Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
20. máj 2009

bubi, ja bohuzial o jasliach neviem nic...a ty chces dat decka do jasiel?

vladkaz1
20. máj 2009

s Lovelou neperem mala sa mi po nej vyhadzala som dala prec 6 kilovy prach pouzivam persil sensitive so silanom , ked namacam zalejem praskom a dost pouzivam aj W5 z lidlu na veci na flaky super odstrani hocico a stoji 78sk ale davam tam viacej nez je v navode je to nieco ako vanish 😉

tehulka4
20. máj 2009

lovelu mam gel..s pachmi vo vseobecnosti nemam dobre skusenosti ani na mne...inak na tie vyrobky z lidlu W5 pocuvam same chvaly za malo penazi...tusim sa dam na to aj ja..

tehulka4
20. máj 2009

pardon..oprava...s prachmi.. 😀 chybicka se vloudi.. 😝

bubadlo27
20. máj 2009

k prasku> ja kupujem len v Rakusku tekuty ariel, Persil alebo Weiser Riese
kvalitou a vonou sa absolutne nedaju porovnat s tymi na slovensku a to nehovorim este o cene

tehu, zatial zistujem situaciu, neviem ako to budem mat s robotou, ale takto za rok uz asi budem musiet ist do roboty ☹
mala bude mat 2,5 , maly 1,5 nic ine mi pri tej nasej hypoteke nebude zostavat 😠

lulinak
20. máj 2009

Ja dávam vanish,ale aj tak mi pustia flaky iba s klasickým mydlom poprípade to zabarím na to mydlo a periem v lovele a tekutý mám norit.

vladkaz1
20. máj 2009

ano ja kupujem W5 do celeho bytu ,ci na skvny na mastnotu na zachod na vanu no proste vsetko!!! Teraz som kupila dokonca pripravok na kozenu sedacku za 1.50 a super mam ju taku lesklu 😀

vladkaz1
20. máj 2009

vanis je na ho.....o 😀 som pozerala test na 1 tke a zhorel na plnej ciare na 5 !!!ani nedosiahol ziadny efekt co slubuju 😝 a este na nich podali zalobu za zavadzanie spotrebitela ...
Bubadlo aj mne nosila kamoska z Rakuska mas plnu pravdu avivaz prach sa neda porovnat v kvalite aj v cene 😉

tehulka4
20. máj 2009

bubi, tak to ma mrzi...tie hypoteky su fakt svine...esteze u nas muz dost zaraba ze nemusim ist ja do roboty.. ☹

vladi, a to si na tu sedacku kupila tiez v lidli? ja ju mam tiez v strasnom stave a uz by potrebovala dat do poriadku..

kubko
20. máj 2009

Ahojte maminy neviete, kedy a o kolkej je v Smoleniciach cesta rozpravkovym lesom? Viem ze v kamenaci je to 31.5 o 15,30

lulinak
20. máj 2009

mne vanish perfektne odstráni krv,ale iné moc nie ale ked to zalejem z vriacou vodou tak pustí.

lulinak
20. máj 2009

kubko ,neviem ako v smoleniciach,ale dakujem za info o kamči,lebo som nevedela o kolkej je.

zabkatt
21. máj 2009

ani ja nemám s vanišom dobré skúsenosti. My používame lovelu a silan ale ja fakt že tie škvrny mi ostávajú tiež na vecičkách. Hrôza.
😀 Dnes stretko? 😀 😀 😀

stankatt
21. máj 2009

cafte 🙂 ste tu vcera tusim prali... ja periem dnes a mam asi na3 pracky 😝 😝 😝 😝 nejak to rozdelim
Buby v Trnave su 2 jasle. Tie na Hodzovej a tie sukromne. Malu som chcela dat od decembra, tak som koncom marca ju bola zapisat a sme v zozname, zatial maju plno, mam sa ist popytat v auguste, ci sa neuvolnilo 😝 . Boli sme 7 nad plan 😠 . A tie sukromne su jasle Motylik, su na kricku. Ale len do juna, potom sa budu stahovat. este mi nevedela povedat kam, vraj zhanaju nejaky domcek v TT alebo okoli. Staja 270 euro na mesiac ( ale materska ti zostava ), mam sa ist opytat v juni 😉 . Nakoniec dam malu asi od februara a ja by som mala nastupit do prace v marci ☹

zabkatt
21. máj 2009

no ja dúfam že nebudem musieť malého dať do jaslí, ale od augusta budem opatrovať takého 1,5ročného chlapčeka tak uvidíme🙂))
A čo to stretko? Dnes? 😀 Je krásne deťúrence trochu vyvetráme🙂)) Ale prosím niekde bližšie, pri meste🙂))

stankatt
21. máj 2009

Zabka aj by sme mohli 🙂 , ale asi az okolo 16tej 🙂

zabkatt
21. máj 2009

to by mi vyhovovalo, lebo ešte jeden pán má prísť pre stoličku na papanie, jedna má odložený dáždnik a ešte aj trojkolku, tak dnes to musím vybaviť, ale budem sa snažiť tak do tej 2hej🙂))

stankatt
21. máj 2009

a ostatne, kedy vam vyhovuje? 🙂

tehulka4
21. máj 2009

my by sme mozno okolo tej pol piatej vas niekde mohli najst.. 😉

stankatt
21. máj 2009

to by bolo super, tak to dajme na 16,30 pri tej kalokagatii?

tehulka4
21. máj 2009

no super..pre nas moze byt..... 😉

zabkatt
21. máj 2009

o jéje a to je kde? Ja tu moc dlho nebývam tak mi skúste dať nejaký záchytný bod🙂))

tehulka4
21. máj 2009

zabkatt, je to ten park pri evanjelickom dome a tam na zaciatku smerom k balakovu je kalokagatia..teda myslim..

tehulka4
21. máj 2009

my ideme teraz do tesca...neviem co obliect malemu..je tam teplo..

vladkaz1
21. máj 2009

baby ja nemozem 😝

stankatt
21. máj 2009

Vladi ☹ ☹ ☹

Tak 16,30 sme tam 😎 idem vyvesat pradlo 😉

zabkatt
21. máj 2009

aj ja periem už druhú práčku a ešte dve tam mám🙂)) No nejako to hádam nájdem popýtam sa niekoho. Ešte nejaký záchytný bod?

vladkaz1
21. máj 2009

keby som stihla tak pridem ,ale idem teraz mame na nakup , nemam nic navarene moj dojde hladny jak cert ... jak to stihnut? este musim ist na postu potom mam stretko s kamosku nieco mi prinesie to je len na skok 😀 tak ak stihnem ... pridem kde mate to stretko pri kalogakatii? alebo v meste?

vladkaz1
21. máj 2009

tehulka tak v teskaci sa stretneme len cakam kym malej uschnu vlasky ..... tak ked zbadas cierny moon a mna nemozes prehliadnut tu korbu 😀 tak ma drgni 😀

zabkatt
21. máj 2009

babule to je park smerom na obvodný úrad jak sa ide? Také drevenné ihrisko? druhou stranou sa ide smerom k bráne čo vedie do mesta? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre