Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
2. jún 2009

caute maminy..tiez sa chystam s malym von, ale nejak sa mi nece, ale musim..treba nieco podokupovat...ako je tam?? zima ci tak akurat, sak neviem co malemu obliect a von sa mi nejak nece...

lyongirl
2. jún 2009

jaké sme všetky lenivé, čo? 😀 Je tam tak nejak divne, ale kosa, teda ja som zmrzlina, tak pre mňa kosa...ale hniť doma ma nebaví. Už mám drobcov hore, tak ideme papať a chystať sa,no kým sa niekde dostaneme snáď nezačne pršať...

zabkatt
2. jún 2009

moja ja bývam na Františkánskej ideš na kafčo? 😀 😀 😀 😀

tehulka4
2. jún 2009

lyon, ved to..ze nieco ako slnko sa tam snazi svietit, ale kludia pobehuju obleceny, tak neviem..tiez sa mi uz nece byt doma, tak sa pojdeme aspon na hodinku vyvetrat..este urobim caj zbalim ho a vyrazime...

lyongirl
2. jún 2009

kafčo už mám vypité 😀 😀 😀 , ja len zo zvedavosti, voľakedy som sa tade všelikade aj po meste prechádzala, ale už to nezvládam s deťmi, tak beháme len po okolí na Družbe...

vladkaz1
2. jún 2009

jaj baby ja som sa este len zastavila.. teraz som dovarila ja von nejdem lebo nevladzem fakt od rana som jak fredka ... len makam a to mam zas doma kopu bordelu este som robila palacinky vobec sa nedarili .. jaaj chuda mala uz nebola 2 dni vonku ..ale nejdem ani bohovi ... dnes mam chut jej dat na zadok taka je zla...

tehulka4
2. jún 2009

my sme sa pred pol hodkou vratili domov....teraz aplikujem v domacnosti tie somariny aby mi maly neotvaral zasuvky a skrinky, lebo som uz oma nemala..inak baby, dnes som aj ja nejaka aktivna..poprala som 2 pracky, vyluxovala cely byt, uvarila obedy, teraz chcem este trochu pozehlit a potom este vecer si chcem uvarit ryzu a maso na zajtra, lebo chcem robit plnenu papriku tak nech mam zajtra menej robotky...inak v meste nikde nikoho..stretla som dokopy asi 3 kociky a nikoho som nespoznala.. ☹

lyongirl
2. jún 2009

Vladi vyser na makačku a choď von, malá je preto taká zlá, že ste nikde neboli, poznám to u Alexa, ja niečo robím, upratujem, varím a pod., tak len neposlúcha, to má z nudy...nevie čo so sebou. My sme už doma, lebo mladý pánko Riško si zmyslel, že zrovna dnes nebude spať. Naschváľ sme sa rýchlo vychystali na ten čas čo spáva a on nič.

vladkaz1
2. jún 2009

no chcela som ist ale do teraz spala takze sme zas nikam nesli zajtra ju musim byt vonku aspon pol dna nech sa vyblazni ale dufam ze pocko sa uz umudrilo

gabuliik
2. jún 2009

Čaute.Vy ste zas popísali.... 🙂
My sme boli dnes skoro stále vonku.Bolo celkom príjemne.No a prišli kolotoče,tak malá sa furt chce kukať 😀 .Tak chodíme okolo ako také .... 😀 No neva,šak nás už poznajú z minulého roka a debatujú.
Zajtra idem s malým na očkovanie 😝 ,sa teším ako to dopadne.Určite bude celý den uplakaný a lepidielko.Síce to je aj tak,ale zajtra to bude Patex!

zabkatt
2. jún 2009

aj my sme už doma, okupkaný idem mu dať papať a do hajan🙂))

gabuliik
2. jún 2009

Baby,kde ste? 😕

vladkaz1
2. jún 2009

jaj caves odbieham lebo som varila ryzu....
Drzte sa zajtra na ockovani ... malinke ...cmuk dufam zze nebude mat reakciu 🙂

tehulka4
2. jún 2009

my uz tiez konecne spime...ryzu som uvarila maso tiez a aj pomlela, tak zajtra uz len dorobim..nejak mi je stale zima...asi pojdem pod horucu sprchu a pred telku..dnes bol taky den, ze nic sa mi nechcelo a vsetko osm porobila...

vladkaz1
2. jún 2009

Aj ja som dnes vsetko stihla ale neboli sme vonku no zajtra jej to musim vynahradit dufam ze bude ok pocko

tehulka4
2. jún 2009

nooo, tiez dufam, ze bude zajtra trochu pekne a hlavne teplo...uz bolo toho prsania a fukania prilis...baby klde ste? co tu nikto nie ej?

bubadlo27
2. jún 2009

cavte,
ja dnes tiez padam na hubu, som vcera robila bazovy sirup, dnes som to spratavala, ukladala jahody do mraznicky, piekla bublaninu, varila detom cukinovy privarok, robila halusky a to vsetko teraz vecer a to som este chcela zehlit, no ani keby som si uz nemala co obliect 😠
mam tam takuuu kopu, ze aj everest je malo, neznasam zehlenie asi zajtra nahovorim MM, on rad zehli 😉

aj my sme boli poobede vonku , kocikov sme vela nestretli, ale mala bola zla chcela spat, tak sme isli domov 😉

vladkaz1
2. jún 2009

ahojte ja som uspavala malu herecka este len teraz zaspala aj keby sme nieco s tatom chceli tak nemozeme je to mozne? 😀 😅 strazi nas jak deti ...

tehulka4
2. jún 2009

bubi, ja som zehlit aj zehlila, ja neznasam ked je toho potom naraz moc..ide ma slak trafit..a ziadny vtak dnes okolo nas nelietal..skoda..som kukala z balkona jak puk.. 😉

tehulka4
2. jún 2009

vladi, aspon si nemusis vymyslat vyhovorky ze mas migrenu... 😀 😀 😀 😝

vladkaz1
2. jún 2009

no ale ja nechcem vyhovorky ja chcem tutu mutu hahaha 😀 😀 😀 ale uz zaspala 😉

bubadlo27
2. jún 2009

tomu sa hovori kazisuk 😀
ja som mala vcera v noci v posteli obidvoch 😠

tehulka4
2. jún 2009

vladi, tak bude ako to hovoria v profesionaloch "coro-moro"... 😀 😀 😀

tehulka4
2. jún 2009

bubi, no vidis, tak to je antikoncepcia ako vysita... 😀 😝

bubadlo27
2. jún 2009

kebu som to vedela, ze sa nam nastahuju do postele taki kazisukovia 😉 , tak sa vykaslem na mirenu a este aj prachy usetrim 😉 😀

a vy ako jednodetne, neplanujete sa rozmnozit? 🙂

tehulka4
2. jún 2009

no vidis to....kde si sa teda tak ponahlala... 😀 a mozno by bolo aj tretie... 😀 😀 😀 planovat planujeme, ale ja teda hned urcite nie... 😉

vladkaz1
2. jún 2009

jaj my uz nic neplanujeme lebo ked planujeme tak je vsetko na prd ... ale chcela by som druhe ale musime sa pozviechat zo vsetkeho sak sme sa este len stahovali ...

tehulka4
2. jún 2009

ja som hovorila, ze ak by sa podarilo zacat na druhom pracovat tak az ked bude mat maly nejaky rok a pol az dva...skor necem, ale ked sa podari, tak nebudem hovorit ze ho necem..

vladkaz1
2. jún 2009

hmm.. ved aj o Lucku sme sa snazili rok takze ked to pride tak budem rada .. ale asi pri mojej povahe zosediviem pri 2 detoch 😀

tehulka4
3. jún 2009

breeee ranecko.. 😉 tak to dnes vyzera na pekny dnik..sa teskame...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre