Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
1. júl 2010

stanku sme dnes s monikou stretli na moste ako isla od lekarky 😉

vladkaz1
1. júl 2010

Ahojte ,no ja by som ani nevedela ze taky fritak existuje ,to Bubi mi poradila ....len je drahyyyy muz mi povedal ze este keby stal 100E cok tak nech si ho kupim ale 150 je vela... no uvidim
Dnes som bola po doktoroch a na poradni a boli sme s macku a erikom .
Bubi co by si otravovala vobec to tak nieje ,ja som rada ked vas vidim .

stankatt
1. júl 2010

Tak mame lapnute priedusky.... 😠 😠 tyzden doma na ATB.... vonku krasne pocasie a my sa budeme doma susit....

marcelkatt
1. júl 2010

@stankatt no nezávidím, malinká zas choručká. To bude iste z kolektívu nie? Asi má oslabenú imunitu, alebo niečo, keď tak často je chorá. Prajem skoré uzdravenie.

@vladkaz1 bolo super, konečne zmena, deti sa zahrali aspoň trošku.

lucyso
1. júl 2010

Ahojte, stankatt, prajem Vam rychle uzdravenie.
baby akurat som sa prihlasila na FB no a des... ved sa neviem vymotat 😅

gabuliik
2. júl 2010

Čaute.
Stanka ,prajem skoré uzdravenie a tie golfky sú fajn,aj segra ich má a je spokojná ....

Lucyso,neboj,aj ja som mala z FB chaos,ale naučíš sa ... a potom sa toho nezbavíš 😀

lenkahrehusova
2. júl 2010

@lucyso ako som to prečítala, hneď som jej to pozerala a je to OK 🙂
ale čítala som tú tému, no chudiatka detičky..... čo všetko sa môže stať. Aj keď niekedy pozerám v telke modré z neba, tie osudy.....júj, vždy plačem. A si tak vždy poviem pre seba, že ďakujem Bohu, že je moja dcérenka zdravá 🙂

Ale nebudem písať takéto smutné veci. Konečne máme pekné počasie a ja chodím s malou k svokrovcom na záhradu, malá sa celý deň kúpe a ja chytám bronz 🙂 tak my je tam dobre 🙂 😀

lenkahrehusova
2. júl 2010

@stankatt skoro sa uzdravte 🙂 Monika to určite zvládne super 🙂 a snáď počasie ešte vydrží a užijete si ho 🙂

stankatt
2. júl 2010

dakujem babenky 🙂 uz zacina aj pomalinky po troskach papat, snad zaberaju ATB...
Gabi sa vytesujem z golfacov, dokonca ich zvladnem aj sama zlozit 😀

lenkahrehusova
2. júl 2010

@stankatt tie golfky vyzerajú super pohodlne, nech sa Monike dobre vozí. Ja som už tiež vytiahla golfky, veď tie veľké šporťáky sú už oštara.

stankatt
2. júl 2010

@lenkahrehusova veru , a konecne som ho predala :D MOnika vraj si tam sadla a nechcela ist prec... malinka by asi aj von chcela ist, ale mame zakazane ist na slniecko ☹

stankatt
2. júl 2010

baby ja som este v robote 😠 a este asi hodinku tu budem musiet byt..... 😠 😠 😠 😠

marcelkatt
2. júl 2010

@stankatt no to nemôže kvôli antibiotikám na slniečko. Už nech je zdravučká!!! No ja cez slnko moc ani von nejdem, nerobí mi to dobre... Z toho mám potom migrénu a vraciam. Tak som doma a až na večer idem von. Dnes sa mi podarilo pospať aj s Erikom do 17.00h, potom sme išli aj s mm na prechádzku a do Amfiku, prišli sme okolo 20.40h domov.

lucyso
2. júl 2010

ja to modre z neba radsej nepozeram. plakala by som.
inak rozmyslam, zeby som predala kocik a chcem si kupit take sportove golfky, ktore su vhodne od 6 mesiaca. mna uz prestava bavit, ze ked chcem niekam ist, tam musim najskor dat do kufra vanicku a konstrukciu zvlast. teraz pochopitelne mi nic nepomoze, ale ked bude mala uz sediet, tak mame na tuto konstrukciu aj sportovu cast a uz na to veru nemam nervy, tak by som chcela taky co sa pekne zlozi cely.

marcelkatt
2. júl 2010

My sme pri Erikovi kúpili tiež golfky, ale nakoniec som ich predala po 3 mesiacoch, lebo sa nedali úplne do ľahu. Tak som kúpila, taký jednoduchý športový kočík Babypoint Coneco, síce nie je módny hit, ale super polohovateľný a hlavne sa super ľahko zloží do auta. A cena tak akurát bola.

marcelkatt
2. júl 2010

Deti do päť rokov nemôžu do zahraničia cestovať iba na rodný list, ani do susedného Česka či Rakúska. Buď musia byť zapísané v pase rodičov alebo mať vlastné cestovné doklady. Výnimkou je iba USA, kde zápis do rodičovského pasu nestačí a vlastný pas dieťaťa je povinný.

Som nevedela, že aj do ČR treba pas pre deti, alebo byť zapísané u rodiča ja že stačí preukaz poistenca, no našťastie má Erik svoj pas. Som myslela, že keď už netreba ísť cez colnicu, tak pohoda. No dobre vedieť do budúcna.

timotej
2. júl 2010

Marcelka nebola si včera náhodou v Maxe aj s mužom a malým sa mi zdá že som ťa videla ale nebola som si istá

marcelkatt
2. júl 2010

@timotej boli sme... Kde ste nás videli?

timotej
3. júl 2010

sedeli ste hore v reštike a podla tejto foto sa mi zdalo že to môžeš byť ty

gabuliik
3. júl 2010

Čaute.
Dnes už mám všetkého pokrk.Už by sa mohol tento den aj skončiť ... 😒 Deti ako besné,MM od rána nervový ako pes,roboty ako na kostole ... no proste des!

marcelkatt
3. júl 2010

@timotej áno jasné, boli sme na palacinky a náš krpec si kreslil kriedou. Mohla si dobehnúť 😉

marcelkatt
3. júl 2010

My sme dnes boli na slnečných jazerách v Senci, bolo super, zaplávala som si. Hádam tam nie je nejak škodlivá voda, aby som nedostala infekciu, ale bolo tam veľa tehotných veru.

timotej
3. júl 2010

ano marcelka veru si jedla palacinky so šlahačkou, ja som len prešla okolo s Timkom, tak nabudúce.

marcelkatt
3. júl 2010

@timotej no jasné, škoda, že som Ťa nezbadala...

timotej
3. júl 2010

Inak ak by si išla niekedy do Maxu neviem či to máš daleko rada prídem a zoznámim sa.

gabuliik
4. júl 2010

Čaute.
Marcelka,to kúpanie závidím... Môj MM na kúpaliská a podobné záležitosti nechce chodiť a sama s 2mi deťmi si netrúfam....
Som akurát žehlila a taaaaakééé brutálne teplo mi bolo,že až.Takže idem hodiť sprchu .... 🙂

marcelkatt
4. júl 2010

@timotej nie je problém, ja som z Družby, ale prechádzky potrebujeme a chodievame aj autom ak ideme do Billy, alebo ku švagrine na prednádražie.

marcelkatt
4. júl 2010

@gabuliik no bolo super, ja na kúpaliská málokedy, to zas u nás je opak, mm prehovára mňa, ale teraz som išla rada, kvôli Erikovi, nech vidím ako sa teší 🙂 no nabudúce pôjdeme na termálne, mám nejak strach z takej vody aj kvôli sebe teraz, aj kvôli Erikovi.

Dnes sme prehadzovali izby, my sme si vzali menšiu izbu a detská bude väčšia. Erik moc plakal, že on chce svoju izbičku, ale keď už bolo všetko vymenené a hračky dostali nové miesto, tak sa upokojil a spí od dnes sám v detskej. cez obed spával, no dnes sme ho dali už aj na noc, aby si zvykol, že on bude spinkať už sám. Jednak, aby ho miminko nerušilo a potom aj od novembra začína škôlka, tak nech sa vyspí. Vôbec nenamietal a sám povedal, že veď je veľký, sme sa smiali s manželom... Som zvedavá, či prespí do rána v detskej, on sa v noci nikdy nebudí, tak uvidíme...

marcelkatt
5. júl 2010

Baby náhodou neviete, kde sídli svadobka zo Žarnovej ulice v Trnave? Zrušili ju, alebo presťahovali?

lucyso
5. júl 2010

Ahojte dievky... hlasim sa po uplakanom vcerajsom dni, noci a dnesnom uplakanom dni... zacinaju nast trapit zuuuubky.... vcera mi mala cely den plakala a len bola na mne zavesena... ani teplota ani brusko nebolelo... len si stale davala ruku do pusy a chytala si usko. tazko sa jej zaspavalo. ale nejako sme vydrzali... ako som uz spominala, mne mala krasne spala celu noc, ale tuto noc bola hore kazde dve hodiny 😅 😅 😨 ... 😨 a plakala a plakala.. tak som skusila jej tie dasienka potierat tou mastickou a ona v tom momente zaspinkala a ukludnila sa... a tak to je aj dnesneho rana.. strasne je nevyspata, unavena, uplakana, tak jej to potieram a to ju trosku ukludni... takze toto ma ASI presvädcilo, ze to asi budu tie zubky... 😅 .. co myslite?
Marcelka, ja chcem tiez kupit nejake golface, ale aby sa dali pekne polahnut az do roviny.. tak som zvedava....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre