Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
21. aug 2009

ja nic baby vcera som spravila mojmu drzkovu a spravim len slivkove gule .. s makom a hotovo .. ja drzkovu nelubim a nic ine sa mi nechce

krtko.
21. aug 2009

zeleninovu polievku mam od vcera ale ani tu uz nejako uz nemusia 😠
uz aby boli v skolke.asi spravim fasirky a zemiakovu omacku.ale ani sa mi moc nechce varit 😔

stankatt
21. aug 2009

by sa nam scelo vyvarat v takomto teple 😝 😀

krtko.
21. aug 2009

neboj ani mne sa nechce.ked treba nakrmit 3 hladne krky a mna? 😀 este ze lenka zatial ma kasu 🙂

vladkaz1
21. aug 2009

spravte parky a je to hehehe jak ja vcera 😀

krtko.
21. aug 2009

kad nemam ani jeden 😀 ale dala by som si.kupim az na druhy tyzden ked dostanu.to budu hody pre petku 😀

lenkahrehusova
21. aug 2009

ahojte žienky...
ja si dám dnes od varenia oddych. V takom horku, uf...
Včera nám doniesol svokor plné vedro rajčín a papriky. Tak si na obed dám omaslovený chlieb a zeleninu 😉
Ale teraz ma napadlo, že ja keď neviem, čo by som varila, tak narýchlo urobím špagety alebo nejaké cestoviny.
tak krtko skús, možno budú mať úspech u detí 😉

krtko.
21. aug 2009

vcera sme dojedli makarony s mletym masom a rajcinovou stavou

lenkahrehusova
21. aug 2009

tak to nič 😉

lenkahrehusova
21. aug 2009

my sme dosť zeleninový. V tomto horku je to aj ľahko stráviteľné a celkom rýchlo uvarené.

lyongirl
21. aug 2009

baby, aj lečo je zo zeleninky čerstvej mňam 😉

lyongirl
21. aug 2009

písala som to jak blbec - ten slovosled, ale mala som plné ruky 😀

vladkaz1
21. aug 2009

jaj baby ja som nevarila zas nic hahaha kupila som salaty rano na rychlo .. a moj mal obed jak stvoreny na ranajky parky ten ma dorazi uz zajtra nevadi na oslave sa naje idem si kupit este farbu a doplnky ku satom .. malej pukacky sponky a sandalky pozriet nejake .. 😝

timotej
21. aug 2009

Ahojte my sme už doma z dovolenky, nastupuje realita. Ja asi zajtra spravím pečienky tak aby bolo aj na nedelu na šťave s ryžou. Mnam. ale na večer varíme guláš mama a segra majú meniny mama je Lýdia a segra Jana, tak to máme v kope. MM je rád že je doma už išiel nejakú parapetu von osádzať ten bez roboty už nevydrží...Pre neho je týžden dlho nič nerobenie teda iba o malého sa starať.

bubadlo27
21. aug 2009

vladi dobre sa zabav 🙂
my ideme zajtra na sutaz poziarnicku, tak sa tesim 😉

basado
21. aug 2009

ahojte ja som tu dlho nebola musím si vas prečítat,
vladka veru dobre zabav.
ja som dneska robila prvy krat slanu tortu, mrknite 😉 kym mi to nevymažu 😠

krtko.
21. aug 2009

bubadlo,a kde je taka sutaz?

vladkaz1
21. aug 2009

Bubi dakujem si zlatunka este sa farbim a musim si este nalakovat nechty na cerveno uplne taky syty som si kupila lak tak aj nohy si tak dam dnes som zhanala take silonkove leginy je to v podstate ako silonky len nemaju nohu je to dole odrezane s kvetmi chcela som cierne do tych siat nech som sexica a cervene doplnky ale nikde som nezohnala takze budem mat hole nohy .. asi ☹ skoda veru no .. skusim este rano zajst do mesta dajte tip kde by som to mohla kupit bola som po vsetkych moznych tesco vsetky obchody nepochodila som veru arkadia nic .. asi simba a take ..

vladkaz1
21. aug 2009

😀 v galerii mali ale len ako silonky a stali 10 sat E tak to sa mi zdalo moc .. to kupim aj v bepone .. a ´kvalitne neviete poradit?farba chyta som zvedava davam si jantarovu nieco ako medena ale taka tmavsia lorealka 😀 a nausnice mam pekne zaujimave cervene kruhy a v tom dalsie kruhy az do stredu

vladkaz1
21. aug 2009

http://spodni-pradlo.emanuela.cz/sexy-puncochy-... taketo chcem 😀 kde ste no bohaca radte mi ach jaj asi pojdem do mesta este ☹ rano 😀

bubadlo27
21. aug 2009

😉
vladka ina cavica z teba bude, ja som tu, len som skladala malej kuchynku k narodkam 😉
a ja ti asi neporadim, viem len o bepone, ale mozno aj v jednote maju

krtko, poziarnicka sutaz, inak memorial mojho krsneho je zajtra o 1400 v Dolnej Kupej 🙂

vladkaz1
21. aug 2009

hmm no ale pozrem tusim v tescu alebo pojdem rovno do mesta ? neviem sa rozhodnut v tescu zevraj maju som nasla diskusiu ale ked nezozeniem od tial sa trepat do mesta ma slahne som nervozna farbu mam dost tmavu ze medena ma slahne je to tmave ☹ nevadi co uz

vladkaz1
21. aug 2009

bubi uzite si sutaz som zabudla prepac ale mam plnu hlavu seba 😝

gabuliik
22. aug 2009

Čaute!Kde ste ženy? My sme dnes hodovali a zajtra pokračujeme 😀 ,počko nič moc,ale zajtra sa to má vylepšíť,tak uvidíííííííme.Jáj, a včera som bola na tej kávičke.Bolo supeeeeeeeeeeer.MM to zvládol na jednotku a ja som sa super zabavila a oddýchla si.Prišla som domov okolo 23tej 😅

basado
22. aug 2009

ahojte. My sme mali dneska oslavu tiež sa to dalo, dala som aj foto tej druhe tortičky čo som robila pre synocva tu krtkovu 😉 🙂

timotej
22. aug 2009

Ahojte aj my sme mali oslavu, MM išiel do vnútra uložiť malého a ja som mulatovala až do teraz.. Jaaak dobre že si človek v klude posedí..vypije kávičku, vínko alebo dá cigu (len výnimočne 2x do roka( ozaj baby fajčíte? Priznajte sa...ja som si zapálila aj so segrou pred fotrom no a však mám svoje roky...

marcelkatt
22. aug 2009

Ahojte, pridávam sa tiež k vám, ktoré ste oslavovali. Moj synovček Stanko mal oslavu, mal 5 rokov. Takže bolo super, deti sa pohrali spolu. Oddýchla som si...

zabkatt
23. aug 2009

aj ja som sem tam že cigárko, ale v poslednom čase akosik častejšie 😒
my sme u svokrovcov, malý spinká počkáme kým sa zobudí po ceste sa stavíme ešte u našich a hajde domov. Už sa neviem dočkať, toho svojho klídečku 😀

vladkaz1
23. aug 2009

ahojte mali sme sa super oslavovali sme do pol3 tej teda tak sme prisli domov mala bola jak odtrhnuta od retaze ale uplne nadherna uzasna tancovala ,teraz sme prisi z obeda som prezrata a idem spat 😀

lenkahrehusova
23. aug 2009

ahojte mamičky 🙂
my sme tento víkend strávili cestovaním. Včera sme boli pozrieť vo Viedni a dnes sme boli na návšteve.
Som úplne zničená a unevená 😵 ale tak celkom príjemne.

Vladka, okukla som tie pančušky - no, bude s teba kočka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre