Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
29. aug 2009

Čaute baby.Včera ste tu mali dobrú tému ... psie výkaly 😀 ,fuj.Ja sa ani sťažovať nemôžem,bo my ihrisko tu nemáme 😠 .

Dneska mi deti zaspali o 19tej.Aspon som mala čas požehliť.Andrejo cez obed spal len 45 min. ☹ ,tak som bola trošku na nervy.Poobede sme behli do Maxu,tak sa trochu vyjašili v tých guličkách.... 🙂

stankatt
29. aug 2009

Gabi maly spava 1x za den? Monika stale 2x... tak po hodinke cca...

gabuliik
29. aug 2009

No,ako kedy.Ale teraz väčšinou len raz za den.Zalomí okolo 11tej a ťahá tak 2 hodky.Ale lepšie bolo ked spal 2x.Ale už nechce.Tak ho nenútim.Presne toto isté mi urobila aj Monika v jeho veku.Oni sú jak cez kopirák. 😀 Vlastne jeden rozdiel tam je ,že Andrejko bude asi lavák 😀 😝

vladkaz1
29. aug 2009

baby jaj ano fenistil 🙂 cink 😀 ani ma to nenapadlo bohaca ale nemam tusim doma 😕 musim kupit ..
No co sa tyka spanku gabi tak ako vy len raz ,po obede ale aj to uz bojkotujeme ... takze pocitam ze za chvilu uz spat nebude vobec a bude zla jak cert ved uz je aj teraz ☹

timotej
29. aug 2009

Ahojte náš Timi spáva ešte 2x - prvý raz od 11.30 tak 13.45 a potom ešte o 16.45-17.30 cca. Ale dnes spal len raz 2,5 hod. a teraz zalomil 21.15 to je úspech lebo inak chodi o 11. ale potom dlho spí do rána. Neviem raz mu je málo a dva už vela ale ten druhý raz sa vyslovene pýta. Dnes nechcel tak som ho nenútila išli sme pozrieť na štadion na futbal. Gabuliik aj my sme chceli ísť do Maxu do guličiek ale nakoniec MM rozhodol že zajtra. Boli by sme sa stretli.

vladkaz1
29. aug 2009

timotej super no zavidim po tichu ten spanok 🙂

krtko.
29. aug 2009

mne dnes lenka nie a nie zaspat 😠
kazdy den zaspava okolo 14:00 - 14:30.dens zaspala o 16:45 a spala nejakych 30minut 😠

lyongirl
29. aug 2009

čafte, ja nemôžem spať 😠 😠 😠

bebca
30. aug 2009

ahojte
chodievate niektora na detske vystupenia do amfika?
neviete kolko to trva a ci sa tam oplati ist?

krtko.
30. aug 2009

my ked sme boli tak to trvalo cca45min.petku to moc nebavilo ☹ a to bude mat 4 roky
natalku to v celku bavilo 😉

gabuliik
30. aug 2009

Čaute.Dneska sme boli vo Vlčkovciach v motoreste Eso.Bolo fajn,len dosť chladno.Deti sa zabavili my sme pokecali a išli sme domov.Decká odkvacli o 19,15 😀

timotej
30. aug 2009

Ahojte mne dnes malý odkväcol pred chvílou o 9. Už pár dní mi nechce druhý krát spávať. Ale chodieval o 11 večer a teraz aspon zaspava o 9. Takže takto je to asi lepšie. Gabuliik my sme boli dnes v Maxe v guličkách ale malého to bavilo len chvílu asi preto lebo bol nervozny a nebol vykakaný. Mužíček varoval a ja s mamou sme behali po Maxe. Ale urobila som malému radosť a kúpila také auto aj s pretekárom na zotrvačník. Vydáva to brutálny zvuk. Až doma som si všimla že je to od 18.mesiacov.

gabuliik
30. aug 2009

Timotej,neboj,zahrá sa s tým.Náš sa hrá s takými hračkami,ktoré sú určené pre Moniku.A tá bude mať 4 roky 😀 . Ja som včera v Maxe bola pozrieť len v obuvi ,v Garfielde.Potrebujem jesenne topanky.Nemám totál nič a ani sa mi tam nič nepačilo ☹

timotej
30. aug 2009

Aj my sme tam boli tiež nič moc ja som si kúpila na jar pri Tescu- Deichmann také kožené nizke vyzerajú jak cvičky volakedajšie straaašne pohodlné dajú sa nosiť denodenne. Malý tak elektrizoval z tých guličiek normálne bol nabitý statickou elektrinou.

gabuliik
30. aug 2009

😀 náš neelektrizoval .... Ja už som z tých topanok nešťastná.chcela som si kupiť aj na jar,ale vzdala som to.Nič sa mi nepačilo.Tak som si povedala,že si kupim na jesen,no a tak hladam.... Je mi jedno či budu značkove alebo nie.Len nech sa mi pačia ,su pohodlne a netečie do nich.pojdem pozriet aj Deichmanovi,ale velku nadej tomu nedavam.

basado
30. aug 2009

ahojte. Naš maly sebastianko zaspal len pred chvílkou, nechala som ho sameho. Adko ten zaspal o pol 9. .
Zajtra si idem vybavit pracu a možno nastupim o2 sept. maly idu do školky ☹

basado
30. aug 2009

Bojím sa ako to bude sebko zvladat ☹

timotej
30. aug 2009

Tak potom u Baťu je posledná šanca. Alebo ešte hore v Jednote tam je tuším ešte dobrá obuv. Ozaj a pre malého máš už také pevné botky?

basado
30. aug 2009

Ano kupovala som v tescu, take na von len mu asi kupim ešze nejake

basado
30. aug 2009

opravujem ešte 😀

gabuliik
30. aug 2009

Hmm, pojdem popozerat.Môj malý ma tenisky adidasy,tie dostal,tak nech ich vynosí,ale musím mu ist kupiť ešte jedny.Tieto už má len-tak tak.Ale kde tu v TT zoženiem s klenbou neviem.Na prednádraží a v Mede tuším.

Basado,neboj.Týžden si poplače a bude dobre.Aj Monika ide od 2hého do škôlky.Tiež mám z toho obavy,ale ona ide prvé tri dni len na 2 hodky a to si myslím,že zvládne.A kam chceš ísť do práce?

vladkaz1
30. aug 2009

Ahojte boli sme vynsovat 2R. krstniatku Adamkovi a mala ako sme prisli domov 3X vracala uplnu sajbu .. booze je mi smutno s toho zajtra pojdem zasa dokine .. co to moze byt cistili sme jej nos s odsavacku a 2 minuty na to uz grcala jak tur .. ☹

gabuliik
30. aug 2009

Vladka,to môže byť aj z toho soplíku.Aj malá to robila,ked mala soplíky.Ono to zateká do žalúdka a napína na vracanie.

vladkaz1
30. aug 2009

baby ja uz som hotova idem spat stale nieco ako nas choroby obchadzali do roka teraz pernamentne nieco sopel ma uz 3 ti tyzden .. a doki jej nic nedala musim ist znova ved sa jej na prd dycha ..dobruu

tehulka4
31. aug 2009

caute maminky..opat sonm vas trochu poflakala,a le nejak sem vazne nestiham..v sobotu som bola kuknut kamosa na svadbe aasi pojdem v sobotu este jedneho...no a potom budeme oslavovat..chcela soms a aj spytyx, potrebujem poradit..mama bude mat 55 rokov, co jej mam kupit k narodkam? normlane som mimo.,..

timotej
31. aug 2009

Tehu ja som doniesla mojej mame z dovolenky krásnu keramickú vázu k meninám. Naši majú teraz novú obývačku tak sa jej to tam hodilo. Kúp jej to čo potrebuje alebo čo by sa jej páčilo. Možno nejaké pekné tričko. Teraz majú dobré výpredaje aj v drahších obchodoch.

vladkaz1
31. aug 2009

tehu ved ju poznas co by ju potesilo , urcite neico osobne cim by si jej spravila radost ,nepotesi sa nejakemu parfemu alebo chce slen nejaku malickost ? mne sa osobne pacia v tescu v galerii tie sochy anielov mama jednu dostala ma ju na komode taku vasciu a super to vizera aj je to take pekne nech ju ocharnuje,,, alebo nieviem ..co by ju potesilo aky ma vkus ..
Ja som dostala raz hrnce a som myslela ze z infarktujem .. neznasam take darceky tipu potrebne .. to by som si kupila aj sama 😀 chodila som zduta jak papuca 😅 😅 😅

gabuliik
31. aug 2009

Čaute.To tu zas nikto neni?Jáj,začal Panelák 😀
Tehu,ty furt chodíš na svadby,kto to bude tentokrát? 🙂 A inak,tiež si myslím,že niečo do domácnosti by tvoju mamu nepotešilo.Súdim podla seba.Nemám rada také darčeky.Chce to niečo osobité,čo by bolo len jej.Ale čo ma nenapadá.Možno ten parfum,čo tu bol spomenutý. 😔

basado
1. sep 2009

dobre ranko.
Moj muž zobral detska von, išiel aj na nakup, tak si idem trošku porobit, upratat. 🙂
čo budete varit? ja asi spravím kur. prsíčka zo zemiakmi, ale rozmyšlala som aj na segedínom 😝

timotej
1. sep 2009

Basado ja varím práve kuracie prsíčka s brokolicou také dusené, ryžu a polievku zel.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre