Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
17. apr 2007

no asi sa mu pacia mozno vasi chovaju, tak si pamata ako mu tam bolo so zajacmi dobre, alebo zeby rad pozeral No pockaj zajac?
Inak to je zlate ze sa mu pacia zajace, kup mu takeho okrasneho bieleho, alebo ma aj na zvieratka alergie?

melory
autor
17. apr 2007

teraz mu idu robit dalsie testy alergologicke.
on by hned chcel zajaca, ale mame novorodena a mne to smrdi.

luciask
17. apr 2007

inak ani ja nepotrebujem zvieratka, mam dve male deti a stymi je robot dost. Inak som citala ze tvojho muza nechceli poovolit v nemocnici? Ved to je diskriminacia, nie? A co deticky co nemaju mamicku a babky nemozu dojst len tak na zavolanie.

melory
autor
17. apr 2007

vidis a nakoniec mi mama povedala ze tam bol daky muz s dietatom, ale ze sa mu lekarky pchali do z...u hej tak niekdo moze a niekdo nie!

luciask
17. apr 2007

no je to diskriminacia.
Moja kamoska tiez mala nedavno maleho 4 rocneo v nemocnici a nevedeli ako dlho tam bude hospitalizovany, mne by tiez prekazalo ze ludia co pridu s dietatom tam musia byt pocas celej hospitalizacie, cize sa nemozu vymienat, ved ak je tam dieta 2 tyzdne kto si moze dovlolit tolko dovolenky nie? A preco im to vadi kto je s dietatom, vsak mozu byt radi ze maju o robotu menej.

misa3
19. apr 2007

Ahoj Mitinka.Velmi rada by som prisla na stretko,ale v tej dobe mame zrovna plavanie.Tak nabuduce.

palvinka
19. apr 2007

misa chodíš na plávanie do kvpaky? ak áno aké to tam je, si spokojná, a nevieš náhodou aká je tam čakacia doba?

palvinka
19. apr 2007

mel a aké s Hugom už je dobre?

palvinka
19. apr 2007

Silviatt a ty si sa už ani neozvala, máš veľa starostí s Nellkou? Napíš ako sa máte?

melory
autor
20. apr 2007

s hugom je uz dobre, uvidim, kedzacne jest normalnu stravu, zatial ma dietu.

palvinka
20. apr 2007

tak držím palce, aby už bol O.K. 😉

luciask
20. apr 2007

melory,
a to je Hugo na akej diete? Nepochudne ti moc? Ja si neviem predstavit ako udrzat dieta na diete. Mne totiz starsia otvori chladnickua povie si co che jest a bol by to ozaj boj keby nemohla papat veci co ma rada.

misa3
20. apr 2007

Ahoj Pavlinka.Chodime do kvapky.Je to tam super,malemu sa velmi paci.Prave sme zaceli uz druhy kurz.Cena kurzu je 2000,-Sk a prvy kurz sa plava dvakrat do tyzdna.Neviem aka je cakacia doba,my sme cakali asi mesiac.V podstate je to tak,ze ked skupina doplava kurz,tak na jej miesto prichadza druha,takze sa caka minimalne mesiac,ked doplavaju ti,co maju prvy kurz.V kurze je nas asi 6 alebo 7.Ale odporucam.

mitinka
20. apr 2007

miska a kam chodite?v trnave??

melory
autor
20. apr 2007

co ja viem klub kvapka je v trnave na kopanke

silviatt
21. apr 2007

Ahoj Pavlinka!
S nellou nemam vela starosti, je uplne perfektna, ale som na nu sama, takze nemam ani moc casu chodit na net. Teraz ma mala akurat piaty den vzdy od 18.00 do 20.00 totalny zachvat placu. Dufam, ze jej to prejde lebo 1.maja ideme na dovolenku.
Co si sa pytala na tu kvapku, tak kamaratka sa tam prihlasila a caka 2mesiace. Co tam chodia baby tak si to strasne chvalia.
Bola som Bibou R. a mam ta od nej pozdravovat.
Ozvi sa niekedy. Dufam, ze sa mi uz podari chodit castejsie na net.

misa3
22. apr 2007

Ahoj.Chodime do Trnavy.Ak chces pred prihlasenim do kurzu je mozne sa ist pozriet na hodinu a ividis sama ako to tam vyzera.

palvinka
22. apr 2007

Silvia to je fajn, že Nellka poslúcha, a tie plače to budú asi tie večerné koliky. Tým sme si prešli aj my, ale po cca šiestich týždňoch nám to prešlo. Jéj chcela som pozrieť koľko má Nella ale zmeň si pas lebo tam máš 48tt 😀 A kam idete na dovolenku? A Biba ako sa má, tú som nevidela snáď dvesto rokov.

rainbow
22. apr 2007

ahojte, tak čítam o tom plávaní, v trnave je len jediné zariadenie? ja by som som chcela tiež chodiť plávať s babetkom, kde sa dá o tom viac dozvedieť a myslím, a od akého veku je to vhodné?

rainbow
22. apr 2007

mel, pýtala som sa na tie brušné tance , takže kurz je ,ked je v skupine min.10 ludí a bolo by vhodné sa tam zastaviť a zapísať sa, tam sa dohodnút, je to tuším rozdelené aj na začiatočíkov a pokroč., ja teda by som chcela chodiť, ale ešte nejaký čas musim počkať 😀 😀

natali_pn
23. apr 2007

ahojte, mam na vas otazocku-aky je doktor elias.mna tam poslal az z pn,kedze sa nam nepodarilo este otehotniet.napiste neake info o nom.dik

silviatt
23. apr 2007

Ahojte!
Natali, Elias je super. Z Trnavy by som ti odporucala jedine jeho.
Pavlinka, Biba sa ma super, maly ma uz 2roky. Tiez hovorila, ze ta strasne dlho nevidela. No ked budes chodit v lete castejsie do trnavy tak ju urcite stretnes.Je stale v meste. Ja sa chystam 1.maja do Turecka na 15dni takze dufam, ze mala let zvladne v pohode. Trva 2hodiny, co nie je az take strasne. Mam trosku strach s nou letiet, ale kedze tatino tam pracuje, tak ho chceme uz po 6tyzdnoch vidiet. Mala ma zajtra 7tyzdnov. Ozvi sa. Kamaratka mi hovorila, ze ta videla v Trnave a ze sa ti chcela prihovorit ale bolo jej to blbe. Hovorila, ze Hanka je strasne zlata.

misa3
23. apr 2007

Ahoj rainbow.V Trnave je len jedno taketo zariadenie,myslim,ze jedno je aj v Jaslovskych Bohuniciach.Blizsie info dostanes na www.klubkvapka.sk.Plava sa od styroch mesiacov.My sme zacali plavat asi od 6 a pol masiaca a myslim,ze je velmi dobre zacat,az ked dieta zacina trochu vnimat,aby malo radost z tej vody.Ved predsa to robime pre ne.

natali_pn
24. apr 2007

dakujem ti silviatt,uz sa tak nebojim.

palvinka
24. apr 2007

Natali aj ja chodím k Eliašovi, a je fakt dobrý dr. 😉
Silvia no ja ani neviem že Biba má syna 😅 . A ktorá kamarátka ma videla?

melory
autor
25. apr 2007

ahojte dnes ideme do blavy v auparku je vystava dinosaurych kostri. 😅

luciask
25. apr 2007

No teda, dufajme ze sa Hugovi bude pacit a ze Stelka bude posluchat. Moju Katku najviac fascinuju vlaky tak uz teraz spomina ako bude u babky jazdit na vlaku, asi si budeme musiet urobit vylet, Trnava hlavna stanica- Trnava predmestie zopar krat.

veroncek
29. apr 2007

Ahojte ja sa chcem len pripojiť k diskusii o plávaní, aj my chodíme do kvapky, teraz 1. kurz, aj ten sa už teraz chodí raz do týždňa.je tam super, malá je výborná.prvú hodinu preplakala ale na druhej to hned prešlo.nas je tam 6 a vyhovuje nám to tak. odporúčam to úplne každému. čakali sme 1,5 mesiaca. určite sa prihlásime aj na 2.kurz. papa 🙂

lyzenka
29. apr 2007

Ahojte,

my chodime do Kvapky zo skolky ..... pretoze tá pani, co to vlastni, ma u nas syna v skolke......takze super..........tiez sa mi to paci, a tiez planujem, ze ked uz budem mat babetko....tak tam budem chodit....sa tesim.

Od kolkych mesiacov tam chodite s mimcom?

misa3
29. apr 2007

Ahoj.My chodime asi od siestich mesiacov,mame uz druhy kurz a velmi sa nam to paci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre