Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
30. jún 2009

sisik este byvaju ale zda sa mi ze len cez viikend take velke trhy a cez tyz. neviem

sissik
30. jún 2009

diky, skusim popozerat
uz mi ide na nervy ta zelenina z hypermarketov 😝

macka7
30. jún 2009

hlavne rajciny kupujem len v zelovoci lebo tie z tesca su bezchuti 😉 😝

vladkaz1
30. jún 2009

no ale aj paprika je na hovno z obchodu nasi chodia na rinok cez viikend vzdy ranko aj zemiaky su tam domace dobre

lyongirl
30. jún 2009

ale máme nádherné počko, čo? 😠 😠 😠
ani von, ani nikam, zasa budeme nervózny vrátane mamy 😒

vladkaz1
30. jún 2009

no baby ja som mala obrovske stastie vybrala som sa do kauflandu pekne pocko Lucka v kratasoch naras v kauflande pocujem ze prsi stala som pred kauflandom asi 15 min. kym prestane a do lidlu slahol blesk normalne vam poviem ze rana jak hovado som sa tak zlakla prestalo prsat som isla domov len tak tak som to stohla mala mi zaspala a teraz lejak jak hovado 😔 poviem vam ze sa bleskov bojim jak cert ☹

zabkatt
30. jún 2009

ajoj tak skúšky konečne za mnou a nastupujem do 5teho ročníka 😎 😀
a máme novinku malý od včera začal behať v beháku jak širon a už mi dva krát vykotil kvetiny a teraz trhá záves v kuchyni🙂)) Už sa blíži ku mne no stále treba davať pozor kde sa pohybuje, no krásne zlaté časy už skončili ked som oddychovala na gauči a malý len sedel 😀
sakra mlieko my vykypelo 😖

vladkaz1
30. jún 2009

zabi super gratulujeme !!!!! no ja idem obalovat karfiol sa mi nechce moji chrapu ako vzdy..

basado
30. jún 2009

vladka aj ja som bola škoda že sme sa nestretli odviezli by sme ta domov 😵
ja sa burky nebojím

vladkaz1
30. jún 2009

ja sa burky nebojim len ked som videla tresknut blesk do lidlu tak som sa zlakla si zlata ale presli sme ked prestalo prsat a v zapeti zacalo ale to uz som bola doma hihi

gabuliik
30. jún 2009

Čaute.Tak mi sme to dnes stihli domov tiež len tak-tak.A tá búrka bola neskutočná.Až sa Monika rozplakala,čo sa vživote nestalo ☹ .Strašne sa bála.
A k tomu rinku.... ja chodievam v sobotu.To je tam vždy z čoho vybrať.Cez týžden neviem.... 😉

bubadlo27
30. jún 2009

ahojte,
tak sme boli na poradni, maly ma 75 cm a vazi 9580 g 😀
zda sa jej ze maly je nejaky bledy, tak mu zobrala krv na vysetrenie krvneho obrazu, neviem co vam to uz niekomu brala, ale z tej halvicky je to strasne, sa mi normlane chcelo revat a maly taaak plakal, chudatko moje ☹
este som si vypytala listok na ORL, lebo sa mi zda, ze si stale chyta usko, tak sa musime objednat
inak dnes pocasie zas o nicom, ale aspon sme nezmokli 😉

vladkaz1
30. jún 2009

bubi no teda strasne 😕 ☹ no ale hlavne nech ma v poho vysledky nie?drzkam palce 😵 😵 😵
Gabi no ved to aj moja sa boji ale zaspala chvalabohu 🙂

bubadlo27
30. jún 2009

a k tomu rinku 😉
byva aj cez tyzden, urcite v pondelok, stredu a v piatok, ale ponuka nic moc, najlepsie je ist v sobotu 😉 moj MM je tam s dcerou o pol siestej prvy navstevnik 😀 , o osmej je tam brutal cela Trnava 😠
a v nedelu je tam normalna burza s handrami, ale ponuku neviem, som tam este nebola 🙂

gabuliik
30. jún 2009

J e tu niekto?Fuj som čumela na ten triler na markíze.Nechutné,som sa normálne bála.Sakra,zas nezaspím,bo MM išiel na nočnú.Asi pôjdem žehliť 😀

bubadlo27
30. jún 2009

ja som tu, som xcela zehlit , ale som sa nepremohla 😠
MM mi akurat rozbil sklo na stole v obyvacke, asi ho uz fakt predam, lebo uz to neni mozne, co vystraja 😠

gabuliik
30. jún 2009

Daruj,možno sa niekto ozve 😀 😀 😀
A čo robil?

vladkaz1
30. jún 2009

jeezis no sikovny ja ti pribalim mojho zdarma ako bonus hihi je taky hnily az no 😝

bubadlo27
30. jún 2009

nic len sa na neho oprel a vahou tela asi, sak je jak slon 😀 😀 😀 😀 😀

gabuliik
30. jún 2009

Fúúúúúúúúha 😀 .Tak to musel byť asi moc napapaný 😀

tehulka4
30. jún 2009

ak vezmete aj mojho vybavim odvoz.. 😀 a to gratis... 😀

bubadlo27
30. jún 2009

ked sa taky dvojmetrovy oprie, sa ani necudujem, sak ma skoro 100 kg 😠

tehulka4
30. jún 2009

vladi, hnily?? a ako povies tomu ak mojho prosim uz asi 4 mesiace nech mi opravi garnizu lebo sa mi o chvilu na jednej strane odvali?

gabuliik
30. jún 2009

Nooo tehu,tak to nezávidím. Ja ked môjmu poviem,že niečo treba opraviť,tak sa to snaží do mesiaca urobiť 😠 😀
No a jedna pikoška,parketovú lištu pri schodoch montuje už 4tý rok 😀 😠 😠 😠 !

bubadlo27
30. jún 2009

tak sme si vymenili nazory, uz isiel spat, a ja pojdem so detskej , aby som sa vyspala, za odmenu moze vstavat k detom 😉

gabuliik
30. jún 2009

😀 😀 ,že za odmenu.Ten môj by nevstal ani za svet....
idem spať.papa

jevel
1. júl 2009

ahojte

macka - tak defet si dostala?? to nie je bohviečo. ale dá sa to v pohode opraviť. a dala si sa na vodičák? gratulujem. a hlavne keď ho už budeš mať, tak jazdi, jazdi a jazdi. Lebo ja som si robila vodičák pri malom a jazdila som 4 - krát a dosť. potom som to zanedbala- nebola som nútená ísť autom a tak nejazdím doteraz. a už by som aj potrebovala, lebo muž len frfle , keď ma má niekde odviesť 😠

včera inak dobre rachol blesk. Vladka tak to bolo určite do toho Lidlu. ja som spala(keďže som chorá) a zobudilo ma to 😅

musím ísť aj tak do tesca , kúpiť nejaké kuracie masko. takže choroba na pochode , mastné vlasy - hotová pohroma. 🙄 🙄 🙄

vladkaz1
1. júl 2009

jaj baby mala vcera nemala hnacku uz a dnes na novo... porazi ma....
maci no super len si sprav vodicak dobra vec ja zas mam vodickak moj MM nema ,ale nemame momentalne auto .. takze je mi na prd hihi .. no ale v priebehu 2R. chceme kupit auto uvidime ze co... ci sa zadari..
jevel ja som dnes stala hore ritou cela som polamana a mala od rana spekuluje ..
a to ze mas mastne vlasy neboj chodi tam takych viecej daj siltovku a hotovo aj ja pojdem nakupit inak aj od nas z rodiny su segrine deti chore aj ocka im hnisaju a moja mam je ko ani rozpravat nevie nechapem to je tym blbym pockom..ja mam na hube zimu jak svet

lulinak
1. júl 2009

Čaute,tak my sme boli včera na očkovaní a preventývke so staršou.A vnoci mala Lianka teplotu 38 okolo 4:00 a vstávali obi dve o 6:00 a teraz malá nanovo spí má teplotu okolo 37,4 tak ju tá očkovačka zmohla,chúďa malé 😢 Taká je mrzutá aj bez očkovania,za tri týždne jej vyšli štyri zúbky.

Dnes musíme znovu využiť doobedie ,lebo po obede zase hlásia búrky.Už mi to lezie na nervy,ani na ihrisko sa nedá ísť,lebo je tam kopu blata a vody a tá naša neposedka stále otravuje že chce ísť na ihrisko.

Želám všetkým chorým skoré zotavenie.

macka7
1. júl 2009

ahojte ja som slubila Natalke ze s nou dnes pojdem na dve hodiny na slaviu na kupalisko no som zvedava ci sa aj odvazi ist do tej vody urcite bude aj s ladom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre