Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
28. máj 2009

ahojte ano dnes ´je fajn .. pojdeme pekne von a zas ma prsat ☹

mia7
28. máj 2009

dobréé ránko babulky... ako sa tu mávate? 😵 😵

vladkaz1
28. máj 2009

Dobre dobre jaj mam svoje dni dnes budem zlaaaaa 🙂

zuzanikaaa
28. máj 2009

mne uz koncia... 🙂

berus222
28. máj 2009

caute baby.tak aj ja sa "presuvam" z trnavskej porodnice.
baby, mate niektora skusenost s kvapkami sab simplex proti kolike? maly vecer strasne plakava a tvari sa, ze ho boli brusko a chcela by som mu nejako pomoct.

a este mam otazocku. je to este skoro, ale mame ist ortopedovi Pruzicnovi na nozicky. kedy je najlepsie tam ist? hned rano? volakedy davno maval detske dni. treba tam v normalny den cakat, alebo novorodenci maju prednost?
dakkujeeem 🙂

vladkaz1
28. máj 2009

novorodenci maju prednost!!! chod hned rano lebo tam byvaju rady jak hovado ale budes tam asi vo vnutry 2 min...
kvapky sme davali su veli dobre mi sme skusili aj espumisan ale tie neboli take dobre ako sab simplex!!!! krasne mala prdkala a nebolelo ju brusenko

kocurko1
28. máj 2009

caute baby. tie kvapky sab simplex su volnopredajne? prvy tyzden z porodnice mala bola zlata ale teraz cez den preplace aj 4 hodiny a kazdu chvilu pyta prsnik.

anesim
28. máj 2009

Pružinec máva detičky utorok a štvrtok 🙂

berus222
28. máj 2009

kocurko, vidim, ze sme na tom uplne rovnako. su volnopredajne, teraz mi ich muz doniesol.

dakujem baby. a on mi ho iba vysetri a povie, ze ho treba balit na siroko, alebo ako to tam bude prebiehat?

mausy21
28. máj 2009

počuvajte a davate tie sab simplex aj ked su pisane až od 3 tyždna?bo mne doktor preto predpisal espumisan.
a balite už na široko?
beruss ja tiež neviem ako to tam chodi ale asi ako si napisala

anesim
28. máj 2009

Treba si zobrať čistú látkovú plienku, pozrie im kĺbiky cez ten ultrazvuk alebo čo to je a dá termín kontroly, my sme boli spolu 2 x, naposledy keď malá mala 2 mesiace a potom už nebolo našťastie treba 🙂

tehulka4
28. máj 2009

ahojte maminecky...som tu uz dlllho nebola...ale mozem sa pochvalit ze od soboty do dneska mam -6kg...a to nechceno..v piatok vecer som zacala blinkat, cela soms a triasla a hotova som bola, strasne ma bolelo brucho a pichalo vlavom boku tak som si odvzdychala cely vikend a v endelu som isla na pohotovost, vraj mam nejaky zapal ale nikto mi nepovedal kde..v pondelok som bola u mojej dr v utorok na urologii a tm mi zistili ze mam ladvinove kamene a nejaku koliku ci co a vraj mam ist do nemocnice..no kedze mam doma mojho drobusika tak do nemocnice ani za boha, jedine ze by som umierala...tak som tu mala absenciu..este stale to boli ale uz aspon viem co ot je..inak opat som sa presvedcila, ze zdravotnictvo tu na slovensku je fakt dost na prd...

tehulka4
28. máj 2009

kvapky sab simplex su volnopredajne a stoja okolo 115 korun..ja ich malemu davam este teraz sem tam do mlieka..sice je pisane ze sa mozu az od 3 tyzdna, ale my sme mali strasne problemy a dokina mi povedala ze nie je problem mu ich davta aj do kazdeho jedla a aj ked nema 3 tyzdne..a odkedy sme ich mali super..maly nemal az take problemy..a este sme mali jedny, tusim sa volali infacol, ci tak nejak ale tie boli totalne brutalne naprd..nezaberali..

tehulka4
28. máj 2009

my sme boli u ortopeda Jurovcika ked mal maly nejakych 5 tyzdnov, prisli sme tam, on skontroloval ultrazvukom malemu klbiky dal mi papier, povedal ze este treba balit nasiroko, sestricka mi ukazala ako oni odporucaju balit ansirok (co bolov podstate to iste co mi ukazovala nasa sestricku u maleho lekarky), dali nam druhy termin a bolo po vcetkom. Len si treba zobrat so sebou cistu plienku.

zabkatt
28. máj 2009

ahojky, no ja mám nervy na drans. Zajtra mám skúšku , vybuchla mi opatrovateľka na zajtra takže mi nebude mať kto postrážiť malého, mužovi je zle tak spí, malý je zlý jak čert tak sa nemôžem ani učiť ešte som to ani nevidela, no paráda ☹ Asi to tak vizerá že budem musieť skúšku zrušiť, len neviem či mi dajú náhradný termín a kedy, lebo mám potom veľa skúšiek na jedno kopyto☹(((

ajka30
28. máj 2009

Ahojte Berus, Kocurko,Mausy, zda sa mame rovnaky problem. Moj maly uz berie sab simplex treti den, je to volnopredajne.. odporucila to Dr. Neviem, ci to uz zabralo, ale malemu to chuti 🙂 vzdy sa zalizuje 🙂 Moj maly tiez je schopny plakat niekolko hodin a miestami uz neviem co s nim, prebalim, nakrmim, pogrcka sa, pomojkam potom este 2-3 kola,potom nastastie zaspi a ja padam na nos... Nastastie dnes pekne buva

zuzanikaaa
28. máj 2009

tehul ja som malej davala infacol a zaberal... kazde babo je indi-vindi 🙂 zabka nezavidim... ja som mala pred tyzdnom statnice a uz mam pokoooooj a kluuuuud naveky 🙂 😉

tehulka4
28. máj 2009

joooj babulky, tiez to poznam...chvalabohu my to uz mame za sebou...tiez som bola nevyspana, unavena, nervozna..maly plakal a ja som nevedela co s nim mam robit, ked uz som urobila vsetko..dokonca ma aj napadlo ze som strasna matka, ked neviem co moje dieta odo mna chce..

zuzanikaaa
28. máj 2009

tehul ale mozno to bolo aj tym, ze sme papali nutrilon comfort.... mali sme koliky len asi mesiac...

tehulka4
28. máj 2009

zuzi, tak to ste asi jediny, co poznam ze vam to zabralo..tiez abby co amli skusenostis infacolom tak nula bodov..ale mas pravdu..kazde babo je indivindi... 😉

zabkatt
28. máj 2009

pomoooc jak ma bolí hlava a malý stále plače ☹ ☹ ☹
Hlavne že tatinko spí 😒

tehulka4
28. máj 2009

zabul, to poznam..ide mi urvat ladvinu a tatko si spokojne spi uz od 3... 😠

vladkaz1
28. máj 2009

mne uz mala spi 😎 len do kedy 😕

berus222
28. máj 2009

zabka neboj, zajtra improvizuj. aj E je znamka, hlavne ze je. a skuska je od slova skusat, nie urobit. 😀
dala som drobcovi feniklovy caj a odvtedy spi jak anjelik. dufam, ze bude celu noc hore. ☹

stankatt
28. máj 2009

ale piiiiisete 😲 nestiham....

vladkaz1
28. máj 2009

Stani co porabas ? nam dnes prisli plienocky tak kuk do albumu len obkukam a skusam Lucke nasadit 😀 jedny mi nepasuju sakra

zabkatt
28. máj 2009

no malý konečne zaspal, idú mu zúbky tak to zase bude noc☹(( Včera vyhodil polovicu spolužiakov, takže improvizovať? 😝 asi ne
tehulka volala som jej, zlatá po telefone zajtra má tiež skúšku tak tam rovno ostane🙂))

stankatt
28. máj 2009

moje dite zas nechce vecerat 😠 ... zeby hladovka? vykrikuje jak keby sa nechumelilo.... som ustata jak hoviadko 😝

stankatt
28. máj 2009

Vladi kuk som uz davno.... zlata je mala 🙂

vladkaz1
28. máj 2009

diki no moja reve jak besna.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre