Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

miskanem
4. jún 2009

no vidím,že všetci chlapi sú rovnaký.mausy ja som malú uspávala asi do dvoch mesiacov na rukách,potom ked uz bola veľmi ťažká som ju len položila do postielky a nechala samu,ale chodila som ju pozerať,teraz má 4 mesiace a na rukách ju uspávam len ked je veľmi unavená a nevie sa uložiť.Inak zaspáva tak,ýe si pichne palček do pusy a zaspí.Od narodenia spí vo svojej izbe,prvé dva mesiace som spala s ňou,potom už každá vo svojej izbe.Mám výhodu,že sa v noci nebudí a prespí krásne celú noc až do šiestej rána.Je to môj poklad.

vladkaz1
4. jún 2009

dobre ranko herecky 😀

stankatt
4. jún 2009

bre raaaaanko... tak voda uz zacina tiect..... huraaaaaaaaaaaaaaaa, snad sa to rozbehne... inak tie panicky na bytovom sa zabudli niekde v hlbokom totaci... ani nam nedali oznam... Inak som si vsimla, ze ked pridem na bytove, ako keby som sa vratila v case.... 😀

vladkaz1
4. jún 2009

😀 no tak to teda ano... chvala bohu ze? no som zvedava kedy nebudeme mat vodu.. mame doma kosu jak hovado chodim omotana v deke a mala kuka minimax vlaciky, jaaj este by som spala

macka7
4. jún 2009

caute aj my mame dobru zimu v byte 😠 nech je teplo uz 😠

vladkaz1
4. jún 2009

hmm Macka ja som vecra isla s malu von naobiekali sme sa a vonku teplo som sa vyzliekala a doma kosa jak hovado .. tak ja uz tomu nechapem..

tehulka4
4. jún 2009

breeee ranecko..... 😉 tak s tou kosou sme my na tom rovnako...hlavne ze nam montovali regulatori tepla ci ako sa to vola.....akurat do dnesneho dna neviem naco, ked si nemozem nadsatvit teplotu aku by som chcela..ale sak co, nevyhodime prachy do luftu ked sa da....je take pocko o nicom, ze sa mi nece ani s malym ist von...

stankatt
4. jún 2009

aj my mame kosu.... co mam zacat chlastat, aby bolo teplo? 😀

brinzulka
4. jún 2009

tehulka...a akoze Vam teraz kuria? To hadam nieeeee...my sme horsi??? 😀 secko stdeneeeeeeee

macka7
4. jún 2009

stanka daj si frtana 😀

stankatt
4. jún 2009

maci 😀 😀 😀 sa mi hlava zatoci a je..... 😝

vladkaz1
4. jún 2009

este ze nepijem lebo uz by som bola najeb.... kana 😀 😀 😀 normalne mal ladove ruky 😅

stankatt
4. jún 2009

Vladi este tak 2 dni kosa v byte a zacnes 😀 😀 😀 😀
Kurnik samo, ze sa nemozem dovolat na to trtnute bytove... voda tecie, ale studena... ani ruky si nemozem zohriat... 😠

vladkaz1
4. jún 2009

to ja nezacnem radsej sa suchnem do postele a pritulim krpanu a budeme sa zohrievat 😀

vladkaz1
4. jún 2009

aby ste neboli smutne ani nam uz netece ☹ tym ze sme na prizemi este sme mali vlaznu tak som zohriala 3 kanvice sme sa s malu pocabrnili ale vecer uz bude ladova voda chudam MM bude musiet zohrievat ...

bebca
4. jún 2009

ahojte baby
ste niektora z Linčianskej?

vladkaz1
4. jún 2009

😉 nie ja niesom ... a co si potrebovala?

bebca
4. jún 2009

ani nie len tu vidavam dost bab s kocikmi tak som myslela ci tu z nich neni nejaka 🙂))

vladkaz1
4. jún 2009

jaj no mozno sa ti nejaka ozve 😉 ja som z Druzby..

bebca
4. jún 2009

z druzby som mala koleginku 😉

vladkaz1
4. jún 2009

jaaaj to je tu velke a od kial, alebo ako sa volala ak mozes povedat ,ja som z clementisky ,ale byvala som od narodenia pri tescu

bebca
4. jún 2009

ona tiez byva pri kauflande a vola sa Iveta Brestovanska
a inak na clementisovej mi byva krsna 😝

vladkaz1
4. jún 2009

nepoznam a celementiska je 2x pri poliklinike a pri zoske take kde ja som pri zoske to nove sidlisko pezotacke

bebca
4. jún 2009

jaaaj oni obe byvaju pri kauflande

majovka1420
4. jún 2009

Ahoj, ja bývam pri Linčianskej a tiež mám Damiána, narodil sa 4.1.2008

tehulka4
4. jún 2009

brinzul, ale coby...to nam len namontovali aby sme si mohli "zevraj" kurit ako chceme, ale prd to robi..furt studene radiatori..

bebca, myslim, ze sme tu skoro vsetky z druzby a blizkeho okolia..teda aspon tie co sme z trnavy.. 😉

vladkaz1
4. jún 2009

jaj baby mam plienkovu dilemu vsetko by som chcela .... 😀 😀

vladkaz1
4. jún 2009

kde ste????? 😀 😀

basado
4. jún 2009

čaute
vladka tie plienky ako to je s nimi. to vnutro sa vymiena alebo sa to len opere? to sa pytam len tak zo zvedavosti 😀 my už plienky nemame ale bracho čaka male tak preto
dneska sme boli u našich. boli na kontrole a ja som im navarila granatír 😅 plny pekač 😀

lyongirl
4. jún 2009

ajojteeeeeeeeeeeeeee
basado, tebe malý už nenosí plienky? Pekne sa vypýta? 😕 Môj ani za svet, akurát pokročil v tom, že príde oznámiť, keď je pokakaný, asi dospel do štádia, že mu to tam už vadí 😀 . Ale snáď toto leto odučíme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre