Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

jevel
9. júl 2009

tak to som prehliadla 😕 . dobre , že si bola apoň si si istejšia. takže nakoniec to bude nejaká viroza alebo tá 6 choroba ?😒 čo povedala doktorka??

basado
9. júl 2009

tu 6 chorobu mala aj sestrina mala, potom sa jej vyhadzala.
jevel čo ste mali dobre na obed?
my sme mali dneska bezmesite. naši strašne lubia cesnakovu polievku a spravila som im vajcove halušky 😝

jevel
9. júl 2009

ešte sa to dorába - také masko napichnuté na špajle , je tam cibulka , paprika, klobáska zemiaky 🙂

6 chorobu mala ajj moja malá , ale 40-ky chvalabohu nemala - potom sa vyhádzala, ale to už bolo dobre

idem malá sa budí

vladkaz1
9. júl 2009

aj mala sa vyhadzala take cervene bodky uz to nema doki nic mi nepovedala ze je vsetko v poriadku keby sa to stupnovalo mam prist

zabkatt
9. júl 2009

ajojky babule tak všetko som dnes prežila ale akurát som sa vrátila z pohotovosti lebo malý si o kočík rozrazil horné dasno a celé mu to visí von☹(( Síce mu to nešili ale chcela mu to odtrhnúťnech mu to tam nezavadzia no nešlo to tak mu to nechala, ale stále plače, natierame to s repíkom ale musí byť dodržaná max hygiena no čo vám poviem ☹ ked som to videla tak mi bolo až na vracanie a ešte stále mi je zle ☹

vladkaz1
9. júl 2009

jeezis zabi no to je mi luto .. a ako sa vam to podarilo? 😕

gabuliik
9. júl 2009

Čaute babule.Dnes sme mali celkom fajn den.Okolo piatej som zobrala všetky 4 deti a išli sme von a prišli sme o 19.Moje dve odkvacli o trištvrte na osem ako halušky.Vybláznené,vyjašené do sýta. 😀

Vladi,ako ?Ešte teplota?
Žabka ako sa mu to stalo?Chuďa malé ☹ ,určite ho to hrozne boli.

vladkaz1
9. júl 2009

nie gabi super dnes v pohode 😉

gabuliik
9. júl 2009

Vladi supiš. som rada,že je to v pohode.... 🙂

vladkaz1
9. júl 2009

no aj ja .. hmm som bola s toho nestastna az moc dnes som stretla macku ze??? isla som si kupit tricko kupila som si tielko nike teesim sa lebo som bola na seba lakoma a ked si moj kupil zas model tanku .. tak som sa nastvala ze idem si nieco kupit potom ze nee mam handier jak nasratych a moj ma posielal uz 2 dni tak reku idem.. 😀

zabkatt
9. júl 2009

np tak aby mi nebolo ľúto teraz odišla dalšia nečakaná návšteva. Malý už spinká no uvidíme ako bude zajtra. A ako sa to stalo? Samy nevieme. Len malá začala kričať že paťkovi tečie krv tak sme ho hned polahly a sme to zbadali. V meste si byl pusu o madlo na kočíku a potom zapišťal tak asi vtedy ale netiekla mu krv nič, tak sme to neriešili že asi si kusol a doma už mu to viselo☹(((

stankatt
10. júl 2009

Cafte, Zaby tak ako? chuda maly.... Snad uz bude OK. A Vladi vy ako? Uz je horucka fuc?
to pocko ako co? Inak bud. tyzden ma byt krasne bez dazda 🙂

vladkaz1
10. júl 2009

stanka my dobre horucka fuc asi ta 6ta choroba alebo zuby inak bola aj vyhadzana ale preslo to a vy? co nove? pocko otras je mi normalne zima 😅

macka7
10. júl 2009

caute dnes sme chceli ist na kupko stani no tak co uz pocasie je zle 😠

stankatt
10. júl 2009

tu 6tu chorobu moze mat iba raz? My sme ju uz mali, tak snad... Mala dnes vstavala az o 6,45 🙂 🙂 🙂 🙂 a teraz uz spinka 😀

vladkaz1
10. júl 2009

iba raz? uz ju mala mala tak potom co to bolo? ja nechapem no my sme prisli z mesta s MM sme sa boli prejst .. prsi no otras mala spinka aspon chvilu je klud

basado
10. júl 2009

vladka dneska som ta videla na moste si išla aj s MM asi ste išli už domov. boli ste tak trošku dalej, nechcela som kričat, ponahlala som sa na kardiologiu Adkovi pre vysledky 😵

vladkaz1
10. júl 2009

basado ano boli sme na prechadze a moj MM bol podat sportu na moste 😀 v poho mala spala tak sa nam vykracovalo 😀 uz isiel do prace som zas sama asi pojdem do lidlu kupit ten dadstavec chromovy do skrine super vec su tam 2 za 5 euro a na ponozky alebo gatky malej dobra vec na ulozenie takychto pakotin kedze mam zatial o jednu skrinu menej a nejdeme kupovat ten satnik.. zatial

zabkatt
10. júl 2009

ajojky no tak malý to má už lepšie, začína mu to späť prirastať k dasnu tak uvidíme ako to bude pokračovať. Malá sa mi snaží cešlý den pomáhať, aj ho prebalila pred chvíľou dorazil nám stan tak stanuje aj s malým a doma to máme ako v hračkárni. Stan, dva beháky, puzzle, bazén, ohrádka a to všetko v obývačke. no niet sa kam pohnúť 😀

gabuliik
10. júl 2009

Čaute.Vladka,Zabka super,že už je vašim detúrencom lepšie. 🙂
Ja som dnes unavená jak pes.Celý den ma bolí chrbtica jak šlak,až som si musela dať tabletku.Malý mi spal len raz a to od 9,15 do 11,30.Poobede už nechcel.Odkvacol o 18,45 jak haluška 😀 .A kedže som unavená,tak som dala spať aj malú 😀 .Šak mať nastarosti od obeda do večera 4 deti dá zabrať.Neviem či som to tu spomínala,ale u svokry sú 2 prázdninárky a celé poobedia sú s nami.Takže mám čo robiť.

vladkaz1
10. júl 2009

Juuj gabi no tak to ano 4 deti to je co povedat mbe staci 1 dno .. 😀

gabuliik
10. júl 2009

Aj mne by stačilo jedno,ale čo už..... Musím vydržať,len neviem dokedy 😀 😀 😀

stankatt
10. júl 2009

gabi 4 fuuuuuuuuuuuuha... nezavidim... 😝

vladkaz1
10. júl 2009

no ved musis sa prekonat a koho deti su to?

gabuliik
10. júl 2009

Prekonávam ... 😀 Sú to deti MM sestry.Jedna má 7 rokov a druhá 6.S Monikou si rozumejú,ale ked sú spolu tak sú hrozne výmyselné.Musím im vymýšlať zábavky,aby sa nenudili.

gabuliik
10. júl 2009

Baby ,neviete či sa dajú aj tu v TT kúpiť topánky značky santé?

vladkaz1
10. júl 2009

no to ja ani netusim jaaj segra je to teda a ona ti varuje tvoje?

gabuliik
10. júl 2009

Je to segra môjho muža,takže moja švagriná. A nie,nevaruje. 🙂

vladkaz1
10. júl 2009

jaaj som to nepochopila oki .. no pekne nevaruje? tak ju zapriahni aj ty ale ked az srdce pisti dat varovat ze? aj nasi chceli malu na bukovu som nedala predsa je este mala ..

vladkaz1
10. júl 2009

baby akoze pekne to tu flakate!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre