Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
14. nov 2006

ahoj pavlinka vidis, vidis, nechcu nas 😀

palvinka
14. nov 2006

ja som v poslednej dobe tiež moc nepísala, strašne dlho mi načítava stránky a nemala som na to nervy keď čakám minutu aj dve kým sa niečo zobrazí 🙄 , ale to preto že mám pomalý net. Ale do konca roka by malo u nás ísť dsl tak sa teším, lebo teraz si niekedy pripadám ako sto rokov za opicami.

melory
autor
14. nov 2006

pavlinka tebe sa to krati a krati, chodis este do trnavy? ci len k doktorovi? uz sa asi ledva hybes, nie?

palvinka
14. nov 2006

termín mám na 13.12 takže včera to bol ešte jeden mesiac, dnes o jeden deň menej 😀 , do Trnavy idem iba keď musím. Dosť ma bolí bedrový kĺb na ľavej strane hlavne keď dlhšie sedím alebo ležím a potom sa chcem postaviť, tak to by sa mi tu zišiel žeriav 😀. Už to fakt nie je sranda, toto bude môj najdlhší mesiac v živote.

melory
autor
14. nov 2006

ano tie bedra bolia dost, ale to preto ze sa uz pomaly roztahujes.
ides rodit do trnavy?

palvinka
14. nov 2006

áno do Trnavy, ozaj až teraz pozerám veď Ty si už tiež za polovicou, teraz to pôjde dolu z kopca 😀 .

melory
autor
14. nov 2006

pavlinka najhorsie je ze viem o tom, lebo som to prezila, ale v lete a tato zima je o hubu. tie tazke veci na sebe. obut cizmy syna a podobne, 😖

palvinka
14. nov 2006

mel a bude ešte horšie, keď budeš mať bruško zarovno nosa ako ja 😝

melory
autor
14. nov 2006

pavlinka vidim, ze si bola na 3D, pozeral ta aj odspodu ako vysetrenie???? ci len cez brusko?

palvinka
14. nov 2006

len cez bruško. Kedy ideš?

melory
autor
14. nov 2006

dnes idem, a chce ist este jedna osoba nakuknut a nevedela som ci to bude vhodne.

palvinka
14. nov 2006

v pohode môžeš zo sebou niekoho zobrať, so mnou bol manželík. Nezabudni si zobrať svode DVD a potom pred vyšetrením ho daj dr. Ja keď som tam bola tak si ho nepýtal, tak som mu ho dala a on že by skoro zabudol, že by som to nemala zaznamenané.

melory
autor
14. nov 2006

bola si v hlohovci?

palvinka
14. nov 2006

áno, ináč dr. je veľmi milý.
Ty keď si rodila v Trnave tak si nemala vybaveného žiadneho dr.?

melory
autor
14. nov 2006

tak sa tesim na mileho doktora...
v trnave som mala vybaveneho strbu a rodila som s nim aj s cechom a super.

melory
autor
14. nov 2006

nemusis si vybavovat, podla mna to je zbytocne.

veronika13
14. nov 2006

mel,poď prosím ta do apríla na chvíľu 😀

melory
autor
14. nov 2006

pavlinka neboj stiham som tu zas. ale bolo po mne patranie, lebo som malemu citala cervenu ciapocku tak som meskala.

palvinka
14. nov 2006

😀 Mel idem žehliť vecičky, potom sa ozvem 😉 .

melory
autor
14. nov 2006

papa

mitinka
14. nov 2006

baby caute my uz mame nausnicky 😀 😀 to bolo slz z oboch stran 😀 😖 na buduci tyzden nas idu stepit uz terz nic nestiham len hojdam a uspavam lebo ju to boli 😀 😀 a to ked nas zastepia zbohom rodina!!!!

mitinka
14. nov 2006

PALVINKA si tu???
ta odsavacka sa pouziva od narodenia nam ju odporucila lekarka!!ja odsavam od narodenia!!!

palvinka
14. nov 2006

Mitinka, takže tú odsávačku na vysávač používaš od narodenia, ja som už bola prichystaná že na tie prvé dva mesiace pôjdem kúpiť tú klasickú, takže netreba?

palvinka
14. nov 2006

Melory kukám, že už máš nové foto 🙂 , ako bolo na 3D?

mitinka
15. nov 2006

palvinka netreba mozes ju pouzivat dovtedy pokial sa nezacne smrkat sama.ja som mala balonikovu a to vobec nic nerobilo.budes trosku bojovat s malinkou ale uvidis ako jej to pomoze!!! 😉

nejla
15. nov 2006

Ahojte vsetky maminky! Trosku zaostavam, ahoj mitinka medzi nami. Myslela som, ze ked nastupim na MD, tak budem mat kopec casu, no ho, ho 😵 stale som v jednom kole - nakupit, navarit, pohrat sa s lukym, pospinkat, medzitym oprat, pozehlit, poupratovat po lukinovi...ist pre Liv do skolky, domov, pripravit papat, okupat a uz aj spat. Fakt nechapem, ze aj doma to vsetko tak rychlo frci. Nechapem ako budem varit pri babätku (plienkach, dojceni, uspavani) 😀 😀 😀
Vcera som bola u Strbu, vraj 38.tt (tvrdi o 1.t viac), no ved viem kedy, ved sme boli pri tom, no ale nic to nemeni na tom, ze babulo ma podla UZV 3150g, a to uz bol Luky na svete. Este som si hovorila, ze ked ma do 3kg, tak ako lahucko sa vytlaci...takze uz bezim do TO(v nedelu). Aj sa tesim, aj bojim. Drzte palce, nech sa vratime zivi, zdravi obaja.
Mangelik mi prislubil, ze zozenie notebook, viem ako som tych 5 dni depkovala..tak preto 😉
Uz viem o Mel, ale necham, nech Vam veci vysype ONA!
Majte sa krasne

mitinka
15. nov 2006

ahoj nejla tak velmi Vam drzim palceky aby dopadlo vsetko dobre bez problemov a nech babo vyde co najlahsie 😉 daj vediet ked sa vratis o.k?budem cakat 😕 😲 😀

braniska
15. nov 2006

nejla, drzim ti aj ja palceky, nech vsetko dobre dopadne, potom sa ozvi, ci mate prirastok chlapcensky alebo dievcensky 😉
melory, no som naozaj zvedava, co hovoris na 3D ultrazvuk, ako sa pacilo, ci aj manzelovi a teda ci to bude to dievcatko, co si spominala, ze sa tak citis....
mne zajtra rodi naj kamoska v TT nemocnici, dnes ju tam maju prijat, daju jej vraj pilulku nato, aby sa jej otvaral krcok a zajtra vraj na 100% porodi....dufam, ze tiez vsetko dobre dopadne, ma troska obavy asi preto, ze je prvorodicka....cez vikend sa pojdem na nich oboch pozriet.....

nejla
15. nov 2006

Diky, diky, urcite hned na druhy den budem pisat. 😵
pa, pa

palvinka
16. nov 2006

Melory to sa ani nepochváliš ako bolo na 3D???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre