Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lenkahrehusova
15. sep 2009

ahojte babule 😉
Elizabet, tak držíme silno palčeky nech sa čímm skôr podarí 😉

lenkahrehusova
15. sep 2009

😉 a Stanka, nech sa malá skoro vyzdraví 😉

stankatt
15. sep 2009

no aj mm uz chrapci 😠 😠 😠 😠 zas to tu mam vytrhnut ja? 😠

gabuliik
15. sep 2009

Čaute.Zas pozeráte panelák? 😀
Ja som dneska zobrala decká von.2 dni boli zavretý doma kvôli soplu a už to bolo na nevydržanie. Dali sme si takú hodinovú prechádzku a bolo.Andrejko už moc soplík nemá,ale zostal dáky zachrípnutý.No a MOnika .... strašne chuchmavo rozpráva a občas zakašle.Tak neviem čo mám urobiť.Či ju mám dať ráno do škôlky alebo nie.... poradte... 😒

krtko.
15. sep 2009

ja by som ju radsej nechala doma

marcelkatt
15. sep 2009

Ahoj Elizabet, my sme sa snažili skoro tri roky. No aj manžel mal problémy aj ja. U mňa to bola nepravidelná ovulácia, zlý cyklus a zápaly. Tiež som bola u bylinkárky v takom starom dome asi na kríčku. Nie som Trnavčanka, bývam tu 3rok ale asi na kríčku to bolo. Verím, že sa podarí a budeš aj Ty maminkou. No psychika je moooooc doležitá moja. Ja som bola na dne už, ked sa nedarilo. Ale nedá sa na to nemyslieť ako som počúvala zo všetkých strán. Bolo by to lepšie, no nešlo to. Tá túžba bola silnejšia. Papaj kyselinu listovú, dostatok tekutín treba a spánok pravidelný. Pokial sa dá nestresuj sa a hlavne sa nevzdávaj. A manžel je v poriadku? Bol na vyšetrení aj on? Po roku je bežné vyšetrenie aj partnera. Moj bol a zistili problém. No po operácii a liekoch sa nám to konečne podarilo. Držím palečky.

marcelkatt
15. sep 2009

No my sme našťastie zdraví, malý mal soplíky, ale iba dva dni aj to nie moc... Tak hádam to nezakríknem... no nech sa Monika rýchlo vylieči. Aj všetky choré, nachladnuté detičky.

elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stankatt
16. sep 2009

tak noc sa dala... mrncala iba 2x 😒 a teraz spinka, tak snad sa zobudi zdrava 😉
Gabi ani my sme neboli vcera vonku a ani dnes este radsej nepojdeme.... ale je to o hubu, bo doma len zle robi.... a nechce si nechat ani nostek utret, iba do mojho tricka... tak asi viete jak vyzeram 😀

bubadlo27
16. sep 2009

vy to tu ale dobre flakate 😠
vyahujem nas z konca druhej strany 😠

timotej
16. sep 2009

Ahojte Timko mal dnes úraz hral sa v sprchovom kúte a štveral sa z neho von a vypadol na čelo. Takú má modrinu aj hrču na čele. Ale nie je to až také strašné.

vladkaz1
16. sep 2009

booze to je mi ozaj luto posielame Timkovi cmukanec .. na hrcu ☹ 😵
Bubi sak nikdo nikde co si tu budem sama pre seba?

stankatt
17. sep 2009

no nejak to tu flakame....
Mon ma uraz kazdy den, vcera si zas rozkuska peru- ako spadla.... krvi kopec ☹ a ritku ma taku modrinovuuuuuuuuu co furt pada na hracky....

marcelkatt
17. sep 2009

Elizabettt, napísala som Ti RP. Timkovi posielam fúúúúú na čelíčko. Nám Erik padol asi v júny na čelo, tak blbo, že mal hrču podliatu krvou a tá krv mu stekala vnútorne do očka. Takže mal jedno oko veľmi malinké, celé viečko opuchnuté. Boli sme s ním preto na chirurgii, RTG hlavy a na neurológii.K očnému sme mali ísť ak by mu to neustúpilo-ten opuch. No našťastie nič vážne nepotvrdili, len silný náraz. Vypadol z cestovnej postieľky na koberec, čiže z výšky asi 70cm?
Najviac detských úrazov malinkým deťom sa stane práve doma 😒

timotej
17. sep 2009

Dakujeme marcelka za polutovanie. Už to nemá také strašné trošku farebné ale taká hrča jak malé jablčko. Dnes je s ním na nevydržanie. Doobeda sme boli trochu vonku v obchode a chvílu na bicku. Ale poobede 3 hod. doma tak to je čurbes. Teraz druhýkrát zaspal aspon si trochu vydýchnem. Ale musím ísť umyť podlahu v obývke. Robila som pizzu cez jeho prvý spánok celkom sa vydarila. Je to jednoduché. Už sme dávno nemali a zeleninovú polievku.

vladkaz1
17. sep 2009

ahojte my sme boli teraz vonku aj ked poprcha oprala som kocik neuschol samozrejme ked je vlhko a nemam ist ako teraz do obchodu rozmyslam ze pojdeme peso a dam ju do nakupneho kosika ale zoberem aj klokanku neviem sice jak ju odnesiem odpadne mi chrbat ale potrebujem ist uz konecne nakupit

melory
autor
17. sep 2009

ahojte, ja len tak, 🙂

vladkaz1
17. sep 2009

Jee mel no konecne ze si sa ukazala 🙂 mam cas mala mi spi ako sa mate ? a ako bolo na dovolenke?tesim sa ze si sa ozvala .. 😵

gabuliik
17. sep 2009

Čaute baby.Zas tu nikto neni? Normálne nemám s kým pokecať.
Malá je ešte doma s tým soplom,dnes zachrípla ☹ .Dúfam,že do pondelka bude ok,chcela by som aby šla do škôlky.Zas bude určite plakať.... No a Andrejkovi sa vrátil soplík.Dva dni bol pokoj a dnes mu celý den tiekol.
Nejako ma chytá depka.Zas sa mi nič nechce a furt ma bolí hlava.MM ma posiela s tým doktorovi.Ale nechce sa mi.... 😝

timotej
17. sep 2009

Gabul s čím ťa posiela doktorovi s hlavou? čo mávaš migrény? Možno je to počasie...

vladkaz1
18. sep 2009

kde ste ??????
Moja je mi luto gabi ze sa vam to vsetko serie ,hlavne ty sa steri lebo ked ochories moja tak to bude pohroma ako u nas .. drzte sa 😵

tehulka4
18. sep 2009

nooo kocjky, vidim, ze takl ako ja v poslednej dobe nestiham nic, tak aj vy ste na otm podobne..a coze ste tiu neni?....
gabu, moja dokina mi to hovorila, ze to mavaju mamicky ktore maju viac deti po sebe a su stale s nimi...tie bolesti hlavy a podobne....

gabuliik
18. sep 2009

Čaute babenky.Tak hlava mi treští dnes od rána.A do toho som mala aj točáky.Vyriešila to jedna silná káva,ale hlava bolí furt.
Tehu,neviem či je to tým ... ☹ ,možno,lebo ja som s nimi skoro celé dni sama a ešte aj v noci vstávam iba ja.A tento týžden bol tažký.Monika bola zlá jak čert,takže od pondelka ide do škôlky aj keby traktory padali 😀

Dnes mi MM povedal,že budúci týžden ma dokope určite k dr. No neviem či sa mu to podarí ... 😝

bubadlo27
18. sep 2009

cavte, tak gabii , ja som na tom podobne, mna tiez hlava boli furt a stale, tak mozno na tom nieco je ☹

basado
18. sep 2009

AHOJTE.
ja som tu dlhšie nebola ,musím si vas prečítat, 😉

vivien742
18. sep 2009

Ahojte babulky, môžete mi prosím poradiť? čo hovoríte na MuDr,. Štrbu a MuDr. Piknu? Ku ktorému ísť?

gabuliik
18. sep 2009

Hmm, Pikna eee, a Štrbo môže byť 😉

Bubi,asi fakt na tom niečo bude.Lebo ked bola Monika v škôlke,tak som bola aspon doobeda kludná.Nemusela som furt riešiť kto komu akú hračku zobral .... a tak podobne.V poslednej dobe sú neznesitelný s týmto.Furt sa o niečo ťahajú a dokonca bijú.By ste neverili ako dokáže 1ročný vyčapcovať 4ročnú 😲 .No des!

bubadlo27
18. sep 2009

vivien, urcite nie PIKNA, to je osudova chyba 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

gabi, a by si neverila ako dokaze skoro rocny a uz dvojrocna vycerpat skoro 29 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gabuliik
18. sep 2009

😀 😀 😀
Tak to si viem predstaviť,len s tým rozdielom,že ja budem mať 27 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre