Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
6. jún 2009

kúsok od pizzerky Marko, je to ďalší podchod a je tam aj Meda....

stankatt
6. jún 2009

cafte, kde ste? My sme dnes boli na vylete v PN na lodenici, skoda ze bol taky silny vietor....

vladkaz1
6. jún 2009

ahojte no ja som bola az do teraz vonku s malu .. uplne je sparno dufam ze nebude na stretku prsat sa tesim na vas .. 😀 inak ale dnes som aj zmokla po obede ako som isla do obchodu.. 😝

basado
6. jún 2009

aj my sme boli vonku pri tescu boli pre deti sutaže, tak sme boli mrknut 🙂

vladkaz1
6. jún 2009

jaaaj no som mohla ist s malu som nevedela ze nieco take tam je .. skoda mala by sa pohrala ... 😀

basado
6. jún 2009

no to som ani ja nevedela, to sme išli okolo a videli sme tam detičky 😉 , tak sme sa pridali 😀

vladkaz1
6. jún 2009

super ale ja som bola tiez do obeda v tescu ale nic tam nebolo... ☹

gabuliik
6. jún 2009

Čaute.
Sem človek dva dni nekukne a popíšete litániie 😀
Ten cirkus berem aj ja!Ja môjmu pribalím ajj jedlo na týžden 😀 .
Inak my hodujeme v plnom prúde,teda MM je chorý aj naši sú chorí,takže nikto nepríde.Sama chodím s malými po kolotočoch jak debil 😠 .Úžasné.Ale aspon nemusím toho chystať vela.
Nám včera vyliezo 6ty zub.Dvojka vlavo dole. 🙂

vladkaz1
6. jún 2009

gratulujeme 😀 LUcka ma 16 ty haha .... sa teskam kolko ich ma vlastne mat? tusim 24 nie? ci 22?

brinzulka
6. jún 2009

ak nas neodfukne...zajtra sa vidime na hodoch v Modranke 😉

vladkaz1
7. jún 2009

jaaaj len provokujete s tymi hodami dala by som si lokse a kacicu mnaaam 😀 ale lokse mam v mrazaku len sa mi nechce rozmrazit 😀

basado
7. jún 2009

no tuším pojdeme aj my pozriet na tie hody 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
7. jún 2009

no teda... my nemame ako lebo uz nemame auto ☹ ale som sa rozhodla ze idem vytiahnut lokse spravim kapusticku a nejake masko do obchodu uz nejdem zajta je vyplata a uz nebudem trieskat peniaze ...
domi ozaj nasla si to s Ikei do toho suflika??? jedno mi staci 😀

zabkatt
7. jún 2009

babule tovar je už doma idem ho previezť do tt takže dnes zase strávim v aute 😒

lyongirl
7. jún 2009

čafte, Vladi pozerala som fotečky, plienky sú pekné, aj tie, čo si šila
Basado - teba som asi pred tescom videla, išli sme mamea tiež sme videli deti, tak sme sa na chvíľku stavili, nabudúce ťa "kopnem" 😀

lyzenka
7. jún 2009

Ahoj Domi,

si mi písala na skype....len mne to prišlo niekedy až keĎ to bolo pasé... 😝 😀 ale neva, veď ešte spolu budeme niekedy... 😉

vladka, peknučké sú tie plienočky.....no ja sa akosik nemôžem k tomu nejako odhodlať....furt som akosik spokojná s "hnuskami" - či ako ich to nazývate... 😉

vladkaz1
7. jún 2009

no hnusky 😀 dakujeme za pochvalu uz sa bude robit objednavka tak potom prihodim do albumu dalsie .. 😀 😀

basado
7. jún 2009

lyoni kludne si mohla. 😀 😀 😀

vladkaz1
7. jún 2009

no kde ste cely den ? moja cuci na rozpravky som varila jaaaj dnes sa mi nedari 😀 😀

basado
7. jún 2009

a čo si dobre varila?

basado
7. jún 2009

ja som mala dneska klud. varil muž 😀 😀 😀

vladkaz1
7. jún 2009

ja som lokse kapusticka masko , ale kapusta mi prihorela 😝 nevadi bola dobra hahaha
Slepaciu polievocku a este halusky 😀

basado
7. jún 2009

mnam lokše by som si dala. tuším poviem brachovy aby sme spravili 😀 😀 😀

vladkaz1
7. jún 2009

noo ja som iba rozmrazila z mrazaku som mala od starej babky 😀 😀 no sak tu spravili take chute s hodami haha ze som musela rozmrazit lokse...

basado
7. jún 2009

vladka normalne mi sliny tečuuuuuuuuuuu 😀 😀 😝 😝 😝
mnam mnam 😀

vladkaz1
7. jún 2009

😀 😀 aj mne tiekli ale taka kacica no dala by som si povedat a uz by bolo po diete inak mam dole 10 kilo vazim 72 hahaha sa tesim este 5 kilo a som na povodnej vahe ako pred tehu 😀 😀 len aby som do tedy zasa nepribrala na zad 😝

basado
7. jún 2009

aj ja by som mala schudnut. ja som mala ešte pred adkom 60 kg. ale to sa mi už asi nepodarí schudnut, možno ked pojdem do prace, tak ano. pred sebastianom som mala 65. to by mi celkom stačilo 😅

vladkaz1
7. jún 2009

a kolko mas ked to neni tajne? urcite menej nez ja 😉

stankatt
7. jún 2009

cafte, baby zas nerieste vahu 😝 , lebo uz budem mat strach sa s vami stretnut, vsetky budete take suche palicky...... sa budem hambit 😖 😎

vladkaz1
7. jún 2009

ale primta ja som urcite neni sucha!!!!!! je ma dost neboj a ked si sadnem ta sumka na bruchu ja som vsade taka 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre