Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
12. apr 2010

Stanka,tak prajem skoré uzdravenie Monike ... 🙂

Inak,dnes som bola v školke,odhlásiť malú a učiteľka mi hovorila,že je nejako vela detí chorých.Tak možno to ide vzduchom alebo čo ...

stankatt
13. apr 2010

tak uz sme si to odbehali 😠 mala ma zapalene oci, usi, dychacie cesty a treba intenzivne liecit nadchu, bo jej to zateka.... na usnom jej preplachoval usi... jaky strasny rev... no plakali sme obe ☹ ☹ ☹ takze tyzden doma apotom kontrola.....

lenocka6
13. apr 2010

Stanka, tak to vam teda nezavidime. Dufam, ze vam to rychlo prejde. Takto sa deticky trapia. My chvalabohu zatial mame len mierny soplik u starsej dcery. Ale dneska v noci sa nam obidve deti pocikali, tak dufam ze na ne nieco nelezie. Toto sa nam nestalo hadam rok a pol, co sa maly naucil chodit na nocnik. Drzim vsetky palceky, aby ste sa vyliecili.

zuzanky
13. apr 2010

Vladi hrozí mi, že vraj predčasný pôrod ale čo som v nemocnici stav sa nezmenil. Kŕčok je 1cm a otvorená som na 2 cm a hlavička je vzostupená. A dnes som bola na ultrazvuku a máme 2480g a bolo mi povedané, že kedy som išla aj dnes rodiť tak je všetko v poriadku. Tak neviem načo som tu doma by mi bolo lepšie čo sa týka psychiky.

vladkaz1
13. apr 2010

Zuzanky aha som nevedela ze si tam .. ma ani nenapadlo tak sa drzkaj jasne ze uz bude vsetko v poho uz mozes aj porodit moja ,no este zakial sa da sa drzte v teplucku domka ...
Bola som na poste malej prisli tie vcielka majka navlecky su bohovske jednym slovom 😀 ,sa tusim viacej tesim nez ona hihi
A kupila som vsetky veci do porodnice ,uz len hygiena mi chyba a plienky tie ze kupi babka ,aspon mi odhlahci troska 🙂
UZ mam ale toho aj ja fakt plne zuby

gabuliik
13. apr 2010

Baby,čaute ...
Zajtra mám perný den.Ráno idem na krv.O 9tej mám byť u zubára a ešte idem na kontrolu na krčné .... Samé blbé veci ma čakajú ...no čo už.Dnes som sa konečne po dvoch týždnoch dovolala ženskému na výsledky z cytologie ,už som mala nervy a chcela som tam isť osobne a vynadať sestričke.Ona vôbec nezdvíha telefon 😠 😠 😠

marcelkatt
13. apr 2010

Ahojte my sme sa dnes vrátili z Londýna, Boli sme pozrieť staršiu sestru a synovčekov, majú dva mesiace a vyzerajú ako novorodenci, takí sä drobunkí a krásni. Som si oboch popestovala, Erik sa nevedel vynadívať, chcel ich hladkať stále.

Zuzanky Ďakujem moc a Tebe prajem zdravé miminko a aby všetko prebehlo čo najlepšie a bezproblémov. Držkaj sa!!!

Vladka, Lucke skoré uzdravenie, dávaj si na seba pozor a oddychuj, čo najviac teraz.

marcelkatt
13. apr 2010

Gabulik, Tebe zajtra veľa energie pri vybavovaní po doktoroch...

vladkaz1
13. apr 2010

Ahojte macka super tak si trenujes pomalicky xixi ...
ja idem zajtra rano na poradnu tak som zvedava ,dufam ze dopadnem dobre ,dnes som bola etse hygienu kupit ,nakupila som sebamet kozmetiku snad uz mam vsteko ..

marcelkatt
13. apr 2010

No snáď som natrénovaná dosť 😉 ale potešilo ma si konečne po dlhšej dobe popestovať miminko. Super Vladka, že si si pokúpila... Veď už sa Ti to kráti 🙂 držím palečky, aby bolo zajtra všetko v absolútnom poriadku. Pozdrav Lucku.

zuzanky
14. apr 2010

včera sme boli na ultrazvuku a máme 2480 g a cca 48 cm a som v 35+2tt 🙂

vladkaz1
14. apr 2010

Ahojte uz som doma ,poradna v poriadku uz som aj na materskej od dnesneho dna akoze s malym ,no musim pozanasat rozne tlaciva ide ma porazit ze prsi a musim behat po uradoch vybavim to ked bude krajsie .
Som chudokrvna 3X denne zelezo mam brat a maly je hlavickou dole zostupeny .
rano som stala total prechladnuta az usi nos a hrdlo ma nehorazne boli ... tak sa musim kurirovat.
Zuzi som ti pisala ze super krasne miery veru ... ja uz moje budem vediet az v porodnici na UTZ.
Macka super ze vam je dobre odpocivaj ,na tej foto na FB s detmi si strasne ina .... nebyva ti zle?

marcelkatt
14. apr 2010

Býva mi zle Vladka, každý deň, mám nevoľnosti, ale nie len ranné, ale také celodenné ako som mala aj pri Erikovi, ibaže pri ňom to boloé oveľa neskor.
Som rada, že poradňa v poriadku, vylieč sa moja, oddychuj a šetri sa nech Oliverko ešte minimálne 2-3 týždne vydrží v brušku. termín Ti ostal povodný? Držkaj sa mojko. Dnes idem kúpiť fľašky 😉 čo sme sa dohodli...

vladkaz1
14. apr 2010

macka termin mam 12 teho prvy uvidi sa ako budem na tom a potom o tyzden neskor .... ze etse sa uvidi mi povedal doktor.
Tak odpocivaj aj ty .

marcelkatt
14. apr 2010

Moja to je za necelý mesiac, moic sa teším, keď uvidím Oliverka 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
14. apr 2010

no uvidime presne s ato urcite neda ,ked ma nechaju jak pri malej zbohom rodina neporodim ani v juni 😢

zuzanky
14. apr 2010

Vladka možno sa tam stretneme ak vydržím do 10-teho 🙂 🙂

vladkaz1
14. apr 2010

Zuzi uvidime ,ako sa bude chcet malemu von ...no snad vydrzis 😉

marcelkatt
14. apr 2010

Myslím, že tak dlho Ťa nenechajú prenášať. Hádam do konca mája to máš za sebou. Ale hlavne nech je malý zdravý a aj Ty v poriadku.

memory
14. apr 2010

ahoj zuzanky ja mam termin 15-tého maja,teraz v piatok idem prvý krát do rizikovej
v TT inak som z Hlohovca

zuzanky
14. apr 2010

memory ja na rizikovej ležím už 3 týždne a dúfam, že to do mája vydržím možno ma v piatok pustia uvidíme 🙂

gabuliik
14. apr 2010

Čaute.
Tak po dnešnej návšteve 3lekárov mám nervy v kýbli.! Neskutočné dačo.U našej som čakala 45min.kým mi zoberie krv.Zubárovi som dobehla len tak tak a na krčnom som čakala vyše hodiny.Hladná,smädná,bo som išla na lačno a zubár mi vrtal,tak som nemohla jesť.Katastrofa!!!! 😠
A ešte ma dorazila uroven WC na poliklinike.Skoro ma šlahlo.Bol otvorený len jeden a bez klučky!!! 😲

anesim
14. apr 2010

gabulík, ja som bola včera u dr. so sebou, do polikliniky som prišla o 7:45 a odchádzala odtiaľ o 13.25 , bola som u obvodnej a tá ma poslala na pľúcne, lebo strašne kašlem, a tam som myslela, že ma porazí 😝

gabuliik
14. apr 2010

tak ja som prišla domov skôr,asi okolo 11tej,ale som povedala,že stačilo.
ešte v piatok idem s malými k dr. na kontrolu,tak sa zas teším.a asi prvý krát pojdeme busom ,tak to bude iná sranda ... asi prídem o nervy ... 🙂

anesim
14. apr 2010

Ja keď chodím s malou k dr. , tak tam idem až po 11 , hlavne keď ideme na kontrolu, ale už aj keď tam ideme prvý krát, lebo s ňou čakať sa mi tam nechce 😉

amunet
16. apr 2010

nejak to tu zapada prachom 😀

vladkaz1
17. apr 2010

🙄 myslim skor ze aspon za seba hovorim ze mam teraz ine starosti a vela deticiek je aj chorych .
Ahojte kocky ako sa mate ?
Ja som do teraz spala ,mam sa setrit odpocivat ,tak nic nerobim a venujem sa len sebe a najnutnejsie veci

vladkaz1
17. apr 2010

a kde ste kto cely dnik????Dnes bolo naozaj krasne 😵

gabuliik
17. apr 2010

Čaute.
My sme konečne oficiálne zdraví .... 🙂
Dnes sme boli po 3 týždnoch prvý krát vonku .... normálne som si to užívala....

vladkaz1
17. apr 2010

gabi super nejde mi FB tak sa prehod sem .
Inak ma napadlo ze si stale neposlala foto ...
A kolko okien chcete robit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre