Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

basado
19. máj 2009

gabulík ja som si tiež kupila slnečník, ale vobec som ho nepoužila. kupila som ho skoro za 800sk
keby si chcela tak by som ti ho predala je nepouživany. dala by som ti ho za 20 eur. je to ten štvorcovy, na vrchu je čierny a znutra strieborny, je tam napísane( casualplay). 😉

basado
19. máj 2009

nechapem ake hody´? 😅 😨

gabuliik
19. máj 2009

Presne tak, 6.júna 🙂

lulinak
19. máj 2009

V Modranke sú hody 7 júna,lebo to je nedela.

brinzulka
19. máj 2009

ano aj my mame caśualplay..mal by zachytavat ziarenie..

hody v Modranke..kolotoce, kolace, kacicka

lulinak
19. máj 2009

Dala som foto torty,mňam,mňam,bola super. 😀

gabuliik
19. máj 2009

No ved práve toho sa bojím,že malý mi to bude furt dočahovať. Ale zas stále ho otáčať neni bohviečo.No a čierny,neviem ...ja mám zelený kočík.
Lulinak,ty detailista. 6. alebo 7. je jedno nie 😀
Tak ja sa teším na tú kačicu a lokše.Mnam

basado
19. máj 2009

lbrinzulka ano mal by odpudzovat slnečne žiarenie 😉
lulinak to si robila ty tu tortu? je super. 😵

brinzulka
19. máj 2009

krasna torta...oj..na moj tehotny zaludok na vecer 😵
pisem do kalendara...kedy budu kolaciky..ak sa dogulame
a majte sa pekne Trnava...dobru nocku

lulinak
19. máj 2009

To som nerobila ja,ale tam kde robý lyongirl MM.Ešte tam máme aj na zajtra.Mňamiiiiiiiii 😀 je mi to treba 😒.

tehulka4
20. máj 2009

breeee ranecko.....vcera ste ma inspirovali a este o pol 11 vecer som "zrala" banany so slahackou a cokoladovou polevou...a potom ze dieta... 😀 😀 😀 chystams a dnes doobeda do kauflandu..nestretnem tam niektoru?

vladkaz1
20. máj 2009

gabi ved si mala povedat minuly tyzd. som predala ako novy x lander za 10 eruro, mala iba v nutri take ciarky od zlozenia, inak ta mamina mi napisala ze je nad ocakavanie spokojna 🙂 nekupuj novy ak chces teda kupovat na Baby bazare som nasla za 400

stankatt
20. máj 2009

cafte, Gabi mam original slnecnik, kupovala som to vsetko naraz. Tak uz si nepamatam, kolko stal 😉 Ale ja ho vyuzivam velmi, mame ho stale.... obcas sa s nim mala pohra, ale malo kedy 😉 . Ked sa s nim hra, tak jej zasvieti slnko do oci a pochopi, ze naco tam je 😀 . Ja slnecnik odporucam.... 🙂

lyzenka
20. máj 2009

slnečník je super vec... 😎

vladkaz1
20. máj 2009

ja uz nechcem slnecnik ja chcem clonu 😉 mala mi ho stale sklbala tak som ho predala 😝

tehulka4
20. máj 2009

kocky, a z toho HM vam uz nieco prislo?

zabkatt
20. máj 2009

gabulík aký potrebuješ? 20euro je veľa. Ja mám po 10univerzálne, ale ostali mi už len modrý a zelený🙂))
ja som od rána behala po úradoch skrz živnosť hrozné čo všetko potrebujú☹((
bubinko kedy prídeš na tú návštevu? už sa teším 😀

stankatt
20. máj 2009

kde ste? na pifku? 🙂)))

tehulka4
20. máj 2009

prd pifko, doma pri zehlicke.. 😀

gabuliik
20. máj 2009

Čaute,čaute.
Tak som sa sem konečne dostala 😀
Mne by ten slnečník fakt bodol.Mám zelený kočík,takže jedine tak.Vladka,mna to netrklo 😀 😅 .... čo už.Kto zaváha nežerie.Či ako sa to hovorí 😅

Zabka a ako vyzerajú tie univerzálne.Nemám vôbec predstavu.

vladkaz1
20. máj 2009

caves MM mi okupoval PC a nechcel ma pustit ,normalne sa nemozem dostat k PC 😝 , no Gabi mohla si mat cierny a origos x lander 😉 , co uz .... nevadi neboj zozenies , inak na baby bazare mala jedna x lander zeleny za 15 euro ako novy , ja som kupovala na druzbe dole a moj stal nech nekecam viac nez 20 euro 😉
Stanka pifko 😝 ja sa napchavam s kupel. oblatkami som dostala z Bojic zo zoo 🙂 kamoska ma potesila

gabuliik
20. máj 2009

Ja som našla na nete originál za 20euro.Sa mi to zdá dosť za taky kúsok handry a tyčku 😀 .Ale malému by to bodlo,lebo furt mu svieti do očí.A to otáčanie nie je bohviečo 😝 .

Stanka,pivko ani ja nemusím..... stačila by kofča 😀

tehulka4
20. máj 2009

boooze baby, preco ja musim mat taklu blbu uchylku, ze pranie? a potom to nema kto zehlit.. 😀 ved aj kazdy vecer zehlim...a kazdy den periem...

tehulka4
20. máj 2009

inak minule ste tu rozoberali tu clonu..za kolko a kde by sa dala kupit? nechce sa mi to tu hladat..

vladkaz1
20. máj 2009

Gabi co???? 20 euro no urcite nekupuj dole pod pol. na druzbe maju za 20 euro novy , co im sisi ze 20 euro.... a budes musiet zaplatit este postovne, chod radsej tam a maju aj lacnejsie , pocuj a aky chces ja by som si kupila skor hranaty nez gulaty...
Aj ja mam uchylku v prani ,ja aj namacam malej veci aby boli uplne ciste bez flakov ... dnes som tocila 2 pracky a jednu uz mam plnu plienok 😀

lulinak
20. máj 2009

vladkaz1 ,a ty používaš bavlnené plienky pre malú?
aj ja som dnes točila dve a mávam pocit že som jediná v okolí kto má stále plný balkon,ja mám stále čo prať a aj ja namáčam ked je moc špinavé.Miška je špindúr a Lianka malé prasiatko,všetko čo papá je aj na mne tak aj sa som prasiatko,ale velké 😅

gabuliik
20. máj 2009

Vladka,ale ten slnečník je nový.To je nejaký net obchod či čo. 🙂
Baby a do čoho to prádlo namáčate?Ja tiež furt perem,a tiež mám doma dve prasiatka 😀 ,ale mne tie flaky ostávajú.Hlavne na maleho veciach.Prášok používam Persil.

tehulka4
20. máj 2009

jeeeej, tak som rada ze nie som strelena jedina..mne uz sa aj susedovy smeju ze co furt periem ved sme len 3... 😀 u mna na balkone tiez vkuse nieco visi...a ked prsi a neda sa prat tak ma ide porazit...to len chodim a somtrem ze kolko som uz mohla mat naprate.muza iode zo mna vtredy trafit..

gabi, ja pouzivam ariel na namacanie, skor mi pustia skvrny..a potom klasika lovelu..aj ked ta prd vyperie..

bubadlo27
20. máj 2009

cavte baby, tu to tusim oziva vzdy v takuto nocnu hodinu 😀
zda sami, ze ste sa bavili o jaslickach 😒
neviete ci sa da zapisat aj mimo roka?
a na nete som nasla, ze vraj v TT maju byt az 4? 😕
na beethoveneovej, statne na Hodzovej a Okruznej a potom este na Legionarskej

a viem ze otvarali nejake sukromne na kricku neviete nazov? 😉

gabuliik
20. máj 2009

Malému som prala s Lovelou asi 3 mesiace. nič nepustilo,tak som začala také silnejšie ako je bonux a podobne. nič mu to nerobilo a nič nepustilo,tak som prešla na persil.S tým je to lepšie,ale aj tak som niekedy na nervy. Na vela vecoch máme flaky 😠 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre