Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
27. apr 2010

ja som nebola doma ... okupala som sa som dnes hrozne unavena v noci mi moc nebolo dobre

gabuliik
27. apr 2010

Vladi,tak to neni bohviečo.Dufam,že ešte aspon týžden vydržíš 2v1 a potom bude dobre ...

vladkaz1
27. apr 2010

ale vydrzim dnes mi jedna kamoska striga jedna povedala ze budem rodit 2 dni pred terminom 😝

gabuliik
27. apr 2010

no ,tak to neni bohviečo .... ale zas ja som malého rodila presne v den termínu 😀 ,aj to sa ti môže stať ...

chichaa
27. apr 2010

palculka..ahoj...ja mozem len a len odporucit MUDr. Kollárovú Evu, na Poliklinike, je to taká 50-nička, ale rozvážna, skúsená a milá. Tak si ju daj do zoznamu ak chces 🙂

marcelkatt
27. apr 2010

No my máme Kollárovú a tiež som max spokojná. Nevedela som odhadnúť vek.

palculka
28. apr 2010

chichaa dakujem pišem 😉

timotej
28. apr 2010

Ahojte, jéj tehulka je tehu... má to v profile

gabuliik
28. apr 2010

Čaute. Tak tehu,vyšlo ti to?ak ano,tak gratulujeeeeeeeeeeeem!

gabuliik
28. apr 2010

Inak,dnes som mala blbý den.Monika mi zas kašle.Dávam jej stoptussin a asi ju nechám tieto dva dni zas doma.Vydržala chodiť do škôlky 1týžden aj 3dni.Už ma z toho poráža.
No a Andrejko sa dnes rozhodol,že nebude cez obed spať.Tak som ho nechala tak,ale nikdy v živote!Zlý,urevaný,upišťany,no mala som čo robiť.O 17,50 mi zaspal!!!! 😝 Som zvedavá,od kedy bude buntošiť ....

vladkaz1
28. apr 2010

Aj ja sa pridavam ku gratulacii 😵 😵 😵 😵 aj Macke este raz gratulujem a hlavne ku knizke 😵 😵

marcelkatt
28. apr 2010

Ďakujeeeeeeem Vladka. Podľa PM som 7+2 a podľa sona 6+5

stankatt
28. apr 2010

ahojte, tak tehulkam gratulujeme 🙂))

marcelkatt
28. apr 2010

Ďakujeme

timotej
28. apr 2010

jéj Macka super správička vyšlo ti to. Rozdiel je v pohode 3 roky že ?

marcelkatt
28. apr 2010

Áno som rada. Podarilo sa z MD do MD. Pozri fotočku, máme 7,5 mm 🙂 A ten vekový rozdiel sa mi zdá tak akurát. A ďakujeeeem 🙂

bubadlo27
29. apr 2010

ahojte, tehulkam gratulujem, aj mi zacina byt luto, ze som tak tychlo odbila 😉

vladkaz1
29. apr 2010

Bubi ,ved bude este jedno 😵

tehulka4
29. apr 2010

jeeeejda zeny, dakejeme velmi pekne....mozem vam povedat ze mij e riadne naprd...vcera som robila maximalen tak najnutnejsie ukony s malym a urobila som obed a ot boloa si tak vsetko..je mi stale zle...cely bozi den od rana a keby len do vecera by bolo dobre, ale ja sa este aj v noci budim co mi je tak blbo...aaale tak snad to bude uz coskoro ok..si strasne fandim cooo?🙂))

tehulka4
29. apr 2010

bubi, co bojis,e ste budeme mat aj tretie...ale to ja hovorim, ked budem starsia, tak mozno za 5 rokov... 😀 😝 tak potom s tebou ratam... 😀 😀 😀

vladkaz1
29. apr 2010

Tehu tak som cakala ze mid as vediet co na sone a ty nic ta nakopem 😵 😅

tehulka4
29. apr 2010

vladi prepac, pisala som to macke a viac som sa k pc nedostala...fakt enchapem, pri oliverovi mi takto stale zle nebolo...stale ma napina, jedine kde mi je dobre co sa cudujem je v aute ked soferkujem, ale velkym jamam sa musim vyhybat lebo je zlleee... 😀 no tak zatial mame 10mm teda mali sme, vyzera to ze zatoal vyzerame presne podla PM cize teraz 7+1...srdiecko nam bilo takze zatial ma moje nervy a stresy opustaju a mam aj obrazky len to musim cvaknut a stiahnut to sem, ale to asi az vecer stihnem, lebo idem este robit bublaninu, bo pride svokra a ja nemam ku kave nic doma..takl to bude take rychle..
a vy ako? vidim, ze to nebide len oliver ale oliver boris...nooooo tatik musi mat radost.. 😉

vladkaz1
29. apr 2010

tehu plne chapem nemam teraz moc cas ale napisem neskor ideme von ,ano bude Oliver Boris Kana 😀

tehulka4
29. apr 2010

no ved to, uz ked je jedno dieta prilis aktivne nic sa nestiha..ne vsetci stale vravia, ze preboha ved si na materskej, ved mas casu a casu...no to istotne...fakt leharo pohoda, ze neviem co s casom..🙂)))my sme dnes vonku neboli malemu sanejak spusta soplik a ma nejake ligotave ocka, tak neviem ci nebude nieco do rana... 😠

vladkaz1
29. apr 2010

tehu ja ta plne chapem ,este ked sa ma opyta muz co som robila cely den .. len tak akoze aj si si pospala? 😕 😕 😅 😅 😅
Ja som naozaj uz strasne vycerpana no snazim sa chodit s malu von ,k nasim kazdy den nemozem byt takto sama doma ,alebo len pred barakom potrebujem byt pri nasich mat po ruke auto keby daco ,vecer sa vratim vzdy domov .. takze tak
Snad nebude maly chory???

tehulka4
29. apr 2010

vladi, no neviem...ja tiez sa snazim chodit s malym von kazdy den, tiez behnem aspon k nasim alebo k segre ench sa maly vybeha a vyvetra..u ans na ihrisko teraz nechodim, lebo oproti zatepluju a ten bordel odtial je vsade.. 😠 spat? ja uz ani poriadne neviem co to je..maly v poslednej dobe nejak sprosto spi, ci skor nespi...a ja som staaaaale takaaaaa unavena...

tehulka4
29. apr 2010

a vladi, nevies ako je na otm teraz marcelka?

marcelkatt
29. apr 2010

Tehu bola som na pohotovosti, poobede som krvácala. No to jednanie o ničom, dokopy mi nikto nič nepovedal. No srdiečko bilo, som 7+3. Vraj mám nízko krčok maternice a na ňom léziu - nejaký nález ako pupák, alebo hánku čičo sama nechápem. No to som mala aj pri prvej tehotnosti. O týždeň mám ísť k svojmu, no pôjdem ráno. Vôbec mi nepovedal z čoho som zakrvácala. Teraz vraj budem krvácať z dôvodu vyšetrenia, tak hádam to nebude dlho.

tehulka4
29. apr 2010

macka, preto som ti pisala, ze co sa tyka pohotovosti ti tak max. daju utrogestan...nezazila som ze by nieco aktivnejsie riesili, ci uz so mnou alebo z babami co osm bola na izbe..no skratka tam to maju na haku..

marcelkatt
29. apr 2010

Presne tak, nedali i žiadne lieky.

vaneza
30. apr 2010

Ahojte trnavske mamičky,pevne verím a dúfam že mi budete aspon jedna vedieť poradiť..mám taký problém-hladám si v TT gynekologičku-volala som Skalickej-berie až od júla...Chcela by som sa spýtať na Havlíkovu-vraj mlada gynekologička alebo na Lubicu Chovanovu..mate niektoru z tychto troch gynekologičiek??za každu radu,nazor,osobnu skusenosť vam budem velmi povdačna!Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre