Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
23. jan 2010

Ale serus 😀

davida
23. jan 2010

nazdar si mi utékla fcb

lenocka6
23. jan 2010

Ahojte baby z Trnavy. Cau sulka (Vladka), co porabate?

vladkaz1
23. jan 2010

Jaaaj ja som len kukla ,lebo kamoska mi pisala ,ci som si kukla spravu ..na FB
A mala sa ocikala na serbliku ,tak som jej nadavala nech si da ciste veci 😀 ,chapes dozor

lenocka6
23. jan 2010

No vidis, ja som bola rano na tom sone, nenasla mi tam nic, tak som rada, konecne som sa po dvoch dnoch najedla 😀

vladkaz1
23. jan 2010

Jaaj super Leni aspon ze tak .
Som tu len zas som utekala za malu ,pobrala mi kabelky a popchala tam CD cka 😀
Co si si dobre dala?

lenocka6
23. jan 2010

Dala som si taky tuniakovy salat z Lidlu s rozkom a kavicku, ale len taku slabu, predsa mam prazdny zaludok dva dni, tak som ho nechcela hned zatazit. Ale z toho, ze nejem vobec nemam energiu, som unavena a to sa musim este ucit. Igi ide dnes robit tie slivkove gule, som zvedava, tak sa na ne chysta, ale momentalne sa hraju s detmi na PC 🙂.

vladkaz1
23. jan 2010

Mnam dala by som si ideme aj my na nakup a nieco dobre navarim

gabuliik
23. jan 2010

Čaute.
My dneska zas trčíme doma.A asi aj zajtra.Teda nie asi ,ale určite.Už mi tu švitorí.3tí týžden som zavretá doma,lebo furt niekto je chorý.... 😝
Čo porábate? 🙂

vladkaz1
23. jan 2010

ja sopravila este rano halusky bryndzove s klobasu ,a pojdem este na zajtra chrenovku no az zajtra ju spravim s udenym masko a knedlu moj si rozkazal ,mala ma este syr so zemiakom zas budem vyhadzovat

gabuliik
23. jan 2010

Ja idem zajtra robiť segedínsky a dneska som upiekla krkovičku so zemiakmi.... som sa čudovala ako to chutilo deťom.Inokedy nad zemiakmi ohrnajú nos a dnes im šmakovalo aj aj.Uvidím čo povedia zajtra na segedoš 😀

gabuliik
24. jan 2010

Čaute.
Kde ste? 😕

marcelkatt
24. jan 2010

Ahojte, tak my sme už v Trnave, dorazili sme niečo po 20-tej. Erik nám od diaľnice spinkal, prebral sa až pred domom. Teraz už ležká v postieľke a spieva si. Posledné dni si spieva pri zaspávaní a vstávaní ráno 😀
No ako vidno, že mm bol doma sám... Neporiadok, v kuchyni, podlahy ani nehovorím fuj. No dnes to nebudem veru robiť.
Zajtra sa chystám na socku,ale ták sa mi nechce. Zas si zvykať na to, že som sama... No v sobotu príde rodina z PD a BA blahoželať malému k meninám, tak budeme aspoň víkend spolu 🙂

zuzanky
25. jan 2010

Ďakujem 🙂 🙂 🙂

lyongirl
25. jan 2010

no čo ste, de ste?

ivka1603
25. jan 2010

Ahojte tehulky....chcela som sa spytat, ktora z vas chodila alebo teraz este chodi do nemocnice Dr.Stefanikovej ...nemohli by ste mi napisat jej ordinacne hodiny alebo tel. cislo... Vopred vam dakujem....

vladkaz1
25. jan 2010

cafte ja som dnes nemala absolutne casu ,rano som isla nasim s malu doma bordelu jak v tanku ,potom nakupit od nich potom macke tu som nemohla prejst po tyzdni ze som ju nevidela jasne a potom varit .
Spravila som konecne chrenovku zavolali nam ,ze dosla malej postel,tak sme utekali s ocom pre to, malu varoval Boris ,som spokojna je velmi pekna ,ale velka jak slak 😀 sa tam mala strati v tej obrovskej posteli a este sme dostali zlavu na rost zevraj ,no tak je za super cenu ...
Dosla domov, urobila som tie slivkove gule ,podarili sa ,ale uz nikdy viacej je to robota a bordelu jak hovado ... 😀 teraz som si konecne nafarbila vlasy ,lebo idem stredu na to sono nech trocha vypadam jak clovek 😀
Inak dnes som stretla Jevel s 😀 Macku a malu 🙂 , ze ma nespoznali 😕 😅

gabuliik
25. jan 2010

Čaute.
Vladi,tak ty si toho teda stihla riadne ... ja len navariť a upratať a konečne som začala malej chystať karnevalovú masku.Ale chybajú mi ešte dáke veci,tak som to zas odložila 😀
Inak ,zas mi ten koník ide nejako mooooc pomaly ...

gabuliik
25. jan 2010

Jáááj a ešte som stihla malej upratať skrinu 😀 , zajtra ma čaká Andrejkova ... 😝

vladkaz1
25. jan 2010

gabi ale nestihla som upratat mam doma vybuch nejde mi kon idem hajat bruuu
A napis aku masku????

gabuliik
25. jan 2010

tak dobrúúúú

no ona chce byť lízatko ... 😀 😀 😀

vladkaz1
26. jan 2010

😀 😀 no chutne lizatko bude ,ja odpadnem to by ma veru nenapadlo 🙂

gabuliik
26. jan 2010

Čaute.

no ani mna by to nenapadlo 😀 ,niejako to vyrobím .... čo už s nou,ked si to vymyslela...

A inak,kde sa všetky flákate?

vladkaz1
26. jan 2010

gabukla ozaj a ako spravis lizatko? 😀
My sme stahovali skrine tak som upratovala ,co ti poviem zajtra mam sono

gabuliik
26. jan 2010

moja,tak nad tým som špekulovala dlho.Napadlo ma len toto ... vystrihla som z kartonu dva kruhy,ktoré olepím bielym papierom,nakreslím tam kvetinku a ešte to zabalím do celofánu.Jedno jej dám na chrbát a druhé do predu.Biele pančušky -to bude akože palička 😀 a ešte na hlavu jej dám čelenku,na ktorú urobím z celofánu ten akože uzlík čo byva na lízatkách .... 😀

vladkaz1
26. jan 2010

no dobre 😀 aby mohla chodit palicka ,bude chutna 😉

tehulka4
26. jan 2010

caute maminecky....som tu straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne dlho nebola...ani netusim co amte ktora nove...nejak neni v poslednej dobe casu a straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne pomaly mi ide ten kon jeden..kym mi voobec nacita uvodnu stranku to trvaaaaaaaaa...vzdy stratim nervy a koncim...este aj ten FB ma od vcera stve..nic mi nechodi a tazko sa niekam dostanem..uz ma z tej techniky triafa..
dufam, ze ste vsetky aj s deturencami ok...

lyongirl
27. jan 2010

ajojte, my sme zase na ATB od pondelka, Alex mal strašne dusivý kašel a ešte aj uši ho z toho boleli, tak trčíme stále doma...

gabi som velice zvedavá na to vaše lízatko 🙂

Vladi super, že postielku už máte a verím, že Lucka je v nej stratená, veď je ešte malulinká na tak veľkú postel...ale mať vačší byt aj Alex spí na veľkej. Ináč v Ikea majú super postel, dá sa zvačšovať, ale asi je aj drahá, minule som ju pozerala. Ale ak budeme vo vačšom, tiež pôjdu chalani už do klasických postelí, len ktovie kedy to bude...

vladkaz1
27. jan 2010

cafte idem na to sono drzte palce ,aby bolo svetko oki cakam len na MM la ...
Postel je velmi pekna ,nevadi ze je velka bude do nej rast krpata a uz som sa rozhodla ze postupne im budem dokupovat aj policu aj taku kniznicu na hracky a budem to ladit do tej jednej farby .. no postupne teraz cakam kym nahodia do predajni kocik a idem kupovta kocik 🙂

tehulka4
27. jan 2010

no co vladi, ako ste dopadli????? dufam ze je vsetko ok a ak bdues mat novy obrazok tak nam ho sme pekne hodis..🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre