Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
24. jan 2011

Gabi no potesi 😝 ,mne sa mala doma tak nudi 😀

gabuliik
24. jan 2011

@vladkaz1 ,tak to si viem predstaviť 😀

A najlepšie je ešte to,že učitelka mi šuškala,že zas ma niektoré z detí vši.TAk som hned Monike natrela vlasy a rano ju ozmyvam ... Dúfam,že tam nemá nič,lebo by ma porazilo.Aj som jej to pozerala a nenašla som nič... tak budem dúúúfať.

zuzanky
24. jan 2011

@vladkaz1 Ja som bola tiež v meste a škoda, že sme sa nestretli.

Bolo celkom pekne ale mrazivo Danielkovi sa pekne spinkalo. 😀

@gabuliik Tak to ti verím, že sa tešíš a že budeš mat doma blázinec. 🙂

gabuliik
24. jan 2011

@zuzanky ... to teda ano 🙂 😀
Dneska išiel okolo 17tej Andrejko k svokrovcom,cez dvor.Že ide kuknúť dedka.O 20minút prišiel svokor,že malý mu tam zaspal na gauči.No,že super.Tak som ho išla zobrať,lebo nemal plienku a samozrejme svokra si neodpustila podryp. Že prečo ho nedávam cez obed spať,že je unavený.Lenže on mi nechce isť,tak čo ho tam mám priviazať? aj som jej to povedala a odišla som preč.zbytočne čo ma vytočila ... 😠

stankatt
24. jan 2011

ahojte :D

gabuliik
24. jan 2011

@stankatt, ale nazdárek ... ako sa máte?

stankatt
24. jan 2011

@gabuliik no ved pomali :D vcera sme sa boli kupat v galandii a dnes ma mala cervene ocka z tej vody... 😝

gabuliik
24. jan 2011

@stankatt, no to mala aj dcéra jednej kamošky,ale z vyrivky ... a museli jej dať atb. ... Tak dúfam,že vás to obíde a do rána budete fit 🙂

stankatt
24. jan 2011

no to nestras 😲 snad to ma len podrazdene... som jej dala kvapky... tak rano uvidime...

stankatt
24. jan 2011

inak uz stresujem so zapisom do skolky... este neni vypisane, kedy bude . dufam ze ju zoberu..

gabuliik
24. jan 2011

nechcela som ťa vystrašiť ... sorráč 😎 určite to nebude váš prípad ....

stankatt
24. jan 2011

@gabuliik 😉 ja viem... a vy ako? nestiham vsetko docitat...

gabuliik
24. jan 2011

ale zatial v pohode ... už sme konečne všetci ok 🙂 až na tie chrípkové prázdniny 😀

stankatt
24. jan 2011

super :D tak snad navali pol metra snehu, nech sa deti vysantia :D

tehulka4
24. jan 2011

zdravim zeny...🙂

@stankatt tak moja, snehu y u hadam aj stacilo, nie? my by sme uz straaaaaaaaaaaaaaaaasne chceli leto a teplo...🙂))

@gabuliik , ani mne uz oliver posledne 3-4 dni po obede voobec nechce spat..teda do postele ho poslem, nech si aspon polezi, ale nespi, len tam vymysla alebo sa hraje s macom..takze nemas jedine dieta, ktore nespi poobede..

vladkaz1
25. jan 2011

Zuzi no skoda veru ze sme sa nestretli ,ale ja som dosla domov taka vymzrnuta jak cibula ,bola som este po obede pre to a este viacej tuhlo a to som mala aj capicu ,na cisto kosaaa 😖
Gabi no dufam s tebou ze zas vsi mat nebudete ,ja by som trpla ,preventivne umyvaj s tym sajrajtom na vsi ,nezavidim ti a svokru ignoruj ,ono sa to ale len tak neda ja viem .
Teulecka moja ahoj ,tak maly strajkuje s plienkami?
Na leto uvidis jak bude ficat bez malinky 😵 a druhy krpcek uz lepsie spava?
Stani caves na zapis caka aj nas ,som zvedava a kam davas?

pastuska1
25. jan 2011

@tehulka4 no moja mala ma 16 mesiacov a tiez nechce po obede spavat, neviem, co s nou mam robit. vzdy mi tie dve hodky tak paradne bodli, ze som si porobila, teraz stale na nohach, aj mala, aj robota, aj domacnost. och :-/
ale bude to ok 🙂 myslim si, ze teraz je mala taka vselijaka kvoli zubom, este minuly tyzden mala len 4 zuby a behom tyzdna jej zacali snad vsetky vyliezat von. takze aj v noci je taka umrncana.

baby, fakt uz ench je aspon taka majova jar, prijemnych 20°C, ziadna clapkanica, ziadne velke obliekanie do overalov, fusakov, boze, ved ja nez tych dvoch mojich vypravim, aj drobca, spotena som ako dostihova kobyla 😀 ked bude teplucko, supneme gate, tricko, mikinu a ide sa... ale toto? ....... :-P

gabuliik
25. jan 2011

Ahojte.
@stankatt, tak ti to s tým snehom vyšlo ... chcela si zimu, máš ju tu 😀
Moniku som pre istotu ozmývala,zatial som nenašla nič,tak dúfam,že ani nenájdem 🙂
A ešte k tomu spaniu,on mi do leta nespáva a čo?Monika mi nespávala od roka aj trištvrte a tiež sme to prežili.Je pravda,že Andrej je od tej 17tej už unavený upištaný,ale dá sa to vydržať.Len ho nesmiem dostať do takej polohy ležmo,lebo zaspí 😀 A to sa stalo včera u svokrovcov.Lahol si na gauč ,že ide pozerať rozprávku a bum.Také sú deti ... svokra ma vytočila,ale ráno som si povedala ,že kašlem na nu! 🙂

zanna
25. jan 2011

ahojky,kedy bude asi zapis do skolky,ci nahodou neviete
treba dat viac prihlasok do skolok? ☹

zuzanky
25. jan 2011

Tak nás dnes čaká poradňa a vôbec sa mi nechce isť to toho počasia. Som zvedavá ako dopadneme lebo malý ma sopeľ jak šľak a aj teplotu ma trochu zvýšenú zas bol u svokry a v nedeľu ho velice chystala von a keď som to zbadala tak mi bolo zle a svokor na to, že to je dobre. Boli spolu cca 1,5 hod. vonku a malý sa mu zobudil keď prišiel dovnútra tak mal studený noštek tak dúfam, že nebude chorý a to ho chcela svokra ešte zobrať von ale to som povedala, že nie ale ona ako kedy to ani nepočula ale našťastie sa zamračilo tak sme boli vnútri. 🙂

gabuliik
25. jan 2011

@zuzanky ... no dúfam,že budete ok. Tie svokry sú niekedy fakt na nevydržanie ... Moja je zas toho názoru,že deti majú byť furt vnútri.V zime,lebo je zima a v lete ,lebo je horko 😀 Im to nevysvetlíš ...

@zanna, zápis do škôlky býva okolo marca, neviem či to náhodou nemá každá škôlka inak.Treba sa informovať.A ak si priamo z tt, tak podla toho čo tu písali baby minulý rok,daj si viac prihlášok ... 😉

@tehulka4, ozaj kam dáš nakoniec malého do škôlky ?

tehulka4
25. jan 2011

no koceny....zdravime...este amm chviliu casu, tak ze vas sem kuknem..oliver je s tatikom este na plavani, filipa som zababusila a supla v kociku na balkon nech spinka..tam sa mu spi aj tak lepsie nez vnutri..co sa tyka svokier, tiez si myslim, ez by kludne mohol byt povoleny ich odstrel kedykolvek v roku ked nas vytacaju..moja neni vynimkou...

vladi, ahojky..no da sa...filip je stale mrchos a oliver zacina vymyslat ako opica..a staaale plienkujeme...jemu je uuplne jedno ci je mokry alebo ci ma nieco nalepene na riti..totalny flegmos..bohaca,ja uz tusim ani neverim, ze sa to oduci..

pastuska1, ved to, ze ked este spavali si simohla porobit..ja som tiez vzdy tak stahovala dlazky plus robila kopec inych innosti co sa nedaju kym je maly na nohach...

gabi, no ja som totalne odpisala skolky v TT..budem strasne rada ak mi vezmu olivera k vam do modranky...budem robit vsetko preto, ja ked tomu nejak neverim..no co..bude musiet zatial asi zostat so mnou doma, ak by nieco, ale radsej by som bola ak by isiel do skolky, nech ma nejaky vacsi kontakt s inymi detmi...a preto som ochotna ist az do takych extremov, ze sa spytat ci mi ho nevezmu vymenou za nejake sponzorske pre skolu.. 😀 😀 teda ak by robili problemy..

gabuliik
25. jan 2011

@tehulka4, neboj zoberú ti ho aj bez sponzorského ... ved aj Monika má v triede tuším 2dievčatká,ktoré sú z TT ... ak nebude prihlásených vela detí,tak prečo nie ...

tehulka4
25. jan 2011

@gabuliik no ved prave,ze mam pocit, ze akurat bude vela deti..🙂) ved aj vy mate dietaz roku 2008..🙂)))ale nie, vazne...budem rada ked mi ho zoberu u vas, lebo co pocuvam na trnavske skolky tak otras...a tam predsa len tie ucitelky poznam a segra tiez asi od septembra nastupuje do roboty, takbude pripadne aj ona na neho dohliadat..🙂

zanna
25. jan 2011

@gabuliik,dik za infosku 😉

gabuliik
25. jan 2011

@tehulka4, no nechcela som ti to tu písať,ale tiež mám pocit,že tento ročník bude silný ... 😅

@zanna, neni začo ... 🙂

tehulka4
25. jan 2011

@gabuliik noved to mne je jasne..len dufam, ze tych deti narodenych v 2008 bude viac po septembri...🙂))

gabuliik
25. jan 2011

🙂 tak dufaj ... neviem,lebo mne sa stalo,že som bola tehu a Monika mala mať v oktobri 3 a nezobrali mi ju,lebo bol silný ročník.Tak bola další rok doma.... ale kedže jej zle vychádzajú roky,tak to ani nelutujem,aspon nebola 2x v malackej.

tehulka4
25. jan 2011

@gabuliik no ved to, ze v podstate by mi to bolo jedno, bude so mnou doma rok, alebo kolko, len som chcela ze yb bol so segrinym malym v triede, a ze by moznpo aj lepsie jedaval, ked by videl druhe deti, ale tak urcite do TT ho dat nechcem..este je tu jedna moznost, co mmne je totalne brutalne proti srsti dat ho na ten rok do medusky ci akos a to vola ta sukromna skolka..

gabuliik
25. jan 2011

@tehulka4, ved uvidíš ,čoskoro bude zápis a možno ho zoberú ... ja som si pri Monike myslela tiež,že začne pri deťoch jesť a doteraz sa nenaučila 😀 ☹ potvorka malá ... No a do medušky by som ani ja nedávala,ale len kvôli tomu,že je to drahé,ale asi ani keby som na to mala,tak by som ich tam nedala.Nejako mi tie súkromné škôlky a školy nerežú ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre