Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
30. máj 2008

gucz, pri vuje

gabuliik
30. máj 2008

Mnamka dík za info. Porešila si ma.

krtko.
30. máj 2008

my sme mali ist zajtra do radosoviec na mdd,a vidim ze nepojdeme nikam .petka mi od rana teplotuje a urobili sa jej aj nejaketvrde pupaky,neviem ci to nebudu kiahne ☹

gucz
31. máj 2008

melory diky, možno vybehnem pozrieť niečo pre malú 🙂

anesim
1. jún 2008

Neviete mi povedať,či lístky na Podhradskú a Čanakyho budú dostať aj v utorok v kine? Rada by som išla s malou, no do MC nemám čas ísť. 🙂

melory
autor
1. jún 2008

baby deje sa vobec nieco na mdd v trnave? dnes sme sli mestom a kde nic tu nic

lyly
2. jún 2008

mel, my sme sa prechadzali v piatok a na namesti boli stanky a decka sutazili. aj podium bolo postavene, ale ci tam aj niekto hral netusim.
a 7.6. o 14 bude mdd v maxe

melory
autor
2. jún 2008

7.6.? to by sme sli 🙂
uz som pocula dnes ze bolo mdd cez tyzden, moze byt ze ten piatok

gabuliik
2. jún 2008

Čaute. My sme boli včera v tom Kamenáči. Bolo celkom fajn,až na to,že náš krpec sa všetkého a všetkých hanbil a miestami aj bál. Tak sme sa tam poprechádzali,popozerali kone a všetky atrakcie a bolo. 😉

mnamka
2. jún 2008

Gabulik, tak podobne sme na tom boli aj my. Tiež sme boli v kamenaci a baby sa nam osmelili az 10 minut pred koncom 😖 . Dostali lizatka, balony, farbicky, diplomy, boli na konikoch, stretli kamaratov... tiez sa im pacilo 😉
Melory, ano v Maxe je to MDD o tyzden posunute, tiez rozmyslam ze vybehneme.
A vela pre deti bolo v Autocomodexe v sobotu. My sme tam tento rok neboli (ale minuly rok ano 😉 ) a zevraj bolo super - skakaci hrad, kolotoce, ukazka karatistov, policajtov,cukriky, lizatka, sutaze, kofola... 😎 Myslela som ze tento rok to tam nebude, lebo som nevidela ziadnu reklamu v Trnavsku (inak by sme isli ), tak sme si aspon vysli na mestsku vezu a dali obed a zmrzku v meste 😉

melory
autor
2. jún 2008

pojdeme oficialne do maxu, nech ma radost...dnes mali v skolke a jediny nic nedostal...siel smutny domov.

mnamka
3. jún 2008

melory,to mi je luto ☹ . A to preco nic nedostal???? 😨 Co to mali ucitelky zle rozratane????

melory
autor
4. jún 2008

neviem, ale uz sa mi to zda podozrive. ucitelka povedala, ze si ho pamata, ze dostal, ale v skrinke nemal nic.
vcera som ho ani nedala na predstavenie, ked som vedela, ze idu s lenkou....bala som sa o neho.

mnamka
4. jún 2008

inak to predstavenie asi ani za moc nestalo. Katka si ani nezapamatala ako sa volal hlavny hrdina - slon Jumbo 😉 A bola tam aj jedna jej kamaratka z inej skolky a ani tej sa to nepacilo (ich ucitelka vraj hovorila, ze deti vydrzali tak 1/2 hodinu a potom sa nudili).
A myslis ze si Lenka na Huga nejako "zasadla"? Mne sa doteraz zdala fajn...

melory
autor
5. jún 2008

mnamka ano myslim si to od toho momentu ako mu dala po zadku a ja som jej povedala, ze si to neprajem, aby pouzivala telesny trest na mojom synovi. od noveho roka uz nerobi a v skolstve ani nedostane pracu, je tam na urade vyskrtnuta....ale to nie len kvoli malemu, ale nieco sa stalo o com moc nechcu hovorit....len co som pocula, ze je neschopna

kukona1
5. jún 2008

melory o tej učitelke som to počula aj ja,lebo do jej triedy chodí bratov syn....a s tým balíčkom.....nechááááápem! ved kolko bolo balíčkov a kolko detí? to im nevystalo? alebo zle počítali????? 😖
moja malá nastupuje na budúci školský rok do tej istej školky a vraj maláčikov bude mat zástupkyna 😉
tá mi je velmi sympatik..boli sme tam na zápise . 🙂

melory
autor
5. jún 2008

kukona ktora je zastupkyna? a ako sa vola bratov syn?

kukona1
5. jún 2008

mel IP

melory
autor
5. jún 2008

jasne, hned ako som to napisala na 'trklo" ze to to pisem do verejneho fora 😵
mne sa paci aj riaditelka a moj maly ma dobru ucitelku andrejku, strasne si ju oblubil od zaciatku, je taka aka je - bez pretvarky.

melory
autor
5. jún 2008

dnes sa na tu hracku opytam.

kukona1
5. jún 2008

melory,tá zástupkyna sa volá Božka a majú v cassale aj tablo

melory
autor
5. jún 2008

ano ta je super...tu ma rad aj hugo...dnes som sa ani neopytala na ten darcek, lebo hned som bola informovana, ako lenka dnes kricala na huga, ze sa bije, pritom urcity svedok a aj on sam povedal, ze bili jeho a on sa branil. za to ho dala sediet za stol ako jedineho {pytam sa sama seba, kde bol ten druhy bitkar} a nemohol sa pohnut, zatial co ine deti sa hrali 😢 , ze plakal za mamickou...fakt neviem ako dalej. 😔

kukona1
6. jún 2008

melory už to chvílu vydrž a bude lepšie uvidíš...už viac sa na nu ani nedá stažovat.... 😠 už by ti to ani nepomohlo ked už končí

melory
autor
6. jún 2008

tiez som si to tak povedala, ze uz ten necely mesiac vydrzime

kukona1
6. jún 2008

a s tým balíčkom,,to je vážne nepochopitelné,ved musela vediet kolko ich majú a kolko bolo detí 😠
fakt tomu nerozumiem...kto vlastne vyberá tie učitelky do školky? podla čoho ich vyberajú? podla toho že má na to školu? Ona parkováva pred naším vchodom a ešte ked som nevedela kto to je ,fakt som nechápala...ten štýl jazdy,to správanie,stále je odutá...k nej by som fakt nechcela dat dieta na celý den na starost... 🤐

melory
autor
6. jún 2008

kukona inak moj v triede nema tomaska, vcera som sa ho pytala....asi budu tam dve take. ze tomasko je v malackej, ale nechcela som vyzvedat, kto ich ma {ucitelka}

mnamka inak tvoja mala zacala poslednu dobu odprevadzat huga zo skolky 😉

kukona1
6. jún 2008

ja som sa Toša pýtala aj včera bo bývajú u nás vedla vo vchode a aj balkony máme spoločné -náhoda a povedal že má v triede Huga,ale asi to myslel možno tak že ked bývajú spolu poobede v jednej triede 😅

melory
autor
6. jún 2008

dnes sa ja opytam jeho ci pozna tomaska.
videla som ich dnes a moj mal na sebe vrch z pyzama.... 😒 asi sa oblial...urcite dostal pekne vynadane.

melory
autor
9. jún 2008

ahoj vladka, ty poznas macu, co sme sa s nou stretli v maxe pri zmrzke???

vladkaz1
11. jún 2008

Ahoj Mel ,ano poznám ved chodí k nám na ihrisko sem tam prehodíme slovo je zlatá baba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre