Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
8. máj 2010

som 😀 a muz ma tu otravuje nehc o idem ostrihat bleee to mam zas ja robotu na viacje lebo to musim povysavat potom aj kzpelku umyt ,vlasy vsade nechce sa miiiiiiiiiiii

stankatt
8. máj 2010

Vladi ty mas furt co robit :D

vladkaz1
8. máj 2010

booze ja neviem pisat odstrelte ma ... 😝
Stani vies co ja hnijem doslova ,fakt mam doma vybuch ani som nevarila ...tento raz to namna neplatiiiiiii

stankatt
8. máj 2010

neveriiiim 😀 😀 😀

vladkaz1
8. máj 2010

😀 😀 vazne priznavam sa, ze keby niekto teraz ku mne prisiel, tak sa hambim za neporiadok 😀

gabuliik
8. máj 2010

tak to neverím ani ja 😀 😀 😀

gabuliik
8. máj 2010

a rodiť sa ti nechce???? 🙂

stankatt
8. máj 2010

Gabi uz by aj mohla , ze?

gabuliik
8. máj 2010

no mohla ... v 38.týždni som rodila malú a všetko v poho.ale zas chlapci sa neponáhlajú,tak ktovie dokedy tu bude ešte s nami vykecávať .. 😀

stankatt
8. máj 2010

Gabi ja som mala malu v42tt 😀 😀 a keby ju nevyvolavali este je tam 😀 😀 😀 😀 😀 Tak Vladi nenatahuj to a sup sup

stankatt
8. máj 2010

Jaaaaaj Vladka este nemoze rodit, najprv mosi upratat, navarit...... Vladi kde bude mala ked budes v porodnici? Tata bude na dovolenke?

gabuliik
8. máj 2010

😀 😀 😀 to si vystihla Stanka ....

stankatt
8. máj 2010

Zabka tu uz dlho nebola....

vladkaz1
8. máj 2010

Jaj baby robte si zomna srandu ,..... to by som musela cely byt vydrhnut bo na vsetko serem v poslednej dobe vazne ,taky bordel mam vsade ze sa mi hlava toci .. ale kaslem to fakt 😝 😀
Inak Zabku som stretla v meste jaka je pochudnuta ze ma skolu maly zlaty 🙂
Rodit nic no ale ja uz by som isla , ved 12 teho mam prvy termin tak uz aj mozem ne? 😀 este ho budem nosit aj do juna uvidite 😝 😅

gabuliik
9. máj 2010

Čaute.
Vladi,tak čo ešte nič??? 🙂

stankatt
9. máj 2010

Vladiiii podaj hlasenie 😉 😉 😉 😉 my s Gabikou ta asi dozenieme k tomu porodu 😀 😀 😀 😀

gabuliik
9. máj 2010

😀 😀 😀

vladkaz1
9. máj 2010

Nic nic kocky ,bola som na stretku s kamoskami v maxe bolo super jaj som si odpocinula na paradu 🙂

stankatt
9. máj 2010

ja my sme boli v maxe 🙂 ze sme sa nestretli... skoda...

gabuliik
9. máj 2010

aj my sme boli v maxe .... 🙂

gabuliik
9. máj 2010

Vladi a ako sa cítiš?

Inak,mohli sme si dať stretko ... 😀

vladkaz1
9. máj 2010

NO kocky a neviete dat vedet ci co?
ja by som sedela ,len kocky uz bezali na bus do Ba a este niekam ... 😀 len ta hudba tam bola hlasna .. dostali ste aj kvetinku? ja som bola bez malej

gabuliik
9. máj 2010

my sme prišli až okolo 17tej,bo Monika mala u nás vystúpenie.Išla som jej pozrieť nejaké topánky k šatám,ale nič som nezohnala....

vladkaz1
9. máj 2010

my sme tam boli od 14 tej do vecera bolo supis 🙂

gabuliik
9. máj 2010

aspon si si oddýchla .... a s malou bol MM?

vladkaz1
9. máj 2010

ano bol jasne,jasne bolo fakt super

gabuliik
10. máj 2010

Čaute.
Neviem čím to je,ale posledné dni sú moje deti zle ako čert.Stále sa len hádajú a otlkajú za hračky.Už ma z nich bolí hlava,lebo Andrej za všetko spustí srdcervúci plač.A dnes som monike strelila facku. ☹ Preto,lebo sa vozila na trojkolke po ulici a išlo auto.Tak som na nu kričala,že nech zabočí ku mne a ona sa začala smiať a na ten just po strede cesty.Tak som za nou behla a stiahla ju na kraj a hned dostala.Krpec jeden neposlušny ....Aj ma to zamrzelo,ale keby poslúchla,tak v pohode ... ale ved ju mohol zraziť ....

Vladi ,podaj hlásenie ... 🙂

lenocka6
10. máj 2010

Ahojte, myslim, ze Vladka je este v kope 😀. Inak aj nase deti boli dnes jak certi. Maly nam pobehoval po obchode, nemohli sme ho chytit a ked sme ho chytili, tak reval jak tur. A Emka nam vysla z obchodu bez toho, aby nieco povedala. Keby sa za nou neobzrel manzel a nevidel ako ide do hrackarstva, tak ju marne hladame kade tade. Asi je nieco vo vzduchu. 🙂 Ale aspon, ze su zdrave.

gabuliik
10. máj 2010

Hm,tak neviem či je to vo vzduchu 😀 .... U nás to pretrváva už vyše tyždna ... 😠

stankatt
10. máj 2010

Gabi, to je asi taka doba... aj nasa vobec neposlucha... smeje sa mi do oci 😠 tak po riti dastava stale....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre