Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

dulkagabulka
11. jún 2010

zuzanky, maličky moze mat o jednu vrstvu oblečenia viac ako ty..a za tu vrstvu sa povazuje uz aj kočik 🙂 ...dietatko si este nevie regulovat teplotu, to znamena, ze sa velmi lahko prehreje 🙂 ...takze v tychto dnoch mu stacia plienky, kratke tricko,alebo bodynko a prikyt iba plienočkou... 🙂

gabuliik
11. jún 2010

Čaute.Čo nové?
Ja sa idem uvariť.musím isť žehliť 😝

zuzanky
11. jún 2010

Babuľky ďakujem za radu dnes bolo fakt horúco tak mal dnes len bodýčko z krátkym rukávom a prikrívala som ho z plienkou ale keď mu bolo horko tak si ju skopal tak som to potom neriešila a nechala som to tak keď spokojne spinkal a moja slávna svokra mi malého najprv poprikrývala plienkami, že mu len nos trčala potom keď aj tak sa neutíšil ta si ho zobrala na ruky a to som jej musela povedať, aby mu dala aspoň plienku na ten spotený chrbátik keď už stojí v tom prievane. A samozrejme som bola rada, že je doma aj svokor ten ju peroval za mňa a aj jej povedal nech ide od malého preč lebo ak tam je ona tak mu začne malý plakať a to je chlap a ten má viac rozumu ako žena ktorá mal dve deti.

vladkaz1
11. jún 2010

@zuzanky vy byvate s nimi?
aj nas maly mal dnes gatulky na traky take tenucke a tenku kosielku vzdusnu ,dala som s dlhym ale bolo mu dobre spokojny bol nebol spoteny

zuzanky
11. jún 2010

@vladkaz1 Nie nebývame ale je som tam vybehla lebo som chcela nech ho svokor vozí a keď sa dozvedela, že tam budem tak prišla z práce už o 12 tej a keď sme tam boli tak len driemkal a keď som bola u našich tak tam spinkal cca 4 hod. a bol spokojný a to mám tam krstniatka vrieskali a on nič len sa usmieval 🙂

vladkaz1
11. jún 2010

no vidis ,ja aj vysavam pri malom a dnes maina kamoska taka starsia pani bola zhrozena jak nahlas rozpravam ,ale je pravda ze ja hucim ,hehehe a maly spal jak dudok

gabuliik
12. jún 2010

čaute. 🙂
dnes sme boli od rána u našich.bolo fajn,decká sa kupali a my dospeláci sme sa potili 😀 .brutál teplo dnes ...

marcelkatt
13. jún 2010

Ahojte, my sme včera boli v BA v ZOO. Bolo pekne, no mne prišlo odrazu tak zle, hrozná migréna, 2x som vracala. Potom som išla do lekárne, nedalo sa to vydržať, reku nech mi niečo dajú. Dala mi Ibalgin 200-vku, vraj to môžem pokiaľ nie som v treťom trimestri. Nerada si niečo dávam, no nedalo sa to fakt vydržať, celá chrbtica a hlava ma bolela. Potom to prešlo. Do TT sme prišli okolo 22hej, a pred domom mi zrazu prišlo zle a zas som vracala ale už riadne.Hádam ma nik nevidel... No dnes je fajn, vyspala som sa z toho. Nechápem, ale asi to bolo z tepla netuším.

Dnes budeme len doma a možno sa stavíme u švagrinej, nech sa deti pohrajú.

Vladka - tiež si myslím, je lešie hlasnejšie rozprávať, potom to bude si myslím aj neskôr super. Ja od Erikovho narodenia v pohode TV, hudba, vysávač. Nič ho nerušilo a ani teraz neruší. Zvykol si na hlasnejšie, je rád ak počuje hlasy.... Ked sa narodil zaspával pri Superstar 😀 😀 😀

Takže to je super, že Oliverka nič neruší 🙂 aspoň si porobíš v pohodke, čo potrebuješ.... ja len dúfam, že naše druhé bude ako Erik.. no uvidíme, čo nás čaká....

gabuliik
13. jún 2010

Ahojte.
Marcelka ,to ti podla mna bolo fakt zle z toho horka.Ved včera bolo príšerne dusno a teploooo.Dúfam,že už je všetko ok a si v pohode.
My sme chceli ísť do ZOO dnes,ale potom sme si to rozmysleli a odložili sme to na inokedy.Možno budúci týžden. 🙂

marcelkatt
13. jún 2010

ano gabulik dnes mi je fajn. No Erik ma horucku od siestej a zacal kychat. Tak uvidim, co a ako s ním bude. Dala som mu do nošteka Olynth a od teploty čipku Panadol.

lucyso
13. jún 2010

Joj Gabuliik a marcelkatt, uz by som aj ja rada behala s malou po ZOO atd.. sice na jednej stranke nechcem aby ten cas tak rychlo utekal 😀 a mala rychlo rastla,ale... dnes sme boli na prechadzke v Piestanoch a Lila v kociku revala a revala 😀 😀 , takze nic sme z toho nemali.. zlatuckej mojej, bolo jej teplucko... ona cez den velmi malo spinka 😅

marcelkatt
14. jún 2010

lucyso - dočkáš sa moja, ten čas tak rýchlo beží veru... aj ja by som bola rada, keby toto obdobie trvalo dlhšie to miminkovské myslím, no už má vyše 2,5 roka.... teraz je chorý zrejme, už aj kašle a má stále horúčku...

gabuliik
14. jún 2010

no presne,to miminkovské obdobie by mohlo trvať dlhšie.ale čo už,čas je neúprosný ....
marcelka,to mi je ľúto,že ste choručký,prajeme skoré uzdravenie ... a dávaj si pozor,aby si to nechytila aj ty.

marcelkatt
14. jún 2010

@gabuliik ďakujeme moja, zajtra s ním asi vybehnem k dr, lebo ten kašel má silnejší a plače vždy ako zakašle, aj sa na to budí, takže ho zrejme hrdlo bolí, poobede bol úplne bez teploty a na večer mu stúpla na 38 zas. Zavolám k dr, nech dlho nečakáme.

tehulka4
14. jún 2010

caute maminecky...fiiiha, clovek sa tu chvilu neukaze a zasa mi to tu nieco novo ukazuje..🙂

macka, veru, len aby si to nedostala od erika aj ty..kedy ides na dalsiu poradnu?

vladkaz1
14. jún 2010

@tehulka4 ahoj moja ako je??????

@marcelkatt dufam ze sa coskoro vyliecite .

tehulka4
14. jún 2010

vladi, noo trochu sa polepsilo..teda uz mi nie je az tak blbo, tak sa vytesikujem..akurat ze som stale strasne unavena...aaaale tak co uz, prezijem...a ty ako moja pekna? co maly oliverko?

vladkaz1
14. jún 2010

No to je vas udel no bohuzial ,kazda si tym prejde ,teda skoro kazda 😅 ,ale za ten zazrak to stoji . 😵
my super az na malu je hrozna sem tam ked jej nevenujeme pozornost naschval sa pocika, ako dnes a smeje sa 🙄
musim sa jej dokladnejsie venovat no boris sa velmi snazi ,stale sa okolo nej toci ,ale ziarli 😢
Maly je poklad hrozne nas trapi brusko ale hrozne ,dnes sa az vygrcal mliecko ako tlacil na prdiky chuda ,sab simplex nezabera ☹ ,ani tepla plienocka na brusko
najhorsie mate toto teplo ,ale zas v zime sa vam bude dobre tehulkovat ,lepsie nez gulat sa v lete 😉

tehulka4
14. jún 2010

vladi, ved jasne ze vydrzime,l en som skonstatovala, ze pri tomto druhom tehotenstve to enjak dllhsie tie nevolnosti trvaju a hlavne nie su iba ranajsie ale celodenne...tak maly bol septembrovy, takze fakt cele leto som s agulala a uzs om si zelala aby bolo po tom...-)
fuuha, tak to je ozaj na prd...a neskusala si mu natierat brusko tym mentolovym...booze, uuuplne mi vyfukol nazov... 😠 tehotenska demencia v plnom prude..

gabuliik
14. jún 2010

čaute.
vladi a teraz aj propagujú espumisan.vyskúšaj aj ten.našim sab simplex zaberal ...

vladkaz1
14. jún 2010

@tehulka4 jasne ja to chapem ,ja som to mala uplne ine pri malom teraz ja som bola vsade vsetko som robila ,pri malej len spala takze u kazdeho je to inak ... v tom teple vas plne chapem ,ale musite len vydrzat liek na to nieje tak som to myslela 😀
espumisan sme mali pri malej a nezaberal vobec ☹
idme spat kocky ledvaj kukam 🙂

tehulka4
14. jún 2010

booze baby....pozeram, poschodove postele...zda sa mi teraz zbytocne kupovat jedno valendu pre olivera ked sa potom narodi maly a po roku a pol budem kupovat poschodove...nasla som jednu uuplne super, teda aspon podla mna a nezaslahli mi tiez super cenu, ze po zlave ked objednam do onca juna ze iba 700 eciek..noo tak to je celkom "super " suma ted aozaj...

tehulka4
14. jún 2010

ani nam nepomahal espumisan a ani tusimsa to volalo infacol ci tak nejako, najlepsie boli sab simplex kvapky alebo potom ta mast pupik sa volala...ta bola tiez dobra..

marcelkatt
14. jún 2010

@tehulka4 idem 29.6 o 8:45, odbery zas a sono a Ty moja? Ja mávam migrény a stále vraciavam, nie denne ale teda do týždňa určite 5x

@vladkaz1 moja ďakujeme, a prajeme aby Oliverka prestalo hnevať bruško, skús dať pupik krém, alebo niečo podobné ak si teda už nedala... a feniklový čajík asi nezaberá čo? moj malinký. No u chlapcov je kolika a problém s vetrami často veru, viac ako u dievčatiek vraj. No nás to obišlo našťastei, teda mal to raz ako mesačný a od vtedy ani raz klop klop...

gabuliik
14. jún 2010

jééj tehu,kde si to našla?ja zhánam pre našich tiež poschodovú.ale akože 700eur je dosť..... ale pekne to vyzerá ...

marcelkatt
14. jún 2010

@tehulka4 krásna posteeeeľ

marcelkatt
14. jún 2010

@tehulka4 ozaj v decembrovkách dve baby vedia čo čakajú 😉 😉 mne hádam povie na ďalšej poradni

tehulka4
14. jún 2010

gabi, ved to ze super to vyzera, nechs a decka mozu jasit aj ekd bude vonku prsat a tak..a paci sa mi, ze sa da potom aj urobit z jednej poschodovej, dve uuplne normalne so suplikmi..ze ak by nahodou sme nejak poriesili byt inak a ze by mali kazdy vlastnu izbu, tak zasa nemusim kupovat nove postele..len ze origos cena 830 eciek a po zlave mi to vychadzalo na nejakch 704 eciek..ale teda z toho co som, pozerala je tato podla mna naj..len ta otras cena..

tehulka4
14. jún 2010

macka, ja idem an dalsiu tiez 29 a na 9:00..🙂)) takze zasa ak budeme mat stastie tak apson medzi dverami..🙂)mne teraz nevedel este povedat co to bude, tak dufam, ze nabuduce to uz budeme vediet aj my...a ktore to vedia?

gabuliik
14. jún 2010

no,aj my chceme takú aby sa dala rozložiť ... ak môžeš,napíš mi do IP tú stránku.omrknem to bližšie ... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre