Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zuzanikaaa
13. máj 2009

bubadlo ak chces plavky na plavanie do Kvapky tak aj tam ti predaju....

tehulka4
13. máj 2009

caute kocky...maly je dnes strasny...stakle iba mrnci a nechce spat...asi mu idu dalsie zuby..a najnovsie mame ze sa o pol 4 v noci z nicoho nic zobudi..a trva to uz tyzden a ja som z toho na nervy..potom sa mu nechce spat..

bubi, ja som dnes malemu v tescu kupila plavky a je pravda ze vo stvrtok by mala jedna pani co sije pre kvapku plavky priniest do kvapky plavky, lebo ked som tam bola minuly tyzden tak nemali ale vraj zajtra by im mali prist, tak ak nezozenies, tak sa spytaj tam..

lulinak
13. máj 2009

Čaute.Neviete kde sa dajú kúpiť kolenačky?Dík.

zanetuska
13. máj 2009

Tehulka aj ja mam to iste uz som z krpca zufala cez den v pohode ale vecer av noci pisti ako mys 😠

vladkaz1
13. máj 2009

No zani aj mi mame v noci nejako rusno mala je nonstop hore ale mam pocit ze ma zapchaty nos a nedobre sa jej dycha len jej sa ani chytit nik nemoze.. 😝 som dnes ko

tehulka4
13. máj 2009

kocky, co ste objednavala z toho HM uz vam to prislo?

tehulka4
13. máj 2009

a kolko tam bolo to postovne?

gabuliik
13. máj 2009

Čaute.
Lulinak,neviem kde.Skús sa spýtať pri poliklinike.Malý chodí po štyroch aj bez nich a nesťažuje si 😀 😉 .Ozaj,sestra ako?

Tehu a tebe šlo sa dostať na tú stránku?Mne to hrozne dlho načítavalo a potom ma to omrzelo,tak som to vypla 😠 .

Inak,malý dnes úspešne pokračoval v plakaní a pridala sa k nemu aj Monika. 😠 Som z nich ko.Ale total.Už dlho som sa takto necítila.Naposledy asi mesiac po pôrode. ☹

tehulka4
13. máj 2009

gabu, hej islo...a mozem sa pochvalit ze som vcelku asi pochopila co kde chcu povedat a to po nemecky neviem ani makke F... 😀 uz tam mam objednavku za 38 eur..len neviem kolko by pytali za to postovne..

lulinak
14. máj 2009

Gabuliik dík.Sestra vpohode malá sa narodila 29 a mala 51 a 3480g skoro ako moja,tá mala 51 a 3470g 🙂 .prenášala 6 dní, išla v noci nevyvolávali jej.Malá sa volá Natálka a je strašne zlatučká.

stankatt
14. máj 2009

cafte 😀

vladkaz1
14. máj 2009

ahojte 😀 dobre ranko no my sme mali teda noc 😝 mala od 11 do 2 hore ze vyspata a rano o pol 7 uz strasila som ko 😝 to je pocko ze? neviem jak pojdem nakupit v takomto lejaku 😝

stankatt
14. máj 2009

to pocasie je super 😠 , tak dnes asi budeme pistat doma 😉 . Akurat, ked sme chceli ist do mesta 😝

macka7
14. máj 2009

ahojte je fakt vonku super 😠 My sme boli vcera na poradni a mala ked zbadala doktora tak revala o dusu a ked ju zacal stiskat tak to bolo este horsie chuda moje.Ma 8 kg a hovoril ze ide presne podla knizky a ze ma velku fontanelu ze bude vysoka ze jednoducho bude modelka z nej 🙂 Ze mam zacat davat tvaroh a makke syry a ze varit pudingy z obycajneho mlieka 😉

Z HM este nic neprislo tak cakajte so mnou a mozno to pride skor 😀

vladkaz1
14. máj 2009

Stani no ved to je akurat naschval vcera som bola v obchode ,ale bola som nakupit drobnosti nechcel sa mi tahat domov nakup a ze to necham na dnes ,ale ako pozeram tak budeme jest dnes salam este ze som vecra kupila stanglu 😀
S malou sa doma zblaznim tak tu bude vystrajat no som na to zvedava.. 😕
maci super gratulujeme 8 kil. ste ako s knizky 😉 , to fakt ti odporucila doki taku stravu??
No na to HM som maximalne zvedava.... ako dopadnete.. mne maju prist tie veci za 60 eur z anglicka tak ja este neobjednavam... ale potom sa rozsupnem ked to pojde objednat 😀

macka7
14. máj 2009

vladi no tak mi povedal 🙂

z akej stranky si si objednala z anglie daj link

vladkaz1
14. máj 2009

ja nie zo stranky ale cez kamosku 😉
Ale mam dobru stranku na veci www. sportsdirect.com postovne je drahe asi 20 euro ale mi objednavame aj 5 kamosiek a si to podelime.. Fakt niektore veci sa tam daju kupit ako napr umbro ticko za 2 L 😉

stankatt
14. máj 2009

a nezaprsi a nezaprsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, malu som dala spat, tak uvidim, kolko jej to vydrzi 😀

macka7
14. máj 2009

ja musim ist pre malu do skoly ☹ ja neviem co jej mam obliect sak je tam kosa

basado
14. máj 2009

čaute. my sme boli dneska na kontrole mame dobrat antibiotika.
boli sme aj pre autosedačku, ktoru som si objednala cez net.
maci veru je tam zima, 😖

stankatt
14. máj 2009

aku autosedacku si kupila?

basado
14. máj 2009

včera sme toho mali vela, rano sme išli do nemocnice s Adkom na nefrologiu, je tam nova sestrička, tak je to tam trvalo že som mala akurat nervy, brala malemu krv, ale tak hnusno že ho to bolelo, pichala mu to tam až neviem kam, netiekla mu krv a nie aby to vybrala a pichla mu to niekde inde ale mu tam do toho šparala že až no 😠 take som mala nervy, ešte chvílku tak by som jej tam vynadala, povedala že mam doniest moč 3 hodinovy, tak som zatial išla na polikliniku na endokrinologiu, tak mu tiež brali, ale tam neplakal, tak potom som s ním išla do megdonaldu. kupit mu bolestne
a znovu sme išli do nemoc. zaniest ten moč, a potom znovu sa objedna na polikliniku na sono.
no to bolo akurat na nervy. 😖

basado
14. máj 2009

to som kupila tu cez modreho koníka, od9-36kg 😵

stankatt
14. máj 2009

Tak to ste mali ermeeeee 😠 😠 😠
Aj mi chceme taku od 9 -36 kg

basado
14. máj 2009

čo to je ermee 😕 😅

peggi
14. máj 2009

Ahojte kočky,
chcem sa opýtať,či niektorá neviete,od koľko mesiacov sa može začať chodiť do Kvapky. Kamoška mi hovorila,že od 4m.,no ja som dnes čítala na ich stránke,že od 6 mesiacov podľa nového zákona. Máte niektorá aktuálne info?
Inak to počasie je príšerné,my sme zrovna dnes museli ísť na kontrolu na kĺbiky,parádne som zmokla. Doki povedal,že malý má kĺbiky v poriadku,viac baliť nemusíme. Ja som malého nebalila skoro vobec.
Pekný deň 😎

tehulka4
14. máj 2009

peggi, mne v kvapke tvrdili ze od 6 mesiaca...maly mal 2 tyzdne po termine kedy zacali plavat 6 mesiacov a nevzali ho..zobralimi ho az teraz a to mame zajtra presne 8 mesiacov..a zasa segrina kamoska porodila 19.12. a tiez uz s malym zacina chodit, tak neviem...mam pocit ze ej to o tom kto ta akurat zdvihne na telefone..

tehulka4
14. máj 2009

inak som sa chcela spytat tie co ste uz chodili plavat, treba mi aj kupaciu ciapku? lebo tam mi nic take nepovedali a teraz citam papier co mi tam dali a tam je pisana..to by znamenalo, ze sa musim v takomto mrcha pocasi trepat do tesca alebo do mesta..

anesim
14. máj 2009

My sme chodili plávať ako to otvorili, čiapku sme mať nemuseli, iba kto chcel.Ja som si dávala, lebo mám dlhšie vlasy a stačilo, kým som ofénovala a spravila malú, zbalila veci a nie ešte aby som sa ja fénovala 😝

zuzanikaaa
14. máj 2009

tehul ani ja nenosim ciapku i ked mam polodlhe vlasy.... vzdy ich mam trochu mokre, ale chodime autom, takze mi to neva...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre