Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
11. mar 2010

ahojte, aj my držíme palce, nech tu máme tehulky 😉

krtko, tak jej objednaj cez mimibazár, už na tú chvíľku...

no a o tom tovare v obchodoch by sa dalo veru fakt diskutovať 😅

bordinka
11. mar 2010

ahojte...ako tak citam tak sa sem asi castejsie dostanem az ked budem mat maleho trosku odrasteneho 😠 ale navadi...isla som na matersku s tym,ze si ho uzijem 🙂 my sme sa tiez snazili o maleho dlho...az raz mi poradila jedna,ze pri cukrovare..je bylinkarka...p.Sprusanska a vraj je dobra...tak nam obom dala bylinky a za 2 mes.som si uz aj urobila poz.test 🙂 ...vraj tam chodili aj take co im lekar povedal,ze uz neotehotneju a do roka po uzivani byliniek...boli stastne...lebo sa im to podarilo 😉 ...4 lienocka:tak to sa urcite pozname...nechcem tu menovat mojho sefa 🙂 ale maju maleho Filipka...poznas?

gabuliik
11. mar 2010

Čaute.
Dneska som bola zas po dlhej dobe sama v meste.Síce len 2 hodinky,ale pri takomto počasí stačilo.Kúpila som si tričko a počumákovala po obchodoch a náramne som sa odreagovala. 🙂
A bola som pozrieť v Mede.Majú tam supiš topánky s klenbou ale prišli im len po číslo 26 a Monika má už 28. ☹

bubadlo27
11. mar 2010

cavte, dlho som nepisala, boli sme chori, aj ja aj deti, ale nic hrozne/ okrem soplov, a mato mal teplotu /to nebolo.
dnes som bola s malou u koznej , tam za merkurom, ma na prste kurie oka, ktore sa jej rozsirili, ako jej to jedna nemenovana kozna na poliklinike vypalila s dusikom, teraz tam toho ma strasne vela a malinke, tak nasjkor musime preliecit a potom jej to asi s laserom urobi 😉
velmi mila dokorka je tam, malu celu popozerala, vsimla si aj take veci, ze som teda ja kukala 😉
inak nic nove, len cakam uz na jar, dietujem uz 62 den 😀

lenocka6
11. mar 2010

Ahojte, no ja som este jarne topanky nepozerala, zda sa mi ze tato zima neskonci. Ale adamko ma tenisky este z jesene, jedine kupime Emuske. Bordinka, no jasne, asi viem, ktori su to, su inak velmi zlati. Aj jeho zena a malinky Filipko je strasne chutny, neviem, ci nebude s nasim Adamkom chodit do skolky, lebo boli na zapise. Tak sa tesime.

bordinka
11. mar 2010

...ano maly Filipko ma ist teraz do skolky...dnes som bola u vas v baraku......ja ich tam poznam viacej...tak z videnia urcite aj teba...skoda,ze nemas foto v albume...baby myslite,ze ked kojim...mozem medovkovy caj???Trpim strasne nespavostou...maly mi pekne spinka celu noc a ja pozeram do plafona ☹ ☹ ☹

gabuliik
11. mar 2010

Bordinka,tak to neporadím ... ☹ ,neviem.

Bubi a ako sa volá tá kožná?Rozmýšlam,že zmeníme kožnú.Nie som spokojná .... A nemáš aj kontakt na ňu?

bordinka
11. mar 2010

gabuliiik mas krasne deti...pozerala som ti do albumu...mala je ako babika 🙂

gabuliik
11. mar 2010

Ďakujem .... 🙂

bordinka
11. mar 2010

nechce sa mi tu hladat...tak sa chcem spytat vas co vsetko ste davali detickam od 7 mes.do roka...vymyslam same polievky...ml.masko...a taaak

gabuliik
11. mar 2010

tak u nás to bolo postavené na polievkach,ryža a ešte kuracie maso na rozne spôsoby....

lyongirl
11. mar 2010

bordinka - podľa mňa medovku môžeš, pretože čo mám zoznam bylinike, ktoré by sa v v tehu, alebo počas kojenia nemali, tak medovku tam nemám a aj pre bábatká je veľa čajov s medovkou, napr. HIPP, Hami

http://www.mojalekaren.sk/hami-caj-medovka-s-ja...

http://www.mojalekaren.sk/hipp-caj-jablkovo-med...

no a dnes som si oddýchla od detí aj ja, tiež som behala po meste a bola som bez nich vcelku 5 hodín, no poriadne som sa na nich tešila. Kúpila som si topánky na svadbu. Chcela som ísť aj do Medy, ale nestíhala som, včera som pozerala na nete protetikové botky a pár modelov by sa mi veru páčilo, len neviem teraz presné číslo, keď ony to majú tak ináč číslované, tak musím ísť s Alexom.

lyongirl
11. mar 2010

a to varenie, dokola to isté - maso v kombinácii vždy s inou zeleninou a k tomu buď ryža, zemiak, alebo cestovina bezvaječná a fičíme na tom doteraz na pár výnimiek, občas si dá z nášho rizota, rajčinová polievka bola zaujímavá, teda tie ksichtíky, čo mu bola kyselá, som sa nasmiala 😀 a minule mal zemiaky so smotanou.

gabuliik
11. mar 2010

Lyon a už je tata doma? 😉

lyongirl
11. mar 2010

áno, včera prišiel a dokonca skôr, ako mal, mal prísť v noci, ale rozhodli sa vyraziť doobeda, lebo začalo snežiť aj tam a hlásili zlé počasie a dobre, že išli, lebo poobede už boli na diaľniciach v Rakúsku samé búračky

gabuliik
11. mar 2010

no paráda.tak aspon trocha si oddýchneš ,ked už je doma ....

lyongirl
11. mar 2010

no, hneď som to využila a letela do mesta 😀

bubadlo27
11. mar 2010

gabi, vola sa leskovska klaudia a velmi je mila 😉 , oproti tym dvom krasaviciam na poliklinike 😀

vladkaz1
12. mar 2010

cafte no ja som mala hroznu noc ... vam poviem som uplne dolamana 😝
Super ze ste pokupili pochodili .. ja uz nevladzem nic
malej maju dojst pancuchy som zvedava kedy by som ich nutne potrebovala 😅
inak niekto mi tu hovoril naco malej kupujem snehule pred zimu ,ty kokso a jak sme ich vyuzili?????A zas je sneh .. 🙄

lyzenka
12. mar 2010

my sme sa dneska dobre vyspali - včera sme vstávali o 9...a potom sa krpcovi nechcelo spať...iba hodinu a pol ležal......a potom večer odkvecol ako hnilá hruška na gauči...síce až o 21 ....len som ho preložila a chrnnnneeeeel až do 7,15.....ani nemrnkol.... 😀

lyongirl
12. mar 2010

lyz dnes nejdete von?

marcelkatt
12. mar 2010

Ahojte, ja len na skok, My sme dnes vstali o 9.00h, prezliekla som periny a plachty, utrela prach v spálni. Teraz idem do vane a potom ma čaká bordel v kuchyni, čo sa mi už včera veru nechcelo. Takže mám čo robiť doobeda a ešte aj variť treba. Sparvím zapekané cestoviny s mletým maskom a syrom. Tak zatiaľ sa majte a pekný deň všetkým. 🙂

gabuliik
12. mar 2010

Čaute. 🙂

Vladi a čo si nespala?Zavadzia ti bruško?

vladkaz1
12. mar 2010

Gabi ja som taka unavena v poslednej dobe ,akoze s casti si to robim sama lebo furt nieco robim priznam sa ako kazdy ,lebo potom sa mi to nakopi ..
Ale mala je v noci uz tyzden to trva asi 4-5 krat hore potom ma rozboli brucho s toho ze potebujem curat ,potom zas stane muz do prace je 5 hodin a zaspim a mala je hore uz 6-6.30cat,take kruhy pod ocami si este nevidela 😝

gabuliik
12. mar 2010

Júúj moja,tak to ti nezávidím.Ale po pravde ,tak 3-4krát do týždna to mám doma aj ja.Monika s Andrejom mavajú tiež také stavy,že v noci buntošia.Na toto nepoznám žiadnu fintu ...
Ked príde tvoj MM z práce,tak to vždy dospi a už konečne začni odpočívať.Ved čoskoro rodíš ....

vladkaz1
13. mar 2010

gabi toa si kazda preziva,ani tehu nemusi byt jasne ...
Ale dnes som sa vyhajala aj muz staval k malej ,dnes ideme na navstevu gratulovat tak sa troska odreagujeme 🙂

zuzanky
13. mar 2010

Vladka ja čakám prvé a v poslednom čase tiež nemôžem v noci spať ja zas stále behám na wc-ko. 😀
Asi je to tím, že sa to už blíži. Takže nie si sama

marcelkatt
13. mar 2010

Ahojte, my sme s Eričkom u krstných v PD. Doma by som bola sama, lebo mm má 12ku.

bordinka
13. mar 2010

baby to mate tym,ze vam to uz tlaci na mechurik 😉 to mate dobre,ze nieje leto...to by ste nespali kvoli teplu uz vobec 🙂 ked som bola tehotna..tak moj maly pravidelne v noci od 24tej do 01:30 tak brutalne kopal,ze mm mu vtedy rozpraval rozpravky....bala som sa ,ze mu to po porode zostane...lebo aj dr vravela,ze zrejme bude nocny vtacik,ale chvala bohu...spinka celu noc 🙂

stankatt
14. mar 2010

Cafte, tak s kakanom sme skoncili ale zas sa nam vratili sople a kasel 😠 😠 😠 😠 som na prasky.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre