Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zabkatt
29. júl 2009

ajojky, no tak akurát mi volali že kuriérovi zložila tel pizda jedna a viac mu nezdvihla, ale aspon sa mi tovar vráti aj ked som už dva krát zaplatila za kuriéra☹(( ☹
baby z facebook som aj ja somar, stale mi chodili niečo ako že chceš byť moj kamarát a ja som stále zadávala že ano ano ano a teraz mi ludia vypisujú že kto som 😝

monicka18
29. júl 2009

lyongirl - ďakujem pekne za info, ja len som si to nevedela predstaviť. keď ale vravíš, že sa dá tak je to ok, ďakujem ešte raz!

tehulka4
29. júl 2009

gabulik, brinzulka je uz mamina..maly mal 4220g a 52 cm... 😉

krtko.
29. júl 2009

monicka,ja som lezala tiez na rizikovom 5 krat,ale teda tiez by som neisla na nadstandartku(samotku).
lyon ma pravdu.predsa ked ste dve ten cas aj skor prejde a mas s kym pokecat 😉

gabuliik
29. júl 2009

Čaute.
Tehu,dík za info.Super,gratulejem!Konečne to má za sebou.
Tehu,ten FB som trochu prelúskala,ale ešte nechápem jednu vec.Že ked chcem nezávazne si s niekým písať,ako sa k tomu dopracujem?

Baby,dneska mi malý spal za celý den 1 hodinu.Skoro ma šlahlo.MM došiel z roboty okolo pol šiestej,bol s ním hodinu a tak bol vynervovaný,že až.A potom mne sa čuduje,že čo som nervózna. 😠 Tak ma nasral,že až.

vladkaz1
29. júl 2009

ahojte ja som vam zabudla napisat ale uz to viete brindzul mi poslala sms .. ze ju aj maly ocura a ze sa strasne tesia aj tatinko aj maly 😀 zajtra ideme do BA .. tak som zvedava ako dopadneme dufam ze fajn ma byt zevraj nehorazne teplo

stankatt
29. júl 2009

cafte. Vladi a co v BA?
baby tak na najblizsom stretku si pokecame o FB 😀 😀 😀 😀 mne zas chodia hocijake pozvanky a ja neviem po ang.. tak ich ignorujem 😝

vladkaz1
29. júl 2009

zlatko ideme sa fotit do casopisu cela rodina 🙂

gabuliik
29. júl 2009

Do časopisu?A akého? To ste nejaký populárny či čo 😀 🙂

vladkaz1
29. júl 2009

nie proste ked bude po tom poviem oki? nechcem rozpravat po predu ked neviem ako to dopadne ..cele 😀

gabuliik
29. júl 2009

Uuuuuuuuuu 😕 ,niečo tajné 😀 Ale dobre,daj potom vedieť v akom časáku to bude,kúpim si ho 🙂 😀

stankatt
29. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej mame tu star 😕 a nezabudne v interviu spomenut aj nas 😀 😀 😀 😀 😀 ( dobra vterka som , ze? ) 😀 😀 😀 😀 😝

vladkaz1
29. júl 2009

no niesom star ale prosimta .. len jednorazovka .. 😀 no v septembri to bude uverejnene poviem vam potom

gabuliik
29. júl 2009

Že jednorázovka .....,šak sa pochvál a povedz si : budem star 😀 😀 😀

stankatt
29. júl 2009

tak zajtra vecer nam uz o tom povies? ked uz bude po 😉

vladkaz1
29. júl 2009

ano poviem nie star baby hahaha normalny rozhovor a cela rodina 🙂 ja mala boris

gabuliik
29. júl 2009

Fúha,tak si to užite.A potom nám povieš čo a ako. 🙂

krtko.
29. júl 2009

tak si to poriadne uzite 😉

stankatt
29. júl 2009

tak preto novy uces 🙂 do casaku 🙂 Uzite si to a tesime sa 😉

vladkaz1
29. júl 2009

diki moje pekne no mam strach ze sa zhovadime alebo tak

lyzenka
29. júl 2009

ale no, veď sa pekne usmievaš, Vladi... 😀

lyzenka
29. júl 2009

si do časáku jak stvorená... 😎 😉

marcelkatt
29. júl 2009

NEZHOVADITE sa. Ste obaja inteligentní a sympatickí mladí ľudia!!! A Lucička je princezná dvora 🙂

vladkaz1
29. júl 2009

jaj dakujem bodaj by to tak bolo 😀

stankatt
29. júl 2009

jasne Vladi, vsetko bude OK. Budete suprovi, neboj 🙂

vladkaz1
29. júl 2009

macka mi doniesla tabletky na hnacku tak ma boli brucho 😀

marcelkatt
29. júl 2009

Stanka má pravdu moja. O pár dní to bude pre vás spomienka a vcerím že milá a skúsenosť...

vladkaz1
29. júl 2009

ved ano o nic nejde v podstate len male vzruso .. 😀

marcelkatt
29. júl 2009

presne tak... urobíte si výlet, získaš skúsenosť aj v inej oblasti a možno časom budeš star.. i ked pre niektorých ľudí, ktorí Ťa majú radi si star už dávno!!!!

vladkaz1
29. júl 2009

😵 😵 😵 😵 😵 ty si moj poklad 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre