Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
11. máj 2010

ale asi nezacina ,ved uvidim co povie doktor vo stvrtok ,mne nevadi ze budem nosit aj do toho 26 teho ,len ked som taka nesvoja, ze ma vsetko boli tak je to na prd .. cloveka to rozhodi .

gabuliik
11. máj 2010

hm,tak to ti verím .... tak si oddychni a naber sily,budeš ich potrebovať ...

tehulka4
12. máj 2010

vladi, este ie je 15. tak este drz...🙂))

vladkaz1
12. máj 2010

Tehu ,dnes mi to povedala vestica ze idem v sobotu uvidime ci to bude tak 😀 ,ja vydrzim aj 2 tyzdne este ,dnes mi je fajn

stankatt
12. máj 2010

si bola u vestice ? 🙂

gabuliik
12. máj 2010

Vladi,ty sa nezdáš ... ja ta tipujem na ten piatok ..... uvidíme čo ti povie zajtra dr .... 🙂 o kolkej ideš na poradnu?

vladkaz1
12. máj 2010

Nie nbeola ,kamoska robi s kyvadlom ,tak som ju poprosila ... aby sa opytala 🙂 ale vyslo jej ze bude chlapec uz raz tak uvidim
idem rano 8.45 do nemocnice ,tak uvidim c je nejaka zmena dnes mi je dobre tak som aj v klude

stankatt
12. máj 2010

super ze ti je dobre 😉 tak vydrz do toho 9teho 😀 😀 😀

stankatt
12. máj 2010

Gabi jak s kocikom? 😉

vladkaz1
12. máj 2010

no do 9 nie urcite ,aspon do toho 26 teho ,potom uz by ma drblo

stankatt
12. máj 2010

koho mas vybaveneho? k porodu myslim

gabuliik
12. máj 2010

Stani s kočíkom nijak.NIkto sa neozval.skúsim znížiť cenu a uvidím.Ja som tiež chcela za prachy kupiť golfky,ale až ked by ho niekto kupil.takže zatial sa nadalej vozíme v x-landerkovi.... 🙂

vladkaz1
12. máj 2010

Nemam nikoho ,,ved tam mas 2 ludi ozvanych nemas? som myslela ze si uz predala 🙂 no teraz je velky vyber kocikov za dobre ceny ... tazsko sa predavaju aj veci ..

stankatt
12. máj 2010

no 1 sa ozvala, ale chcela iba vanicku a potom zohnala lacnejsiu a ta druha chce babybag, tak uvidim... 😝

lenocka6
13. máj 2010

Caute baby, neviete mi poradit. Mala ma kasel a nechce jej ustupit, davam jej aj Fenorin, lebo nic ine mi nechce zjest. Viac ma trapi, ze stale pokasliava, ale cely den a neustale. Pije vela caju, vecer davame na utlmenie Fenistil kvapky, ale aj tak jej to nepomaha. Vopred dakujem za rady, skor nejake domace, lebo mam choreho aj maleho, rano mal teplotu, takze nemozem ist do lekarne. A muz je dnes mimo. Diky moc Lenka

krtko.
13. máj 2010

lenocka,nemas doma stoptusinove kvapky?
domace recepty nemam 😖

lenocka6
13. máj 2010

nemam, mam len stoptusinovy strek pre dospelych, ale to nie je vhodne. Ona ma totizto soplik a ten jej zateka a z toho stale kasle. Sopliky mame uz strasne dlho, niekedy je to lepsie, niekedy horsie. Teraz sa nam to nejako prevalilo a hlavne ten kasel ju trapi. To je asi udel skolkarov. 😖 Nie je na to dobry nejaky cibulovy caj, alebo nieco take?

krtko.
13. máj 2010

aj to som pocula a aj majoranovy

lenocka6
13. máj 2010

a nejaky recept nemas? Skusim vygoogliť. Lebo ani kašlový čaj s medom jej nepomáha. Rozmýšľam, že ju večer nahrejem nad horským slnkom, ale to bude zase utrpenie ju tam udržať. Tak ďakujem za rady.

vladkaz1
13. máj 2010

Cau ste chory? mama mi volala ,ak budes mat cas zapni skype ja som taka nasrata s poradne ze si nevies predstavit ...,

krtko.
13. máj 2010

kto ta nasral?

stankatt
13. máj 2010

Vladi ako na poradni?

vladkaz1
13. máj 2010

na hovno taky pristup no fasa precitaj si na fb ..

gabuliik
13. máj 2010

Čaute.
Vladi,čo je?Na FB som nič nenašla ....

vladkaz1
13. máj 2010

vies co bola som na poradni a ziadna ochota ,poriadne ma nevysetril doktor ,cakala som tam 3 hodiny kym odoperuje doktor ,nakoniec dosiel Reseta ani sono mi nespravil ,ani prietoky ,len prstom ma za minutu vysetril nic nepovedal a ze pridite o 2 tyzdne ,kukam na neho ved to uz budem po termine ?
Ze tak 20 teho... 😕 😅 no ze ci som z TT ,mam si zbalit tasku a keby daco tak prist ..
Uplne ma nasral ten pristup ,akoze jak mam vedet ci je vsetko v poriadku s malym ,lebo on nevedel robit sonom tym novym pristrojom ale to neni moj problem ... ...
Ozvy ten storocny pas co tam maju ,to vypadavalo ,a ze rizikova ambulanicia?
Nestazujem sa ze mam prist o tyzden ,ale zanedbal vysetrenie 😝

gabuliik
13. máj 2010

moja,tak to ma mrzí .... ale tam je to normálne.teda ja som tam ani iný prístup nezažila.akurát pri malom som mala šťastie,že posledné 2 poradne tam bola Štefániková.Inak 0 bodov.Si pamätám,že pri Monike mi sono nerobil nikto už hroooozne dlho a ked som sa ho dožadovala od Čecha,tak sa ma pýtal,že a na čo???Ale potom mi ho urobil ... a pri malom mi ho v nemocke nerobili vôbec a prietoky ani pri jednom .
a s tým sonom máš pravdu,je to jeho problém,že stým nevie robiť a nie tvoj.tak mal zavolať niekoho kto to vie ....

vladkaz1
13. máj 2010

Tak mam cakat kym ma to nechyti ,no bohuzial tak to tu funguje ,cloveku nic nepovedia .. jak som sa teisla som sklamana ale uz dobojujem ,tyzden ma nezabije alebo dva

gabuliik
13. máj 2010

no,to je najahoršie,ked sa tešíš a nič sa nedozvieš .... ani ti nepovedal,že či už sa otváraš alebo čo ...

vladkaz1
13. máj 2010

nie nic ,ked som sa ho opytala ze nalez tam je ,ale nieje to na porod .. ze to ma moze chytit aj vecer nic viacej uplne ma odrbal aj recami ,nakoniec som kukala co mi napisal do spravy mi to nedalo ,ze branka makka na spicku prsta ,1,5cm otvorena a hlavicka nalieha smerom na dol .. to mi mohol aj povedat ne?
Ze vy ste v termine ,tak budete zbalena a keby daco pridite ... to ma zarazilo ,akoze keby sa nieco malmu stalo ach jaj .. 😝

gabuliik
13. máj 2010

neboj,bude to ok.otvorená môžeš byť ešte aj 2týždne 😅 ,čo dúfam nebude tvoj prípad a čoskoro porodíš ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre