Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
18. sep 2009

ste tu? 🙂

bubadlo27
18. sep 2009

smeee 😀

vladkaz1
18. sep 2009

jaj aspon niekto prava som si nacapila farbu na obocko som zvedava aka budem 🙂
Co porabas? Ja som sama mala mi chrape boli sme dnes u bufika v tom parku pri stadione 🙂

bubadlo27
18. sep 2009

no ale MM mi berie na chvilu notebook, idem do sprachy, a inak som tu, sutazim 🙂
uz minule som sa chcela spytat, ze kde sa vlastne nachadza cajka?😉

vladkaz1
18. sep 2009

cajka? cajka je hmmm ako by som ti to vysvetlila ako ides za jedotu za parkoviskom hned o proti je cajka ..no vedla bola herna a bola tam aj terasa myslis to?

vivien742
18. sep 2009

Ďakujem vám, bubadlo tebe ešte raz 🙂

brezicka
18. sep 2009

Caute,pristahovali sme sa do Trnavy len nedavno. Chcela by som vas poprosit, ci mozete odporucat dobreho gynekologa a spytat sa na skusenosti s Dr. Vidovicovou pediatrickou. Dik

bubadlo27
18. sep 2009

vladi , akym smerom? to parkovisko ako je maly globus, ci jak sa tom tam vola, na rohu je ten kebab 😕

brezicka, ja chodim k Pecimu a nestazujem sa , ale 100 ludi 100 chuti 😉 , dobry je aj Strbo, Elias, ale vacsinou mas problem sa tam dostat ☹
a tu pediatricku nepoznam, tak nepomozem ☹

bubadlo27
18. sep 2009

lebo, vsetci len rozpravaju, ze tam chodia s detmi a ja furt neviem ze, kde to je ☹
Myslela som si, ze je to tam pri stadione 😕

vladkaz1
18. sep 2009

bubi pojdes vedla globusu tam kde boli kolotoce az za parkovisko co tam je vedla? poistovna zdravotna tam bola uz by si isla ulickou hore ku kostolu .. ja neviem ci to je ale tam 😕

bubadlo27
18. sep 2009

aha uz viem, a tam je aj nieco pre deticky?
moja mama tam niekedy robila to je ul.Halenarska 😉

vladkaz1
18. sep 2009

ano halenarska 😀 juj ale ja neviem ci tam nieco je fakt 😅

vladkaz1
18. sep 2009

ano to je ono ale ked som tam bola ,tak tam nebolo nic pre deti

bubadlo27
18. sep 2009

tak som rada,ze sme to dali dokopy 😀

vladkaz1
18. sep 2009

😀 😀 😀 to ano

elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladkaz1
19. sep 2009

elizabetka neviem poradit ale dzkam palceky 😵

elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timotej
19. sep 2009

Eliz najlepšie sa poradiť s viacerými doktormi. Ale velkú úlohu zohráva psychika a je lepšie nemyslieť na to že moc chcete. Akurát vtedy to nejde. Ja som to brala tak že ak sa podarí tak to príjmeme ale vôbec som to nesilila. A podarilo sa za 3 mes.

basado
19. sep 2009

ahojte.
elizabettt ako opisuješ. tu ovulaciu mavam aj ja taku že ma bolieva v podbruško. ale vieš u každeho to može byt inak. my ked sme sa strašne snažili, tak som tiež nemohla otehotniet, pretože som stale na to myslela, tešila ...
potom som nastupila do prace, nemala som čas na take veci a bum za pol roka som už bola 😀 😀 😀
určite je lepšie ked ti dr. poradí ako ja 😉

brezicka
19. sep 2009

dakujem bubadlo 27, ti gynekologovia sidlia v poliklinike? tam to mam asi najblizsie

bubadlo27
19. sep 2009

na poliklinike, je len Peci, tusim Elias , a Strbo ma sukromnu prax pri stanici 😉
ostatnych neviem

vladkaz1
19. sep 2009

baby sme doma bolo super fakt koncert pekny ... 😀

elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubadlo27
20. sep 2009

vladi, aj som pocula, ze bol koncert suprovy, hlavne ked hrali LAVINY 😀 😅

lulinak
20. sep 2009

Čaute.

elizabettt ,pri ovulácii býva trošku krvi aj ja som to mávala,alebo iba taký výtok do hneda.Alebo iba silní výtok,ale normálny 🙂 .Ja momentálne mávam strašné bolesti pri ovulácii a bolesti hlavy ☹ .Držím palce nech vám to víde 😉
A aj ja chodím Péčimu a som strašne spokojná je fakt super.

elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladkaz1
20. sep 2009

elizabetka bude sa podporovat navzajom aj my snazilkujeme 🙂 oki? 😵
Bubi no 😀 ano bolo fakt super ale ja by som santila hore dole a sedelo sa tam a ja som stala na kopci aj s MM ten popijal pivko ...hihi kopec kamosov sme postretali co sme uz sto rokov nestretli .. tak sa chlapi ozierali a my bavili mna tak trhalo tancovat 😀 dnes ideme s malu zas maju detsky den .. tak som zvedava co tam bude

timotej
20. sep 2009

Ahojte my sme boli včera na 60-tke, bolo fajn aspon som pokecala so švagrinkami, lebo s jednou som sa dlho nevidela bývajú v TN. Mama mala malého od poobedia až do polnoci, taká príjemná zmena pre mna že konečne niečo iné. Ale na druhej strane mi malý moc chýbal to je človek jak bez ruky. Aj on chytil soplík a nechce si dať odsávať ale ani nič nejde len mu tečie voda z nosa. Ked hovoríte o ovulácii ja to teraz tak vnímam ked som doma že v tom čase som nejaká viac unavenejšia a precitlivelešia trvá to asi týžden. Býva to po menzese. Viem to podla hlienov.
Elizabet držím palčeky. Na poliklinike chodím k Ilavskému ten je velký odborník ale už nechce brať nikoho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre