som nejaká prechladutá,nejde mi sákať a mám upchaté nosné dierky ,tak som z toho nervozna.
Zajtra ide Monika po vyše týždni do škôlky,tak sa teším ... asi bude plač ... 😒

eviitka
14. nov 2010

ahojte baby,kedze som sa rozhodla rodit v TT,chcem vas poprosit o sksuenosti-ktoreho porodnika by ste mi odporucali?ja som pocula chvaly na Resetara a Cecha...nechodim ku nim ale do ambulancie,dufam,ze je mozne si ich vybrat iba na porod.Caka ma to v maji,tak mam casu dost.Ak mate nejake odporucania a rady,sem snimi,budem vam vdacna...ako je to s vybavenostou trnavskej porodnice?

marcelkatt
14. nov 2010

@eviitka uf, v tom ti ja veru neporadím, keďže som nerodila prvé v Trnave a druhé ešte neviem, kde budem rodiť. No baby, ktoré rodili, Ti iste poradia, napíšu skúsenosti.

tehulka4
14. nov 2010

@eviitka, vyber elkara ej dost diskutabilna tema...niekomu vyhovuje jeden inemu zasa druhy..kazda sme spokojna s niekym inym, ale ak ti ide vyslovene o nazor, tak moj je asi taky, ze su tam aj lepsi dr. ako si spominala..teda ja osobne mam skusenosti ci uz po prvych 3 potratoch alebo po prvom porode skoro so vsetkymi, a mozem za seba povedat, ze ani resetu a uz vobec nie cecha by som si k porodu nevybrala..ale ako som pisala, je to skor vec nazoru...zazmluvnit si ich mozes k porodu urcite...co sa tyka vybavenosti, pristrojov a takychto veci je tt porodnica vybavena si ymslim, ze dobre..dokonca lepsie nez naprikald piestany, co sa tyka izieb taky normal, je pravda, ze sprchy by potrebovali trochu viac ale da sa...najhorsie ej to podla mna so stravou, ale to je asi v kazdej nemocnici, takze velke zazraky tiez necakaj, ale urcite sa to prezit da..ja som aj prveho rodila a aj druheho idem rodit do TT..a to ak by sa mne nieco nezdalo, tak si mozes byt ista, ze vyberiem nejaku inu porodnicu..tie 4 dni sa tam v pohode vydrzat daju..🙂
ak chces mat lepsiu predstavu tak sa budd vyber an den otvorenych dveri, co byva zvycajne tusim prvy pondelok v mesaici o 14:00, alebo pozri na nete...

http://www.fntt.sk/kliniky_gynporod_klinika.php

tehulka4
14. nov 2010

@gabuliik moja, ja mam to iste a mozem povedat, ze to trva uz par dni, ale dnes mi na to uuuplne super zabral chren..normalne taky dobry stiplavy, az mi oci skoro vyleteli a slzili ale teda aj nosne dutiny mi to precistilo.. 😀 😝

eviitka
14. nov 2010

@tehulka4 dakuje ti velmi pekne za nazor,ale radsej mi napis meno dobreho lekara,ja nepoznam baby,co by boli psokojne s tymi predoslymi,Cecha poznam osobne-vencili sme spolu psa v parku, a Resetara mi odporucil znamy,je to jeho kamarat,cize nic relevantne.zazmluvnenie nieco stoji?a co epiduralka,dufam,ze to je bezna vec v TT,bez nej nerodim.

marcelkatt
14. nov 2010

@eviitka tiež bez epidurálky nerodím, zamluvnenie sa latí a každá nemocnica, dr to má asi inak.
@tehulka4 ahoj srdiečko ako sa cítiš moja? Ešte stále tá nádcha? Ja som ok, teda zdravá, len včara som sa cítila divne, ale po sprche to prešlo, takže celkom pohoda-. Dýchanie už neriešim, to už iné asi nebude. Vydržíme....

ka3n
14. nov 2010

ahote mamicky, par-krat som vam sem napisala, ale inak nepisem sem ale do inej temy.chcem sa spytat, ci neviete ci je MAX v TRNAVE otvoreny aj v stredu cez sviatok 17.11. .?? Do maxu chdoime teraz casto, hrajeme sa tam..ak tam budete niektora aj z konika, v klude ma pobuchajte po pleci..🙂)

marcelkatt
14. nov 2010

@ka3n myslím, že Max bude otvorený.

ka3n
14. nov 2010

@marcelkatt ja si tiez myslim, ze bude otvoreny, leb osom ho zatvoreny este nevidela 🙂 ale mozno to daju neskor aj na stranku tak vyzistim.chystame sa tam s malym trosku pohrat.

marcelkatt
14. nov 2010

@ka3n nto by tam už iste dali, veď aj 1.11 bol otvorený

ka3n
14. nov 2010

@marcelkatt tak to som nevedela, ze bol otvoreny..asi to riskneme a pojdeme ,dobre by mi teraz vyhovuje, ide mi priamo bus..

suzieqiu
14. nov 2010

@eviitka ahoj ja som mala bartoviaka a bola som velmi spokojna. Prijemny lekar a dobry odbornik. Mne pomohol velmi. Cecha mam gynekologa, som s nim celkom spokojna. Az na to,ze ma kopec prace a niekedy fakt nestiha 🙂

eviitka
14. nov 2010

@marcelkatt dakujem pekne,dost je popisane na stranke,este pockam na nejake konkretne meno od mamiciek.

eviitka
14. nov 2010

@suzieqiu dakujem,pisem si Bartoviak.Nevadi,kd chodim k inemu a k nemu pojdem len rodit,ano?vlastne sa mesiac a pol chodi na kontroly uz len k nemu,je tak?ked si ho zazmluvnim

marcelkatt
14. nov 2010

@eviitka jasné držím palečky, aby si bola spokojná 🙂
@ka3n max asi ani nebol zatvorený, resp o tom neviem..

ka3n
14. nov 2010

@eviitka ahoj ja som rodila u Stefanikovej, mala som cisarsky rez, neboli ziadne problemy, ani komplikacie, spokojnost bola..ziadne negativa nemozem na nu povedat....ale poznam aj Cecha a Resetu a zdaju sa mi velmi prijemni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre