Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyzenka
21. okt 2009

my sme včera kúpili v Maxe - majú tam síce až od 25-ky čísla. No zistila som, že 25 mu boli malé....kúpili sme 26-ky....som len zírala... 😕 😕 za 600 Sk super cena....a aj teplučké kožušinkové zvnútra...a také vyššie a na zips aj na lepky z predu.

V Deichmane všetko vybrakované, aj v Humanicu - tam čo sa mi páčili jedny, nemali jeho číslo....a také s autíčkami sa mi zdali také umelinové a tvrdé, čo ja viem- a také zoženiem aj v Simbe za pár šupek a nie za 900,- Sk,

gabuliik
21. okt 2009

Čaute baby.Včera som tu nebola,bo mi bolo zle.Tak som šla spať.Sa mi furt točí hlava.Asi zas málo pijem tekutiny.No čo už.Musím sa polepšiť
Dnes som bola s malou u kožnej .Hrozne sa jej to zhoršilo.Ale nič nové jej nedala,len jej zmenila sirup proti škrabaniu.Tak uvidím.

Lulinak,prajeme skoré uzdravenie!

lyongirl
21. okt 2009

aj my sme boli dnes v tej obuvi ako anesim 😉 , síce pre Alexa tam mali celkom pekné, ale nekúpili sme. Vybehli sme do BA a Parndorfu, takže Alexovi sme kúpili v Parnd. v HUmanicu a som spokojná, sú aj pekné, boli za necelých 30€. Ja som si neplánovala kúpiť nič, no ale nekúp Adidasy gore-tex za 19,90€ 😅 , takže mám nové topky na jeseň a teplú zimu tiež 😀 a tata si kúpil Salomony v BA. Ešte sme kúpili deckám super rukavičky v CAčku.

lyongirl
22. okt 2009

baby a vy sem ako nechodíte? 😀 😀 😀
My sme boli dnes zase u dr., tento mesiac snáď každý týždeň 2x ☹ , Alex sa zase celý vahádzal, asi z ATB a Riško má nejaký exém, tak sme boli aj u kožnej, no 3 hodky strávené tam, domov som došla ustatá jak kôň, ešteže deti spia, aspoň môžem variť...

lulinak
22. okt 2009

Čaves,Lili je už dnes Lepšie tak dík čo ste nám to želali 🙂 .Už mala len ráno 38,ale v noci mala 39,5 tak som bola vystresovaná,lebo som jej nemohla dať ani zábaly bola studená na končatinách.To nikomu neželám takú kombináciu.Človek je taký bezmocný ☹.A keď mala zimnicu-no katastrofa 😢
A včera som stihla aj kožné a aj ušné tak som sa prešla z Linčianskej do nemocnice a na polikliniku pešo a späť,samozrejme pešo.Len keby to malo efekt 😠.Lianke sa tiež zhoršil ekzém,primárka jej predpísala 10 eurovú masť.Tak dúfam že jej pomôže.

lyongirl
22. okt 2009

tak snáď už budete ok 😉 , máme to ťažké s tými deťmi, ale čo by človek pre ne neurobil...hlavne nech sú zdravé a netrápia sa.

lulinak
22. okt 2009

Veď to.A za dva týždne nás čaká ďalšia očkovačka ☹ .

lyzenka
22. okt 2009

dnes mi zomrel dedko... 😢 čakal na operáciou - sondou mu mali dnes v BArozdrviť kameň čo mal .....čakal dva týždne tu v TT na chirurgii, bol celý žltý a schudnutý......a nedočkal sa... ☹ (stále mu chýbala babka - zomrela nám pred dvoma rokmi - tak už sú aspoň spolu 😔 )

lulinak
22. okt 2009

To mi je ľúto. ☹

lyzenka
22. okt 2009

ďakujem 😔

vladkaz1
22. okt 2009

Lyzenka uprimnu sustrast 😢 ☹ ,hmm.. ani nejdem pisat jak som dnes dopadla na sone ..
Ale len poviem ze vsetko oki neskor vam hodim foto 😵

lyongirl
22. okt 2009

ahojte 😉

Peti, úprimnú sú strasť, je mi to ľúto ☹ 😢

práve dojedám Sunarkové kekse s výživou, lebo moji synátori nad tým ohŕňajú nosy, MŇAM

lyongirl
22. okt 2009

Vladi, aký drobček zlatý, juj jak to letí, si pamatám, ako sa z takého mrňúska tešila 1x 🙂 🙂 🙂 a už mám doma 2 veľkých chalanov 😀

vladkaz1
22. okt 2009

😉 No vidis 😵 , ja ani neviem ze som tehu ked si tak zoberiem 3 ti mesiac boze sak za chvilu budem rodit hahaha 😀 takymto tempom ,ale bodaj by ..
Ty to mas uz za sebou a ja budem cakat jak cicka, sa nacakam co uz aspon keby mi tak zle nebolo a vsetko nesmrdelo lebo to je des..
Mala je taka rozumna sa ma pyta dnes maminka babo? akoze na fotku? jak vedela? ale som jej ranko vravela ze idem doktorkovi pozriet babo ... no nechala som tam 12E .. co uz aj za foto som platila ale ten zazitok stal za to plazma na stene ako som lezala a videla vsetko ... klobuk dole pred zariadenim 😉

lyongirl
22. okt 2009

a komu chodíš, že si za sono platila? Veď sono je 3x počas tehu zo zákona, nie? Ja som platila vždy len foto, lebo to ti nie je povinný lekár dať zadarmo, stálo ma 60Sk. A tiež som ležala a všetko videla, mi to popisoval...
Mne bolo zle 4 mesiace 😝
A ja som Alexovi hneď od začiatku hovorila, že mám v brušku bábo, on mi ho potom hladkal a bozkával a ako rástlo sa tešil so mnou, bolo to krásne...

lyongirl
22. okt 2009

a s Marcelkou je čo, ani nepíše...

vladkaz1
22. okt 2009

macka neviem ma malo casu ved som s nou len po menej boli chori mali priedusky teda Ericko ,ved napise ..
No ja chodim Kovacicovi ale na sono Ilavskemu za vsetko sa u neho plati objednanie 9E a fotka 3E

zabkatt
22. okt 2009

baby dofrasa chvíľu tu niesom a dalšie tehu? 😀
vladi gratulujem!!!!!!!!!!!!! pardon gratulujeme aj s Paťkom 😀

lyongirl
22. okt 2009

žabi no ty si tu teda tiež dáááávno nebola...

zabkatt
22. okt 2009

no tak nejako🙂))) daky mesiac dva? 😀 škola ma zaťažuje🙂)

gabuliik
22. okt 2009

Čaute babenky!
Lyzenka,úprimnú sústrasť! ☹

gabuliik
22. okt 2009

Lulinak,super,že vám je už lepšie.Mne dnes malý od rána furt plakal.A cez obed spal len hodinu.Ja neviem čo mu už je.Tipujem to na tie zuby,ale neviem.No a Monika ... no comment.Ráno klasika,fnukanie a mrncanie a ked som prišla pre nu ,tak začala plakať.A odvtedy až dovečera bola upišťaná,mrzutá, no des.A zas je zachrípnutá. 😠
Dnes som jej bola kúpiť sladkosti do škôlky,bo v sobotu má narodeniny.A zajtra jej pečiem tortu 😀 .Prvý krát v živote.Tak uvidím,či to nepôjde do koša. 😀 😀 😀

bubadlo27
22. okt 2009

ahojte,
tak aj my mame umrcany den, hlavne maly, dufam ze uz konecne vylezie von nejaky zub ☹

peti, uprimnu sustrast ☹

vladi, som rada ze stre ok, a hrasok maly nech len rastie 😉 🙂 🙂

vladkaz1
23. okt 2009

cafte diki moc za prianie ,je vsetko oki .. dnes mi je na draka .. ale od rana som upratovala periem druhu pracku mojmu som len na rychlo spravila leco a dusim masko to bude mat na veceru s ryzu a chcem ist spat ......je mi hroooooozneeeeee 🙄

zabkatt
23. okt 2009

vladi a malá poslúcha? Aj ta nechá pospinkať, lebo ten môj malý mna nie🙂))

lenkahrehusova
23. okt 2009

Vladi, pekne si oddýchni 😉 a hlavne pospi 🙂

Peti, úprimnú sústrasť ☹

Žienky na budúcu stredu 28.10. by sme mohli dať stretko. Na detskom ihrisku oproti futb.štadiónu,
okolo 15 - 16.00
- aj počasie by malo byť OK. Tak sa teším 🙂

lulinak
23. okt 2009

Čaute,ako tak čítam tak tí naši drobci sú na tom rovnako.Lili je dnes od rána strašná,stále hučala aj vonku,aj doma no katastrofa.Tiež to dávam za vinu zubom,ale neviem.Dnes ani včera nemohla zaspať a revala jek pavián,som ju uspávala asi na7-krát a to zaspala až okolo druhej.Inokedy je pred dvanástou hotová.

Vladka,to máš výhodu keď sa ti dá pri malej spať,mne sa nedalo.Lebo Miška nespávala cez obed.Tak len oddychuj ak sa dá. 😉

Gabi držím palce nech sa podarí,a daj potom foto. 🙂

timotej
23. okt 2009

Ahojte baby malý má teplotu 37,8 ale inak je celkom živý a hravý. Tečie mu z nosa takmer voda može to byť zo zubov lebo má 13 mes. a iba 2 dolné zúbky.

zabkatt
23. okt 2009

timotej nič si z toho nerob, náš malý zas nechodí 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre